زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جلسه پنجم:

ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ ب.ظ
جلسه پنجم:
سلام دوستان
انگار تمایلی از طرف اعضاء علیرغم ارسال ایمیلهای فراوان اولیهدیده نمیشه.
راستش وظیفه خودمون میدونستیم که وقتی دوستان درخواست کمکی میکنند کمکی کنیم.
حالا هم که دوستان تمایلی ندارند گروههای درسی را تعلیق میکنیم. اگه نیاز به صحبتی شد در مورد تغییر اجرای شکل و نحوه اجرای کار که به درخواست شما و پیشنهاد شما انجام میدیم . اگر هم دیگه درخواستی نبود که دیگه جمعش میکنیم.
منتظر نظرات شما هستم. اگه هم نظری نبود که همگی تون را بخدا میبسپارم و براتون آرزوی موفقیت در آزمون ارشد را دارم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: f_a , انرژی مثبت , Jooybari , ashena1
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۷ ب.ظ
جلسه پنجم:
(۲۶ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  .................. ارسال ایمیلهای فراوان اولیهدیده نمیشه.

برای همه گروهها ؟؟؟؟ پس من چرا ایمیلی نداشتم ؟؟؟؟
Fardad-A، در تاریخ ۲۶ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

منظورم ایمیلهای متعدد برای عضویت در گروهها از طرف اعضاء بود. من نزدیک به سیصد ایمیل دریافت کردم، که هم تشکر کرده بودند هم کار مثیتی میدونستند و هم درخواست عضویت داشتند.
الآن هم اگه گروهها نباشه وقتمون را صرف پاسخ به سوالات درسی میکنیم.

ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ ب.ظ
RE: جلسه پنجم:
[quote='Fardad-A' pid='118966' dateline='1345138954']
سلام دوستان
انگار تمایلی از طرف اعضاء علیرغم ارسال ایمیلهای فراوان اولیهدیده نمیشه.
راستش وظیفه خودمون میدونستیم که وقتی دوستان درخواست کمکی میکنند کمکی کنیم.
حالا هم که دوستان تمایلی ندارند گروههای درسی را تعلیق میکنیم. اگه نیاز به صحبتی شد در مورد تغییر اجرای شکل و نحوه اجرای کار که به درخواست شما و پیشنهاد شما انجام میدیم . اگر هم دیگه درخواستی نبود که دیگه جمعش میکنیم.
منتظر نظرات شما هستم. اگه هم نظری نبود که همگی تون را بخدا میبسپارم و براتون آرزوی موفقیت در آزمون ارشد را دارم.
[/quot

سلام آقا فرداد ممنون از زحماتتون...ما جلسات اول را همه حضور داشتیم اما از شبهای قدر یکم برناممون بهم ریخت اکه یه جلسه بچه ها حضور نداشتن دلیل نمیشه که ما نمیخایم ادامه پیدا کنه من خودم فقط این جلسه آخر از هر درسو نبودم که فک میکنم فقط نظریه تشکیل شده...بعد ماه رمضون بچه ها و از جمله خود من میتونیم حضور داشته باشیم....شما ببخشید کم کاری از ما بوده
از زحماتتون ممنونم
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
جلسه پنجم:
خب ببینید برای جلسه نظریه که فقط یک نفر حضور داشته.هفته پیش هم همینطوری بود.

امشب هم تا ساعت ۲۲:۰۷ کسی برای گسسته نیومده بود. خانم samiraهم عضو این گروه نیستند که اومده بودند.
بنظرم این چند روز آخر ماه رمضان بگذره. اگه واقعا" تمایلی بود و مثلا" مشکل ساعت هست که ساعت را تغییر میدیم یا اگه مشکل کوییزهاست که یک کار دیگرش میکنیم. ولی اگه واقعا" نمیتونیم کمکی کنیم و کسی هم تمایلی نداره ، دیگه گروهها تشکیل نشه.

راستش من خودمم سر در نمیارم من حتی همین امروز هم درخواست ثبت نام در گروهها را داشتم.ولی کسی سر ساعت نمیاد . کسی هم سوالی نمی پرسه.

.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , sama89 , انرژی مثبت
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۵۱ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
جلسه پنجم:
(۲۶ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  امشب هم تا ساعت ۲۲:۰۷ کسی برای گسسته نیومده بود. خانم samiraهم عضو این گروه نیستند که اومده بودند.
......

الان یعنی من دیگه نظرندم Wink
به شخصه برای من که خیلی مفید بوده تاالان چون اگرهم درطول هفته هیچ درسی نمیخوندم ولی سعی میکردم ساختمان و جدیدا هم گسسته راهرطورشده بخونم تااز گروه عقب نمونم و کلی هم پیشرفت داشتم .
شمادلیل نیومدن دوستان را به حساب ماه رمضون بذارید انشالله بعدازاین ایام حضورشون پررنگترمیشه .
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ ق.ظ
جلسه پنجم:
آقای فرداد خواهش میکنم جلسات رو ادامه بدین من نمیدونم چه جوری باید عضو گروهتون بشم ولی سوالهایی که گذاشته بودین محشر بود

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۵۰ ق.ظ
جلسه پنجم:
من متاسفانه هیچوقت نتونستم سرموقع بیام ولی نکته ها و سوالا خیلی واسم مفید بود و حتی دوس داشتم برای درس هوش یا بقیه درس ها هم همچین گروه های درسی باشه ...

ممکن است راهی که می رود درست نباشد اما مهم این است که راه می رود – در عصری که بسیاری همچو او نشسته اند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۷ ب.ظ
جلسه پنجم:
ضمن تشکر و قدردانی از آقا فرداد، آقای جویباری و خانم آفتاب که تو گروهای درسی زحمت کشیدن.
آقا فرداد شما برای تشکیل این گروه ها خیلی زمان گذاشتین و حیفه که تعطیل بشه، اشالله با مشارکت بچه ها رونقش میدیم.
منم همونطور که قبلا هم گفتم به دلیل ساعت تشکیل این گروه ها نتونستم شرکت کنم، ولی فرداش حتما سوالات رو بررسی کردم، و بعد از ماه رمضون حتما همراه میشم با گروه.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ ب.ظ
جلسه پنجم:
منم از این هفته میام . فقط یکم ساعت و روز ها رو قاطی کردیم. یه بار دیگه ساعت گسسته و ساخنمان و فصلی گه این هفته قرار سوال بدین رو بگین ؟ یکم پیدا کردن اینکه این گروهای درسی تا حالا چیا تشمیل شده و برنامه آینده چی . اطلاع رسانی های دیگه پیداکردنش توانجمن سخت .شایدم من جدید و ناشی هستم .

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
ارسال: #۱۰
۳۰ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ ق.ظ
جلسه پنجم:
سلام .شاید سوال من بی ربط باشه . این فصل مجموعه و روابط خیلی مشکل واسم .اصلا نمیتونم باهاش کنار بیام.چه کار کنم

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
ارسال: #۱۱
۳۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۰ ب.ظ
جلسه پنجم:
ظرف هفته جاری در مورد روند ادامه گروههای درسی در مورد سه درسی که هست اطلاع رسانی میکنیم.

.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , انرژی مثبت , **sara** , Jooybari , Parva , javadem
ارسال: #۱۲
۳۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۱ ب.ظ
جلسه پنجم:
شما فصل به فصل رفع اشکال میکنید ؟ من از فصل های دیگه اشکال دارم چه کار کنم؟

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
ارسال: #۱۳
۳۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۳۷ ب.ظ
RE: جلسه پنجم:
(۳۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۱ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  شما فصل به فصل رفع اشکال میکنید ؟ من از فصل های دیگه اشکال دارم چه کار کنم؟
اگه بشه دارم بررسی میکنم که گسسته و اون دو درس دیگه ظرف ۴-۵ هفته تمام بشه.
ما مبحث به مبحث میریم جلو.اگه دوست دارید میتونید با ما هماهنگ بشید اگه نه که سوالاتتون را بذارید تو بخش سوالات درسی اعضاء (گسسته) تا بچه ها جواب بدن.

.
ارسال: #۱۴
۳۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ ب.ظ
جلسه پنجم:
سلام.
امیدوارم ادامه پیدا کنه و برای درسای دیگه هم شروع شه..
منم جلسات اول حضور داشتم ولی متاسفانه به خاطر ماه رمضان کم آوردم!!!!
حالا که از فردا جدی شروع میکنم بهتر میشه تو گروه ها کار کرد..
فقط لطفا برنامشونو برا یه شروع دوباره اعلام کنید..
تشکر بابت کمکتون.

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی
زبامی که برخاست، مشکل نشیند
ارسال: #۱۵
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۰ ب.ظ
جلسه پنجم:
با سلام
ممنون از اینکه این گروه درسی را تشکیل دادید من متاسفانه جلسات قبلی نبودم و اطلاعی نداشتم لطفا اگر این گروه ادامه پیدا کرد برنامه ریزی جدید را اعلام کنید تا اعضای جدید هم بتونند هماهنگ با گروه پیش برند

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم sina_r11 ۱۳ ۲۵,۷۰۰ ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Z78khosrow_kh
  [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ software94 ۲۳ ۲۶,۴۹۰ ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: honiehs
  دانلود کتاب clrs ویرایش سوم چاپ پنجم jazana ۷ ۹,۰۹۷ ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: faraaz_mb
  پنجمین ازمون استخدام مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور naghmeh70 ۷ ۷,۱۱۹ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  رد شدن پایان نامه در جلسه دفاع mahdi_60 ۱۱ ۲۰,۹۹۲ ۰۶ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kobra2017
Shocked مدیریت روانی و استرس جلسه کنکور و ازمون ازمایشی d_felfelak ۳ ۲,۳۳۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: یه نفر
  بیست و پنجمین کنفرانس مهندسی برق ایران MLMSecurity ۰ ۲,۲۹۵ ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: MLMSecurity
  دانلود حل المسایل ویرایش های چهارم و پنجم شبکه کراس و راس javad94 ۱۲ ۱۹,۷۹۷ ۲۷ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: masada1909
  توجه صفحه پنجم کتاب طراحی الگوریتم پوران چاپ ۱۰ Innocence ۸ ۴,۶۲۷ ۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Innocence
  راهنمایی های برای طراحی سطح مولفه فصل پنجم مدرسان شریف Hopegod ۱ ۱,۶۴۶ ۰۸ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Hopegod

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close