زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مدیریت روانی و استرس جلسه کنکور و ازمون ازمایشی

ارسال:
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۷:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۲۴ ب.ظ، توسط d_felfelak.)
Shocked مدیریت روانی و استرس جلسه کنکور و ازمون ازمایشی
سلام دوستان
دوستان من سه هفته است یه مشکل خیلی بزرگی دارم
ازمون مدرسان شریف شرکت میکنم گرایش هوش میخوام رتبه هام زیر ۱۰ بودن
اولین ازمون بعد از عید اومدم ترتیب دفترچه ها و سوال ها رو بهم زدم و همین باعث شد خیلی زیاد بیدقتی کنم و اصلا تمرکز نداشته باشمConfusedHuh نتیجه خیلی بد شد! ازمون بعد هم خیلی استرس داشتم حس میکردم خیلی اوضاعم بد هست و ...Confused دقیقا درسهایی که استرس داشتم بیدقتی های فجیع کردم
ازمون امروز یعنی ازمون دهم هم مشترک رو بیدقتی خیلی زیادی کردم بیدفتیم از سر استرس هست و اینکه پیش داوری نسبت به درسها دارم مثلا چون دفعه ی قبل این درس رو خوب زدم الا حتما باید خوب بزنم و یا چون دفعه ی قبل بد زدم اعتماد بنفس لازم برای حل و درگیری سوالو ندارم بخاطر همین دفعه ی قبل مشترک رو ۶۰ زدم این دفعه ۱۵!!!! یه جاهایی از دفترچه فکر بیخود موندن برای سال بعد به سرم خورده بود و همینجاها رو بیدقتی کردم!!!
دوستان میدونم الا مشکلاتم چی هست! اما واقعا برای رفعش درمانده و بیچاره شدم
خیلی اعصابم بهم ریخته و ناراحت هستم خیلی زیادSadHuhConfused
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۳۰ ق.ظ
سلام...ازمون های ازمایشی اگر از درجه بالای استاندارد برخوردار باشن و شبیه سازی خوبی نسبت به کنکور داشته باشه خیلی خوب و موثر هست.اما با توجه به اینکه خودم هم در ازمون مدرسان شرکت کردم این رو باید بگم قبل از شرکت در ازمون ها هدف خودم رو از شرکت چند مسئله قرار دادم:اولین هدف و مهم ترینش مدیریت استرس و کم شدن استرس.دومیش:مدیریت زمان و تطبیق زمان پاسخگویی به مجموعه سوالات.سوم:اشنایی با سوالات شبیه سازی شده با کنکور واقعی.در واقع به خودم گفتم نتیجه شاید اصلا مورد انتظارم نباشه اما من نباید روحیه خودم رو از دست بدم .اگر نتیجه خیلی خوب شد نباید دچار غرور شد و اگرم نتیجه قابل قبول نبود نباید ناامید شد...اصلا به درصدای الانتون تمرکز نکنید.شرایط روز کنکور کاملا متفاوت هست.فقط سعی کنید از نتایج مثبت این ازمون ها و بحث مدیریت استرس که خیلی مهم هست بیشترین استفاده رو بکنید..موفق باشید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak
ارسال:
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۳۸ ق.ظ
مدرسان و پارسه و ... فسانه ست
هدف محک بود که خوردیم
ان شا الله سر جلسه مدیریت زمان داشته باشیم حله
غم نخور بابا
بی خی ال
۱
۰
ارسال:
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۵:۲۸ ب.ظ
من خودم هم گرایشم هوش هست. میشد این حرف ها رو نزد به خاطر این که رقیب من هستید و من باید سعی کنم جلو بیفتم. ولی میزنم چون به راست بودن و درست بودنشون هیچی شکی ندارم.
از چی استرس دارید؟ شما هنوز همون آدم قبل از عید هستید ها. هنوز همون هستید که درس های مشترک رو ۶۰ میزد. حالا با دو تا آزمون بعد از عید که قرار نیست همه چی یهو عوض بشه. شما هنوز هم تست ها رو میتونید حل کنید. درسته بی دقتی میکنید ولی این دلیل بر ناتوانی شما نیست فقط یه خورده بی دقت هستید. ولی دقیقا همون آدم هستید. همونی که کلی تست رو درست حل میکرد.
تازه فکر کردید چه خبره؟ فکر کردید همه دارن درس ها رو ۱۰۰ درصد میزنن. کلی آدم هستن که وضعیتشون همینه. من خودم کلی شبکه خوندم و تست های شبکه رو تا سال ۹۲ که حل میکردم راحت حل کردم. این روزا اومدم تست های ۹۳ به بعد رو نگاه میکنم حتی یه دونش هم نمیتونم حل کنم. خوب به نظر شما من باید استرس بگیرم و بزن تو سر خودم؟ نه. قرار نیست که ما با ۴ تا تست از هم بپاشیم که. ماها چند ماه تلاش کردیم و قرار نیست و قرار نبوده که خودمون رو با دو سه تا تست و آزمون به صورت کامل قضاوت کنیم.

ایشالا شما هم محکم بخونید و شک نکنید که هنوز هم همون آدم قبل از عید هستید و ایشالا که رتبه هممون خوب بشه.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۲۹,۸۹۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۴۶۲ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۴۹ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۴۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۰۴۲ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  لینک دانلود نسخه ازمایشی ترجمه کتاب یادگیری ماشین میشل انرژی مثبت ۲ ۱۲,۷۶۷ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: forooghfp7078
  [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ software94 ۲۳ ۲۶,۲۴۲ ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: honiehs
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۰۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close