زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چطوری سحر خیز شیم ؟

ارسال:
۲۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۱۶ ب.ظ
چطوری سحر خیز شیم ؟
سلام
من خیلی شنیدم که سحر خیزی خوبه. امتحانم کردم واقعا خوبه. ولی مشکلی که دارم اینه که اصلا عادت ندارم صبح زود از خواب پاشم.
بیشترش هم به خاطر اینه که شب دیر می خوابم. ( اینترنت و کار های عقب افتاده و ... )
مقاله های زیادی در این باره توی اینترنت هست ولی هیچ کدوم برای یک کامپیوتری نوشته نشده.
خواستم بپرسم هیچ کدوم از شماها با این مشکل کنار اومدید؟
راستی وقتی هم شب زود می خوابم و صبح زود پامیشم بعد از ۲ ساعت باز خیلی خوابم می گیره !Big Grin ( عادت نداریم دیگه Wink)
راه حلی؟ چیزی ؟
متشکرم

کار، تلاش، امید، صبر ....
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme_68 , nomad:D , Mahbanoo313 , ف.ش
ارسال:
۲۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۲۵ ب.ظ
RE: چطوری سحر خیز شیم ؟
(۲۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۶ ب.ظ)alirezad نوشته شده توسط:  سلام
من خیلی شنیدم که سحر خیزی خوبه. امتحانم کردم واقعا خوبه. ولی مشکلی که دارم اینه که اصلا عادت ندارم صبح زود از خواب پاشم.
بیشترش هم به خاطر اینه که شب دیر می خوابم. ( اینترنت و کار های عقب افتاده و ... )
مقاله های زیادی در این باره توی اینترنت هست ولی هیچ کدوم برای یک کامپیوتری نوشته نشده.
خواستم بپرسم هیچ کدوم از شماها با این مشکل کنار اومدید؟
راستی وقتی هم شب زود می خوابم و صبح زود پامیشم بعد از ۲ ساعت باز خیلی خوابم می گیره !Big Grin ( عادت نداریم دیگه Wink)
راه حلی؟ چیزی ؟
متشکرم

سلام دوست من
این که مشکلی نیس شما با شروع ماه مبارک صبح زود ها که پا میشی برای سحری وقتی نوش جان کردی بعدشم نماز و کار ها...
بعدشم میشینی پای درسا...تا یه ماه که این کارو کنی خود به خود عادت میکنی....
شب ها هم باید زود بخابی دیگه....دیگه ۱۲ تو جات باشیBig Grin

I definitely will win
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezad , Pegasus
ارسال:
۲۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۲۷ ب.ظ
چطوری سحر خیز شیم ؟
شما امتحان کردین؟
الان سحر خیزید ؟
من یه راه حل عملی می خوام

ارسال:
۲۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۰ ب.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ ب.ظ)alirezad نوشته شده توسط:  شما امتحان کردین؟
الان سحر خیزید ؟
من یه راه حل عملی می خوام

آره من امتحان کردم...
اصلا راه کار عملی میخاین؟ مگه خانواده برای سحر پا نمیشن شما هم با اونا پاشین
این ماه فرصت خوبیه که خودمون رو به سحر خیزی عادت بدیم

I definitely will win
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezad
ارسال:
۲۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۱ ب.ظ
چطوری سحر خیز شیم ؟
علیرضا جان بازم سلام.
منم مشکل تورو داشتم.ولی پارسال که شاغل نبودم رفتم کتابخونه و مشکلم حل شد.ینی صبحا درس میخوندم و شارژهم بودم.ولی اوایلش واسم سخت بودا.دگه کم کم عادت کردم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezad
ارسال:
۲۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۳ ب.ظ
همه چیز بسته به عادت انسانها داره ، چند روز صبح زود بیدار بشی تمومه،من خودم سال ۸۹ که برای کنکور میخوندم ، معمولا صبح ها ساعت ۱۰ - ۱۱ بیدار میشدم ، ۳ یا ۴ روز بعد از کنکور رفتم سربازی ، فقط ۲ یا ۳ روز اول صدا میزدن که بیدار بشیم ، از روز سوم یا چهارم ، خودم به طور اتوماتیک ساعت ۴ صبح بیدار میشدم .

برای مشکل خواب آلودگی هم از قهوه یا کافی میکس استفاده کن ، اما همونطور که گفتم نهایتاً ۱ هفته کسل هستی و بعدش درست میشه

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezad , Pegasus
ارسال:
۲۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۵ ب.ظ
چطوری سحر خیز شیم ؟
انشاا... بتونم با این راهنمایی هایی که کردید سحر خیز بشم تا کام روا بشم.
سپاس از همگی

سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , maryami
ارسال:
۲۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۲ ب.ظ، توسط maryami.)
چطوری سحر خیز شیم ؟
یه راه حلی که واسه سلامتی هم مشکلی نداشته باشه اینه که مثلا فردا صبح یه ربع زودتر از امروز بیدار شین. ۳ روز اینجوری باشه باز یه ربع زودتر

یه مثال می زنم. مثلا اگه امروز ساعت ۹ و نیم پاشدین فردا تا ۳ روز ساعت ۹ و ربع بیدار شین. بعد تا ۳ روز زمان بیداریتون ۹ باشه. همینجوری یه ربع یه ربع کم بشه تا به ۱ ساعت برسه.
زمانی که ۸ و نیم بیدار شدین یعنی ۱ ساعت زودتر از اولش که عادت داشتین ۱ هفته نگه دارین و زمان بیداریتون تا ۱ هفته ۸ و نیم باشه

باز ۳ روز ۳ روز یه ربع یه ربع کم کنین تا به ۱ ساعت برسه و باز ۱ هفته همون موقع از خواب بیدار بشین

این سیستمی هست که تدریجیه اما واسه بدن هیچ ضرری نداره

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , alirezad , Pegasus , nomad:D , diligent , Sunshine Off , Mahbanoo313 , uniquegirl , Doctorwho
ارسال:
۲۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۰ ب.ظ، توسط jameshenas.)
(۲۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ ب.ظ)alirezad نوشته شده توسط:  انشاا... بتونم با این راهنمایی هایی که کردید سحر خیز بشم تا کام روا بشم.
سپاس از همگی

ایشاللهShy

موافقم

I definitely will win
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۱۴ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۶ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۰,۰۲۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  چطوری کتاب مرجع (به انگلیسی) رو بخونم؟ sajadg ۷ ۶,۴۸۳ ۳۰ دى ۱۳۹۷ ۰۷:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: sajadg
  چطوری Hadoop را پیاده سازی کنم میشه راهنمایی ام کنید. AH64D ۱ ۱,۲۶۰ ۳۰ آبان ۱۳۹۴ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: AH64D
  فایل های وب که در سرور آپلود شده اند در صورت خرابی سرور چطوری قابل دسترس خواهند بود؟؟ sharareh_moradi ۵ ۲,۶۶۶ ۰۹ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: sharareh_moradi
  سئولات مهندسی نرم افزار پیشزفته سحر آدابی برای دانشجویان علوم تحقیقات ۸۷۰۱۸۳۲۹۵ ۱۰ ۸,۷۵۹ ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: ۸۷۰۱۸۳۲۹۵
  لطفا کمک کنید ۸۶۱ نرم چطوری انتخاب رشته کنم rahman9611 ۲ ۱,۳۵۲ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: sonia11
  روش تبدیل جداول به نرمال ۲ و نرمال ۳ چطوری هست؟ sarashahi ۳ ۱,۷۴۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ardaaalan
  چطوری زمان را سر کلاس مدیریت کنم؟؟ maryam.iii ۳ ۲,۳۲۱ ۲۹ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close