زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

میهمانی خدا

ارسال:
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۴۲ ب.ظ
میهمانی خدا
واقعا راسته که ماه رمضون ماه مهمانی خداست. حتما شما هم بارها و بارها این حقیقت رو تجربه کردید.
یادش بخیر تابستون آخری که دانشجوی کارشناسی بودم فقط ۱۰-۱۲ نفر تو خوابگاه بودیم که ترم تابستون و پروژه داشتیم لذا خوابگاه خلوت خلوت بود و هوا هم گرررررررررررررررم . در این شرایط ماه رمضون هم سخت تر شده بود اما وقتی موقع افطار میشد اصلا یک شوری تو بچه ها ایجاد میشد . با این که از اتاقهای مختلف بودیم اما موقع افطار همه غذاهامون رو میاوردیم تو سالن سرپرستی سفره می انداختیم و دور هم می خوردیم . حتی وقتی فکر می کردیم غذامون کمه ، وقتی دور هم می نشستیم انگار چندین برابر می شد. حتما شما هم از این خاطرات دارید . جهت یادآوری مطرحش کردم. خیلی لذت بخش بود . مگه نه ؟!

از دوران کاردانیم هم که خونه دانشجویی داشتم یک خاطره دوست داشتنی دارم .
یک روز که تا دیر وقت کلاس داشتم و واقعا خسته بودم. اومدم خونه دیدم هم خونه ایهام نیستن . رفتم تو آشپزخونه تا چایی بذارم و بعدش در یخچال رو باز کردم دیدم هیچی نداریم !!! جعبه خرمایی که گرفته بودم رو باز کردم دیدم إه ! جعبه خالیه !!! ظاهرا قبلا دوستان زحمتش رو کشیده بودن ( بندگان خدا یکی وزنش کمتر از حد طبیعی بود اونیکی هم معده درد داشت دکتر گفته بود روزه نگیرن) . راستش از بس که خسته و گرسنه بودم حسابی وا رفتم چون عملا هیچی نداشتم باهاش افطار کنم.
دیگه توان این که برم سر کوچه خرید کنم هم نداشتم و در کمال استیصال همچین دلم غصه شد و بغض گلوم رو گرفت که نگو .
همینطوری که داشتم فکر می کردم چکار کنم در خونه رو زدن .
با کمال درماندگی درو باز کردم دیدم خانم همسایه یه کاسه آش آورده . وااااااااااااااااااااااااااااااای نمی دونید چه حس خوبی بود.
واقعا راسته که میگن در ماه رمضون میهمان خدایی. خودش هم حسابی ازت پذیرایی می کنه. به من که خیلی چسبید. جای شما خالی.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , انرژی مثبت , Autumn.Folio , Mohammad WR10 , ReihanehTorkzadeh , nina69 , 1100 , amineh89
ارسال:
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۱۵ ب.ظ
میهمانی خدا
خوش بحالتون خدا چقد دوستون داشته....ولی واقعا همیشه از یه جایی میاد سمتت که اصلا فکرشم نمیتونی کنی...

I definitely will win
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۷۶۷ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  امنیت اطلاعات=خداحافظی با اپلای امریکا وکانادا؟ dj-dj ۱۴ ۱۱,۵۱۴ ۲۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ramin71
  برنامه ریزی کنکور ارشد ویژه شاغلین(این بندگان زحمتکش خدا که به امید فرداهای بهترند) minai ۲۱ ۱۵,۵۵۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: ana9940
  امکان گرفتن انتقالی یا میهمانی برای ترم بهمن alirezafchh ۲ ۱,۸۹۵ ۰۶ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: SAJDEHGAR
  ۳۷ نرم --> الگوریتم شریف (خدا به دادم برسه) moloodi ۱۷ ۳,۲۰۳ ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  خدا! (دعوت به بحث اصولی و بیان آزادانه‌ی اعتقادات) MShariati ۱۳ ۶,۸۹۹ ۰۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: MShariati
Star شبکه همدان یا تجارت قم؟ تورو خدا کمکم کنید elenaghasemi ۷ ۴,۴۳۹ ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Densike
  تو رو خدا کمک کنید دیگه خسته شدم vahid_sh@hotmail.com ۵ ۲,۲۷۲ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: gunnersregister
Question تو رو خدا جواب.... (تحلیل و طراحی سیستم ها) salimeh ۲ ۲,۷۶۳ ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: salimeh
Sad جدول توزیع احتمال (تورو خدا یکی کامل جواب بده) hamidnpa ۰ ۱,۳۵۴ ۰۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamidnpa

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close