زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

امنیت اطلاعات=خداحافظی با اپلای امریکا وکانادا؟

ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۱۷ ب.ظ
سلام به مهندسای گرامی

من امنیت دانشگاه دولتی قبول شدم.من گوشه چشمی هم به اپلای برای دکترا داشتم که حرفا یمایوس کننده زیاد شنیدم.

یه عده میگن شاخه های ایتی اصلا به درد نمیخورن برای همین پذیرش داشنگاه های خودمون هم اینقدر کمن

یک عده هم میگن امنیت اطلاعات یعنی اینکه با اپلای خداحافظی کن.

اگه اطلاعات موثقی در این مورد دارید بگید.اصلا هم معلوم نیست از کجا باید اطلاعات بگیرم در این زمینه.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۴۹ ب.ظ
RE: امنیت اطلاعات=خداحافظی با اپلای امریکا وکانادا؟
(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ ب.ظ)dj-dj نوشته شده توسط:  سلام به مهندسای گرامی

من امنیت دانشگاه دولتی قبول شدم.من گوشه چشمی هم به اپلای برای دکترا داشتم که حرفا یمایوس کننده زیاد شنیدم.

یه عده میگن شاخه های ایتی اصلا به درد نمیخورن برای همین پذیرش داشنگاه های خودمون هم اینقدر کمن

اگه اطلاعات موثقی در این مورد دارید بگید.اصلا هم معلوم نیست از کجا باید اطلاعات بگیرم در این زمینه.

در مورد اینکه میگن امنیت نمیشه اپلای گرفت من هم تا حدودی شنیدم، یه خورده بسته هست اما تو ایران خوبه
=======
در مورد اینکه گرایش های آیتی بدرد نمیخورن برای همین ظرفیتشون کمه واقعا استدلالی هست که باید فقط نوشت سر در ...
پس با این استدلال رشته دندانپزشکی هم دیگه اصلا بدرد نمیخوره چون دوست من با رتبه ۵۰۰ سال پیش رفت دانشگاه آزاد فقط برای اینکه دندانپزشکی بخونه (اونم کارشناسی)، حالا دندون پزشکی رشته بدرد نخوریه ؟ ؟ ؟ واقعا بعضی ها استدلالهایی میکنن در حد بچه ها، باید در حد "گوگولی من و قلبونیش بلم من و ..." با این بچه ها حرف زد

ظرفیت کم به نفع همه هست چون دست توش کم میشه و جای کار بیشتری برای شما میمونه

در ضمن الان پردرآمدترین شغلها تو ایران مربوط میشه به حوزه آیتی : تجارت و شبکه و امنیت، واقعا همه جا به اینا نیاز دارن، جدا از این حرفا خودشون هم خیلی راحت میتونن کارآفرین باشند، فقط یه خورده دل و جرات میخواد.
یکی از کسانی که تو انتخاب رشته بهم کمک کرد امنیت شریف بوده، خدایی اصلا کار نمیکنه، آدم کاری ای نیست. درآمد فقط از تو آموزشهایی هست که بهش میگن و میاد تو موسسات مختلف میده، واقعا هم تو شبکه و امنیت تخصص ویژه نداره. درآمدش خوبه از ماشین و چیزهایی که میخره میشه فهمید واقعا
علاوه بر اون این همه سایت هستند که درآمدشون از طریق وب هست، من فروشگاه اینترنتی داشتم، طراحیش شاید ۳ ۴ ماه زمان برد واسم ولی واقعا بعدش فهمیدن کارهای بازاریابی و جذب مشتری خیلی سخت تره که هر دو تاش رو میتونید توی تجارت تجربه کنید

با احترامی که برای دوستان کامپیوتری قائل هستم واقعا میگم بازار کار رشته آیتی بیشتر هست، واقعا میگم اینو، دوستای نرم افزاری من دارن شبکه کار میکنن بخدا، برای عسلویه، برای بیمارستانهای شیراز، برای بانک ملت
و این رو میگم خیلی به حرف بها ندید شما درستون رو بخونید و درآمد داشته باشید کم کم دهن همه بسته میشه (به عمل کار برآید به سخنرانی نیست)

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dj-dj , majidgeek , happy07
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۰۳ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ ب.ظ)dj-dj نوشته شده توسط:  سلام به مهندسای گرامی

واسه اپلای می تونی انجمن applyabroad رو چک کنی که دقیق بدونی، کانادا احتمال گرفتن ویزا بیشتره، اگه تو دانشگاه امنیت کار کنی و موضوع و مقالت و ... در مورد امنیت باشه، احتمال قبولی خیلی کم میشه.

جواب اینه که ۱۰۰درصد نمیشه گفت، اینکه کدوم سفارت آمریکا می خوای بری، فامیل اونجا دارین ندارین، چقدر اطلاعات شخصیت public هست، آفیسر موقع مصاحبه سفارت چه برداشتی می کنه clearance و ... بستگی به گرفتن ویزا داره، شانس(؟) هم دخیله

علاوه بر آمریکا/کانادا احتمال نگرفتن ویزا واسه برخی کشورهای اروپایی هم هست ولی حساس ترین کشور همین آمریکاست، تو کانادا دانشجویان دکتری که امنیت قبول شدند هست...

راستی این احتمال هم هست که قبل از مرحله سفارت، دانشگاه ردت کنه و بگه ما دکتری امنیت از ایران نمی گیریم.(استرالیا/آمریکا/...)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dj-dj
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۳۶ ب.ظ، توسط dj-dj.)
(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۰۳ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ ب.ظ)dj-dj نوشته شده توسط:  سلام به مهندسای گرامی

واسه اپلای می تونی انجمن applyabroad رو چک کنی که دقیق بدونی، کانادا احتمال گرفتن ویزا بیشتره، اگه تو دانشگاه امنیت کار کنی و موضوع و مقالت و ... در مورد امنیت باشه، احتمال قبولی خیلی کم میشه.

جواب اینه که ۱۰۰درصد نمیشه گفت، اینکه کدوم سفارت آمریکا می خوای بری، فامیل اونجا دارین ندارین، چقدر اطلاعات شخصیت public هست، آفیسر موقع مصاحبه سفارت چه برداشتی می کنه clearance و ... بستگی به گرفتن ویزا داره، شانس(؟) هم دخیله

علاوه بر آمریکا/کانادا احتمال نگرفتن ویزا واسه برخی کشورهای اروپایی هم هست ولی حساس ترین کشور همین آمریکاست، تو کانادا دانشجویان دکتری که امنیت قبول شدند هست...

راستی این احتمال هم هست که قبل از مرحله سفارت، دانشگاه ردت کنه و بگه ما دکتری امنیت از ایران نمی گیریم.(استرالیا/آمریکا/...)

lموضوع و مقالم امنیت نباشه پس چی باشه؟ این گرایش کلش امنیته
چرا دانشگاه بگه امنیت دکترا نمیخوایم؟ دقیقا مشکلش چیه؟ مشکلشون با کسیه که میخواد بعدش بمونه یا با کسیه که میخواد برگرده؟فامیل داریم ولی فامیل دور هستن. مثلا چکار میتونن بکنن. خب باید پول داشت و سفارت های مختلف رو امتحان کرد. اما نمیدوم اینطوری زمانگیر نمیشه خیلی یا نه.
حالا خیلیا میگن مشکل بیشتر با ویزاست تا با پذیرش خود دانشگاه.

خیلی تشکر sixsixsix

حالا چرا اینقدر شیش؟ Smile
۰
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۵۹ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۳۴ ب.ظ)dj-dj نوشته شده توسط:  lموضوع و مقالم امنیت نباشه پس چی باشه؟ این گرایش کلش امنیته
چرا دانشگاه بگه امنیت دکترا نمیخوایم؟ دقیقا مشکلش چیه؟ مشکلشون با کسیه که میخواد بعدش بمونه یا با کسیه که میخواد برگرده؟فامیل داریم ولی فامیل دور هستن. مثلا چکار میتونن بکنن. خب باید پول داشت و سفارت های مختلف رو امتحان کرد. اما نمیدوم اینطوری زمانگیر نمیشه خیلی یا نه.

چون دانشگاه ها هم از محدودیت ها خبر دارند و حوصله صرف وقت واسه کسی که آخرش ویزا نمیگیره ندارند، برخی دانشگاه ها هم خوششان نمیاد از ایران بگیرن.

مشکلشون با کسیه که می خواد تو این رشته تحصیل کنه، نه اینکه برگرده یا برنگرده. البته واسه سفارت علاوه بر انتقال تکنولوژی های حساس به کشور های حامی تروریسم، مشکل عدم برگشت هم هست. ولی این عدم برگشت ربطی به رشته امنیت نداره.

نمیشه که هی سفارت عوض کرد، سفارت قبلی می دونه قبلا کجاها رفتی، آفیسر ازت می پرسه چرا رد شدی سفارت قبلی و ...؟ همچنین باید در صورت رد شدن تو مصاحبه باید چند هفته ای فاصله بین سفارت ها بندازی. خیلی زمانگیر میشه، مخصوصا که واسه ویزا باید ۲-۳ماه منتظر بشی و اگر ویزات نیومد باید دیفر کنی واسه ترم بعد. احتمال اینم هست که سفارت اوکی بشه ولی ویزات بعد به هر دلیلی رد بشه.

آره مشکل بیشترش با ویزاست ولی برخی دانشگاه ها هم اصلا پذیرش نمی کنند، به هر حال تو applyabroad می تونی دقیق همه چیز رو بخونی.
۰
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۲۲ ب.ظ، توسط dj-dj.)
(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۰۳ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ ب.ظ)dj-dj نوشته شده توسط:  سلام به مهندسای گرامی

(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۵۹ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۳۴ ب.ظ)dj-dj نوشته شده توسط:  lموضوع و مقالم امنیت نباشه پس چی باشه؟ این گرایش کلش امنیته

چون دانشگاه ها هم از محدودیت ها خبر دارند و حوصله صرف وقت واسه کسی که آخرش ویزا نمیگیره ندارند، برخی دانشگاه ها هم خوششان نمیاد از ایران بگیرن.

مشکلشون با کسیه که می خواد تو این رشته تحصیل کنه، نه اینکه برگرده یا برنگرده. البته واسه سفارت علاوه بر انتقال تکنولوژی های حساس به کشور های حامی تروریسم، مشکل عدم برگشت هم هست. ولی این عدم برگشت ربطی به رشته امنیت نداره.

نمیشه که هی سفارت عوض کرد، سفارت قبلی می دونه قبلا کجاها رفتی، آفیسر ازت می پرسه چرا رد شدی سفارت قبلی و ...؟ همچنین باید در صورت رد شدن تو مصاحبه باید چند هفته ای فاصله بین سفارت ها بندازی. خیلی زمانگیر میشه، مخصوصا که واسه ویزا باید ۲-۳ماه منتظر بشی و اگر ویزات نیومد باید دیفر کنی واسه ترم بعد. احتمال اینم هست که سفارت اوکی بشه ولی ویزات بعد به هر دلیلی رد بشه.

آره مشکل بیشترش با ویزاست ولی برخی دانشگاه ها هم اصلا پذیرش نمی کنند، به هر حال تو applyabroad می تونی دقیق همه چیز رو بخونی.

ممنون از اطلاعاتت
البته فکر میکنم این موضوعاتی که گفتید برای اکثریت رشته ها درسته بهرحال در هر شرایطی امکان داره ریجکت بشی یا ویزا نتونی بگیری یا برعکس

بیشتر میخوام بدونم۱) از دوستان اینجا توی دانشگاهاشون کسایی رو دیدن که پذیرفته شده باشن یا اقدام کرده باشن و رفته باشن دنبالش ولی نتونسته باشن
۲) روی چه موضوعاتی کارکنیم که حساس نباشه یا کارکنیم

البته به نظرم امنیت اطلاعاات باید رشته خیلی جذابی باشه و نمیخوام ازش دور بشم و مثلا برم سمت معماری. البته امیدوارم این رشته خیلی تئویک نباشه و کاربردی و جذاب باشه
۰
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۱۶ ب.ظ
کلا یه بحثای بود و هست که آمریکا و کشورای مشابه تویه زمینه " های تک" دانشجوی خارجی خیلی کم ادمیت میکنه و اگه بکنه هم از کشورای هم پیمان خودش یا در هر صورت کشورایی که رابطه بهتری دارن و البته استثنا هم داشتیما که از ایرانم حتی گرفتن
در کل همونطور که دوستمون گفت بهترین جایی که میتونی دنبال این جواب باشی سایت applyabroad.org هست
۰
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۳۹ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  کلا یه بحثای بود و هست که آمریکا و کشورای مشابه تویه زمینه " های تک" دانشجوی خارجی خیلی کم ادمیت میکنه و اگه بکنه هم از کشورای هم پیمان خودش یا در هر صورت کشورایی که رابطه بهتری دارن و البته استثنا هم داشتیما که از ایرانم حتی گرفتن
در کل همونطور که دوستمون گفت بهترین جایی که میتونی دنبال این جواب باشی سایت applyabroad.org هست

اونجا هم یکمی نگاه کردم فعلا چیز زیادی گیرم نیومد
اکثر جاها همی حرفا رومیزنن که امکان داره سخت باشه ولی عجیبه که من خیلی خیلی به ندرت دیدم کسی بیاد از این شاخه برای اپلای گفته باشه
یا بچه ها رفتن دنبال کار و دیگه میلی به اپلای نداشتن یا از همون اول و توی محیط دانشگاه و استید شنیدن که پذیرش و ویزا گرفتنش سخته دنبالش نرفتن. ولی هنوز ندیدم کسی اومده باشه بگه من رفتم یااینکه خواستم برم و ریجکت شدم
۰
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۱۷ ق.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۳۹ ب.ظ)dj-dj نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  کلا یه بحثای بود و هست که آمریکا و کشورای مشابه تویه زمینه " های تک" دانشجوی خارجی خیلی کم ادمیت میکنه و اگه بکنه هم از کشورای هم پیمان خودش یا در هر صورت کشورایی که رابطه بهتری دارن و البته استثنا هم داشتیما که از ایرانم حتی گرفتن

اونجا هم یکمی نگاه کردم فعلا چیز زیادی گیرم نیومد
اکثر جاها همی حرفا رومیزنن که امکان داره سخت باشه ولی عجیبه که من خیلی خیلی به ندرت دیدم کسی بیاد از این شاخه برای اپلای گفته باشه
یا بچه ها رفتن دنبال کار و دیگه میلی به اپلای نداشتن یا از همون اول و توی محیط دانشگاه و استید شنیدن که پذیرش و ویزا گرفتنش سخته دنبالش نرفتن. ولی هنوز ندیدم کسی اومده باشه بگه من رفتم یااینکه خواستم برم و ریجکت شدم
تا جایی که من دیدم دوستانی که خواستن برن مشکل چندانی نداشتن نمونش دوست خودم که ماه پیش رفت برای دکترا امریکا. اگه تمایل به رفتن داری خب موضوع حساس برندار مثلا امنیت در سیستمای صنعتی برندار Smile یا حواست باشه کجا داری کار میکنی مثلا میخوای بری نرو تو یه شرکتی کار کن که با سازمانای نظامی داره کار میکنه. دوستانی که میمونن راضی شدن که بمونن دیگه Smile یعنی انقدری بهشون میدن که راضی شدن بمونن Smile البته بقول معروف این پول رو به همه نمیدن باید دود چراغ بخوری Smile موفق باشی.
۱
۰
ارسال: #۱۰
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۵۲ ب.ظ
نه من میشناسم کسی ور که امنیت خونده بود و امنیت هم کار کرده بود ولی کانادا اپلای کرد!! راه تا قسمتی سخت‌تر هست نسبت به بقیه گرایش ها، ولی همت فرد هم تاثیر داره!

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۱۱
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۰۳ ب.ظ
آی تی فیلد بسیار زیادی داره و هر کی گفته بدرد نمیخوره سواد نداشته. شما میتونی روی مباحثی کار کنی که حساس نباشه حالا از نظر سیاستی که اون کشور مورد نظر روش حساسه.
۱
۰
ارسال: #۱۲
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۵۷ ب.ظ، توسط dj-dj.)
(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۰۳ ب.ظ)EhsanChess نوشته شده توسط:  آی تی فیلد بسیار زیادی داره و هر کی گفته بدرد نمیخوره سواد نداشته. شما میتونی روی مباحثی کار کنی که حساس نباشه حالا از نظر سیاستی که اون کشور مورد نظر روش حساسه.

مثلا چه مباحثی؟؟ الان بحث امریکا و کاناداست

(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۵۲ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  نه من میشناسم کسی ور که امنیت خونده بود و امنیت هم کار کرده بود ولی کانادا اپلای کرد!! راه تا قسمتی سخت‌تر هست نسبت به بقیه گرایش ها، ولی همت فرد هم تاثیر داره!

همت توی چه زمینه ای؟ اون هم وقتی دوسال وقت داری و کلی درس و استادای گاها سخت گیر وپروژه و درسای خودمون و....
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۷ آبان ۱۳۹۵, ۰۸:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۰۵ ب.ظ، توسط ramin71.)
سلام .باهزارتاسرچ به اینجا رسیدم امیدوارم درست اومده باشم
توی شاخه رمز و رمزنگاری موضوع غیر حساس داریم؟ اگه داریم نمونه بدیدوسپاس
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۸ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۰۵ ق.ظ
قانون قطعی نیست. اگر مقالات حساس نداشته باشید یا دروس حساس پاس نکرده باشید ممکنه مشکلی نخورید. ولی اگر تصمیتون اپلای آمریکا هست سمت این چیزا نرید به نظرم بهتره در کل (سمت امنیت نرید ضرر نکردید برای اپلای).
علتش هم واضح هست آمریکا دوست نداره یک سری دانشجو تربیت کنه که بعد تحصیل برگردن کشورشون مثلا حمله سایبری علیه شبکه های داخلیشون راه بندازن.
از اون طرف هم اگر بگید نمیخوام برگردم ایران که به هیچ وجه بهتون ویزا نمیدن باید بگید میخوام برگردم به کشورم تا سفارت ویزا بده.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ramin71
ارسال: #۱۵
۲۸ آبان ۱۳۹۵, ۰۲:۴۶ ب.ظ
(۲۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۰۵ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  قانون قطعی نیست. اگر مقالات حساس نداشته باشید یا دروس حساس پاس نکرده باشید ممکنه مشکلی نخورید. ولی اگر تصمیتون اپلای آمریکا هست سمت این چیزا نرید به نظرم بهتره در کل (سمت امنیت نرید ضرر نکردید برای اپلای).
علتش هم واضح هست آمریکا دوست نداره یک سری دانشجو تربیت کنه که بعد تحصیل برگردن کشورشون مثلا حمله سایبری علیه شبکه های داخلیشون راه بندازن.
از اون طرف هم اگر بگید نمیخوام برگردم ایران که به هیچ وجه بهتون ویزا نمیدن باید بگید میخوام برگردم به کشورم تا سفارت ویزا بده.

من الان میخوام موضوع پایاننامه انتخاب کنم و استاد پیداکنم توی شاخه رمزنگاری میتونم دنبال موضوعی که مناسب باشه بگردم؟

کسی میدونه بگه؟ رمزنگاری کدم موضوعهاش خطرناک نیست ؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۰۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۰۴ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۹۳ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۸۶ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۵۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۵۸ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۸۱۴ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  فناوری اطلاعات پزشکی چیست ؟ mahan najafi ۹ ۱۷,۷۳۶ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: bahador567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۴۶۰ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۲۳۹ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close