زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

امکان گرفتن انتقالی یا میهمانی برای ترم بهمن

ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۰۴ ق.ظ
باسلام دوستان
می خواستم بدونم من توی این ترم می تونم درخواست انتقالی یا میهمانی، از دانشگاه دولتی خودم به غیرانتفاعی برای ترم بهمن کنم.
اگه میشه خواهش میکنم راهنماییم کنید.
با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۴, ۱۱:۴۹ ق.ظ
باسلام
همه چی بسته به شرایط تودانشگاه مبدا ومقصدت داره اوناروبایدهماهنگ کنی شرایطتوبپذیرن.
ولی بخوای اصولی حساب کنی اگراون دانشگاه غیرانتفاعی رشته خودتوداشته باشه وسطحش ازدانشگاه خودت پایین ترباشه بله برای ترم بعددرست میشه ان شاالله البت بعدازقبول وموافقت مسعولین!
ولی فکرمیکنم انتقالی روسخت تر قبول کنن تامهمان.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۳ ب.ظ، توسط SAJDEHGAR.)
RE: امکان گرفتن انتقالی یا میهمانی برای ترم بهمن
(۰۶ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۴ ق.ظ)alirezafchh نوشته شده توسط:  باسلام دوستان
می خواستم بدونم من توی این ترم می تونم درخواست انتقالی یا میهمانی، از دانشگاه دولتی خودم به غیرانتفاعی برای ترم بهمن کنم.
اگه میشه خواهش میکنم راهنماییم کنید.
با تشکر
با سلام ! دوست عزیز : بهترین منبع بدست آوردن آیین نامه ها هست !
اگر کارشناسی هستید " آئین نامه جدید میهمانیو انتقال دانشجویان دورههای کاردانی و کارشناسی
دانشگاهها و موسسات آموزشعالی دولتیو غیردولتی " رو من دیدم یه سرچ بزن دست میاد ! برای ارشد هم آیین نامه هاش باید باشه !
ان شاالله مهمانی گرفتنت ردیف بشه !
یا علی .
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۳۷ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۵۵ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۵۵۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۵۱۲ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  راهنمایی انتخاب واحد ترم اول، ارشد نرم، مباحث بیگ دیتا و دیتابیس arian_61 ۱ ۲,۵۳۵ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arian_61
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۳,۹۸۹ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
Wink آیا امکان جایگزین شدن داوطلب باتغییرمشخصات برای آزمون ارشد۹۸وجود دارد؟ p.daliri ۰ ۲,۷۹۷ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: p.daliri
  راهنمایی در مورد دروس ترم اول هوش sina_bhh ۴۷ ۳۴,۸۱۸ ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Arezouuu
  آیا امکان ارسال مجدد ایمیل مربوط به پذیرش مقاله در یک ژورنال isi وجود دارد؟ Autumngirl ۴ ۳,۸۰۰ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Autumngirl
  درخواست دراهنمایی برای گرفتن خوابگاه خودگردان یا خونه تهران matinpf ۶ ۶,۲۸۴ ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close