زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

روز جوان

ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۰۵ ب.ظ
روز جوان
سالروز تولد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان را بهمه شما جوانان عزیز تبریک میگم و امیدوارم سرمایه جوانی سازنده آینده بسیار خوب و روشن براتون باشه.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Helmaa , zzsnowdrop , SaMiRa.e , انرژی مثبت , Jooybari , a.hooshmand , Aurora , nomad:D , **sara** , narges_r , Bache Mosbat , 67890
ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۱۸ ب.ظ
روز جوان
منم روز جوان رو به همهی مانشتی ها تبریک میگم.
انشاالله قبل اینکه از جوونی رد شیم از سازمان سنجش و کنکور ارشد هم با خوشی رد شیم.

ای مخاطب شکوه های پنهان! تو اگر نباشی به که می توان گفت حرف هایی را که به هیچ کس نمی توان گفت . امام سجاد (ع)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , nomad:D , **sara** , narges_r
ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۲۷ ب.ظ
روز جوان
دوستان پستهایی که در این بخش میگذارند بعد از مدت کوتاهی بنمایش در میاد نگران نباشید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۷ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
RE: روز جوان
حیدر ثانی بیامد یا نبی رخ می نماید

اکبر زیبای لیلا پرده از چهره گشاید

روی او روی محمد، بوی او بوی محمد

خلق او خلق عظیم و خوی او خوی محمد

منم ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان تبریک میگم . Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zzsnowdrop , maryami
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۲۲ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
روز جوان
ببخشید نامرتبط می پرسم. من در سرچ ها به نتیجه خاصی نرسیدم که کلا چه بازه سنی ای جوون حساب می شه؟؟؟
یه جا گفته بود تا ۲۴Huh یه جای دیگه تا ۲۸Undecided یه جای دیگه تا ۴۰؟!

البته مساله زیاد مهمی نیست کلا خواستم بدونم.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۲۵ ب.ظ
روز جوان
Around the world, the terms youth, adolescent, teenager, kid, and young person are interchanged, often meaning the same thing, occasionally differentiated. Youth generally refers to a time of life that is neither childhood nor adulthood, but rather somewhere in-between.[4] Youth also identifies a particular mindset of attitude, as in "He is very youthful". The term youth is also related to being young.
The term also refers to individuals between the ages of 16-24.

wikipedia

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , good-wishes , SaMiRa.e
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۳۰ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۲۵ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  The term also refers to individuals between the ages of 16-24.
پس پیر شدیم رفت Big GrinHuhTongue

---------
فکر کنم تاپیک رو دارم منحرف می کنم ؟!

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۳۳ ب.ظ، توسط azad_ahmadi.)
(۳۰ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۱۹ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۱۶ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  ببخشید نامرتبط می پرسم. من در سرچ ها به نتیجه خاصی نرسیدم که کلا چه بازه سنی ای جوون حساب می شه؟؟؟
یه جا گفته بود تا ۲۴Huh یه جای دیگه تا ۲۸Undecided یه جای دیگه تا ۴۰؟!
تا هر وقتی که عشق و محبت در دلت زنده هست

عشق و محبت صرفا مختص جوانی نیست.

(۳۰ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۲۸ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۲۵ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  The term also refers to individuals between the ages of 16-24.
پس پیر شدیم رفت Big GrinHuhTongue

البته همونطور که گفته "جوانی بعنوان مشخصه یک نگرش خاص از نوع رفتار شخص است".
کسی که انرژی مثبت باشه پیر نمیشه. Smile

"تاحالا شده یه بنده خدایی تاپیکی بزنه و من و شما منحرفش نکرده باشیم؟Big Grin من که یادم نمیاد

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۰۰ ب.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۱۶ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  یه جا گفته بود تا ۲۴Huh یه جای دیگه تا ۲۸Undecided یه جای دیگه تا ۴۰؟!
(۳۰ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۲۵ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  The term also refers to individuals between the ages of 16-24.

آخه چرا تا ۲۴ یا ۲۸ ؟! Huh
حالا نمیشه این بازه بین ۱۸ تا ۳۵ سال باشه Big Grin
البته به سن و سال نیست ، دل باید جوون باشه . ( این هم برای دلخوشی خودم DodgyTongue )
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۸۵۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۱,۸۱۷ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  معرفی کتاب "راز طراحی سایت بدون کدنویسی در کمتر از ۷ روز" ap2co ۰ ۲,۲۰۵ ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ap2co
  اسلاید های سیستم عامل دانشگاه امیرکبیر- دکتر طاهری جوان mehdialmasi ۸ ۸,۱۵۵ ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdialmasi
Big Grin دنبال آدمای با انگیزه برای گروهی درس خوندن ارشد تو این ۲۳ روز باقی مانده هستم maedeee ۱ ۲,۱۶۳ ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
  پرکاربردترین و بهترین موضوع روز در مقاله ها پشتکار ۲ ۶,۰۴۵ ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  آخرین متدهای روز جهان در زمینه ی نحوه ی محبت و نفوذ دانشجو به دل استاد Xilinx ۱۰ ۶,۵۲۵ ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  معرفی موضوعات روز در حوزه امنیت اطلاعات - شبکه amirhacker ۲ ۳,۳۵۲ ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: amirhacker
  هر روز یک لغت GRE را بخاطر بسپارید Happiness.72 ۰ ۱,۹۳۲ ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  ۱_گذر کودکی در ایران، و باز هم عامل خرابی جامعه جوانانن کوچ ۰ ۲,۱۱۹ ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: کوچ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close