زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه ۴۹ اما نمی تونم برم دانشگاه ؟؟؟؟

ارسال: #۱۶
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۲۴ ق.ظ
خیلی ناراحت شدم ایشالا مشکلتون حل بشه،به خدا توکل کنیدSmileSmile

"وقتی تنها می شوی بدان خدا همه را بیرون کرده تا با تو تنها باشد"
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: esi
ارسال: #۱۷
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ ق.ظ، توسط esi.)
ممنون از دوستان.
تشکر از همدردیتون.
من دارم تمام تلاشمو می کنم. مشکل اصلی انجاست که نظام وظیفه میگه فقط یکبار در طول تحصیل امکان انصراف و ازمون مجدد وجود داره و من قبلا این کارو کردم و دیگه نمی تونم. همین. من واقعا این رو نمی دونستم. وگرنه با طول مدت تحصیل و استفاده از ۳ سال معافیت تحصیلی ترشد مشکلی ندارن و تویه ۴ سال باقی میانده می تونم ارشد رو بخونم.
بوسیله یکی از دوستان خوبم این لینک رو پیدا کردم که انگار قانونو عوض شده اما نمی دونم فقط برای خارج از کشور(چون این سایت مخصوص دانش جویان خارج از کشوره) یا داخل کشور رو هم شامل میشه. یعنی قید نکرده فقط دانشجویان خارج از کشور.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من تمام تلاشمو می کنم ان شاالله که جواب بده.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , Sunshine Off , Avicenna
ارسال: #۱۸
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۶ ق.ظ
اول تاپیک رتبتون رو خوندم و کلی خوشحال شدم پست تبریک برات گذاشتم
و این تاپیکت واقعا حالم رو گرفت
نمیدونم واقعا چی بگم این سربازی چه بلایی شده برای عمر، وقت و فرصتهای جوونا ؛ نمیدونم واقعا تا کی میخوان به همین قوانین پوسیده ادامه بدند
فقط میتونم برات دعا کنم که اون چه خیر هست نصیبت بشه انشالله

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , Avicenna , esi , Xilinx
ارسال: #۱۹
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ب.ظ، توسط abbassep.)
بچه ها من یه را فرار از سربازی بلدم
چون خودم معافیت گرفتم
هر کی می خواد بیاد یه حرکت بدنسازی نشونش بدم که سریعا دیسکش بیرون بزنه و سریع معاف شهBig Grin
واقعا حالا از شوخی گذشته این سربازی توی حساس ترین دوران زندگی آدم سرو کلش پیدا می شه و برنامه های همه رو بهم ریخته .
در ضمن جناب موج خیلی بهتون بابت رتبتون تبریک می گم. من واقعا منتظر شما بودم ببینم چی کار کردین که شکر خدا موفق شدین . واقعا خوشحال شدم

راستی بچه ها این دکتر تنهایی سربازی نرفته دیگه نه؟

الگو یعنی: Andres Hejlsberg طراح و توسعه دهنده Pascal , Delphi , J++ , C Sharp
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۲۰
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۳۶ ب.ظ
عصر دارم می رم حرم امام رضا.... به نیابت از شما می خوام که مشکلتون حل بشه....
انسالله حل شد، به امام رضا قول بده یک کار خوب بکنی... ( مثلا کتاب های تستت رو به یک نفر نیازمند هدیه بدی....)

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos , Mohammad-A , موج , narges_r , abbassep , hamed_k2 , **sara** , najme60 , elhamak , rasoul67
ارسال: #۲۱
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۳۸ ب.ظ
RE: رتبه ۴۹ اما نمی تونم برم دانشگاه ؟؟؟؟
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  بهر حال ایشان اگه قبول بشه هر دانشگاهی اون دانشگاه یا کارت پایان خدمت یا معافیت ازش میخواد یا از نظام وظیفه براش درخواست معافیت تحصیلی میکنه(صرفنظر از همه حالاتی که رخ داده) اگه نظام وظیفه معافیت تحصیلی بهش نده میشه مشمول خدمت وظیفه عمومی. دانشگاه ثبت نامشون را لغو و اجازه ادامه تحصیل را بهشون نمیده. از طرفی چون اسمشون تو لیست قبولشده ها میره سال بعد اجازه شرکت نداره.
بنابراین حداقلش اینه که اگه نظام وظیفه معافیت تحصیلی نمیده کنکور سال ۹۲ را از دست نده ایشان.

اگه این مشکل حل نشه برای سال دیگه هم همین مشکل هست. چون فکر نمی کنم اگه بره سربازی تا سال دیگه بتواند پایان خدمت بگیرد.
ارسال: #۲۲
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ ق.ظ
سلام موج عزیز
من هم به نوبه خودم بهت تبریک می گم، عالیه ، به هدفت رسیدی.
بخدا خبر قبولی تورو الان تو این تاپیک دیدم، تبریک دوست عزیز، شاید من نتونم برم اما باور کن قبولی تو خیلی خوشحالم کرد و کمی از ناراحتیم کم کرد. ایول به ارادت. ایول به تلاشت.
ممنون از لطفتون موج جان.
براتون آرزوی موفقیت می کنم. منم تلاشموم می کنم اگه قسمت باشه میریم نباشه همین تبریز می مونیم. درسته که الان خیلی ناراحتم اما بخدا راضیم به رضای خدا ، درسته شریف یکی از آرزوهای همیشگی تحصیلی من بوده و من براش واقعا تلاش کردم (هم دانشجوی ارشد، هم واسه ارشد و هم شاغل بودم) اما باز راضیم به رضای خدا. این ناراحتی یک هفته ای ، یک ماهی یا حداکثر چند ماهه است مثل بقیه چیزا میگذره . خدا خودش این رتبه رو به ما داد اگه خواست قبول میشیم اگه هم نخواست که نمی شیم. آرزوی من قبولی شریفه واقعا اما ان شالله هر چه که بشه به صلاح باشه و مطمئنا خدا هم همینو واسه همه بنده هاش می خواست.
ممنون از مازیار عزیز، التماس دعا.
وتشکر از همه بچه ها ی خوب مانشتی، من پیگیر کارها هستم اگه کسی خبری گیر آورد منو در جریان بذاره ممنون میشم.
الهی به امید تو.

سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , homa , Mohammad-A , Sunshine Off , موج , pofef , reza_dev , misagh01
ارسال: #۲۳
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۱۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ق.ظ)esi نوشته شده توسط:  ...اگه قسمت باشه میریم نباشه همین تبریز می مونیم. درسته که الان خیلی ناراحتم اما بخدا راضیم به رضای خدا ، درسته شریف یکی از آرزوهای همیشگی تحصیلی من بوده و من براش واقعا تلاش کردم (هم دانشجوی ارشد، هم واسه ارشد و هم شاغل بودم) اما باز راضیم به رضای خدا. این ناراحتی یک هفته ای ، یک ماهی یا حداکثر چند ماهه است مثل بقیه چیزا میگذره . خدا خودش این رتبه رو به ما داد اگه خواست قبول میشیم اگه هم نخواست که نمی شیم...

آفرین به این روحیه . مطمئنم کارت درست میشه فقط نیاز به پیگیری داره و البته سماجت. انشاالله کارت که درست شد توی ۲ امتحان پیروز میشی
۱- قبولی در دانشگاه مورد علاقه ات
۲- مهمتر از مورد قبلی و سخت تر از اون ، راضی بودن به رضای خدا . Smile (اینکه به چیزی که علاقه داری برسی اما بگی هر چی خدا بخواد نیاز به اراده بالایی داره ، البته منظورم این نیست که دست از اون سماجتی که گفتم برداریا Big GrinBig GrinBig Grin )

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۲۴
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۳۳ ب.ظ
ممنون مسعود جان.
بچه ها نطرتون در رابطه با این لینک چیه ؟

عبارت " جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح افزود: به دانشجویان انصرافی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور برای یک بار دیگر قبل از انجام خدمت سربازی اجازه ادامه تحصیل داده شده است؛ پیش از این دانشجویانی که انصراف می دادند و یا از دانشگاه اخراج می شدند، فرصت ادامه تحصیل نداشتند و باید به خدمت اعزام می شدند. "
آیا همون مشکل منه ، با توجه به اینکه من سال ۸۷ انصراف داده و دانشگاه همو عوض کردم واین قانون جدید بوده و آبان ۹۰ ابلاغ و تایید شده . یعنی این تغییر جدید اجازه میده من یکبار دیگه انصراف بدم و دانشگاهم رو عوض کنم یا نه ؟ آخر جمله گفته که " یک بار دیگر قبل از خدمت سربازی اجازه ادامه تحصیل داده می شود" .
از شانس ما خورد به تعطیلات ، من سه شنبه حتما این مطلب رو می برم نظام وظیفه ببینم چی میگه.
ممنون میشم شما هم نظرتونو بگید ، اخه الان من زیاد مغزم خوب کار نمی کنه !!!

سپاس‌گزاری شده توسط: pofef
ارسال: #۲۵
۱۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۱۶ ق.ظ
ایشالا که مشکلت حل شه.

ببین نمیتونی اینکارو کنی---> بری شریف برا ثبت نام بعد از دانشگاه تبریز بخوای که یه معافیت تحصیلی بفرستند برا شریف.کاری هم به نظام وظیفه نداشته باشی. نمیشه؟
ارسال: #۲۶
۱۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۲۹ ب.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۶ ق.ظ)askary_amir69 نوشته شده توسط:  ایشالا که مشکلت حل شه.

ببین نمیتونی اینکارو کنی---> بری شریف برا ثبت نام بعد از دانشگاه تبریز بخوای که یه معافیت تحصیلی بفرستند برا شریف.کاری هم به نظام وظیفه نداشته باشی. نمیشه؟
ممنون
معافیت تحصیلی رو نظام وظیفه صادر می کنه نه دانشگاه ، اگه من از تبریز انصراف بدم ، تبریز به نظام وظیفه نامه میزنه که اتقافا باید دستی ببرم بدم نظام وظیفه بعدش نظام وظیفه به دانشگاه قبولی (مثلا شریف Confused)من باید نامه بده که با معافیت تحصیلی من برای ادامه در این دانشگاه موافقت می کنه یا نه ؟ اگه موافقت نکنه من مشمول میشم و باید حتما خدمتم رو تموم کنم تا مجاز به شرکت مجدد در آزمون ارشد بشم ، یعنی معافیت تحصیلی برای هر مقطع فقط یکبار صادر میشه.
من پیگیرم ، ان شاالله که جواب بده ، هیچ شکی نیست اگه نتونم برم واقعا شکسته سنگینی خواهد بود و شاید هم غیر قابل جبران یا حداقل به قیمت از دست دادن حداقل ۲و۳ سال از عمرم و کلی هزینه.
اما درسته که من خیلی ناراحتم و الان شبیه افسرده هام Smile اما توکل بخدا ، من مثل کنکور ارشد تمام تلاشموم می کنم تا زحمتام هدر ندره اما اگه نشد هم که دیگه کاریش نمیشه کرد. اما انشا الله که درست بشه و من هم به آرزوی قشنگ تمام دوران تحصیل و آرزوی همیشگی بچگیم "شریف" برسم.

سپاس‌گزاری شده توسط: pofef , **sara** , majid67110
ارسال: #۲۷
۱۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۵۰ ب.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  ممنون مسعود جان.
بچه ها نطرتون در رابطه با این لینک چیه ؟

عبارت " جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح افزود: به دانشجویان انصرافی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور برای یک بار دیگر قبل از انجام خدمت سربازی اجازه ادامه تحصیل داده شده است؛ پیش از این دانشجویانی که انصراف می دادند و یا از دانشگاه اخراج می شدند، فرصت ادامه تحصیل نداشتند و باید به خدمت اعزام می شدند. "
آیا همون مشکل منه ، با توجه به اینکه من سال ۸۷ انصراف داده و دانشگاه همو عوض کردم واین قانون جدید بوده و آبان ۹۰ ابلاغ و تایید شده . یعنی این تغییر جدید اجازه میده من یکبار دیگه انصراف بدم و دانشگاهم رو عوض کنم یا نه ؟ آخر جمله گفته که " یک بار دیگر قبل از خدمت سربازی اجازه ادامه تحصیل داده می شود" .
از شانس ما خورد به تعطیلات ، من سه شنبه حتما این مطلب رو می برم نظام وظیفه ببینم چی میگه.
ممنون میشم شما هم نظرتونو بگید ، اخه الان من زیاد مغزم خوب کار نمی کنه !!!
سلام esi جان
اول رتبه شما رو تبریک میگم و متاسفم بابت این اتفاقی که برای شما افتاده
این پست که شما لینکش رو دادید بنده اونجا زده بودم. از اتفاق داشتم لینکها رو چک می کردم که این پست شما رو دیدم و گفتم اگه کاری از دستم بر میاد دریغ نکنم.
قانون ها نظام وظیفه روزانه عوض میشه و ممکنه هر روز یک قانون داشته باشیم و تاریخ اون قانون مربوط به (۰۷ اسفند ۱۳۹۰) هستش. پس خیلی رو قانون ها نمیشه حساب کرد.
اما اگر این قانون همچنان به قوت خود باقی باشه شما باید بتونید ادامه تحصیل بدهید.
ولی این رو هم درنظر داشته باشید که بعد از تعطیلات اگه به نظام وظیفه رفتید ممکنه هنوز از قانونها خبر دقیقی نداشته باشند و سعی کنند به اصطلاح خودمون شما رو بپیچونند! اما شما دلسرد نشید.
از نظر من اگه قرار بود به خاطر انصراف شما مشکلی پیش بیاد، باید تو همون دوره کارشناسی پیش میومد و اگه اون موقع به شما اجازه تحصیل دادند ، الان هم باید بدهند. (البته از نظر من)
آرزوی موفقیت و سربلندی برای همه مانشتیها دارم و از توکل خوب شما به خدا خوشحالم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: esi
ارسال: #۲۸
۲۰ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۰۷ ق.ظ
خدایا آنچه صلاح است آنرا برای ما رقم بزن
راضیم به رضای تو خدایا
هیچ شکی نیست که هر چه تو خواهی همان خواهد شد و جز تو یاوری نیست
بخدا قسم، ۲و۳ بار تو عمرم تو مشکل بزرگ افتادم و خدارو صدا کردم، خدا هم صدامو شنیدم، خداهم بیش از آنچه ما سزاوارشیم به ما عطا کرد
خدا شکرت، ببخش گناهان و گناهان مرا، همیشه تو بیش از لیقاتم به من عطا کردی، شکر و سپاس از آن خداوند یکتاست
خدایا گرچه من ذره ای در مقابل آفریده های تو بیش نیستم، اما قلباً تورو شکر می کنم و فریاد می زنم جز تو خدایی نیست ای خدای حسین (ع)، جز تو یاری دهنده ای نیست و تو بخشنده و مهربانی .
الهی به امید تو

سپاس‌گزاری شده توسط: آرمین , ماه بانو , kashti
ارسال: #۲۹
۲۰ آبان ۱۳۹۲, ۰۲:۰۹ ق.ظ
دوست عزیز الان شما کارتون درست شد؟ ۱۹ آبان شده

Mr POSHTE Parde

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۴۰ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۹ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۱,۹۳۷ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1
  Brightness (تنظیم روشنایی) ویندوز ۱۰ کار نمی کند Happiness.72 ۴ ۳,۹۴۸ ۰۹ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  آخرین رتبه قبولی دانشگاه‌ها، مهندسی کامپیوتر ۹۶ ph0en1x ۸ ۹,۶۲۶ ۰۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ph0en1x
  کسی میدونه واحد های دانشگاه آزاد تا چه رتبه هایی از کنکور قبولی داشته پارسال ؟؟ liyana_m ۱ ۴,۹۵۸ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: liyana_m
  انتخاب دانشگاه در رشته علوم کامپیوتر با رتبه ۲ و۳ با سهمیه gari ۱۳ ۶,۹۷۸ ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gari
Brick رتبه ۴۴ هوش مصنوعی_انتخاب دانشگاه n94.kholdi ۳ ۴,۹۶۳ ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: abbas1368
Star آخرین رتبه قبولی ارشد ۹۶ دانشگاه های تهران Alireza_Doustmohammadi ۴ ۴,۵۹۰ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: behroozsp
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۵۱۱ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close