زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه ۴۹ اما نمی تونم برم دانشگاه ؟؟؟؟

ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ب.ظ، توسط esi.)
سلام دوستان.
وقتیکه کارنامه ها اومد واقعا فکر می کردم تمومه و همه بچه ها تبریک می گفتن ، اما دوشنبه که رفتن نظام وظیفه گفت نمی تونم انصراف بدم و رتبه ۴۹ به درده عمت می خوره Confused
مشکل اینجاست که من تویه دوره کارشناسی ناپیوسته یکبار انصراف داده و دانشگاهمو عوض کردم و واحد هامم تطبیق دادم اما تو فرصت تعیین شده که ۳ سال برای کارشناسی نا پیوسته درسمو تموم کردم حتی یک ترم هم زودتر یعنی ۵ ترمه.
تایستون ۹۰ رفتم و خدمت ومهر سال ۹۰ هم ارشد هوش شبانه تبریز رفتم (برای فرار از سربازی و ادامه تحصیل، فکر کردم اگه برم خدمت از درس زده و دل سرد می شم) اما به این امید که بتونم آزمون مجدد بدم، قبل ثبت نام هم هم دانشگاه و هم نظام وظیفه بهم گفت که می تونم آزمون مجدد بدم و مشکلی نیست و من واقعا از این قانون خبر نداشتم.
الان به همین راحتی نمی تونم برم شریف (که احتمال قبولیش هست) ، به خاطر یه تبصره ، واقعا موندم چیکار کنم، ۱ سال شب و روز نداشتم این شد آخرش.
امیدم بخداست اما باید من حرکتی کنم یا نه ، واقعا سردر گمم دوستان و نمی دونم چیکار کنم. نظام وظیفه و سازمان سنجش هم رفتم اما کسی جواب نمی ده . الان ۴۹ با ۴۹۰ یا ۴۹۰۰ یا ۴۹۰۰۰ واقعا فرقی نداره واسه من. واقعا اوضامو بهم ریخته.
دوستان اگه کسی آشنایی داری یا می تونه منو راهنمایی کنه ممنون می شم اگه کمکم کنه. یا اینجا پیام بذاره یا بهم خصوصی پیام بده من باهاش تماس بگیرم.
الهی به امید تو.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , pofef
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ ب.ظ
RE: رتبه ۴۹ اما نمی تونم برم دانشگاه ؟؟؟؟
یعنی چه؟یعنی واقعا برای رتبه پایین هم هیچ ارزشی قائل نمیشن.میدونم چه حالی داری؟نگران نباش فقط از خدا کمک بخواه که خیروصلاح کارهای مارافقط فقط خودش میداندوبس.
امیدوارم شما دانشجوی ارشد شریف۹۱باشید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
 سپاس‌گزاری شده توسط: esi , Parva
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ب.ظ، توسط esi.)
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  یعنی چه؟یعنی واقعا برای رتبه پایین هم هیچ ارزشی قائل نمیشن.میدونم چه حالی داری؟نگران نباش فقط از خدا کمک بخواه که خیروصلاح کارهای مارافقط فقط خودش میداندوبس.
ممنون دوست عزیز .
شما کارتون درست شد، پیگیر شدید ؟ چی گفتن بهتون ؟
نمی دونم چی میشه ، دارم خودم و به هر دری می زنم اما هنوز نتیجه نگرفتم ، واقعا گیج شدم ، من تلاشه خودمو کردم باقیش با خدا . من دنبال موفقیت بودم اما .... توکل به خدا

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ ب.ظ
من هم واقعا متاسف شدم. شما پیگیری کنید و توکلتون بر خدا باشد. انشاالله درست بشه و دانشجوی شریف باشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: esi
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ب.ظ، توسط Sunshine Off.)
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  یعنی چه؟یعنی واقعا برای رتبه پایین هم هیچ ارزشی قائل نمیشن.میدونم چه حالی داری؟نگران نباش فقط از خدا کمک بخواه که خیروصلاح کارهای مارافقط فقط خودش میداندوبس.
ممنون دوست عزیز .
شما کارتون درست شد، پیگیر شدید ؟ چی گفتن بهتون ؟
نمی دونم چی میشه ، دارم خودم و به هر دری می زنم اما هنوز نتیجه نگرفتم ، واقعا گیج شدم ، من تلاشه خودمو کردم باقیش با خدا . من دنبال موفقیت بودم اما .... توکل به خدا
سنجش که بهتره اسمش رابزارن رنجش.یکی نیست درست وحسابی جوابت رابده اگرهم کسی پیداشدمیگه مشکل از جواب خودته یا اشتباه خودته یا اشتباه زدی یا معدلت کمه وهزاران یا دیگه...فقط میدونم اگر خدابخواد غیرممکن وجودندارد.اما نزار حقت از بین بره ،برو هر ارگانی که به کارت مربوطه ،حتی شده برای رهبرنامه بنویس یاحضوری برو،انشاالله که مشکلت حل میشه.
(غیراز خدا وخودت ودرودیوار وفرش اتاقت چه کسی میداند که چه شبهایی تاصبح آرامش نداشتی ودرحال درس خواندن بودی وچه روزهایی دراتاقت محبوس وتنها تفریح ات کتاب ودرس وکنکوربوده،پس فقط به خدایت وخودت تکیه کن که تنها آنها تورا درک می کنند.)موفق باشید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , mamat , M.H.P , esi
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ ب.ظ
حتما تلاشت رو بکن تا اون چیزی که میخای رو بدست بیاری ونتیجه ی تلاش هر چه که شد رو به عهده ی خدا بذار فقط به عهده ی خودش.
مهم اینه که آخر راه تو به این ایمان داری که تمام راه هایی که میدونستی و رفتی ولی نشد و دیگه کاری از دست تو بر نمیومد.
ولی انشالله که همه چی درست میشه.

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , Parva , esi
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ ب.ظ
یعنی چی واقعا؟!

این چه وضعشه؟

خدایا خودت به فریاد برس.....

خدایا این مشکل رو حل کن و بعد به صلاحش کن!(آمین)

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: esi , aatwo
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۵۶ ب.ظ
یعنی چی ؟ یعنی چون الان دانشجوی ارشد شبانه تبریزی نمی تونی و اینکه یه بار هم قبلا انصراف دادی؟ چون شده ۲ بار ؟یا اینکه چون از این قانون برای نرفتن ادامه سربازیت استفاده کردی گیر نظام وظیفه افتادی ؟

داری اشتباه می کنیا ؟! این قانون برای روزانه هاست و اون هم اگه انصراف بدی اینطور نیست که نتونی دوباره شرکت کنی فقط دیگه روزانه نمی تونی قبول بشی . تو که الان روزانه نیستی آخه ! شبانه است داری پولشو میدی ! اصلا انصراف نمی خاد بدی ول کن همینطوری نرو دیگه .

فک نکنم مسئولیتی داشته باشه برات . تو انتخاب رشته ات رو بکن و برو دانشگاهی که قبول شدی و مدرک لیسانستو ببر و کسی هم نخواهد دونست که تو ارشد بودی

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۴ ب.ظ
با نظام وظیفه تماس بگیرین و پرسین زمان ملاقات مردمی کی هست (فکر می کنم دوشبه ها باشه). برین اونجا و مشکل تان را بگین انشالله که حل شه. برا اونا که فرقی نمی کنه شما شریف نری یکسال دیگه همان تبریز هستی دیگه. فقط با مدارک و دست پر برو.

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
ارسال: #۱۰
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۹ ب.ظ، توسط yaser_ilam_com.)
ما که مشکلمون حل نشد البته بهتره اسمشو بزارین قلعه رنجش امیدوارم مشکل شما حل شه

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , Parva
ارسال: #۱۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۰۹ ب.ظ
اقای esi امیدتون فقط به خدا باشه.
اشالله که مشکلت حل میشه.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off
ارسال: #۱۲
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۲۵ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۸ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  ما که مشکلمون حل نشد البته بهتره اسمشو بزارین قلعه رنجش امیدوارم مشکل شما حل شه

با این کاهش ظرفیتی که امسال برای نرم صورت گرفت بهتره نام "دفترچه شماره ۲" را "رنجنامه شماره ۲ "بنامیم.Sad

اگر همواره مانند گذشته بیندیشید همان چیزهایی را بدست می آورید که تا بحال کسب کرده اید.Rolleyes
 سپاس‌گزاری شده توسط: pofef , Ahad.mozafari
ارسال: #۱۳
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۵۶ ب.ظ، توسط Msccom.)
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  فک نکنم مسئولیتی داشته باشه برات . تو انتخاب رشته ات رو بکن و برو دانشگاهی که قبول شدی و مدرک لیسانستو ببر و کسی هم نخواهد دونست که تو ارشد بودی
دقیقا از یکی هم همینو من شنییدم که خیلیا این کارو میکنن

امیدوارم مهر ماه دانشجو باشی

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
ارسال: #۱۴
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۵۰ ب.ظ
از جمله افرادی که وقتی که رتبه ها امد منتظر قبولیشون بودم شما بودید
امیدوارم مشکلتون حل بشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: esi
ارسال: #۱۵
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۲۶ ق.ظ
اگه فکر میکنی حق باتوئه و داره در حقت جفا میشه و هیچ قانونی واسه حل مشکلت نیست بهتره از افرادی که مقام های بالا دارن کمک بگیری.مثلا بری پیش نماینده مجلس شهرتون...یا اینکه پیش یکی از وزاری مرتبط بری...چون همه ی این افراد ملاقات مردمی دارند و میتونی مشکلتو باهاشون درمیون بذاری...فقط سعی کن پیش هرکسی نری...
از طرفی این روشی که دوستان میگن همینجوری برو ثبت نام کن یخورده ریسک داره....ممکنه گیر بیفتی...ممکنه هم اتفاقی واست نیفته ولی بهتره از افرادی که مقام بالایی دارند کمک بگیری.نه اینکه مثلا انتظار داشته باشی یه کارمند معمولی نظام وظیفه دلش واست بسوزه و مشکلتو حل کنه...
موفق باشی

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: esi , pofef

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۴۰ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۹ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۱,۹۳۱ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1
  Brightness (تنظیم روشنایی) ویندوز ۱۰ کار نمی کند Happiness.72 ۴ ۳,۹۴۸ ۰۹ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  آخرین رتبه قبولی دانشگاه‌ها، مهندسی کامپیوتر ۹۶ ph0en1x ۸ ۹,۶۲۶ ۰۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ph0en1x
  کسی میدونه واحد های دانشگاه آزاد تا چه رتبه هایی از کنکور قبولی داشته پارسال ؟؟ liyana_m ۱ ۴,۹۵۸ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: liyana_m
  انتخاب دانشگاه در رشته علوم کامپیوتر با رتبه ۲ و۳ با سهمیه gari ۱۳ ۶,۹۷۳ ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gari
Brick رتبه ۴۴ هوش مصنوعی_انتخاب دانشگاه n94.kholdi ۳ ۴,۹۶۳ ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: abbas1368
Star آخرین رتبه قبولی ارشد ۹۶ دانشگاه های تهران Alireza_Doustmohammadi ۴ ۴,۵۹۰ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: behroozsp
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۵۱۰ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close