زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب دانشگاه در رشته علوم کامپیوتر با رتبه ۲ و۳ با سهمیه

ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۳۵ ق.ظ
سلام خدمت دوستان
میخواستم بدونم با این رتبه ۲ در گرایش کد ضریب ۲ و ۳ در کد ضریب ۱ کدوم دانشگاه ها احتمال قبولی دارم میشه کمک کنید رتبه اصلیم بدون سهمیه ۳۵۱و۳۷۷ هست HuhHuhHuhHuh
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۷ ق.ظ، توسط Fatemeh_am.)
RE: انتخاب دانشگاه در رشته علوم کامپیوتر با رتبه ۲ و۳ با سهمیه
(۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۳۵ ق.ظ)gari نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان
میخواستم بدونم با این رتبه ۲ در گرایش کد ضریب ۲ و ۳ در کد ضریب ۱ کدوم دانشگاه ها احتمال قبولی دارم میشه کمک کنید رتبه اصلیم بدون سهمیه ۳۵۱و۳۷۷ هست HuhHuhHuhHuh
سلام.
ممکنه کارنامه تون رو قرار بدید؟ رتبه تون در سهمیه ۲ شده؟ متوجه نشدم. و سهمیه تون ۲۵ هست یا ۵؟
۰
۰
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۳ ق.ظ، توسط @zzzzzz.)
تو کدوم سهمیه شرکت کردید؟ سهمیه درج شدا برای شما ۲۵ درصد؟
۰
۰
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹ ب.ظ، توسط gari.)
بله در سهمیه ۲۵ در صد هست

بعدم میخواستم بدونم به معدل هم مربوطه یعنی حتما معدل خاصی باید داشته باشم تا قبول بشم چون توی شرایط دانشگاه ها در دفترچه هیچی ننوشته بود

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۹ ب.ظ، توسط gari.)
سلام بنده باید ۷۰ درصد قبولی بیارم و ۵ درصدی ها ۸۰ درصد یک بار دیگه بخونید چون درصد ما بیشتره قوانین رو یک بارد دیگه بخونید ولی بازم خیلی ممنون که راهنماییم کردید تشکر

راستی مشاور بهم گفته ۷۰ درصد احتمال قبولی شریف روزانه دارم پس اون چی گفته ؟؟؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۴۸ ب.ظ، توسط gari.)
خیلی ممنون از راهنماییتون ولی من آخه از کجا پیدا کنم این جور افرادو همین الانم گیج شدم کارنامه رتبه ۴۴ علوم که توی همین جا گذاشته بدون سهمیه هست دیگه نوشته آخرین نفر قبولی در دوره روزانه ۹۸۴ و ۷۵۰ ولی من هرجور دفترچه رو نگاه میکنم به ۴۰۰ نفر دوتا کد ضریب روهم دیگه هم نمیرسه پس چی گفته سنجش منظورش چیه

خیلی ممنون از راهنماییتون ولی من آخه از کجا پیدا کنم این جور افرادو همین الانم گیج شدم کارنامه رتبه ۴۴ علوم که توی همین جا گذاشته بدون سهمیه هست دیگه نوشته آخرین نفر قبولی در دوره روزانه ۹۸۴ و ۷۵۰ ولی من هرجور دفترچه رو نگاه میکنم به ۴۰۰ نفر دوتا کد ضریب روهم دیگه هم نمیرسه پس چی گفته سنجش منظورش چیه HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
۰
۰
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۵۱ ب.ظ
چیزی که تو کارنامه زده در مورد اخرین رتبه کسی که رتبه ای بالای ۹۸۴ داشته باشه مجاز به انتخاب رشته در دوره روزانه نیست.
الان براساس کارنامه نفر ۴۴ام بدون سهمیه که نمره کلشون ۵۷۶۰ هست کسی که در سهمیه شما نمره کل ۴۰۰۰ اورده باشد با ایشون لحاظ مکان قبولی برابری میکنه و نزدیک به قبولی ایشون قرار میگیره.

شما باید نمره کل کارنامه افراد بدون سهمیه توجه کنید.

آنان که می دانند رنج می برند و آنانکه نمی دانند به دیگران رنج می دهند.
۰
۰
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۰۱ ب.ظ، توسط gari.)
آخه اصلا ظرفیت دانشگاه انقدرا نیست تو کل کشور ۹۸۴ رو از کجا اورده

روزانه و شبانه و همه رو باهم جمع کردم نشده این اندازه
۰
۰
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۱۹ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۰۰ ب.ظ)gari نوشته شده توسط:  آخه اصلا ظرفیت دانشگاه انقدرا نیست تو کل کشور ۹۸۴ رو از کجا اورده

روزانه و شبانه و همه رو باهم جمع کردم نشده این اندازه

همیشه بیشتر از ظرفیت اعلام میکنن که اگه کسی انتخاب رشته نکرد رتبه های بالاتر رو بگیرن و خالی نمونه...
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۷ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۵۴ ب.ظ
ممنون حالا متوجه شدم
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۷ خرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۰۱ ب.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۵۴ ب.ظ)gari نوشته شده توسط:  ممنون حالا متوجه شدم
خواهش میکنم ...
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۸ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۴۰ ق.ظ، توسط gari.)
سلام الان یه سوالی پیش اومد برام نفر آخری که رفته برای نفر اول ما ۷۰% و آورده باشه خوب خودشش دوباره میشه نفر آخر اونوقت نفر بعدی دوباره ۷۰% این یکی رو باید داشته باشه درسته؟؟ مثلا اگه نفر اول سهمیه ما ترازش ۶۰۰۰ باشه نفر بعدی باید ۴۲۰۰ باشه بعدیشم باید ۲۹۴۰ باشه درسته؟؟؟

؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۸ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۱۳ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۹ ق.ظ)gari نوشته شده توسط:  سلام الان یه سوالی پیش اومد برام نفر آخری که رفته برای نفر اول ما ۷۰% و آورده باشه خوب خودشش دوباره میشه نفر آخر اونوقت نفر بعدی دوباره ۷۰% این یکی رو باید داشته باشه درسته؟؟ مثلا اگه نفر اول سهمیه ما ترازش ۶۰۰۰ باشه نفر بعدی باید ۴۲۰۰ باشه بعدیشم باید ۲۹۴۰ باشه درسته؟؟؟

؟؟؟؟؟؟

نه دیگه اینطوری باشه که نمره کل به ۰ میرسه! عقلانی ایش اینه که کسی که ۷۰ درصد نمره قبولی دانشگاه در رتبه ازاد رو کسب کرده باشه. رنج نمره ها در بازه بالا خیلی فشرده است و ۷۰ درصد واقعا اختلاف زیادی ایجاد می کند. ۴۲۰۰ علوم امسال فکر می کنم از نظر رتبه باید بین ۱۶۰- تا ۱۲۵ بوده باشه.
که اگر این اما و اگر ها درست باشه فکر می کنم تا حدودی شانس روز بهشتی رو داشته باشید ولی کاملا بستگی به پذیرش امسال داره. ظرفیت ها در ۴-۵ دانشگاه برتر امسال کاهش داشت.
اینکه در عمل چه جوره و باز هم ماده و تبصره داره رو باید تا شهریور منتظر موند یا کارنامه مشابه سال قبل رو پیدا کنید.

آنان که می دانند رنج می برند و آنانکه نمی دانند به دیگران رنج می دهند.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۸ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۵۴ ب.ظ
ممنون از راهنماییتون
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۱ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۴۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  کارشناس دادگستری رشته کامپیوتر sepid ۰ ۸۳۸ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepid
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۰۷ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۴۶۲ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۱,۹۹۳ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۴۷۴ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۲۹۴ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close