زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۳۰۲ نرم افزار

ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۳۷ ب.ظ، توسط eris229.)
۳۰۲ نرم افزار
این هم از کارنامه من

فایل‌(های) پیوست شده

۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , prosperous , Xilinx , **sara** , ف.ش , Aurora , kashir , sajad_8900 , انرژی مثبت , maryami , Ali-B , Avicenna , SaMiRa.e , Masoud05 , esi , Sunshine Off , fatima1537 , آرمین
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ ق.ظ
رتبه۳۰۲
تبریک میگم
ولی من نتونستم هنوز نتیجه خودم رو نگاه کنم
سرور خیلی شلوغه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: eris229 , مازیار صفایی
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ ق.ظ
رتبه۳۰۲
عجیبه با این درصدها شدید ۳۰۲ نرم(گرایش شماره ۳ نرم بود دیگه؟!).با همین درصدها سال قبل دورقمی میشدید. این یعنی کنکور امسال ساده تر بوده!

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , eris229 , fateme66
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۸ ق.ظ
رتبه۳۰۲
کنکور امسال فقط مسخره تر بود....

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۵
۰
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ ق.ظ
رتبه۳۰۲
بچه ها من شدم ۳۹۰ نرم افزار به نظرتون کجا قبول می شم>؟
زبان ۸۹/۲۸
ریاضی ۱۱/۳۱
مشترک ۳۲
نرم افزار ۲۰
هوش مصنوعی ۱۲
۰
۰
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۱ ق.ظ
گرایش نرم افزار-رتبه۳۰۲
بهتون تبریک می گم
همچنین به بالایی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: eris229
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ ب.ظ
RE: گرایش نرم افزار-رتبه۳۰۲
کارنامه پارسال خودم هم میذارم که مقایسه کنید.

چندتا کارنامه ای که من داشتم رو با رتبه های امسال مقایسه کردم. رتبه ها برای من تعجب برانگیزه!!!!Exclamation

فایل‌(های) پیوست شده

۱
۰
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۵۶ ق.ظ
۳۰۲ نرم افزار
سلام
من تازه کانامه شما رو دیدم
ولی اصلا این درصدها به این رتبه مطابقت ندارن. چیزی عجیبتر از عجیبه!

هیج اگر سایه پذیرد ما همان سایه ی هیچیم .
۰
۰
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ ق.ظ
۳۰۲ نرم افزار
دوست من پارسال مشترک بسیار سختتر بود ودوستانی بودن که با ۳۰ درصد مشترک ۲ رقمی آوردن اما امسال ۲ رقمی ها همه مشترک شون بالای ۵۰ بود ه یا نزدیک به ۵۰ .ببینید مهمتر از درصدها تراز یک درس هست که هر کنکور با کنکور دیگه فرق داره تراز رو معمولا نفر اول کنکور مشخص میکنه .مثلا تو یک سال سوالها سختتره ویا به هر دلیل دیگه نفرات اول هم نمی تونن به درصد خوبی برسن در چنین وضعی خوب معلومه که شما نوعی که ۳۰ درصد زدی به نفر اول که مثلا ۴۰ زده شاهکارید اما مثلا اگه نفر اول ۶۰ یا ۷۰ یا بیشتر زده اون موقع این نفرات اولند که تراز رو بردند بالا ودیگه ۳۰ درصد زدن شما ارزشی نداره واینکه اینقدر درصد وتراز بچه ها نزدیک بهم میشه(چون اکثرا خوب زدن ونهایت با یک تست اختلاف و یا اختلاف تو معدل رتبه ها مشخص میشه) که رتبه بندی خیلی افتضاح میشه .شاید یه جورهایی امتحان نسبتا سخت در نهایت به نفع اونهایی باشه که بیشتر خوندن چون امتحان راحتتر رو اونی هم که زیاد نخونده از پسش برمیاد وتفاوتی بین زیاد خونده وزیاد نخونده ها نیست دیگه مثل اتفاقی که امسال افتاد

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: esi , eris229 , Sunshine Off , fateme66 , آرمین
ارسال: #۱۰
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۶ ق.ظ
۳۰۲ نرم افزار
این کارنامه واقعا تاثیر تراز رو نشون میده.
تراز مشترک دوستمون خیلی پایینه، و زبان هم همینطور که باعث شده رتبشو به شدت افت کنه .
اگه میخوایید ببینید تو تراز چیکار کردید بیشتر به تخصصی که سفید گذاشتید نگاه کنید. مثلا این دوستمون تویه معماری که سفید زده رتبش شده ۱۵۵۹ که خیلی بالاست که نشون میده ریاضی،زبان و مشترکش تراز پایینی داشته.
مثلا دوستی با درصدای زبان ۲۴وریاضی ۵۰ و مشترک ۴۸ و تخصصی معماری سفید رتبش تو معماری شده ۵۲ . و من با زبان ۲۰ و ریاضی ۳۰ و مشترک ۵۰ شدم ۱۴۲ یعنی چقدر تراز ریاضیم پایین بوده.
پس امسال یه جورایی همه درسا تویه رتبه تاثیر گذاشته. یه جورایی میشه میانگین رو به صورت زبان ۲۰ و ریاضی ۲۵ و مشترک ۳۰-۳۵ در نظر گرفت.
در کل نسبت به پارسال درصدا برای یه رتبه خاص بالاتر شده یعنی کنکور آسون تر بوده. مخصوصا ریاضی و تخصصی ها .

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , fateme66 , eris229
ارسال: #۱۱
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ ق.ظ
۳۰۲ نرم افزار
(۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ق.ظ)esi نوشته شده توسط:  این کارنامه واقعا تاثیر تراز رو نشون میده.
تراز مشترک دوستمون خیلی پایینه، و زبان هم همینطور که باعث شده رتبشو به شدت افت کنه .
اگه میخوایید ببینید تو تراز چیکار کردید بیشتر به تخصصی که سفید گذاشتید نگاه کنید. مثلا این دوستمون تویه معماری که سفید زده رتبش شده ۱۵۵۹ که خیلی بالاست که نشون میده ریاضی،زبان و مشترکش تراز پایینی داشته.
مثلا دوستی با درصدای زبان ۲۴وریاضی ۵۰ و مشترک ۴۸ و تخصصی معماری سفید رتبش تو معماری شده ۵۲ . و من با زبان ۲۰ و ریاضی ۳۰ و مشترک ۵۰ شدم ۱۴۲ یعنی چقدر تراز ریاضیم پایین بوده.
پس امسال یه جورایی همه درسا تویه رتبه تاثیر گذاشته. یه جورایی میشه میانگین رو به صورت زبان ۲۰ و ریاضی ۲۵ و مشترک ۳۰-۳۵ در نظر گرفت.
در کل نسبت به پارسال درصدا برای یه رتبه خاص بالاتر شده یعنی کنکور آسون تر بوده. مخصوصا ریاضی و تخصصی ها .
من هم دقیقا همین منظور رو داشتم .برای همین به نظر من این نخمین رتبه ها به هیچ دردی نمی خورن وشاید یه جورهایی باهث تخریب روحیه شما هم بشن یه امیدواری کاذب .و اینکه هیچ کنکوری قابل قیاس با کنکور دیگه ای نیست مگر اینکه سطح سوالات تقزیبا در یک سطح باشه مثل ۸۹ و۹۰ که سطح سوالات بیشتر به هم نزدیک بود تا ۹۰ به ۹۱/اسون بودن در کل همیشه به ضرر خونده های واقعی در میاد

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۱
۰
ارسال: #۱۲
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۴۴ ب.ظ
RE: ۳۰۲ نرم افزار
(۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ق.ظ)esi نوشته شده توسط:  این کارنامه واقعا تاثیر تراز رو نشون میده.
من هم دقیقا همین منظور رو داشتم .برای همین به نظر من این نخمین رتبه ها به هیچ دردی نمی خورن وشاید یه جورهایی باهث تخریب روحیه شما هم بشن یه امیدواری کاذب .و اینکه هیچ کنکوری قابل قیاس با کنکور دیگه ای نیست مگر اینکه سطح سوالات تقزیبا در یک سطح باشه مثل ۸۹ و۹۰ که سطح سوالات بیشتر به هم نزدیک بود تا ۹۰ به ۹۱/اسون بودن در کل همیشه به ضرر خونده های واقعی در میاد
اینکه کنکور امسال نسبت به پارسال آسونتر بود رو من هم قبول دارم ولی هیچ وقت نفهمیدم چرا به ضرر افرادی میشه که خیلی خوندن،به نظرم کسی که درسی رو خونده وقتی کنکور آسون باشه هم باید بتونه از عهده سوالات بربیاد،میشه بگین چرا به ضرر این افراد میشه؟؟؟
من خودم یکی از اون درس نصفه خونده های سرکنکورمBig Grin

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۱
۰
ارسال: #۱۳
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۳۲ ب.ظ
۳۰۲ نرم افزار
(۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۴۴ ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ق.ظ)esi نوشته شده توسط:  این کارنامه واقعا تاثیر تراز رو نشون میده.
اینکه کنکور امسال نسبت به پارسال آسونتر بود رو من هم قبول دارم ولی هیچ وقت نفهمیدم چرا به ضرر افرادی میشه که خیلی خوندن،به نظرم کسی که درسی رو خونده وقتی کنکور آسون باشه هم باید بتونه از عهده سوالات بربیاد،میشه بگین چرا به ضرر این افراد میشه؟؟؟
من خودم یکی از اون درس نصفه خونده های سرکنکورمBig Grin
به ضرر درس خونده های واقعی میشه چون وقتی آسون بیاد علاوه برتو که خیلی خوندی اونی هم که تقریبا زیاد زخمتی نکشیده میتونه تا حدودی از پس سوالا بربیاد داین یعنی رقابت دوست من .این یعنی وضعیت امسال که اکثرا درصدهاشون خوبه ما رتبه ها افتضاحه این یعنی نزدیک شدن تراز ها به هم در حد میلی متر .یه مثال دم دستی تر میزنم
یه امتخان ۱۰ نمره ای رو تصور کن وقتی سوالها نسبتا راحتترن چه اونی که خیلی خیلی خونده چه اونی که بد نخونده می تونن جواب بدن حالا حساب کن .اما وقتی یکمی از حد نرمال سختتر باشه (استاندارد هم سخت وهم اسون ) اون موقع دیگه کسی که فقط خوب خونده میتونه از پس سوالهای سخت هم بر بیاد آسونها رو که همه می زنن. حالا تصور کن بخوان رتبه بندی کنن .در امتحان نوع اول چون اکثرا سوالها رو تونستن پاسخ بدن خیلی ها ممکنه نمرات شبیه هم داشته باشن (زرنگ ومتوسط وبد وخیلی بد بهم نزدیک میشه رتبه هاشون) اما در امتخان دوم فقط اونایی که خیلی زحمت کشیدن رتبه های خوبی کسب می کنن.امیدوارم درک کرده باشی منظور م رو

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66 , esi , آرمین

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۶ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۰ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۴۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۳۳ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۲۷۷ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۵,۸۸۸ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close