زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه بندی دانشگاه های ایران منحصراً برای رشته مهندسی نرم افزار [۶۸ نرم افزار]

ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۱۶ ب.ظ
وقتتون بخیر دوستان،
عرضم به حضور مبارکتون که من تو رشته ی نرم افزار کنکور امسال (ینی ۹۵) رتبه ی ۶۸ رو آوردم [البته علوم کامپیوتر هم ۶۶ آوردم که اهمیتی نداره برام].
مساله ای که هست اینه که اطمینان ندارم روزانه ی دانشگاه تهران قبول می شم یا نه. اگر که قبول بشم حتماً اون رو انتخاب می کنم.
اما اگه این اتفاق نیفته، بین سه مورد مرددم، یکی روزانه ی امیر کبیر، یکی روزانه ی بهشتی و یکی هم شبانه ی تهران (اگه از هزینه ش هم مطلع باشید و در جریانمون بذارید خیلی بهتر می شه).
البته یکی از دوستان می گفت که احتمال شریف هم صفر نیست ولی من به شخصه علاقه ای به شریف ندارم. دلیل اصلیم هم اینه که همین الان هم فعالیت کاری تو زمینه ی نرم افزار دارم و تصورم اینه که توی شریف فرصتی برای کار باقی نمی مونه (هر چند همین دوستمون می گفت نرم افزار شریف هم کاملاً می شه کنارش کار کرد).

القصه، از شما بزرگواران می خوام که در مورد اولویت انتخابم راهنمایی کنید. به Apply هم علاقمندم، و حوزه ی تحقیقات مورد علاقم هم تقریباً تمام زیر شاخه های نرم افزار می تونه باشه (گرایش کمتری به هوش مصنوعی دارم نسبتاً).
یه مورد هم اینکه از جو رقابتی و ناسالم و non-collabrative توی امیر کبیر هم فوق العاده بیزارم. چنتا مورد رو هم بگم، اینکه شنیدم امیرکبیر تو زمینه ی نرم افزار اساتید فسیل شده ای داره و آپدیت نیستن خیلی. یا اینکه شهید بهشتی بیشتر تو حوضه ی هوش فعاله تا نرم افزار.

با تمام این اطلاعات، بنظرتون کدوم دانشگاه ها بهترن؟ از تمام جهات در واقع.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: haveking , MeysamPH
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۵۵ ب.ظ، توسط gogooli.)
شبانه تهران، روزانه امیرکبیر، شبانه امیرکبیر، روزانه بهشتی
اگر با هزینه مشکلی نداشته باشین.. هزینه رو نمی دونم سنجش هزینه رو می زنه شاید ترم های اول ۲میلیون این حدودا بشه...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: dozham , haveking
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۲ ب.ظ
RE: رتبه بندی دانشگاه های ایران منحصراً برای رشته مهندسی نرم افزار [۶۸ نرم افزار]
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۴۷ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  شبانه تهران، روزانه امیرکبیر، شبانه امیرکبیر، روزانه بهشتی
اگر با هزینه مشکلی نداشته باشین.. هزینه رو نمی دونم سنجش هزینه رو می زنه شاید ترم های اول ۲میلیون این حدودا بشه...

ممنون از شما،
من هم در حال حاضر به این نتیجه رسیدم. مشکل فقط خوابگاهه که باید ببینم چکارش می تونم بکنم. شنیدم با پافشاری می تونم کوی دانشگاه خوابگاه بگیرم تو دانشگاه تهران.

دوستان دیگه نظر یا تجربه ای ندارن؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۱۷ ب.ظ
سلام. من رتبم ۵۶ نرم شده و تقرببا تمام دغدغه های شما رو منم دارم. تصمیم سختیه واقعا من از چند نفر پرسیدم و گفتن دانشگاه تهران تو نرم بهتر از امیرکبیر ولی تو هوش گویا عکس اینه. درمورد کار همراه با درس هم اینجوری که این چند روز پرس و جو کردم میگن تو این دانشگاه ها به سختی فرصت و امکانش به دست میادSad
به هر حال اگه به نتیجه ای رسیدید یا اطلاعات مفیدی پیدا کردید لطفا منم در جریان بذارید؛)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dozham
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۲ ب.ظ، توسط gogooli.)
البته می خواهید باز بپرسین در مورد زمینه مورد علاقه تون شاید دانشگاه تهران در زمینه خود مهندسی نرم افزار کار نکند..منظورم این است که روی متدولوژی های نرم افزار و الگوهای طراحی،... شاید کار نکنه. البته سیستم عامل،... رو داره
زمینه های پژوهشی رو اینجا نوشته:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته نمی دونم چقدر آپدیت است... امیرکبیر و بهشتی هم دقیق نمی دونم..
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dozham

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۳۵ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۱۵ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۳۴۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۷۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۳۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۳۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۴۴ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۵۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۲۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۳۷۰ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close