زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مقایسه نرم‌افزار شهید رجایی با نرم‌افزار اصفهان و شیراز و مشهد

ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۲۸ ب.ظ
سلام

لطفا دوستانی که در دانشگاه شهید رجایی تحصیل کردن یا در مورد این دانشگاه اطلاعاتی دارند در مورد این دانشگاه و مقایسه اون با دانشگاه‌های طهران یا شهرستان‌های مطرح مثل اصفهان و شیراز و مشهد، توضیحاتی بدن.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۵۹ ب.ظ
RE: مقایسه نرم‌افزار شهید رجایی با نرم‌افزار اصفهان و شیراز و مشهد
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۲۸ ب.ظ)soheil08 نوشته شده توسط:  سلام

لطفا دوستانی که در دانشگاه شهید رجایی تحصیل کردن یا در مورد این دانشگاه اطلاعاتی دارند در مورد این دانشگاه و مقایسه اون با دانشگاه‌های طهران یا شهرستان‌های مطرح مثل اصفهان و شیراز و مشهد، توضیحاتی بدن.
دقیقا این سوال من هم هست.خواهشا دوستان نظر بدید که رشته دسمون بیاد.متاسفانه درمورد دانشگاه شهید رجایی اطلاعاتی در دست نیست.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheil08
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۲ ب.ظ، توسط gogooli.)
هرچی بلد باشن درس می دن... من پارسال قبول شدم انصراف دادم چون درس هایی که ارایه می شد برام مهم بود .. ترم۱ سیگنال و هندسه محاسباتی و بینایی ماشین و الگوریتم یادگیری داشتیم...اگه براتون مهم نیست باید گفت دانشگاه بدی نیست ولی خوب هم نیست. دانشگاه درجه ۱ تهران نیست..از دروس نرم افزار فکر کنم داده کاوی و سیستم عامل پیشرفته فقط تدریس می شد ... اساتیدشون هم یکی در زمینه داده کاوی کار می کرد و بقیه هوش مصنوعی (و شاید امنیت) بودند...
فکر کنم از قزوین بالاتر باشه...از اصفهان و فردوسی و شیراز طبیعتا پایین تره...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: David90 , soheil08 , majidgeek
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۰۸ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۰ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  هرچی بلد باشن درس می دن... من پارسال قبول شدم انصراف دادم چون درس هایی که ارایه می شد برام مهم بود .. ترم۱ سیگنال و هندسه محاسباتی و بینایی ماشین و الگوریتم یادگیری داشتیم...اگه براتون مهم نیست باید گفت دانشگاه بدی نیست ولی خوب هم نیست. دانشگاه درجه ۱ تهران نیست..از دروس نرم افزار فکر کنم داده کاوی و سیستم عامل پیشرفته فقط تدریس می شد ... اساتیدشون هم یکی در زمینه داده کاوی کار می کرد و بقیه هوش مصنوعی (و شاید امنیت) بودند...
سپاس از راهنمایتون
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۱۰ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۸ ب.ظ)Morza نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۰ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  هرچی بلد باشن درس می دن... من پارسال قبول شدم انصراف دادم چون درس هایی که ارایه می شد برام مهم بود .. ترم۱ سیگنال و هندسه محاسباتی و بینایی ماشین و الگوریتم یادگیری داشتیم...اگه براتون مهم نیست باید گفت دانشگاه بدی نیست ولی خوب هم نیست. دانشگاه درجه ۱ تهران نیست..از دروس نرم افزار فکر کنم داده کاوی و سیستم عامل پیشرفته فقط تدریس می شد ... اساتیدشون هم یکی در زمینه داده کاوی کار می کرد و بقیه هوش مصنوعی (و شاید امنیت) بودند...
سپاس از راهنمایتون
خواهش می کنم باز هم از بچه های دیگه بپرسین...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: David90
ارسال:
۱۸ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۳۹ ب.ظ
سلام دوستان من در حال حاضر دانشجوی این دانشگاهم و یه ترم هم هست که اینجا درس خوندم در مورد تیم نرم افزار شهید رجائی باید بگم واقعا تیم خوبی داره دلیل هم واسش دارم البته به نسبت دانشگاههای تهران شریف امیرکبیر بالاتر نیست اما از بعضی از دانشگاههای سراسری تهران هم بهتره اما حرفهایی دارم واستون که بنظرم جالب باشه....
تیم گروه کامپیوتر ارشد..
۱-دکتر نگین دانشپور تخصص ایشون در داده کاوی هست و دانشجوهاشونم مقاله دادن مدیر گروه هستن و ترم یک همون داده کاوی رو ارائه دادن از لحاظ خلقیات فوق العاده عالی و خوش اخلاق البته در حیطه کاری کاملا جدی و سخت گیرانه عمل میکنن
۲- دکتر علی نوراله ....تخصص ایشون هندسه محاسباتی و الگوریتمه ساختمان داده و الگوریتم دوره کارشناسی و نظریه ودرسهایی مث پردازش موازی رو واس ارشد تدریس میکنن کلاسشون و نحوه تدریسشون فوق ۲۰ طوری که اصلا محال کسی سرکلاس باشه و مبحثی رو متوجه نشه عالی درس میدن من خودم چندتا از جزوات ایشون رو ک تو اینترنت بود گرفتم خوندم خیلی هم خوب تست زدم ی کمی ب نسبت دیگر اساتید بچه ها بیشتر ازشون حساب میبرن یعنی خیلی بیشتر از یکمی ...(خخخ) چون خیلی براشون مهمه که دانشجوهاشون نسبت ب تحصیل و درس ارزش قائل باشن درعوض بسیار مهربون و دلسوز هستن ایشون عضو هیئت علمی و معاون آموزشی دانشکده کامپیوترن
۲-دکتر رضا ابراهیم پور ایشون ریاست دانشکده کامپیوتر رو ب عهده دارن زمینه کاریشون علوم شناختیه یعنی ی دوره ای مهندسی پزشکی خوندن ارشد الانم اینجا یادگیری ماشین تدریس میکنن و دروس هوش رو .....فوق العاده سابقه پژوهشی درخشانی دارن میتونید مقالاتی که در زیمنه علوم اعصاب و نورو ساینس دادن رو سرچ کنین ببینین خودتون من باهاشون یادگیری ماشین داشتم خیلی سخت گیرانه عمل میکنن و کارهای سنگینی از دانشجوها میخوان اما در مقابل کار کشته از آب درمیای هرچند تلاش هرکسی بستگی ب خودش داره یادم رفت بگم فوق العاده استاد شوخ طبع و شادی هستن کلا کلاساشون مث پارک میمونه برخلاف کارهای وحشتناکی که باید در طول ترم واسشون انجام بدید خخخخ
۴-دکتر صفخانی ایشون درزمینه شبکه و امنیت فعالیت دارن فعالیت پژوهشی هم انجام دادن دانشجوهاشون و مقاله دادن من باهاشون شبکه داشتم وجدان کاری بالایی دارن و امکان نداره از سر و ته مباحث درس بزنن (پدرمون درومد میگفتیم اینجارو خودمون میخونیم میگفتن نه بذارین بگم خخخخ)
۶-دکتر کلانتری حیطه کاریشون بیشتر تئوری صفه ایشون بسیار آروم متشخص ومهربون هستن سر کلاس هاشونم از ب بسم الله جزوه میگن تا ثانیه آخری که داری خارج میشی از دوهفته قبل از مهر کلاسشون تشکیل میشد تااااا اون آخره آخر ما واس ارزیابی کارایی مباحث اصلی رو که تموم کردیم هیچ وقت اضاف آوردیم چندتا مقاله هم تدریس کردن واسمون .....
۷- بزرگواران بعدی جناب دکتر شائق و خانم دکتر میرزامومن هستن که من با این دو عزیز کلاس نداشتم اما میدونم که زمینه کاری دکتر شائق نرم افزار و خانوم دکتر میرزا مومن هوش هست
ضمنا دکتر دانشپور و دکتر نوراله از امیرکبیر فارغ التحصیل شدن دکتر ابراهیم پور از IPM دکتر صفخانی از علم و صنعت مابقی رو اطلاع ندارم ...
در کل تو هر دانشگاهی که باشی بستگی به خودت و تلاشت داره اما بهترین گزینه ای که من اینجا دیدم علاوه بر سطح علمی خوب اساتید بسیار دلسوزن و البته در دسترس و با حوصله خیلی زیادی هم مشاوره میدن کلا بستگی ب خودتون داره چقدر از این روحیه استفاده کنی
من ب شخصه اگ قرار بود دوباره انتخابرشته کنم قطعا روزانه شهید رجائی رو هیچوقت از دست نمیدادم ضمن اینکه از دانشگاههایی مث تریت مدرس یا حتی دانشکده های دیگه ای مث مکانیک برق و.....بچه ها با اساتید نرم افزار درس برمیدارن و تعدادشونم گاهی از بچه های خودمون بیشتر میشد
در هر حال امیدوارم حرفام بهتون کمک کرده باشه
موفق باشید
یا حق
۵-بزرگواران بعدی جناب دکتر شائق دکتر میرزامومن و دکتر
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hybrid SyntaX
ارسال:
۱۸ آذر ۱۳۹۴, ۰۶:۰۴ ب.ظ
منظورتون از کدوم دانشگاه های سراسری تهران بهتره؟؟؟!!!!!!
این دانشگاه که وابسته به اموزش و پرورش بوده وهنوز هم تربیت دبیره
از طرفی گروه کامپیوتر این دانشگاه از سال ۸۹ تازه کارشناسی ناپیوسته گرفت بعد از دو سه سال مجوز کارشناسی پیوسته گرفته الان هم یکی دو ساله ارشد می گیره خوب با این وضعیت شما می تونید با کدوم دانشگاه تهران اونو مقایسه کنید حتی دانشگاه های شهرستان هم خیلی از این دانشگاه از هر لحاظ سر ترن مگر دانشگاه های مثل کردستان ایلام، و این جور دانشگاه ها

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۲۵ ق.ظ
من خودم دانشگاه های دیگ نبودم دوست عزیز که بخوام قضاوت کنم که باز خدایی نکرده ب امثال شما بربخوره اما اساتید خودمون هستن کسانی که بجز شهید رجائی دانشگاههای سراسری دیگ هم تدریس میکنن واز طرفی تعصب خاصی هم ب این دانشگاه ندارن و بی طرفانه گفتن اینجا بهتره ضمنا دانشکده کامپیوتر الان ۵ ساله که ارشد نرم افزار میگیره اما دانشکده ما با دانشکده برق یکی بود الان ۲ ساله که مجزا شده نه اینکه ۲ ساله که ارشد میاره ...
از همه این اوصافم که بگذریم من بیشتر در مورد خصوصیات تیم نرم افزار این دانشگاه گفتم که ظاهرا شما با اونم مشکل داری بااین حال اگ من از بین دانشگاه اصفهان و رجائی اول بدون اطلاع رجائی رو زدم اما الان بعد از یک ترم اگ برگردم بازهم اینجا رو میزنم ن اینکه بگم دانشگاه اصفهان ....نه اتفاقا دانشگاه اصفهان از اینجا بهتره از نظر سطح علمی طبیعی هم هست چون سابقه بیشتری داره اما هرچی بگی بازهم نمیتونی منکر کیفیت کار علم و اخلاق تیم این دانشکده بشی........این نظر شخصیه منه شما دوست عزیز اگر خلاف این رو میدونید بفرمائید با دلیل منم اگ درست باشه قطعا می پذیرم
یا حق
۴
۲
ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۲۶ ب.ظ
دکتر ابراهیم‌پور برای ما تو دانشگاه تهران یادگیری ماشین تدریس می‌کردن. ایشون رو من هم تأیید می‌کنم که استادی هستند که واقعاً شاگردی کردن در نزدشون ارزش داره.
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: majidgeek , Hybrid SyntaX

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۴ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۵۷۵ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۰۲۰ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  مقایسه دانشگاه ها imali ۲ ۲,۷۷۲ ۰۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: imali
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۸,۸۴۲ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  دانشگاه فردوسی مشهد موج ۵۶ ۶۷,۵۸۸ ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: arian_61
  دانشگاه صنعتی اصفهان mina25 ۴ ۳,۹۳۴ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: kolak1991
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۱۵۷ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  اینترنت دانشگاه شیراز cpt.mazi ۳ ۳,۰۶۰ ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  بهترین آموزشگاه شبکه در اصفهان majid3704 ۵ ۷,۹۴۹ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: rahbordco.net@gmail.com

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close