زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اخطار به مانشت

ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ب.ظ، توسط admin.)
اخطار به مانشت
با سلام
متاسفانه به جهت انتشار مطلبی تحت عنوان "وقتی فتوای رهبر انقلاب هم ... شد!" یک اخطار کتبی از کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه قانون جرائم رایانه ای دریافت کردیم.
به همین خاطر پست مذکور از داخل سایت حذف شده است. همچنین از کاربران تقاضا دارم که در مباحث سیاسی‌ای که انجام می‌دن یه خرده بیشتر دقت کنن.
با تشکر
متن نامه ارسالی

بسمه تعالی

تذکر شماره ۱
آقای محمد تنهائی
مسئول پایگاه اینترنتی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با سلام

نظر به انتشار مواردی در آن پایگاه که به استناد بند 'د۱ ' فهرست مصادیق محتوای مجرمانه موضوع ماده ۲۱ ،قانون جرایم رایانه ای انتشار آن جرم محسوب می گردد، لازم است به قید فوریت نسبت به رفع اثر محتوای مجرمانه اقدام و مشی مذکور اصلاح گردد.
نمونه ای از موارد محتوای مجرمانه مشاهده شده در آن پایگاه به شرح ذیل است :

https://manesht.ir/forum/archive/index.php/thread-6968.html

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: yaser_ilam_com , Sunshine Off , h4cker , maryami , Bache Mosbat , Cyrus , nikou , parvaz_hj , elhameli , farhud , انرژی مثبت , annmary , rozh66 , هاتف , Lantern , mp1368 , kavehn
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۴۲ ب.ظ، توسط yaser_ilam_com.)
اخطار به مانشت
به نظر من اون دوستمون که این مطلب رو گذاشت کار اشتباهی نکرد و این پیام های اخطار هم خنده اوره شما یه سرچ کن تو اینترنت رو ببینید خبر این مطلب تا کجا رفته حتی سایت تابناک من نگاه کردم این موضوع رو تحلیل کرده بود حالا اونا چرا اخطار نمی گیرن خدا میدونه .به جای این اخطارها بهتره برن سیستم فیلترینگشون رو درست کنن .جالبه اون آخر نوشته محتوای مجرمانه عجب !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۱۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Avicenna , Sunshine Off , Shady205 , diligent , aatwo , alireza_it , nomad:D
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۵۵ ب.ظ، توسط fatima1537.)
اخطار به مانشت
شاید منظورشون ارسالها و اظهار نظر تعدادی از کاربران بود.
۰
۰
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ ب.ظ، توسط yaser_ilam_com.)
RE: اخطار به مانشت
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  شاید منظورشون ارسالها و اظهار نظر تعدادی از کاربران بود.
فاطیما خانم ،اخه چه اظهار نظری من که چیز خاصی ندیدم البته خود دکتر تنهایی یه بار یه حرفایی زد اما بازم دلیل نمیشه اگه چند اظهار نظر بود خوب همونا رو حذف می کردید راحت ، خیر آقایون به همون عنوان گیر دادن . تو این مملکت همه چی برعکسه شتر با بارش از زیر دست آقایون رد میشه اما .... اما جالب واسه من اون کلمه مجرمانه حالا زیاد حرف نزنیم فردا میگن .........

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۷
۱
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۲۶ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  به همین خاطر پست مذکور از داخل سایت حذف شده است. همچنین از کاربران تقاظا دارم که در مباحث سیاسی‌ای که انجام می‌دن یه

دکتر تقاضا بود دیگه درسته؟! Big Grin

سیستم فیلترینگ اونا خیلی خوب و درست داره کار می کنه. خیلی واضح است که چرا چنین اتفاقی می افته! Cool

دست من و حلقه ی گیسوی یارBlush
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yaser_ilam_com , M.H.P , Cyrus , admin , alireza_it
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ ب.ظ
مسؤلان ما از بس دقیق هستند همه چیز رو میکروسکوپی نگاه میکنن Tongue. آخه کجا دیدین شتر با بارش رو بذارن زیر میکروسکوپ خب تقصیری ندارن Big Grin Tongue
ولی خودشون رو لو دادن اونا هم مانشت میبینن کلکا Big GrinBig Grin
شایدم جاسوس داریم Cool بچه های بالا حتما خودشون رو قاطی مانشت کردن . عجب شیطونی هستن این بچه های بالاBig Grin

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yaser_ilam_com , Msccom , diligent , alireza_it , Maryam-X
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۳۵ ب.ظ
اخطار به مانشت
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ب.ظ)homa نوشته شده توسط:  هم مانشت میبینن کلکا
موافقمBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:بچه ها از اینجا دست تکون بدید.Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yaser_ilam_com , alireza_it
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ ب.ظ
اخطار به مانشت
همه تلاش ما و بعضی از دوستان دیگه این بود که کار به اینجا نکشه که کشید Sad
۰
۰
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۴۸ ب.ظ
اخطار به مانشت
آقای "دکتر" محمد تنهایی !

هیچ تمدنی توسط بیگانگان از برون فتح نمی‌شود مگر آنکه ابتدا از درون خود را تخریب کرده باشد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(شاید به دردتون خورد)
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۵۰ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۴۵ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  همه تلاش ما و بعضی از دوستان دیگه این بود که کار به اینجا نکشه که کشید Sad
ما مانشتیا به قولی ممنون دار شما و سایر مدیران Heart مانشتیم اما مگه کوتاهی و تقصیر از شما بوده که ناراحتید حالا شما هم که همیشه جز بهترین ها بودید به کارتون ادامه بدید و به این موضوعات فقط بخندید Big GrinBig Grin

۳
۰
ارسال: #۱۱
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ ب.ظ، توسط Cyrus.)
اخطار به مانشت
سپاس فراوان و ویژه از جناب دکتر تنهایی که اینقدر صادقانه و روراست هستند با اعضای سایت . واقعا هم حض کردم و هم متعجب ! تعجب از نامه و حض از عکس العمل ادمین سایت ... فوق العاده بود دکتر !
۲
۰
ارسال: #۱۲
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ب.ظ)Cyrus نوشته شده توسط:  واقعا هم حض کردم و هم متعجب ! تعجب از نامه و حض از واکنش ادمین سایت ...

حظ

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال: #۱۳
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ ب.ظ
اخطار به مانشت
اصلا حز !! شما غلط گیر املایی هستی ؟! مطلبو بچسب Smile
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ ب.ظ
اخطار به مانشت
به هر حال بعضی چیزا بعضی حرفا نباید عنوان بشه بخصوص تو سایتی که خط و مشی اون بیشتر علمی هستش
اینها بیشتر حواشی هست که همون بهتر هم نباشه!!!

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamed_k2
ارسال: #۱۵
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۴۴ ب.ظ
اخطار به مانشت
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  به هر حال بعضی چیزا بعضی حرفا نباید عنوان بشه بخصوص تو سایتی که خط و مشی اون بیشتر علمی هستش
اینها بیشتر حواشی هست که همون بهتر هم نباشه!!!
منم اقا جواد موافقم بهتر اصن بحث سیاسی انجام نگیره...چون سایت های خبری اینترنتی این کارو انجام میدن دیگه نیازی نیست اینجا مطرح بشه...بعدش هم اصن سیاست چیز خوبی نیست من خودم یه زمانی زیاد تو حال و هوای بحث های سیاسی بودم و خیلی بحث می کردم در اخرم چیزی جز اعصاب خرد کنی برام نداشت و همیشه با تعصب های بی جایی که داشتم درگیر بودم با برخی ها ولی دیگه الان یه سالی میشه دایورت کردیم به بیخیالی

شمالم تا جنوبم عشق چه خاک و گندمی دارم

صدام یاری کنه باید بگم چه مردمی دارم
Heart
.
.
.
.
Heart
بگم
این حقه هیج کس نیست که با ثروت فقیر باشه
کسی که فرش میبافه نباید رو حصیر باشه
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۱۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۹۱۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۲۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۲۹,۸۴۰ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۴,۰۱۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۴۷۹ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۷۰۸ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami
Information مشکلات مانشت aatwo ۳۷۷ ۱۸۰,۲۸۰ ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: elect

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close