زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اخطار به مانشت

ارسال: #۱۶
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۵۶ ب.ظ
اخطار به مانشت
نکته جالب اینه که جدیداً یه جایی به اسم شورای عالی فضای مجازی هم اس‌ام‌اس می‌فرستهBig Grin

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ ق.ظ
RE: اخطار به مانشت
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  نکته جالب اینه که جدیداً یه جایی به اسم شورای عالی فضای مجازی هم اس‌ام‌اس می‌فرستهBig Grin
اینو از اخبار شنیدم تازه شکل گرفته Big GrinBig Grin گل بود به سبزه نیز آراسته شد TongueWink

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۳
۰
ارسال: #۱۸
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  نکته جالب اینه که جدیداً یه جایی به اسم شورای عالی فضای مجازی هم اس‌ام‌اس می‌فرستهBig Grin
قابل توجه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

میتونید حضورا اعتراضات خودتون رو اعلام کنید.Tongue
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yaser_ilam_com , انرژی مثبت
ارسال: #۱۹
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ق.ظ، توسط yaser_ilam_com.)
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  به هر حال بعضی چیزا بعضی حرفا نباید عنوان بشه بخصوص تو سایتی که خط و مشی اون بیشتر علمی هستش
اینها بیشتر حواشی هست که همون بهتر هم نباشه!!!
جواد مخلصم
حالا سوال من اینه کجا بحث سیاسی بود ؟ عنوان موضوع که اصلا سیاسی نبود بحث در مورد سیستم ....... بود که استفتا رهبر انقلاب رو ....... کرده بود حالا اگه نظرات مشکل داشت میشد حذف کرد اما دوستان کل موضوع رو جرم اینترنتی Exclamation دونستن و گفتن کامل موضوع رو حذف کنید حالا نمیدونم اون موضوع رو خوندی یا نه اما یه موضوع به نام خلیج فارس خودم قرار دادم الان هستش اونجا خیلی بحث ها تند تر بود اما اونو نگفتن حذف بشه اما چون بحث ..... شد و دستشون رو شد با این دست گلی که به آب داده بودن حالا می خوان حتما هر جور شده این موضوع رو از حافظه مردم پاک کنن .Big Grin
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  نکته جالب اینه که جدیداً یه جایی به اسم شورای عالی فضای مجازی هم اس‌ام‌اس می‌فرستهBig Grin
قابل توجه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

میتونید حضورا اعتراضات خودتون رو اعلام کنید.Tongue

black جان پیام bad request میده البته واسه من که اینجوره

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: javadjj
ارسال: #۲۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۳۰ ق.ظ
اخطار به مانشت
بله می‌دونم دکتر عضو این شورا هستن. دکتر جلیلی از دوستان هستندSmile

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۲۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ق.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  black جان پیام bad request میده البته واسه من که اینجوره
میدونم. هر کاری کردم نشد. توی خود سایت شریف، قسمت خبرها سمت چپ نوشته متن خبر رو.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yaser_ilam_com
ارسال: #۲۲
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ق.ظ، توسط admin.)
اخطار به مانشت
اخطارهای ۲ و ۳ و ۴ هم اومدن!! انگار این یه خبر تابناک خیلی خیلی حساس شده Big Grin
به جرم:
۳/ نشراکاذیب و تشویش اذهان عمومی علیه مقامات ، نهادها و سازمانهای حکومتی. ( بند ۱۱ ماده۶ ق.م و ۶۹۸ ق.م.ا ) Smile

۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ ق.ظ
اخطار به مانشت
تابناک هم مجبور شد که خبر رو حذف کنه Smile

۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۰۲ ب.ظ، توسط yaser_ilam_com.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  تابناک هم مجبور شد که خبر رو حذف کنه Smile
عجب Exclamation تشویش اذهان یعنی دروغه و این عمل .... انجام نشده .
البته تا اونجا من میدونم تابناک وابسته به یکی از آقایون رده بالاست که در دفاع مقدس فرمانه ارشد بود حالا زورشون به تابناک برسه تکلیف ما مانشتیا روشنه

۱
۰
ارسال: #۲۵
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۳۰ ق.ظ
اخطار به مانشت
ظاهرا سیستم جستجو و اخطارهای آنها بر اساس رباتهای اتوماتیک حساس به بعضی از حروف هست

به نظر من دسترسی به بخش "مباحث عمومی" را برای کاربرهایی مثل "GoogleBot" و "مهمان" محدود کنید تا احتمال دریافت این نامه ها کمتر شود.

در غیر اینصورت در چند روز آینده برای همین تایپیک هم ممکن است دریافت کنید.
۳
۰
ارسال: #۲۶
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۱۹ ق.ظ
اخطار به مانشت
نه سیستمشون حساس به حرف نیست. به تمامی جاهایی که این خبر و یا لینکش رو گذاشتن اخطار دادن. ما خودمون تو سایت بارها در مورد فیلتر و .... صحبت کردیم و اخطاری داده نشده. ولی همین دیشب چند تا اخطار اومد که همه برای همون مطلب بود که حذف بشه.
سعی می‌کنم دسترسی به تالار مباحث آزاد رو برای مهمان‌ها محدود کنم.

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yaser_ilam_com , a.hooshmand , s.sadri , elhameli , انرژی مثبت , Lantern
ارسال: #۲۷
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۵۳ ب.ظ، توسط nomad:D.)
اخطار به مانشت
گریه داره ....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a.hooshmand

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۰۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۴۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۳۵۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۰۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۰۹۹ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۷,۲۷۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۵۹۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۷۴۴ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami
Information مشکلات مانشت aatwo ۳۷۷ ۱۸۲,۸۶۴ ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: elect

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close