زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه صنعتی شریف

ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۸۹, ۰۲:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۸۹ ۰۲:۲۶ ب.ظ، توسط admin.)
دانشگاه صنعتی شریف
به عقیده بسیاری از افراد دانشگاه صنعتی شریف بهترین دانشگاه ایران محسوب می شه. اینکه چرا چنین عقیده ای در بین مردم شکل گرفته رو می شه به دانشجوهای برتر این دانشگاه نسبت داد. هر چند که در حال حاضر دانشگاه های مانند تهران و امیر کبیر در بسیاری زمینه‌ها از شریف پیشروتر هستند اما دانشگاه شریف هنوز پایگاه خود یعنی دانشجویان برتر خودش رو از دست نداده.

دانشگاه شریف در خیابان آزادی و نزدیک های میدان آزادی واقع شده است. هیچ گسل فعالی زیر این دانشگاه وجود ندارد و از لحاظ موقعیت یکی از امن ترین نقاط تهران محسوب می شود. از لحاظ ارتباطی در مکان خوبی قرار دارد و به مترو و خطوط اتوبوسرانی دسترسی سریع دارد.

دانشکده کامپیوتر در ۸ طبقه که بلندترین ساختمان دانشگاه شریف محسوب می شود تقریباً در مرکز دانشگاه واقع شده است و ارتباط سریعی به سلف غذاخوری نیز دارد!!Big Grin هر استاد در این دانشکده دارای یک و یا دو آزمایشگاه تحقیقاتی است که افرادی که زیر نظر این استاد راهنمایی می شوند از آن استفاده می نمایند. در کل سیستم پژوهشی و تحقیقاتی خوبی برپاست.

غذای دانشگاه شریف جزو بد کیفیت ترین غذاهای دانشگاه های کشور محسوب می شه و از این لحاظ رکورددار محسوب می شه.

راستی برعکس جو غالب که همه فکر می کنند دانشجویان شریف خیلی به درس اهمیت می دن‌، اینجا دودر کردن دروس یکی از ارکان موفقیت است که هر کسی در طول تحصیل آن را بارها انجام می دهد.

به عبارتی بهتر‌: صدای تبل و دهل از دور خوش است!!Smile

ادامه دارد...

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱۵
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , Soheil , Avicenna , Mansoureh , mosenabdoli , iMohammad , **sara** , melika12345 , mali_IT , unique_as14 , csharpisatechnology , jimjamal , Amoojan , npour , احسان مومنی , Good! , fzpakzad , Hera , mrsh1372 , shayesteb , neda_Network , mNajarzadeh , Happiness.72 , pouya47 , gogooli , IT.girll , haveking , dj_abed , MajidNasiri
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۸۹, ۰۴:۰۵ ب.ظ
دانشگاه صنعتی شریف
بچه هایی که شریف بودن (مخصوصا جناب تنهایی) یک نگاهی به این بندازن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نظرتون چیه؟

آب را گل نکنیم: شاید این آب روان می رود پای سپیداری، تا فروشوید اندوه دلی...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi , csharpisatechnology , npour
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۸۹, ۰۹:۱۴ ب.ظ
RE: دانشگاه صنعتی شریف
(۱۰ خرداد ۱۳۸۹ ۰۲:۲۵ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  راستی برعکس جو غالب که همه فکر می کنند دانشجویان شریف خیلی به درس اهمیت می دن‌، اینجا دودر کردن دروس یکی از ارکان موفقیت است که هر کسی در طول تحصیل آن را بارها انجام می دهد.

اصلا انتظار این رو نداشتم!!! ولی فکر نمی کنم دودر کردن کلاسا نشانه اهمیت ندادن به درس باشه! Big Grin‌! احتمالا دودر نمی کردن که وقتشون رو صرف مطالعات مهم تری نسبت به کلاس درس کنندTongue

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , Happiness.72 , haveking
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۸۹, ۱۰:۲۲ ب.ظ
نقل قول: صدای تبل و دهل از دور خوش است!!
آفرین! واقعا چقدر متواضعانه و بدون تعصب بود. به امثال من که قراره شبانه عجب شیر (خوشبینانه ترین حالت) درس بخونیم کلی امید داد!

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۲۶ ب.ظ
نقل قول: اصلا انتظار این رو نداشتم!!! ولی فکر نمی کنم دودر کردن کلاسا نشانه اهمیت ندادن به درس باشه! Big Grin‌! احتمالا دودر نمی کردن که وقتشون رو صرف مطالعات مهم تری نسبت به کلاس درس کنندTongue

فقط کلاس رو که دودر نمی کنن که! تمرینات و امتحانات رو هم دودر می کنند. مثلاً یه سری با بچه‌ها قرار گذاشتیم سر جلسه نریم!!! استاد هم مجبور شد ۲ تا امتحان برگزار کنه!! کجا چنین اتفاقی ممکنه ؟؟Cool

تمدید مکرر زمان مهلت تمرینات‌، امتحان های دوباره‌، اضافه کردن ۲ نمره به نمره پایان ترم‌، نرفتن به سر کلاس و ... همه جلوه هایی از دودر کردنه

نقل قول: صدای تبل و دهل از دور خوش است!!
تا شریفی نباشی نمی دونی شریف چه خبره. یه سری نخبه بی حوصله و دودر. البته گاه اتفاقات جالبی هم می افته این بین! سر کلاس یکی از استادها ۳ ۴ نفری روزنامه می خوندیم!! باور کردنیه؟ اونم تو کلاس ۲۰ نفری؟

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi , iMohammad , csharpisatechnology , npour , neda_Network , gogooli
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۸۹, ۰۷:۴۹ ق.ظ
Big Grin RE: دانشگاه صنعتی شریف
نقل قول: تا شریفی نباشی نمی دونی شریف چه خبره. یه سری نخبه بی حوصله و دودر. البته گاه اتفاقات جالبی هم می افته این بین! سر کلاس یکی از استادها ۳ ۴ نفری روزنامه می خوندیم!! باور کردنیه؟ اونم تو کلاس ۲۰ نفری؟

بله باور کردنیه! دو نفطه دی
Big Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: csharpisatechnology , npour
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۸۹, ۰۹:۱۹ ب.ظ
نقل قول: فقط کلاس رو که دودر نمی کنن که! تمرینات و امتحانات رو هم دودر می کنند. مثلاً یه سری با بچه‌ها قرار گذاشتیم سر جلسه نریم!!! استاد هم مجبور شد ۲ تا امتحان برگزار کنه!! کجا چنین اتفاقی ممکنه ؟؟Cool

تمدید مکرر زمان مهلت تمرینات‌، امتحان های دوباره‌، اضافه کردن ۲ نمره به نمره پایان ترم‌، نرفتن به سر کلاس و ... همه جلوه هایی از دودر کردنه

به نظر هیجان انگیز میاد!!Big GrinCool

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: csharpisatechnology , npour
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۸۹, ۰۳:۲۳ ب.ظ
دانشگاه صنعتی شریف
من با محمد موافقم، چون خودم فکر می کردم خیلی دانشگاه خداییه ولی اومدم دیدم همچین خبریم نیست. در کل فقط به خاطر بچه هاشه.اگه این بچه‌ها برن علی آباد کتول اونجا هم بهترین میشه!!!!!! جوش خیلی خاله زنکه!!!!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , alidata , npour
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۸۹, ۰۹:۰۱ ق.ظ
دانشگاه صنعتی شریف
سلام اقا خسته نباشین
بالاخر شریف سال اینده مقطع ارشد شبکه داره یا نه؟
۰
۱
ارسال: #۱۰
۱۸ خرداد ۱۳۸۹, ۰۹:۱۴ ق.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۸۹ ۰۹:۰۱ ق.ظ)mehrdad_rabbi نوشته شده توسط:  سلام اقا خسته نباشین
بالاخر شریف سال اینده مقطع ارشد شبکه داره یا نه؟

بهتره با تحصیلات تکمیلی دانشکده کامپیوتر تماس بگیرید!

۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۸ خرداد ۱۳۸۹, ۱۰:۴۹ ق.ظ
اقای تنهایی عزیز من شهرستانی هستم جز شما به هیچ شریفی دیگه ایی دسترسی و یا شماره ایی ندارم Huh اگر شما لطف کنید بپرسید خیلی ممنون می شم Heart چون من فقط به خاطر شریف کنکور شرکت می کنم با تشکر فراوان
۱
۱
ارسال: #۱۲
۱۸ خرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۱۰ ق.ظ
دانشگاه صنعتی شریف
با این شماره‌ها تماس بگیرید:

۰۲۱/۶۶۱۶۶۶۱۴
۰۲۱/۶۶۱۶۶۶۱۰

اولی مال خانم ناطق و دومی مال خانم کریمی است. حتماً جواب می گیرید.

خبرش رو بدین

۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۸ خرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۸۹ ۱۲:۱۳ ب.ظ، توسط خانه سبز.)
از اقای تنهایی عزیز تشکر می کنمHeart
تماس گرفتم با خانم ناطق و جریان به این صورت می باشدCool
که دانشگاه شریف امسال در جلسه تحصیلات تکمیلی تصمیم می گیرند که در مقطع فوق و ضرایب شبکه تحت عنوان فناوری اطلاعات دانشجو پذیرش نمایند تا پس از ورود دانشجویان تعیین گراىش هم صورت بگیرد متاسفانه سازمان رنجش دچار سوتفاهم می شود و مابقی را خودتان می دانید
اما برای سال بعد تصمیم گیری دوباره برای سال اینده به جلسه تحصیلات تکمیلی که فعلا تصمیمی گرفته نشده است مانده البته نامه دانشگاه شریف به سازمان سنجش نیز ارسال شده است که برای امسال اصلاحیه ایی انجام شود .
این طوری خیلی بهتر است
زیرا ممکن است دوستانی به مسایل شبکه علاقه ایی نداشته ولی عشق شریف باشند و پس از ورود در شریف تعیین گرایش نمایند
خب سوالی که اینجا پیش میاد اقای تنهایی تعیین گرایش در شریف برچه معیاری انجام می شه؟ علاقه ؟ سوابق درسی؟ در ضمن در انتخاب دروس ایا می توان دروس مهندسی نرم را انتخاب نمود؟
در ضمن در مورد مزایای رتبه اول هم اگر اطلاع دارید یه تایپیک ایجاد نمایید و به چه صورت است برای هرگرایش رشته می باشد؟ یا کل رشته؟ با تشکر
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: faraaz_mb , npour
ارسال: #۱۴
۱۸ خرداد ۱۳۸۹, ۰۱:۱۹ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۸۹ ۱۲:۰۶ ب.ظ)mehrdad_rabbi نوشته شده توسط:  از اقای تنهایی عزیز تشکر می کنمHeart
تماس گرفتم با خانم ناطق و جریان به این صورت می باشدCool
که دانشگاه شریف امسال در جلسه تحصیلات تکمیلی تصمیم می گیرند که در مقطع فوق و ضرایب شبکه تحت عنوان فناوری اطلاعات دانشجو پذیرش نمایند تا پس از ورود دانشجویان تعیین گراىش هم صورت بگیرد متاسفانه سازمان رنجش دچار سوتفاهم می شود و مابقی را خودتان می دانید
اما برای سال بعد تصمیم گیری دوباره برای سال اینده به جلسه تحصیلات تکمیلی که فعلا تصمیمی گرفته نشده است مانده البته نامه دانشگاه شریف به سازمان سنجش نیز ارسال شده است که برای امسال اصلاحیه ایی انجام شود .
این طوری خیلی بهتر است
زیرا ممکن است دوستانی به مسایل شبکه علاقه ایی نداشته ولی عشق شریف باشند و پس از ورود در شریف تعیین گرایش نمایند
خب سوالی که اینجا پیش میاد اقای تنهایی تعیین گرایش در شریف برچه معیاری انجام می شه؟ علاقه ؟ سوابق درسی؟ در ضمن در انتخاب دروس ایا می توان دروس مهندسی نرم را انتخاب نمود؟
در ضمن در مورد مزایای رتبه اول هم اگر اطلاع دارید یه تایپیک ایجاد نمایید و به چه صورت است برای هرگرایش رشته می باشد؟ یا کل رشته؟ با تشکر

خدا رو شکر خیالتون راحت شد. خیلی سوال پرسیدین!! ایجاد تاپیک با خودتون من جواب می دم!
تعیین گرایش به علاقه خودتونه. تقریبا آی تی‌ها می تونن تمام درس های نرم افزار رو بگیرند

۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۸ خرداد ۱۳۸۹, ۰۱:۵۵ ب.ظ
دانشگاه صنعتی شریف
تا آنجایی که من می دانم کسانی که فناوری اطلاعات شریف قبول شوند باید یکی از دو گرایش شبکه یا امنیت شبکه را انتخاب کنند و دروس اجباری گرایش انتخابی را هم پاس کنند بنابراین اگر به شبکه و امنیت علاقه ندارید بهتر است سال آینده شریف را انتخاب نکنید. کسانی که امسال شریف را انتخاب کردند هم مجبور هستند شبکه و امنیت بخوانند.
البته احتمال زیاد امسال هم با ضرایب شبکه پذیرش صورت می گیرد .
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۶۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۲ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۵۹ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۶,۹۶۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۴ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۲۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۱۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۷۸۲ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۶,۷۹۲ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۴۷۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close