زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۰۱:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ساختمان داده ها

ارسال: #۲۱۱
۲۵ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۴۳ ق.ظ
ساختمان داده ها
(۲۵ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۱ ق.ظ)sahar5 نوشته شده توسط:  اینا رو از کدوم کتاب یا کجا در میارن نه تو مقسمی هست نه پوران!!
بیشتر توی CLRS اینجور مسائل هست.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۱۲
۲۵ آذر ۱۳۹۰, ۰۳:۴۶ ب.ظ
RE: ساختمان داده ها
(۲۵ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۳ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(25 آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۱ ق.ظ)sahar5 نوشته شده توسط:  اینا رو از کدوم کتاب یا کجا در میارن نه تو مقسمی هست نه پوران!!
بیشتر توی CLRS اینجور مسائل هست.

من حتی توی CLRS هم ندیدم!
توی کتاب دکتر قدسیه!Confused

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۲۱۳
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۵۰ ب.ظ
ساختمان داده ها
سلام دوستان کسی هست clrs ترجمه دهقان طرزه و دکتر تابش رو داشته باشه و بخواد بفروشه؟
ارسال: #۲۱۴
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۴ ق.ظ
ساختمان داده ها
دکتر تابش (تا اونجا که میدونم)این کتاب رو ترجمه نکرده و فقط یه مقدمه روی ترجمه دهقان طرزه نوشته

در "بازارچه کتاب" درخواستتون رو توی یک تاپیک جدید اعلام کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(پستتون بعدا پاک خواهد شد)
ارسال: #۲۱۵
۰۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۴۹ ق.ظ
Huh...من که از هر شخص ارشدی میپرسم میگه مقسمی بگیر اگه نفهمیدی در کنارش CLRS زبان اصلی بخون...
...

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
ارسال: #۲۱۶
۱۳ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ب.ظ، توسط mehrdad66.)
دانلود فصل اول داده ساختارها+جلد کتاب و پیشگفتار
سلام دوستان
از سایت دکتر قدسی فایل های زیر رو دانلود کردم که به صورت یکجا به صورت فایل zip در آوردم و حالا با لینک مستقیم میتونید از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دانلود کنید.( حجم فایل ۷۰۰ کیلوبایت)
۱− جلد کتاب
۲− فهرست کتاب
۳− پیشگفتار
۴− درباره مولف
۵− نکات کلیدی
۶− فصل اول کتاب داده ساختارها
۷− کتابنامه

جزوه دکتر قدسی رو با لینک مستقیم از
دانلود کنید. ( حجم فایل ۲.۵ مگابایت)
همچنین در
تمام اسلایدهای کتاب، کدهای الگوریتم های کتاب(به زبان ++c)، تقویم آموزشی و انیمیشنهای مربوط به کتاب می باشد.

هم برای کسب اطلاعات بیشتر مشاهده کنید.

مانند مرد عمل فکر کن و مانند مرد فکر عمل نما.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , Pakzad , چـکاوک , MoonRise
ارسال: #۲۱۷
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۱۵ ب.ظ
ساختمان داده ها
من ساختمان مقسمی دارم . کمه؟ خوبه؟ clrs هم ندارم و شایدم نخوام؟چطوره؟معمولیه دیگه؟ ساختمان پارسه رو هم تهیه کنم کنار مقسمی یا خلاصش که تو نت هست داشته باشم کفایت می کنه پیش مقسمی؟

سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۲۱۸
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۵۲ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
ساختمان داده ها
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۱۵ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  من ساختمان مقسمی دارم . کمه؟ خوبه؟ clrs هم ندارم و شایدم نخوام؟چطوره؟معمولیه دیگه؟ ساختمان پارسه رو هم تهیه کنم کنار مقسمی یا خلاصش که تو نت هست داشته باشم کفایت می کنه پیش مقسمی؟

ببین عزیزم نمیدونم تو قسمت منابع گشتی یا نه ولی من خودم شخصا خیلی جستجو کردم وتقریبابیشترعزیزان نظرشون روی clrs و حل تمرینش بوده و تست هم کتاب پوران . ( البته کتاب دکتر قدسی هم فکرکنم خوب باشه )
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۲۱۹
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۰۶ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۱۵ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  من ساختمان مقسمی دارم . کمه؟ خوبه؟ clrs هم ندارم و شایدم نخوام؟چطوره؟معمولیه دیگه؟ ساختمان پارسه رو هم تهیه کنم کنار مقسمی یا خلاصش که تو نت هست داشته باشم کفایت می کنه پیش مقسمی؟
کتاب مقسمی برا تست مناسبه البته به پایه خودت مربوطه من پایه درسیم خوب بود بیشتر از همین مقسمی استفاده کردم و هوروویتز ترجمه علیخانزاده و البته ebook و متنهایی هم از اینترنت بر می داشتم .

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva
ارسال: #۲۲۰
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۰۷ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ ب.ظ)elhameli نوشته شده توسط:  سلام به همگی
من دنبال کتابی هستم که مباحث پیچیدگی زمانی و مرتبه اجرایی رو خوب و کامل و روان توضیح داده باشه، فرقی نمی کنه انگلیسی باشه یا فارسی.
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن
با تشکر

به نظرم چهار فصل اول clrs رو بخونین خیلی خوبه. Smile

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: elhameli , edge
ارسال: #۲۲۱
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۲۱ ب.ظ
ساختمان داده ها
(۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۷ ب.ظ)elhameli نوشته شده توسط:  سوالات clrs رو که حل می کنم، به مشکل پیچیدگی زمانی بر میخورم!!! نمی تونم درست استدلال کنمHuhHuhHuh
مقسمی رو هم تا حدودی مطالعه کردم ولی کمک زیادی نکرد !!!
چون قبلش گسسته نخوندی...ساده ترین راه حل پیچیدگی زمان جایگذاریه که تو گسسته خوندم...
حتما ً یه ذره گریمالدی بخون!!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: elhameli , محمد۱۲
ارسال: #۲۲۲
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۵۰ ب.ظ، توسط ahmadi_development.)
(۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۲۱ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(04 خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۷ ب.ظ)elhameli نوشته شده توسط:  سوالات clrs رو که حل می کنم، به مشکل پیچیدگی زمانی بر میخورم!!! نمی تونم درست استدلال کنمHuhHuhHuh
مقسمی رو هم تا حدودی مطالعه کردم ولی کمک زیادی نکرد !!!
چون قبلش گسسته نخوندی...ساده ترین راه حل پیچیدگی زمان جایگذاریه که تو گسسته خوندم...
حتما ً یه ذره گریمالدی بخون!!!
دوست عزیز خیلی از تستها این مبحث با جایگذاری حل نمی شه بعضی جاها هم جواب رو خیلی طولانی می کنه
پیشنهاد من جزوه ابراهیمی مقدم که تقریبا کتاب دکتر قدسی رو با لحنی روانتر گفته البته یکسری سوال ها از طریق روش درخت بازگشتی حل می شه که هیچ کتاب فارسی خوب توضیح نداده می تونید اون روش رو از منبع لاتینش مطالعه کنید شاید یاد بگیرید من که خوب درکش نکردم

یک روز نسیم خوش خبر می آید
بس مژده به هر کوی و گذر می آید
عطر گل عشق در فضا می پیچد
می آیی و انتظار سر می آید
 سپاس‌گزاری شده توسط: elhameli , Parva
ارسال: #۲۲۳
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۹ ب.ظ
ساختمان داده ها
سلام
من تازه به عضویت در اومدم
میخواستم بگم کسی جزوه دستنویس استاد طورانی رو داره واسم ایمیل کنه؟ ممنون میشم
sana01437@yahoo.com
ارسال: #۲۲۴
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۰۵ ق.ظ، توسط SaMiRa.e.)
سلام
بله تا اونجایی که من خبر دارم دوتا ترجمه داره یکی جعفرژادقمی که ترجمه جالبی نیست و یکی هم دهقان طرزه که خودم گرفتمش و فکرکنم بهتر از اولی باشه .
در ضمن از لینک زیر هم میتونید کمک بگیرید :

موفق باشید .Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۲۲۵
۳۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۹ ق.ظ
ساختمان داده ها
سلام
دوستان من ساختمان داده رو احتمالا از کتاب قدسی می خونم؟
۱-به نظرتون خوبه؟
۲-کدوم فصلا رو بخونیم و کدوما حذفه؟
۳-یه کتابِ تستِ خوبم اگه معرفی کنین ، حللله!!
:دی
ممنون!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۱۹۱ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۴۴ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۱۵۷ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf
  ساختمان داده و پایگاه داده پارسه امیدوار ۴ ۳,۹۲۳ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۵,۸۳۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070
  منبع ساختمان داده RASPINA ۷ ۷,۲۰۸ ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Smile دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران Bakhtabad ۱۹ ۲۸,۷۸۳ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: keshvari9
  ساختمان داده پوران، فصل اول، راهنمایی برای حل یک مثال ساده marvelous ۲ ۲,۵۹۰ ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۳۰ ب.ظ
Question فرادرس برای ساختمان داده marvelous ۷ ۵,۶۵۶ ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۷ ب.ظ
  معرفی منبع خوب برای ساختمان داده alireza9819 ۴ ۵,۱۳۱ ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۵۸ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close