زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب مانشت

ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۱۵ ب.ظ
کتاب مانشت
سلام بچه ها
من الان داشتم کتاب ۸ سال کنکور پوران و میخوندم که یه فکری به نظرم رسید!من تنها کتابی که تو بازار برای بچه های ای تی دیدم که سوالای کنکورای سال های قبل و داشته باشه همین کتاب بود.اما این کتاب هم کلی غلط داره و بعضی از سوالا رو اشتباه حل کرده!
به نظرم اگر می شد بچه های مانشت بعد از کنکور با هم همکاری می کردن و سوالای کنکور های سال های قبل و درست و حسابی جواب می دادیم و یه کتاب می شد خیلی به درد بچه های سال های بعد می خورد!
امکان همچین کاری هست؟

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , مازیار صفایی , Xilinx , Mahtab_m , انرژی مثبت , Parva , Jooybari , **sara**
ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۳۰ ب.ظ
کتاب مانشت
آره منم موافقم . ولی خیلی چیزا باید بررسی بشه بهمین سادگی نیست !

مهمترین مشکل پیش رو اینه که حالا بعد از نوشتن کی میاد چاپش کنه ؟!

مگر اینکه به صورت رایگان توی اینترنت پخش بشه !

خیلی چیزای دیگه هم هست....

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu
ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۵۱ ب.ظ
RE: کتاب مانشت
برای همه‌ی گرایش‌ها همین طوری هست . اونایی که وجود داره یا خیلی غلط داره یا اینکه بعضی سوال‌ها اصلا جواب تشریحی نداره.
ولی همون طور که mthsh گفت اگه بخاد چاپ بشه خب دردسرای خودش رو داره ولی کلا ایده‌ی خوبیه

مثلا فکر کنین یک انتشارات بزنیم به اسم مانشت یا همون که دکتر گفتن برای جزوات و کتاب‌ها (چویر)
و اسم کتا با هم بذاریم کتاب جامع چویر با پاسخ های واقعا تشریحی Angel چه شود!!!!Big GrinBig Grin

بعدش‌، هم خودمون هم سایت مانشت کلی معروف و مشهور بشیمAngelAngel

ولی دور از دست رس هم نیست من که بعد کنکور پایم اگه کسی بخاد شروع کنه چون خودم خیلی وقته داشتم فکر میکردم همچین جمع بچه های با هوش کامپیوتر رو جای دیگه نمیتونی پیدا کنی میشه خیلی این سایت رو گسترش داد حتی فراتر از یک سایت،چون واقعا حقشه

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , Xilinx
ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۱۱ ب.ظ
کتاب مانشت
شاید چاپ کردنش مشکل باشه اما غیر ممکن نیست!حتی اگر نتونیم چاپش کنیم می تونیم تو بسته های مانشت یا به صورت یه پی دی اف بزاریمش که بقیه بتونن ازش استفاده کنن!من دیدم که توی دانشگاهمون یه بار بچه‌ها سوالای درس الگوریتم و تقسیم کردن و یه حل المسائل درست کردن!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
۰
۰
ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۳۳ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۱۱ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  شاید چاپ کردنش مشکل باشه اما غیر ممکن نیست!حتی اگر نتونیم چاپش کنیم می تونیم تو بسته های مانشت یا به صورت یه پی دی اف بزاریمش که بقیه بتونن ازش استفاده کنن!من دیدم که توی دانشگاهمون یه بار بچه‌ها سوالای درس الگوریتم و تقسیم کردن و یه حل المسائل درست کردن!

منم موافقم مطمئنم چیز خوبی ازش در میاد اگه همکاری بشه

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , Xilinx
ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۳۰ ب.ظ
کتاب مانشت
اتفاقا ساده‌ترین کارش چاپ کردنش هست. ما توانایی چاپش رو توسط جاهای خیلی معتبری داریم.
سخت‌ترین کارش همون تالیف هست.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , Parva , Mansoureh
ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۵۱ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۳۰ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  اتفاقا ساده‌ترین کارش چاپ کردنش هست. ما توانایی چاپش رو توسط جاهای خیلی معتبری داریم.
سخت‌ترین کارش همون تالیف هست.

با افرادی که من توی مانشت می شناسم که بدون چشم داشت زحمت میکشن مثل homa.mfXpert ,... راحت میشه در کمتز از ۶ماه یه کتاب حامع تالیف کرد.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: homa , Parva
ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۱۳ ب.ظ
کتاب مانشت
سختترین کارش اما مدیریتش هستSmile
چیزی که من یکی ازش هیچی نمی‌دونمBig Grin

۲
۰
ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۲۵ ب.ظ
کتاب مانشت
من زمان لیسانس خیلی مدیر پروژه میشدم Big Grin
ولی این یکی کار من نیست !
باید یه سری با سواد همه چیز رو چک کنن !

۱
۰
ارسال: #۱۰
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۳۹ ب.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
کتاب مانشت
این همه مهندس ای تی اینجاست که مدیریت پروژه پاس کردن....!Big Grin
فکر می کنم بهتره هر کس تو هر درسی که می خواد کمک کنه بیاد و بگه!بعد سوالا رو بین افراد تقسیم کنیم(یا هر کس می تونه بگه کدوم سوالا رو می خواد جواب بده) .حتی می شه گروهی این کارو انجام داد!یه سری از سوالا هم که جواب های خوب و کاملی بچه‌ها دادن تو انجمن و می شه جمع اوری کرد که دیگه نیازی به پاسخ مجدد نباشه!
آخر سر هم همه‌ی سوالات و جمع اوری کنیم!یه تیم تشکیل بدیم برای باز بینی!از بزرگتر های سایتBig Grin
بعد هم ویرایش و صفحه بندی و ....!بعد هم چاپ!انشالله!

۱
۰
ارسال: #۱۱
۲۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۵۴ ب.ظ
کتاب مانشت
بچه‌ها دیگه کنکور هم دادیم!اگر واقعا کسی تصمیم به کمک داره اعلام کنه تا شروع کنیم!

۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۷ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۰۸ ب.ظ، توسط neilabak.)
به نظر من تبدیل شدنش به کتاب خیلی طول میکشه و به بچه های ۹۲ (از جمله خودم احتمالا Sad )نمیرسه .یه جورایی میشه قضیه سنگ بزرگ و نزدن و اینا...! من میگم اگه فقط به صورت درسی و سوالی دسته بندی بشه و از این پراکندگی دربیاد و از بین جوابایی که تو هر صفحه داده شده مطمئن ترینشو جدا کنیم و توی اون تاپیک بذاریم خیلی بهتره.فقط اینکه برای هر درس باید یکی بیاد جوابارو جدا کنه که خیلی تو اون درس فول باشه .یا مثلا اگه برای درسی همچین کسی پیدا نمیشه میتونم سوالو بذاریم +جوابا با درصد درستی تا طرف بدونه خیلی اعتماد بکنه به جواب یا نه.
این بود پیشنهاد من Rolleyes
۰
۱
ارسال: #۱۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۲۸ ق.ظ
کتاب مانشت
اگر دوستان همکاری کنن کاملا شدنی هست و به بچه های ۹۱ هم می رسه!

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential , rozh66
ارسال: #۱۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۴۷ ق.ظ
کتاب مانشت
البته مانشت الان خودش یه کتاب بزرگ کنکوری هستSmile

۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۳۰ ب.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۴۷ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  البته مانشت الان خودش یه کتاب بزرگ کنکوری هستSmile

بله!اما اگر جمع اوری کنیم و به صورت یک جا باشه خیلی بهتره!به هر حال اکثر بچه های کنکوری قبل از کنکور کتاب سوالات کنکور سال های قبل رو می خرن!از جمله خود من!و واقعا نبود یه کتاب خوب احساس می شه!مخصوصا برای بچه های ای تی!

(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۴۵ ق.ظ)saeedeh123 نوشته شده توسط:  اداره کردن این کار از طریق سایت یکم دردسر داره (غیر ممکن نیست شدنی هست) ولی اگه همین سوال هایی که بچه‌ها در تاپیک های مختلف جواب دادند به صورت اساسی جمع و جور بشند بدرد بچه های سال بعد می خوره.

جمع اوری سوالاتی که جواب داده شده رو من می تونم انجام بدم!اما فکر نمی کنم کافی باشه!اینجوری به صورت ناقص کنکور‌ها رو داریم!که واقعا حیفه!
چون من ایجا می دیدم که بچه‌ها خیلی قشنگ سوالا رو جواب می دن!مخصوصا درسایی مثل معماری!
اما خوب تنهایی انجام دادن این کار نشدنی هست!لطفا اگر کسی هست که می خواد تو این زمینه کمک کنه بگه!!

***در ضمن من از ادمین انتظار پشتیبانی دارمBig GrinBig GrinBig Grin
به هر حال اگر این کتاب درست شه و بین کنکوری‌ها جا باز کنه یه تبلیغ خیلی بزرگ واسه مانشت محسوب میشه!

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۹۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۹۶۳ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۰۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۳۳۹ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۵۶۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۷۹۴ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close