زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه ارشد ۱۳۹۲

نظرسنجی: در صورتیکه هدف شما ارشد ۹۲ هست ، متولد چه محدوده سال و جنسیتی هستید؟
مرد ، ۶۵- ۶۴- ۶۳ ، به قبل
زن ، ۶۵- ۶۴- ۶۳ ، به قبل
مرد ، ۶۶- ۶۷- ۶۸ ، به بعد
زن ، ۶۶- ۶۷- ۶۸ ، به بعد
الان تصمیم جدی برای ارشد ۹۲ ندارم.
[نمایش نتایج]

ارسال: #۳۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۵۷ ق.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
بچه‌ها منم تعدادی کتاب پارسه سال ۱۳۸۹ دارم + سیستم عامل سال ۹۰ پارسه
هر کسی خواست بگه واسش بفرستم.
ریاضی مهندسی معتقدی
آمار طورانی
سیستم عامل عابد سلیمی
و بقیه کتب پارسه ...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۰۴ ق.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
سلام
خواستن توانستن است, ولی یکمی زوده
اگه کسی در درسی مشکل داره الان شروع کنه تا در اخر وقت کم نیاره.
۱
۰
ارسال: #۳۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۱۵ ب.ظ
RE: گروه ارشد ۱۳۹۲
امیدوارم کسانی که میخوان کتاباشون رو بفروشن ، کسایی باشن که از قبولی خودشون مطمئن هستن.

اما تجربه من میگه بهترین کار اینه که زود شروع کنید و بغیر ماه اول که زیاد نباید به خودتون فشار بیارید باید نهایت تلاشتون رو بکنید که اونوقت توی بهمن ماه با خیال راحت فقط تست هایی که علامت گزاشتید رو مرور کنید اونم برای حداقل بار دوم( یعنی تا قبل از بهمن ۱ بار بخونید و ۱ بار هم مرور کنید ). میخوام بگم که ماه اخر رو روش زیاد حساب باز نکنید چون دیگه واقعا خسته میشید و اگه کامل نخونده باشید و بخواید درسا رو تموم کنید استرس شما رو اذیت میکنه و نتیجه خوبی نمیگیرید .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66 , پشتکار , najwa , **sara** , reyhaneh64 , mona92
ارسال: #۳۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۴۵ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
منم میخام شروع کنم
۰
۰
ارسال: #۳۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۰۱ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۴۵ ب.ظ)sama9 نوشته شده توسط:  منم میخام شروع کنم

خوبه . منم میخام تمومش کنم!
از مصاحبه ها کمال استفاده رو ببر . هر چیزی رو که نباید خود انسان تجربه کنه ، در این مواقع استفاده از تجربه دیگران + شناخت از خود همه مسائل رو حل میکنه .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , kimidoonekekie
ارسال: #۳۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۴۲ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۱۵ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  امیدوارم کسانی که میخوان کتاباشون رو بفروشن ، کسایی باشن که از قبولی خودشون مطمئن هستن.

اما تجربه من میگه بهترین کار اینه که زود شروع کنید و بغیر ماه اول که زیاد نباید به خودتون فشار بیارید باید نهایت تلاشتون رو بکنید که اونوقت توی بهمن ماه با خیال راحت فقط تست هایی که علامت گزاشتید رو مرور کنید اونم برای حداقل بار دوم( یعنی تا قبل از بهمن ۱ بار بخونید و ۱ بار هم مرور کنید ). میخوام بگم که ماه اخر رو روش زیاد حساب باز نکنید چون دیگه واقعا خسته میشید و اگه کامل نخونده باشید و بخواید درسا رو تموم کنید استرس شما رو اذیت میکنه و نتیجه خوبی نمیگیرید .

من از قبول نشدن خودم مطمئنم اما دیگه یه اشتباهو ۲ بار تکرار نمیکنم!Sad دیگه قصد کنکور دادن ندارم...خیلی ناحقی بود!Sad
۰
۱
ارسال: #۳۷
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۴۱ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۴۲ ب.ظ)ida_isp نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۱۵ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  امیدوارم کسانی که میخوان کتاباشون رو بفروشن ، کسایی باشن که از قبولی خودشون مطمئن هستن.

من از قبول نشدن خودم مطمئنم اما دیگه یه اشتباهو ۲ بار تکرار نمیکنم!Sad دیگه قصد کنکور دادن ندارم...خیلی ناحقی بود!Sad

اگه بار اول بوده که کنکور دادید ، پیشنهاد میکنم یه بار دیگه بهش فکر کنید . منم از کنکور امسال خیلی راضی تر بودم تا سال قبل و اگر بی دقتی نکرده بودم یه رتبه خوبی میآوردم اما حالا Confused شاید هم کنکور سال قبل راحت تر بوده اما تجربه برای کنکور خیلی مهمه و احتمال داره به همین خاطر کنکور امسال برای من بنظر ساده تر و برای دوستان سخت تر بنظر بیاد.
یه پیشنهاد: فعلا هیچ تصمیمی برای ادامه تحصیل نگیرید تا چند روز دیگه که از جو کنکور ۹۱ بیرون بیاین

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ida_isp , پشتکار , kimidoonekekie
ارسال: #۳۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۲۹ ب.ظ
من چه قبول بشم چه نشم باز هم دروس سیستم عامل و معماری و مدار الکتریکی رو نمیخونم چون تجربه ثابت کرده درسهایی که خوشم نمیاد یا خیلی پرحجم هستند رو نمیتونم بزنم .. شاید فقط ریاضیات مهندسی رو بخونم و لی انشالله زبان رو خیلی تقویت خواهم کرد چون اینجوری که داره پیش میره نقش زبان خیلی پررنگ شده .

ولی مهمتر از همه باید درسها مفهومی خونده بشه . چرا اونایی که ۶-۷ ماه روزی ۱۰ ساعت درس خوندن خراب کردن ؟ بابا ۱۰ ساعت درس خوندن دیگه جایی برای فکر کردن نمیزاره . شاید ۳ سوال حفظی تکراری بیاد تو کنکور . بقیشو باید حل کنید پس به مغزتون رحم کنید .
۰
۰
ارسال: #۳۹
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۵۰ ب.ظ، توسط mohammad taha.)
گروه ارشد ۱۳۹۲
سلام دوستان .منم استارت زدم . دارم منابع و کتابامو جمع و جور می کنم.
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۴۱ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۴۲ ب.ظ)ida_isp نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۱۵ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  امیدوارم کسانی که میخوان کتاباشون رو بفروشن ، کسایی باشن که از قبولی خودشون مطمئن هستن.

اگه بار اول بوده که کنکور دادید ، پیشنهاد میکنم یه بار دیگه بهش فکر کنید . منم از کنکور امسال خیلی راضی تر بودم تا سال قبل و اگر بی دقتی نکرده بودم یه رتبه خوبی میآوردم اما حالا Confused شاید هم کنکور سال قبل راحت تر بوده اما تجربه برای کنکور خیلی مهمه و احتمال داره به همین خاطر کنکور امسال برای من بنظر ساده تر و برای دوستان سخت تر بنظر بیاد.
یه پیشنهاد: فعلا هیچ تصمیمی برای ادامه تحصیل نگیرید تا چند روز دیگه که از جو کنکور ۹۱ بیرون بیاین

موافقم. زود تصمیم نگیر. معقولان هیچ وقت تاسف نمی خورند.Cool
۰
۰
ارسال: #۴۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۲۱ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
از الان زود نیست؟

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: بهارک_۱
ارسال: #۴۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۲۶ ب.ظ
من خودم باشم اینکار رو میکنم( برای گرایش هوش )
مدار الکتریکی + نظریه لینز + الگوریتم کورمن + ریاضی مهندسی یا آمار رو تا اخر شهریور میخونم . مابقی رو نهایتاً تا پایان آذر و توی دی ماه یک بار تست ها رو مرور و خلاصه هام رو میخونم و یه خلاصه خلاصه درست میکنم و توی بهمن با خیال راحت و با فشار کم خلاصه ها و تست های منتخب رو میزنم .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۴۲
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۰۴ ق.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
آقا یه سوأل..البته شاید یکمی عجیب باشه...

من کتابای کاردانی به کارشناسی ساختمان داده و سیستم عامل مقسمی رو دارم...
می خواستم بدونم کتاب های کاردانی به کارشناسی ساختمان داده و سیستم عامل مقسمی با کارشناسی ارشدش خیلی فرق دارن؟؟

برام خیلی وقته سوأل شده...

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
ارسال: #۴۳
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۳۵ ق.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  آقا یه سوأل..البته شاید یکمی عجیب باشه...

من کتابای کاردانی به کارشناسی ساختمان داده و سیستم عامل مقسمی رو دارم...
می خواستم بدونم کتاب های کاردانی به کارشناسی ساختمان داده و سیستم عامل مقسمی با کارشناسی ارشدش خیلی فرق دارن؟؟

برام خیلی وقته سوأل شده...

به نظرم یه نگاهی به سوالات کنکور بندازید دستتون بیاد
من کاردانیشو ندیدم ولی به نظرم مناسب نباشه
۰
۰
ارسال: #۴۴
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۴۷ ق.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
(۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  می خواستم بدونم کتاب های کاردانی به کارشناسی ساختمان داده و سیستم عامل مقسمی با کارشناسی ارشدش خیلی فرق دارن؟؟
بله خیلی متفاوتند.سیستم عامل و ساختمان مقسمی (حتی کتاب ارشدش)برای کنکور ارشد خوب نیست
۰
۰
ارسال: #۴۵
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۴۹ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
مننم می خوام شروع کنم...صنایع غذایی خوندم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۱۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۴,۹۸۱ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۰۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۲۸۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۱۴۳ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Thumbs Up گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ دختر مهربان ۵۹۶ ۲۴۳,۸۴۴ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها Farzamm ۱۷۱ ۷۳,۲۹۶ ۱۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: omidah
  لینک گروه تلگرام ارشد آی تی arsin ۴ ۱۲,۷۰۳ ۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: firstiped

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close