زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه ارشد ۱۳۹۲

نظرسنجی: در صورتیکه هدف شما ارشد ۹۲ هست ، متولد چه محدوده سال و جنسیتی هستید؟
مرد ، ۶۵- ۶۴- ۶۳ ، به قبل
زن ، ۶۵- ۶۴- ۶۳ ، به قبل
مرد ، ۶۶- ۶۷- ۶۸ ، به بعد
زن ، ۶۶- ۶۷- ۶۸ ، به بعد
الان تصمیم جدی برای ارشد ۹۲ ندارم.
[نمایش نتایج]

ارسال: #۴۶
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۲۹ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
سلام بر همه ی پشت کنکوری های عزیز...

امسال منم هستم...
از اول آذر شروع کردم...تا امروز دوره ی کل درس ها تموم شد...
از فردا هم مفهومی خوندن رو شروع میکنم...
با این همه کتاب نمیدونم تا اواخر تابستون میتونم تموم کنم یا نه...!!!

در هرصورت بیایین همگی بریم به جنگ کنکور و این غول یه چشم رو شکست بدیم
(الآن روحیه دادم :دی )

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۳۱ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
کمی زود شروع نکردید دوستان !!! خسته نباشید

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال: #۴۸
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۳۴ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
منم همین نظرو دارم.فعلا که درسا ترمم بدجوری سنگینه.ایشالله از اول تابستون و همینطور تو فرصت طلایی عید

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
۰
۰
ارسال: #۴۹
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۳۷ ب.ظ
RE: گروه ارشد ۱۳۹۲
(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۲۹ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  سلام بر همه ی پشت کنکوری های عزیز...

امسال منم هستم...

کنکور ارزش این همه وقت تلف کردنو نداره ها!
۲
۳
ارسال: #۵۰
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۰۳ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
(۰۱ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۵۸ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  اگه قصدت برای ارشد دولتیه واقعا لازم داری می دونی چرا چون دانشگاه ازاد علاوه بر جزوه بازی یه ظلم دیگه در حق ماها که می کنن اساتید اینه که مثلا اگه قراره تا فصل ۱۰ یه درس سرفصل وزارت علوم باشه تا فصل مثلا ۵ به ما‌ها می گفتن پس سر فصلهای وزارت علوم را بیاب وببین تو کدومها استاد کامل گفته وکدومها ناقص. وهمین طور کجاها رو خوب نفهمیدی .اونا رو کاور کن. ببین در کل با مرجع خونی تو قدرت تست زنی نمی یابی .اما وقتی کتابهای تستی رو می خونی میفهمی از پایه چی میگن نه فقط حفظ کرده باشی با این وضع سوالها هم باید حتمی مفهومی خونده باشی وپس در کل اصول کارت رو تو ۳ دوره قرار بده یه دوره مرجع خونی تا آخر تابستون از اول مهر تا آخر اذر یا نهایتا وسطهای دی تستی خوندن (در مرحله می تونی از برنامه ریزی موسساتی مثل پارسه وامثالهم استفاده کنی)و دی وبهمن مرور وجمع بندی.+شبیه سازی آزمونهای ۵ سال آخر.و همین طور کنکورهای جامع موسسات موفق باشید

با سلام بر دوستان
یک سئوال داشتم
با توجه به اینکه این دوستمان گفته توی دانشگاه های ازاد مثلا از ۱۰ فصل : ۵ فصل را درس میدند ودر حق دانشجو ها ظلم میکنند!! میخواستم بدونم توی دانشگاه های غیر انتفاعی هم همینطوری هست؟؟؟ ایا سطح علمی و درسی دانشگاه غیر انتفاعی بهتر از دانشگاه ازاد هست؟؟؟ با توجه به اینکه دانشگاه های غیر انتفاعی تحت نظر وزارت علوم هست
لطفا راهنمایی کنید

سپاس

یا علی مدد Heart
۱
۰
ارسال: #۵۱
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۲۲ ب.ظ، توسط esisonic.)
(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۳۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۲۹ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  سلام بر همه ی پشت کنکوری های عزیز...

امسال منم هستم...

کنکور ارزش این همه وقت تلف کردنو نداره ها!

کنکور ارشد داره...مخصوصا ً اگه بخوای رتبه دورقمی بیاری...شما نفست از دانشگاه شریف بلند میشه
(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۰۳ ب.ظ)jafar.sh نوشته شده توسط:  
(01 بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۵۸ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  اگه قصدت برای ارشد دولتیه واقعا لازم داری می دونی چرا چون دانشگاه ازاد علاوه بر جزوه بازی یه ظلم دیگه در حق ماها که می کنن اساتید اینه که مثلا اگه قراره تا فصل ۱۰ یه درس سرفصل وزارت علوم باشه تا فصل مثلا ۵ به ما‌ها می گفتن پس سر فصلهای وزارت علوم را بیاب وببین تو کدومها استاد کامل گفته وکدومها ناقص. وهمین طور کجاها رو خوب نفهمیدی .اونا رو کاور کن. ببین در کل با مرجع خونی تو قدرت تست زنی نمی یابی .اما وقتی کتابهای تستی رو می خونی میفهمی از پایه چی میگن نه فقط حفظ کرده باشی با این وضع سوالها هم باید حتمی مفهومی خونده باشی وپس در کل اصول کارت رو تو ۳ دوره قرار بده یه دوره مرجع خونی تا آخر تابستون از اول مهر تا آخر اذر یا نهایتا وسطهای دی تستی خوندن (در مرحله می تونی از برنامه ریزی موسساتی مثل پارسه وامثالهم استفاده کنی)و دی وبهمن مرور وجمع بندی.+شبیه سازی آزمونهای ۵ سال آخر.و همین طور کنکورهای جامع موسسات موفق باشید

با سلام بر دوستان
یک سئوال داشتم
با توجه به اینکه این دوستمان گفته توی دانشگاه های ازاد مثلا از ۱۰ فصل : ۵ فصل را درس میدند ودر حق دانشجو ها ظلم میکنند!! میخواستم بدونم توی دانشگاه های غیر انتفاعی هم همینطوری هست؟؟؟ ایا سطح علمی و درسی دانشگاه غیر انتفاعی بهتر از دانشگاه ازاد هست؟؟؟ با توجه به اینکه دانشگاه های غیر انتفاعی تحت نظر وزارت علوم هست
لطفا راهنمایی کنید

سپاس

سلام برتو
ببین...کلا ً درس رو به استادش نگاه کن...بعضی از استادا در سطح کنکور درس میدن و بعضی دیگر اصلا ً درس نمی دن...این مشکل هم تو آزاد هست هم تو غیر انتفاعی و سراسری...ولی اصولا ً سطح دانشگاه آزاد از غیر انتفاعی بالا تره...چون دانشگاه های غیر انتفاعی خصوصی هستند و حقوق کمتری به اساتیدش میدن اصولا ً اساتیدش یا دانشجوی ارشدن یا تازه مدرک گرفتن...ولی دانشگاه آزاد دکتری زیاد داره...مثلا ً دانشگاهی که الآن دارم من توش درس میخونم اصلا ً هیئت علمی نداره...!!!( فقط استاد زبان تخصصیمون دکتری داره)
...
موفق باشی
(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۳۱ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  کمی زود شروع نکردید دوستان !!! خسته نباشید

برای بچه هایی که می خوان برن آزاد که با ضرفیت های بالای ۱۰۰ نفر تو هر دانشگاه داره بله...خیلی زوده...
ولی برای بچه هایی که قصد سراسری با رتبه ی خوب دارن دیر هم شده... Big Grin

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
ارسال: #۵۲
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۳۹ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
ممنون از راهنمایی ات دوست عزیز
ولی من نظرم بر عکس شما هست:چون من الان توی دانشگاه ازاد درس میخونم وکاملا استادهاس ناجورند و به درد نمیخورند و درضمن پول ۲ برابر میدید ولی غیر انتفاعی تحت نظر وزارت علوم هست و کنترل میشه!! کلا ۳ نوع غیر انتفاعی داریم
غیر انتفاعی نوع اول یا درجه۱ و نوع ۲ و نوع۳:غیر انتفاعی های نوع اول سطح علمی شان بالا هست و بستگی به شما داره که کدام را انتخاب کنید در ضمن در مورد دانشگاه ازاد باید بگم که دانشگاه ازاد توی تهران و شهر های بزرگ شاید خوب باشند ولی دانشگاه ازاد توی شهرستان ها اصلا کیفیت ندارند

یا علی مدد Heart
۱
۰
ارسال: #۵۳
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۰۵ ق.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۳۹ ب.ظ)jafar.sh نوشته شده توسط:  ممنون از راهنمایی ات دوست عزیز
ولی من نظرم بر عکس شما هست:چون من الان توی دانشگاه ازاد درس میخونم وکاملا استادهاس ناجورند و به درد نمیخورند و درضمن پول ۲ برابر میدید ولی غیر انتفاعی تحت نظر وزارت علوم هست و کنترل میشه!! کلا ۳ نوع غیر انتفاعی داریم
غیر انتفاعی نوع اول یا درجه۱ و نوع ۲ و نوع۳:غیر انتفاعی های نوع اول سطح علمی شان بالا هست و بستگی به شما داره که کدام را انتخاب کنید در ضمن در مورد دانشگاه ازاد باید بگم که دانشگاه ازاد توی تهران و شهر های بزرگ شاید خوب باشند ولی دانشگاه ازاد توی شهرستان ها اصلا کیفیت ندارند

من خودم کاردانیمو دانشگاه آزاد واحد اسلامشهر خوندم...سطح علمیش دوتای اینجاست که دارم درس می خونم...
البته حرف شما هم درسته...ولی بازم دانشگاه آزاد سطح علمی بالاتری داره...اگه استاد خوب درس نمیده عوضش کن خوب درس بده Big Grin

۰
۰
ارسال: #۵۴
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۵ ق.ظ، توسط abbassep.)
(۲۹ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۳۷ ب.ظ)xxx نوشته شده توسط:  
(29 دى ۱۳۹۰ ۰۶:۴۵ ب.ظ)nasirodin نوشته شده توسط:  الکی زود شروع نکیند هیچ فایده ای نداره! من از اول تابسون شروع کردم الان روزی ۷،۸ ساعت می خوندم . الان که یک ماه مونده به کنکور هم خسته شدم دیگه حال و حوصله درس خوندن ندارم هم اینکه همه‌ی تست‌ها رو زدم دیگه نمی دونم چیکار باید بکنم؟! به نظر من تابستون فقط ریاضی بخونید اونم نهایتا روزی ۴-۵ ساعت و از اوی مهر شروع کنید

خب بنده اینو قبول ندارم ... شما مقایسه ای که داری انجام میدی با توجه به روحیه شخصی خودتونه ///
من خیلیا رو میشناسم که ۱ سال شروع ردن و الان خیلی منظم و منطقی از پیشرفت خودشون راضیند.

ولی >>> حرف شما هم درسته ... ولی بستگی به روحیه شخص داره ... من خودم شخصا آدمی نیستم که بخوام در روز ۱۰ ساهت بخونم و از ۱ مههر شروع کنم/
در ضمن من فقط درس نمیخونم .. و کار هم میکنم.
ولی اگه کار هم نمیکردم با توجه به روحیه خودم از الان استارت میزدم.

با این حال متشکر از راهنمایی شما( که البته درست ولی ۱۰۰% برای همه صادق نیست)
یه پیشنهاد دوستانه بهتون می دم هیچوقت این ریسکو نکنین که از الان شروع به خوندن کنید.
من سال گذشته موقعی که کنکور ۸۹-۹۰ تموم شد درست فرداش شروع کردم به خوندن باور کنین روزی ۷-۸ ساعت می خوندم آنچنان خسته و زده شده بودم که یه وقتایی از درس خوندن متنفر می شدم اگه می خواین الان شروع کنین پیشنهاد می کنم فقط ریاضی و زبان بخونین تا اواسط تابستون اون موقع می تونین برا درسای دیگه برنامه ریزی کنین.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Donna , kimidoonekekie
ارسال: #۵۵
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۵ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
موسس این تاپیک چرا محرومه و نیست؟
۰
۰
ارسال: #۵۶
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۵۵ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
بی خیالش...بشین کتاب لینز رو تموم کن...خیلی زیاده...چشام بابا قوری در آورد انقده زل زدم بهش...

۰
۰
ارسال: #۵۷
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۴۵ ب.ظ، توسط ۷۰raouf.)
گروه ارشد ۱۳۹۲
سلام به همه دوستان
اولین پستم رو دارم می زارم
من ترم دو کارشانسی هستم(از کاردانی اومدم) و می خوام به امید خدا ۹۲ کنکور بدم
امروز شروع کردم به خوندن کتاب طراحی الگریتم هادی یوسفی کلا اعتماد به نفسم به باد رفت
توی یک روز تمام نتونستم فصل یکش رو تموم کنمSad
هنوز به بازگشتی ها هم نرسیدم
فکر نکنین خنگم هاBig Grin ولی توی مرتبه اجرایی گیر کردم
البته هنوز واحد این درس رو نگذروندم و طبق آماری که بچه ها دادن استادی که این درس رو ارائه میده شوتهBig Grin
حالا چند تا سوال دارم:
۱/ یک فکر همش توی ذهنمه که چون از کاردانی اومدم متوجه نمیشم و بچه های ریاضی اینا رو می خورنSad آیا این حقیقت داره؟
۲/آیا همه درسا مثل طراحی الگریتم اینقدر پیچیدست؟
۳/آیا چون کلاسی نگذروندم نمی تونم خوب هضمش کنم؟
۴/آیا کتاب هادی یوسفی سخته و باید از جای دیگه شروع کنم؟

مشکل اصلیم اینه که وقتی زمان اجرا و مرتبه اجرایی و نماد ها رو می خونم می فهمم ولی وقتی مثال هاش رو می بینم نمی تونم خودم حل کنم
خیلی استرس بهم وارد شده کمکم کنیدConfused
کلا برای درسای دیگه هم میشه یک راهنمایی بکنین که چه کار کنم؟

Angryاگر جز به کام من آید جواب – من و گرز و میدان و افراسیابAngry
۰
۰
ارسال: #۵۸
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۵۲ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
شما از الان داره بهتون استرس وارد میشه نزدیک کنکور بشه میخواید چیکار کنید!ما این موقع ها تو فکر درسای ترم ۶ بودیم.
۰
۰
ارسال: #۵۹
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۵۷ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
دلیل استرسم اینه که برای کنکور کاردانی به کارشناسی کلا ۱۵ روز به کوب خوندم و رتبه ۶۵ شدم چون خیلی درساش ساده بود.
ولی این طراحی الگریتم رو که باز کردم بهم شوک وارد شد!!!
حالا شما نمی خوای راهنمایی کنی؟
۰
۰
ارسال: #۶۰
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۰۲ ب.ظ
من شش ماه کامل رو برای ارشد خوندم ،بعد کنکور فهمیدم چه اشتباهی کردم وقت بی زبون رو شش ماه گذاشتم برای کنکوری که هیچ چیزش استاندارد نیست ،الان اگه به گذشته برگردم حتما در کنار خوندم خودم رو به یه کار یا یه مهارت یا حتی برنامه نویسی سرگرم می کنم ،چون اینجوری حداقل بعد امتحان دلم خوشه که یه چیز جدید یاد گرفتم .
همه کتاب ها همانند کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت رو کامل خوندم اما در کنکور ارشد به زور (سیستم عامل ) یکی رو زدم به هر حال از نظر منم حیفه که برای این کنکور یکسال وقت بزارید .
در پایان برای همه تون آرزوی موفقیت می کنم.

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna , Amir V , kimidoonekekie

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۱۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۴,۹۹۱ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۰۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۲۸۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۱۴۶ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Thumbs Up گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ دختر مهربان ۵۹۶ ۲۴۳,۸۶۴ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها Farzamm ۱۷۱ ۷۳,۲۹۸ ۱۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: omidah
  لینک گروه تلگرام ارشد آی تی arsin ۴ ۱۲,۷۰۳ ۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: firstiped

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close