زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مطالب خواندنی و تصاویر جالب

ارسال: #۶۱
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۳ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: مصاحبه ای خواندنی با بیل گیتس
دوست عزیز ضمن تشکر از ارسال مطلبی که نوشتید‌، توصیه میکنم که راجع به کلمه لوسیفر و کاربردش توی مکالمات امروزی بررسی کنید‌، شاید نظرتون راجع به نام کاربریتون عوض بشه مثلاً یه نگاه به متن زیر بکنید:

به بهانه نمایش فیلم «اسکلیگ» از سینما چهار
آموزش شیطان پرستی این بار برای نوجوانان‌!

« اسکلیگ» که از برنامه سینما چهار پخش شد فیلمی است که داستانش پس از شکست لوسیفر آغاز می شود. جایی که شیطان در گوشه ای از این دنیا در کلبه ای کثیف و دور افتاده سکنی گزیده تا منفذی دوباره برای احیای شدن بیابد .ارتباط مایکل( نوجوان و قهرمان فیلم )با لوسیفر به شکلی ماورایی در دنباله همان کدگشایی نوعی تکرار کلیشه هاست و پسر بچه انگلوساکسونی را در ذهن متبادر می کند که در احیای دوباره شیطان سهم بسزایی دارد‌، در بسیاری از صحنه های مهم فیلم مایکل( شما بخوانید میکائیل )که از پرواز و اوج گرفتن می ترسد با فرشته ای که نمادی از شیطان است اوج می گیرد .

او نیزدر مقابل شیطان را مورد لطف خویش قرار می دهد و تا مرحله احیای دوباره لوسیفر شیطان را همراهی می کند .در مقابل این الطافی که مایکل نسبت به لوسیفر دارد شیطان نیز بعد الهی به خود می گیرد. لوسیفر نیز خواهر تازه به دنیا آمده مایکل را که بیمار است شفا می دهد و این بده بستان شیطانی در واقع ارتباط میان لوسیفر( با نام تازه اسکلیگ)- از منظری استراتژیک - نوعی تقدیس گرایی شیطان پرستی به حساب می آید .
برای اثبات این موضوع اگر فیلم را به صورت درستی مرور کنید متوجه خواهید شد که نیاز به پرودگار و کمک جستن از او به صورت عرف هزاران ساله بشری و دعا کردن در امر بهبود دختر تازه متولد شده در هیچ جای قصه فیلم دیده نمی شود . پدر مایکل نیز به جای پناه بردن به معبود در دوره ای که امور دنیوی زندگی سخت گرفتارش کرده است پناه به الکل می برد. در واقع این شیطان است که در نقش ایزدستان در این فیلم ظاهر می شود و تنها از طریق او امور دنیوی اصلاح می شود، اسطوره کیهان زایی که هیچ ارتباطی با عالم بالا ندارد و رتق و فتق امور دنیوی فقط از مجاری آنها صورت می پذیرد و این تقدسی که به اسکلیگ داده می شود نوعی ستایش لوسیفر است .

در این فیلم تلقین باورهای شیطانی و احیای لوسیفر از طریق مدیومی همچون سینما با نگاهی سکولاریزه به امر ماورا صورت می پذیرد . یقینا پخش آثاری این چنینی ،که کاملا استراتژیک هستند، لطمات مهمی به پیکره مذهبی جامعه خواهد زد . نکته تأمل برانگیز این است که این فیلم بدون هیچ نقد و تحلیل درستی از برنامه سینما چهار پخش شد و منتقد برنامه هیچ اشاره ای به لایه های مخرب این فیلم نکرد.
نقل از‌:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: چـکاوک , skygirl_00
ارسال: #۶۲
۲۷ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۱۰ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
Video ببینید جالبه**** کشورهای مختلف دنیا از نمایی دیگر **** ببینید جالبه
سلام به همه دوستان عزیزSmile
اسلاید قبلی کلی حرف و حدیث داشت اما خب اونم برا خودش جالب بود!!!!!!!!
تو این اسلاید تصاویری به نمایندگی از هر کشور Big Grin هست که تو نوع خودش جالبه البته اگه باز حرف و حدیث پیش نیاره برا خودشCoolاگرم فک میکنید این سایت جای این نوع سرگرمیا نیست و فقط برا مطالب علمیه که من دستمو به علامت تسلیم بالا میبرم.با آرزوی موفقیت برا همه دوستان عزیز خودم تو مانشتHeart

در قنوت سحرگاه عشق

ما را هم چشم تمنایی هست !!!!!!!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: lucifer , mosaferkuchulu , javadjj , M.M , ف.ش
ارسال: #۶۳
۲۷ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۱۸ ب.ظ
RE: ببینید جالبه**** کشورهای مختلف دنیا از نمایی دیگر **** ببینید جالبه
بعضی از عکساش خیلی جالب بودن،مخصوصا آمستردامBig GrinBig GrinBig Grin
ارسال: #۶۴
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۳۶ ق.ظ
ببینید جالبه**** کشورهای مختلف دنیا از نمایی دیگر **** ببینید جالبه
اون عکس لندنش چی بود؟؟

یاران ره عشق منزل ندارد *** این بحر مواج ساحل ندارد
ارسال: #۶۵
۳۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۲۴ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
ببینید جالبه**** کشورهای مختلف دنیا از نمایی دیگر **** ببینید جالبه
دوست عزیز بعضی از این تصاویر در شان این تالار نیست. از اینکه با تاخیر این تذکر داده میشه از دوستان عذر میخوام و از دوستانی که تذکر دادند هم ممنونم. ضمنا" اینجا بخش سرگرمی نیست.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , موج , mosaferkuchulu , Maryam-X , alime , SarahArshad
ارسال: #۶۶
۱۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۷:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۱۳ ب.ظ، توسط SarahArshad.)
شکوه و عظمت خدای بی همتا!!!!
دوستان این اسلایدها را ببینید وهرکس احساسش را از لحظه ای که دید بنویسد.

وقتی عظمتت را می بینم به کوچکی زمینی که بر رویش هستم پی می برم وای بر من که وقتی محیط اطرافم به این کوچکی ست پس خود من چیستم قطره ای نه یک نقطه نه بهتر است بگویم هیچم در برابر بزرگیت .در برابر عظمتت.وای پس غرورم از برای چیست ؟ چون توانسته‌ام تا ماه بالا بروم .چون توانسته‌ام اتم را بشکافم .من در دنیای کوچک خودم خودم را بزرگ می بینم یا پا را فراتر گذاشته عظمتت را میبینم و در برابر شیطان کرنش می کنم وبدتر از آن منکر می شوم که خدا یی هم هست .مگر میشود که وقتی عروسک ویا اسباب بازی هم سازنده دارد این عظمت سازنده ای نداشته باشد .
با دیدن این عظمت نا خود آگاه گفتم: الله اکبر یعنی که چقدر کوچکم من .در برابر بزرگیت .خدایا بزرگیت را شکر.

لینک مستقیم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

سپاس‌گزاری شده توسط: Helmaa , nima20-20 , - rasool -
ارسال: #۶۷
۲۰ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۴ ق.ظ، توسط Jabar-Asadi.)
طراحی لباس
یه وبسایت جالب با طراحی زیبا برای کسایی که دوست دارن لباس طراحی کنن (میشه با الگوهای موجود رنگ و استایل‌ها رو تنظیم کرد) . فک کنم جالب باشه .
وبسایت هم وطنیه
ادرس‌:

یه نمونه از لباسایی که من طراحی !! کردم:‌ :

فایل‌(های) پیوست شده

how i wish....
 سپاس‌گزاری شده توسط: polarisia , luna , saba_1984 , summer_66 , ف.ش , parimehraban , narges_r , rozh66
ارسال: #۶۸
۰۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۲۰ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
تعداد کارمندان چند شرکت معروف کامپیوتری
تعداد کارمندان بعضی از شرکت های فعال در زمینه کامپیوتر:
AMD ۱۱,۱۰۰
Cisco 70,714
Intel 82,500
Microsoft 90,000
AT&T 294,600
HP ۳۲۴,۶۰۰
و عجیب ترین عدد که مربوط به IBM هست:
IBM 426,751
یعنی کمی کمتر از نیم میلیون نفر!

منبع ویکیپدیا
 سپاس‌گزاری شده توسط: arshadism , ف.ش , hanif , saba_1984 , alime , انرژی مثبت , MohsenB
ارسال: #۶۹
۰۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۵۲ ق.ظ
تعداد کارمندان
فکر کردم معماست Big Grin

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۷۰
۰۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۲۱ ق.ظ
RE: تعداد کارمندان
(۰۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۵۲ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  فکر کردم معماست Big Grin
ممنون
عنوانشو اصلاح کردم.
ارسال: #۷۱
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۲۴ ق.ظ
تعداد کارمندان چند شرکت معروف کامپیوتری
اون اولی فکر کنم از همشون پر بازده تره
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۷۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۴۷ ب.ظ
یک ایرانی، انیشتین بعدی جهان در امریکاست
دانشمند جوان ایرانی، با تصدی بر کرسی استادی دانشگاه پرینستون (جایگاهی که پس از انیشتین در اختیار فرد دیگری قرار داده نشد) دنیا را با این سوال مواجه کرده است که آیا انیشتین بعدی، یک ایرانی خواهد بود؟

نیما ارکانی حامد در حال حاضر استاد دانشگاه هاروارد و دارای کرسی استادی در دانشگاه پرینستون است. این کرسی از سال ۱۹۳۳ تا ۱۹۵۵ در انحصار آلبرت انیشتن بوده است و پس از اعلام نظریه عملکرد جهان ارکانی، از او دعوت شده که در طرح تونل شتاب دهنده سوئیس (LHC)که با هزینه بالغ بر ۵ میلیارد دلار ساخته شده، رهبری آزمایش‌ها را بر عهده داشته باشد
تلاش نظریه ابر ریسمان که اخیرا اعلام شده، در این است که توضیح دهد ذرات، کوچکترین ماده تشکیل دهنده مواد نیستند بلکه حلقه های مرتعشی که ریسمان نامیده می شوند، کوچکترین بخش به حساب می آیند.

دکتر ارکانی با تکمیل این نظریه عقیده دارد که این ریسمان‌ها در ۱۱ بعد در حال ارتعاش هستند که ما فقط ۳ بعد از آن را می توانیم مشاهده کنیم، وجود بعد دیگری هم به نام بعد زمان به اثبات رسیده و تا به امروز در مورد ۷ بعد دیگر توضیح کاملی ارائه نشده است.

ارکانی به همراه دو فیزیکدان دیگر به نام های دیموپلوس(Dimopoulos) و والی(Dvali) در مورد این ابعاد نظریه ای ارائه کرده اند که می گوید این ابعاد بزرگتر از آن چیزی هستند که تاکنون تصور می شود و از آن جایی که تنها نیروی گرانش بر آنها اثر می گذارد، قابل دیدن نیستندتئوری دکتر ارکانی که به همراه دو فیزیکدان دیگر معرفی شده به عنوان مدل (Arkani-Dvali-Dimopoulos) و با نام ADD شناخته می شود. اکنون ارکانی و همکارانش امیدوارند بتوانند به کمک شتاب دهنده هاردن سوئیس (LHC) که با هزینه بالغ بر ۵ میلیارد دلار ساخته شده، رهبری آزمایش‌ها را بر عهده داشته باشند و مدل خود را اثبات کنند. اثبات این نظریه می تواند تحول بسیار بزرگی در فیزیک ذرات به وجود بیاورد.

یک سئوال آیا نام این دانشمند ایرانی را در رسانه های داخلی شنیده اید؟

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , p kh , summer_66 , ایرسا , javadjj , fatima1537 , behdad , mfXpert , zer0ne , ati , parimehraban , ehsan_nekooee , rascal1364
ارسال: #۷۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۵۵ ب.ظ
RE: یک ایرانی، انیشتین بعدی جهان در امریکاست
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۴۷ ب.ظ)ronaldo نوشته شده توسط:  .
.
.
یک سئوال آیا نام این دانشمند ایرانی را در رسانه های داخلی شنیده اید؟

من قبلا یه جا درمود ایشون خونده بودم اگه اشتباه نکنم مجله موفقیت بود البته درست یادم نیست.

مازنده ازآنیم که آرام نگیریم........موجیم که آسودگی ما عدم ماست
 سپاس‌گزاری شده توسط: ronaldo
ارسال: #۷۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۵۶ ب.ظ
RE: یک ایرانی، انیشتین بعدی جهان در امریکاست
اینم عکس ایشونه!!!!

فایل‌(های) پیوست شده

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: saba7
ارسال: #۷۵
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۰۲ ق.ظ
یک ایرانی، انیشتین بعدی جهان در امریکاست
اطلاعات بیشتر از این افتخار ایران:

سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۲۲۱ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  منابع یوسفی تو ارشد اصلا جالب نیستن tesla66 ۱۳ ۷,۷۷۴ ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  یه اتفاق جالب sirvan.t ۱۷ ۱۴,۹۴۳ ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( موج ۱۹۲ ۱۲۱,۱۳۰ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: NP-Cσмρℓєтє
  مطالب جالب morweb ۱ ۲,۸۰۴ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: dhemo
  فروش کتاب های ارشد کامپیوتر ۹۶ (آخرین چاپ و کاملا نو + تصاویر) J4V4D ۰ ۱,۸۹۸ ۱۰ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: J4V4D
  انگیزه خوندن مطالب بلند Moh3nRezaei ۱ ۲,۳۰۹ ۰۱ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mostafaheydar1370
  لینکهای مطالب مفیدیکی ازمدیران مانشت/فوق العاده/جوابگوی مقداری از نیازهای داوطلبان ۹۶ دختر مهربان ۰ ۳,۸۲۴ ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: دختر مهربان
  پیشگویی جالب در مورد آینده تکنولوژی و فناوری mahsa72 ۰ ۱,۸۶۵ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mahsa72
  روش جالب vocabulary coding برای خوندن شیرین انگلیسی ardaaalan ۲۳ ۱۸,۸۸۰ ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ ۰۲:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz123456

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close