زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مطالب خواندنی و تصاویر جالب

ارسال: #۷۶
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۳۳ ب.ظ
یک ایرانی، انیشتین بعدی جهان در امریکاست
البته ایشون ایرانی-کانادایی هستن و همون قدر که یه ایرانی میتونه به ایشون افتخار کنه‌، یه کانادایی هم میتونه

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۷۷
۱۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۷ ق.ظ، توسط -Ali-.)
کارآفرینی جدید: هرجوک، یک دلار (+عکس)
یک دانشجوی سابق دانشگاه پنسیلوانیا با ابتکاری جالب جوک می گوید و پول می گیرد.

[تصویر:  42644_1_1379097841.jpg]

پارک مرکزی نیویورک شاهد حضور جوان ۲۶ ساله ای است که با گفتن جوک به مردم، پول در می آورد. جیسون اشنایدر سال ۲۰۰۷ از دانشگاه پنسیلوانیا فارغ التحصیل شده و بعنوان یکی از امریکایی های بیکار در پارک‌ها روزگار خود را سپری می کرد تا اینکه فکر بکری به سرش زد.

اشنایدر تصمیم گرفت با نوشتن یک تابلو به حاضران و عابران در پارک مرکزی اعلام کند که به ازای هر جوک یک دلار بپردازند و البته وی تضمین داد که اگر مخاطب از جوک خوشش نیامد، می تواند پول خود را پس بگیرد. در واقع وی اول یک دلار را می گیرد و بعد در ازای ان جوک آنلاین با زبان خودش به مردم می گوید.

جیسون از این راه در کمتر از ۶ ساعت در روزی پر رفت و آمد در پارک نیویورک ۱۴۰دلار درامد کسب کرده است و این موضوع باعث وجد و نشاط مضاعف در وی شده است. به هر حال مردم با شنیدن این جوکها خنده بر لبانشان ظاهر می شود و حاضر می شوند برای یک لحظه خوشی‌، پول بپردازند.

خود جیسون در این باره می گوید روزانه ۲۰ جوک را پیدا کرده و یادداشت می کند و بعد آنرا به مشتریان عرضه می کند. وی می افزاید مکن است تنها ۲ تا از جوکها بدرد بخور از آب در آید که همان را تا آخر روز برای سایر مشتریان تعریف می کند.

در آشفته بازار کساد اقتصادی امریکا، جوانان فارغ التحصیل بیکار ننشسته و به فکر نان در آوردن با ابتکارات جدید هستند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hera
ارسال: #۷۸
۱۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ق.ظ، توسط summer_66.)
کارآفرینی جدید: هرجوک، یک دلار (+عکس)
ببینید حالا مانشتی‌ها مجانی جوک میگن. گاهی دریغ از یه سپاس خشک و خالی‌! Big Grin

برای آنکه ایمان دارد ، ناممکن وجود ندارد.
با داشتن اراده قوی ، مالک همه چیز هستید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential , Jabar-Asadi
ارسال: #۷۹
۰۹ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۴۵ ق.ظ، توسط Majid gh.)
بازگشت زمان(روایتی دیگر از آینده کنکوریها)
بازگشت زمان‌Sad به تاریخ‌ها توجه کنید ... و خودتون رو در اون زمان فزض کنید)

امروز ۸ مهر ۱۳۹۰ : من خیلی کم درس میخونم ... اصلا برنامه مشخصی ندارم ..برای فرار از این افکار که منو مدام خسته میکنن میتونم نیم ساعت برم بیرون ...( که اصولا تا ۲ ساعت هم طول میکشه) ... دوستام میگن میخونیم ..ولی در واقع اونا هم نمیخونن...خب پس زیاد هم عقب نیستم ..

امروز ۳۰ مهر ۱۳۹۰: من توی این مدت توی فکر برنامه ریختن گیر کرده بودم ..و جمع بزنی میبینی ۵ روز هم مفید نخوندم!! ...حالا چه کاریه ..برای فردا که میشه ۱ آبان برنامه میریزم ..منسجم ..فشــــــــرده .... میخونم ..

امروز ۱۵ آبان ۱۳۹۰: حس کسالت ..سرما نمیزاره که من برنامم رو تمام و کمال انجام بدم ... ..باز برنامم اجرا نشد ...

امروز۱۰ آذر ۱۳۹۰: بعد از مدتی کسالت که به بیهودگی گذشت...الان واقعا حس میکنم زمان کافی ندارم ... و خوندن برای ارشد رو اتلاف وقت میدونم ..چون قبول نمیشم...

امروز ۱۳ آذر ۱۳۹۰: از یکی شنیدم که بابا نا امید نباش ... دوستم به من گفت‌: من کسی رو دیدم توی این ۳ ماه هم تونسته کاری کنه و شبانه جای خوبی قبول شده ..تو تلاش کن ..خدارو چه دیدی ..شاید حتی روزانه هم قبول شدی ..

امروز ۳۰ آذر ۱۳۹۰: من کلا بیخیال ارشد شدم ..بعد از حرف دوستم کمی شروع کردم ..ولی مگه ذهن منفی و تفریح های متعدد گذاشت من برناممو اجرا کنم ...ولش کن بابا ...

امروز ۱۰ دی ۱۳۹۰: از اینکه دوستام دارن میخونن من کمی عذاب وجدان دارم ..بهتره برم کاملا خودمو به کار وکاسبی مشغول کنم ..اصلا میدونی چیه ؟ توی همین مدت کلی به من کار پیشنهاد شد ..چرا باید برای ارشد بخونم ؟ ....

امروز ۳۰ دی ۱۳۹۰: فردا ۱ بهمنه و من ۴ماهی که گذشت نخوندم(واسم مشکل پیش اومد ..) والا میخوندم ..بیخیال حرفشو نزن...

امروز ۲۰ بهمن ۱۳۹۰: وای ۱ هفته دیگه بیشتر به آزمون نمونده ..اصلا میخونم ..هر چی شد .. منم میخونم ...( چرا هر چی جلو میرم انگار دارم وقت تلف میکنم!!!)

امروز روز آزمون‌: اشتباه فکر نکنید ..اصلا ناراحت نیستم ... اتفاقا خیلی هم شادم ..چون با جمعیت سیاه لشگر زیادی مثل خودم برخورد کردم.

شب بعد آزمون‌: عذاب وجدان و سوالاتی که از خودم میکنم‌: یعنی اگه من ۵ ماه ..نه اصلا بگو ۳ ماه زمان داشتم واسه ارشد چه کولاکی میکردم ..اصلا ای کاش خدا یه دکمه میزاشت که الان اوایل آبان یا حتی به اوایل آذر ...برمیگشتم.

ای لعنت به هر چی تفریح و فکر منفی و دوستای ناباب که این ۵ ماه که مثل باد گذشت رو نزاشتن واسه هدفم تلاش کنم ..ای لعنت به من ... قول میدم سال آینده این اشتباهو نکنم( یعنی سال ۹۱)

STOP

۵ ماه به عقب برگشتیم..الان اوایل مهر ماهه ... ... واقعا شما میخوای جبران کنی ؟؟

پس بسم الله ... برنامه بریز و عملیش کن.

یا علی

منبع: fogh90.blogfa/

از کتابفروشی پرسیدند : وضع کسب و کارت چگونه است؟

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosavat , Mahtab_m , mamat , euruse , parichehr65 , p kh , mosaferkuchulu , ایرسا , Hera
ارسال: #۸۰
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۷:۲۸ ق.ظ
دانلود ۱۲ پس زمینه زیبا از خودروهای گوناگون به همراه تقویم سال ۱۳۹۰
دانلود ت
قویم ماهانه سال ۱۳۹۰

[align=center]

۱۲ تصویر پس زمینه با کیفیت بالا
[تصویر:  ad-cal-1390.jpg]

دانلود تقویم ۹۰

download

لینک کمکی دانلود:

|
|
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , sina_bhh , barca , mosaferkuchulu
ارسال: #۸۱
۱۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۰۹ ق.ظ
سخنرانی واقعا جالب از استیو جابز مدیرعامل و موسس اپل و پیکسار در دانشگاه استنفورد
واقعا حیف پست با این درجه آموزندگی تو مانشت خاک بخوره واقعا که از نوابغ دنیای دیجیتال بود.
این ویدیوی همین سخنرانی فکر کنم البته با زیر نویس فارسی.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , mina1
ارسال: #۸۲
۲۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۳۷ ب.ظ
سخنرانی واقعا جالب از استیو جابز مدیرعامل و موسس اپل و پیکسار در دانشگاه استنفورد
جالب بود ممنون
ارسال: #۸۳
۲۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۵۵ ب.ظ
آیین عشق و زندگی به سبک کامپیوتر
۱/ در زندگی و معاشرت با دیگران، نرم‌افزار باشیم، نه سخت‌افزار.

۲/ برای پسوند فایل زندگی اجتماعی و خانوادگی، از سه کاراکتر "ع"، "ش" و "ق"، استفاده کنیم نه چیز دیگر.

۳/ هیچ‌گاه قفل سی‌دی قلب مردم را نشکنیم که "تا توانی دلی به دست آور، دل شکستن هنر نمی‌باشد".

۴/ چنانچه در کاری شکست خوردیم، آن را "Shut Down" نکنیم بلکه آن را "Restart" کنیم.

۵/ برای مانیتور زندگی‌مان، بک‌گراند (Background) سبز یا آبی را در نظر بگیریم نه سیاه یا دودی.

۶/ برای سیستم قلبمان از مانیتورهای تخت و صاف (Flat) استفاده کنیم.

۷/ برای حل اختلافات زناشویی، روی گزینه "گذشت و ایثار"، دابل کلیک (Double click) کنیم.

۸/ برای فایل‌های اسرار زندگی‌مان، پسورد (password) بگذاریم و آن را مخفی (Hidden) کنیم.

۹/ همواره پیش از سخن گفتن، سی پی یوی فکرمان را به کار بیندازیم.

۱۰/ بر صفحه مشکلات مردم، کلید F1 باشیم و آنان را کمک و راهنمایی (Help) کنیم.

۱۱/ اگر شخصیت ما بزرگ و والاست، این نوع شخصیت، نباید به ما اجازه دهد که با هر کسی چت (Chat) کنیم و هر کسی با ما چت کند.

۱۲/ اگر از کسی بدی و کم‌لطفی دیدیم، آن را "Save" نکنیم بلکه آن را "Delete" نماییم و حتی آن را از ریسایکل‌بین (Recyclebin) قلب مان کاملاً محو کنیم.

۱۳/ به دیگران اجازه ندهیم در "سی دی رام" زندگی‌مان هر نوع "سی دی" را که بخواهند، قرار دهند.

۱۴/ خانه و دفتر کارمان، به روی مردم نیازمند، "Open" باشد.

۱۵/ تا حرف کسی تمام نشده، اسپیکر (Speaker) خود را روشن نکنیم.

۱۶/ در زمان ناتوانی، درماندگی و تاریکی زندگی دیگران، کلید "Power" برای آنان باشیم.

۱۷/ در سایت زندگی شخصی‌مان، یک رُوم (Room) به نام مشکل‌گشا (Moshkelgosha) بسازیم تا دیگران با ما چت (Chat) کنند.

۱۸/ هنگام مشاهده خوبی‌ها و نیکی‌های دیگران، بلافاصله کلید پرینت اسکرین (Print Screen) را بزنیم و از آن‌ها تصویر بگیریم.

۱۹/ فایل‌های مهم زندگی خود را گاه به گاه، اسکن (Scan) کنیم تا اگر به ویروسی آلوده شده باشند، سریعاً مشخص شود.

۲۰/ نگذاریم هر کسی در رُوم (Room) زندگی‌مان چت نماید و در این صورت، او را ایگنور (Ignore) کنیم.

۲۱/ چشم‌های مان را به روی عیب‌های پنهان مردم، "Close" کنیم.

۲۲/ گاه و بی‌گاه، کامپیوتر زندگی‌ ما هنگ (Hang) می‌کند که باید آن را با "فکر"، "مشورت" و "برنامه‌ریزی"، ری‌استارت (Restart) کنیم.

۲۳/ برای کپی گرفتن از دیسکت زندگی دیگران، نخست آن را ویروس‌یابی و سپس ویروس‌کشی کنیم.

۲۴/ مواظب باشیم که رایانه زندگی زناشویی‌مان، ویروس غرور و لج‌بازی به خود نگیرد که در این صورت، ممکن است هیچ آنتی‌ویروسی نتواند آن را از بین ببرد.

۲۵/ اگر می‌خواهیم در زندگی خویش موفق و خوشبخت باشیم، باید خودمان زیرمنوهای Programs را دقیقاً تنظیم کنیم و نباید بگذاریم که دیگران این کار را برای ما انجام دهند اگر چه می‌توانیم در این زمینه، با آنان مشورت کنیم.

۲۶/ پیش از پرینت گرفتن از سخنان مان، پیش‌نمایش چاپ (print preview) آن را مشاهده کنیم.

۲۷/ اگر روزی رایانه زندگی ما با همسرمان هنگ کرد، سه کلید "کنترل اعصاب"، "انصاف" و "دلیل عصبانیت" را بزنیم.

۲۸/ هارد مغز خود را از برنامه‌های غیرمفید، پر نکنیم، تا فضا را برای نصب برنامه‌های مفید، تنگ ننماییم.

۲۹/ برای این که از دیدن مانیتور زندگی، بیشتر لذت ببریم، کارت گرافیک بالا برای آن تهیه کنیم.

۳۰/ اگر لازم است که مانیتور رایانه ما دارای رنگ‌های متنوع و متعدد باشد، ولی مانیتور ارتباطات ما با مردم، حتماً باید یک‌رنگ باشد.

۳۱/ در خطاطی کامپیوتری، از برنامه "کِلْک" هم می‌توانیم استفاده کنیم اما در خطاطی زندگی، از برنامه "کَلَک" نباید استفاده کنیم.

۳۲/ بکوشیم تا خوش اخلاقی را به جای این که در رم (Ram) و حافظه موقت داشته باشیم، در رام (Rom) و حافظه پایدار داشته باشیم تا در هنگام آغاز (Start) ارتباط با دیگران، آن را به کار گیریم.

۳۳/ در کیس (Case) مستکبران و زورمداران، "سی دی رام" نباشیم بلکه "سی دی ناآرام" باشیم.

۳۴/ قانون کپی‌رایت زندگی اجتماعی به ما اجازه نمی‌دهد که سی دی بدی‌ها و عیب‌های دیگران را رایت کنیم.

۳۵/ در سایت زندگی، همیشه لینکِ (Mahabbat) داشته باشیم و هیچ گاه برای این سایت، فیلتر نگذاریم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Mansoureh , ana9940 , erkin , Hera
ارسال: #۸۴
۱۴ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۴۸ ق.ظ
رابطه‌ی خیلی جالب سن شما با اعداد ۷۷۷ و۱۳
سن خودتونو ضرب در ۷۷۷ بکنین بعد دوباره در عدد

۱۳ ضرب کنید عدد جالبی بدست می آید !

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
ارسال: #۸۵
۱۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۴:۵۲ ب.ظ
رابطه‌ی خیلی جالب سن شما با اعداد ۷۷۷ و۱۳
خب ربطی به سن نداره: دی به خاصیت عدد ۷۷۷*۱۳ =۱۰۱۰۱ مربوطه . Big Grin

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix
ارسال: #۸۶
۱۵ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۱۸ ق.ظ
RE: رابطه‌ی خیلی جالب سن شما با اعداد ۷۷۷ و۱۳
(۱۴ آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۵۲ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  خب ربطی به سن نداره: دی به خاصیت عدد ۷۷۷*۱۳ =۱۰۱۰۱ مربوطه . Big Grin

آره خب من خواستم کلا اونایی که این حرف شما رو نمیددونن خوشحال بشن Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , Manix
ارسال: #۸۷
۰۲ آذر ۱۳۹۰, ۰۸:۴۵ ب.ظ
جالبه‌ها !!!
عکس Attach شد !

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: deledivouneh , mosaferkuchulu , mat
ارسال: #۸۸
۱۶ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ دى ۱۳۹۰ ۰۷:۲۰ ب.ظ، توسط sasanlive.)
جالب
هر چیزی که به نظرتون میتونه جالب باشه رو میتونین تو این topic بذارین.

نقاشی با حروف

[تصویر:  61723_1_1379096282.jpg]

[تصویر:  61723_2_1379096282.jpg]

[تصویر:  61723_3_1379096282.jpg]

[تصویر:  61723_4_1379096282.jpg]

[تصویر:  61723_5_1379096282.jpg]

پــرواز را به خاطـر بسپـار پـرنده مردنـی اسـت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , maryami , parimehraban
ارسال: #۸۹
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۳۵ ب.ظ، توسط maryami.)
قوانین مورفی و داستان پیدایش آنها
این مطلب به نظرم جالب اومد گفتم تو این تاپیک بذارم:

یادآوری قوانین مورفی تسکین دهنده بدبیاری‌ها و بدشانسی هاست. قانون مورفی در سال ۱۹۴۹ در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می کرد. در یکی از سخت ترین آزمایشهای پروژه یک تکنسین خنگ تمام سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آزمایش خراب شد. مورفی درباره این تکنسین گفت: "اگه یه راه برای خراب کردن چیزی وجود داشته باشه او همون یه راه رو پیدا می کنه" و این اولین قانون مورفی بود. در ابتدا در فرهنگ فنی مهندسین رواج پیدا کرد و بعد به فرهنگ عامه راه پیدا کرد. بعداً قوانین دیگری هم بعد از کسب رتبه لازم از بنیاد مورفی در زمره قوانین اصلی قرار گرفتند

حالا قوانین مورفی و قوانین استنباط شده از آن [تصویر:  64735_1_1379095681.gif]

اگر در توده یا کپه ای به دنبال چیزی بگردی، چیز مورد نظر حتما در ته قرار دارد

هیچ کاری آن طور که به نظر می رسد ساده نیست

وقتی در ترافیک گیر کرده ای لاینی که تو در آن هستی دیرتر راه می افتد

هر کاری بیش از آنچه فکرش را می کنی دو برابر آنچه باید وقت می برد.مگر اینکه آن کار ساده به نظر برسد که در آن صورت سه برابر وقت می گیرد

هر چیزی که بتواند خراب شود خراب می شود آن هم در بدترین زمان ممکن

اگر چیزی را مقاوم در برابر حماقت احمق‌ها بسازی احمق باهوش تری پیدا می شود و کارت را خراب می کند

در صورتی که شانس انجام درست یک کار پنجاه پنجاه باشد احتمال غلط انجام دادن آن نود درصد است

وسایل نقلیه اعم از اتوبوس، قطار، هواپیما و... همیشه دیرتر از موعد حرکت می کنند مگر آن که شما دیر برسید. در این صورت درست سر وقت رفته اند

اگر به نظر می رسد همه چیزها خوب پیش می روند حتما چیزی را از قلم انداخته ای

احتمال بد پیش رفتن کارها نسبت مستقیم با اهمیت آنها دارد

هر وقت خودت را برای انجام دادن کاری آماده کرده ای ناچار می شوی اول کار دیگری را انجام دهی

اشیای قیمتی اگر سقوط کنند به مکان های غیرقابل دسترس مثل کانال آب یا دستگاه زباله خرد کن (آن هم در حالی که روشن است) می افتند

مادر همیشه راه بهتری برای انجام کارتان پیشنهاد می کند البته بعد ازاینکه کار را به سختی انجام داده باشید

هر چه بیشتر سعی کنید چیزی را از مادرتان پنهان کنید او بیشتر به وب کم شبیه می شود

هشتاد در صد امتحانات پایان ترم براساس کلاسی است که در آن غایب بوده ای

وقتی قبل از امتحانات نکات را مرور می کنی مهمترین شان ناخوانا ترینشان است

------------------------------------

قوانین اتوبوسی مورفی [تصویر:  64735_2_1379095681.gif]

اگر تو دیرت شده اتوبوس هم دیر می آید

اگر زود برسی اتوبوس دیر می آید. اگر دیر برسی اتوبوس زود رسیده است

اگر بلیت نداشته باشی پول خرد هم نداری. وقتی پول خرد داری که بلیت هم داری

هر چه بیشتر از راننده بپرسی که کدام ایستگاه باید پیاده شوی احتمال این که درست راهنمایی ات کند کمتر خواهد شد

مدت زیادی منتظر اتوبوس می مانی و خبری نیست پس سیگاری روشن می کنی. به محض روشن شدن سیگار، اتوبوس می رسد. (به عبارت ساده اگر سیگار را روشن کنی اتوبوس می رسد)

اگر برای زودتر رسیدن اتوبوس سیگار را روشن کنی اتوبوس دیرتر می آید

قوانین کامپیوتری مورفی [تصویر:  64735_3_1379095681.gif]

دیسک مشتری در سیستم تو خوانده نمی شود

اگر برای خواندن آن نرم افزار پیچیده ای روی سیستمت نصب کنی آخرین باری خواهد بود که چنین دیسکی به دستت می رسد

قوانین عاشقانه‌ی مورفی [تصویر:  64735_4_1379095681.gif]

هر چه شخص مذکور بهتر و مناسب‌تر باشد، فاصله اش از تو بیشتر است

شعور ضربدر زیبایی ضربدر در دسترس بودن مساوی عددی ثابت است.( که این عدد همیشه صفر است )

میزان عشق دیگران نسبت به تو نسبت عکس دارد با میزان علاقه تو به آنها

چیزهایی که یک زن را بیش از هر چیز به مردی جذب می کند همانهایی اند که چند سال بعد بیشترین تنفر را از آنها خواهد داشت

فلسفه مورفی [تصویر:  64735_5_1379095681.gif]

" لبخند بزن... فردا روز بدتریه "

و اما سرنوشت خود آقای مورفی [تصویر:  64735_6_1379095681.gif]

یه شب تو یه بزرگراه سوخت ماشین آقای مورفی تموم می شه. اون شب تو بزرگراه ترافیک بوده و ماشین‌ها با سرعت مورچه می رفتن. آقای مورفی هم می زنه بغل که بقیه رو با تاکسی ببره. همینجوری ریلکس کنار بزرگراه واستاده بوده که یهو ماشین یه توریست انگلیسی که داشته خلاف جهت می اومده تپٌی می زنه بهش و می میره. اتفاقا اون روز لباسش هم سفید بوده . حالا فکر کن با یه لباس سفید کنار یه بزرگراه شلوغ واستاده باشی. بعد یه گاگولی در جهت مخالف بیاد بهت بزنه و بمیری . احتمالا موقع جون دادن این جمله‌ی معروفش روی لبش بوده‌: اگه یه راه برای خراب کردن چیزی وجود داشته باشه او همون یه راه رو پیدا می کنه

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahi_24 , Hera
ارسال: #۹۰
۱۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۲۴ ب.ظ، توسط Xilinx.)
روباتی که جایزه‌ی تورینگ رو برده، جالبه
لینک صفحه

لینک خود روبات:

سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , homa , sasanlive , Ali-B , luna , parsaNA , mamat , mfXpert , ف.ش , javadjj , sina_bhh , mona23

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۳۰۰ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  منابع یوسفی تو ارشد اصلا جالب نیستن tesla66 ۱۳ ۷,۸۴۵ ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  یه اتفاق جالب sirvan.t ۱۷ ۱۵,۰۳۲ ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( موج ۱۹۲ ۱۲۱,۵۱۳ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: NP-Cσмρℓєтє
  مطالب جالب morweb ۱ ۲,۸۳۴ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: dhemo
  فروش کتاب های ارشد کامپیوتر ۹۶ (آخرین چاپ و کاملا نو + تصاویر) J4V4D ۰ ۱,۹۱۵ ۱۰ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: J4V4D
  انگیزه خوندن مطالب بلند Moh3nRezaei ۱ ۲,۳۳۷ ۰۱ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mostafaheydar1370
  لینکهای مطالب مفیدیکی ازمدیران مانشت/فوق العاده/جوابگوی مقداری از نیازهای داوطلبان ۹۶ دختر مهربان ۰ ۳,۸۳۸ ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: دختر مهربان
  پیشگویی جالب در مورد آینده تکنولوژی و فناوری mahsa72 ۰ ۱,۸۸۰ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mahsa72
  روش جالب vocabulary coding برای خوندن شیرین انگلیسی ardaaalan ۲۳ ۱۸,۹۷۸ ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ ۰۲:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz123456

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close