زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

امسال یا سال بعد؟!!! مساله این است!

ارسال: #۱۶
۰۲ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۵۵ ق.ظ
البته با این تیکه کاملا موافقم
اینکه آدم کاری نکنه که پشیمون بشه
حتی اگه اشتباه می کنی خودت کرده باشی... خودت خواستی...

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna
ارسال: #۱۷
۰۲ دى ۱۳۹۰, ۰۲:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۰ ۰۲:۵۳ ق.ظ، توسط SarahArshad.)
RE: امسال یا سال بعد؟!!! مساله این است!
وقتی عاقلانه است برای سال بعد خوندن که شیوه واشتباهات سال قبل بر طرف بشه خوب من بگم امسال مثلا ۵۰۰ شدم خوب سال اولم بود عیبی نداره ومی خونم برای سال بعد درست میشه غلطه باید دید اشکالت کجابوده که ۵۰۰ شدی .آیا واقعا خوندن همون منابع درسته ؟ آیا همون شیوه درسته؟ آیا سال دوم هم باید باز از مهر شروع کرد؟ آیا امسال هم باید با همون شیوه پارسسال برم جلو اینا همه سوالن ؟ وجوابهاشون راه حل بهتر شدن رتبه .نه با همون روش پارسال بریم جلو وبعد هم بگیم باز تا ببینیم چی میشه‌! برای همینه که می گم همین امسال اشکالاتت رو در بیار که بعد بشینی ببینی خدای نکرده اگه نتیجه نگرفتی کجای کارت اشتباه بوده.!!!!
مثلا مسائل روحی سر جلسه ویا اینکه فلان درس رو پارسال حذف کردی وامسال هم باز حذفیدی .خوب اگه امسال وقت داشتی که صد در صد داشتی مثلا در تابستان باید جبران می کردی نه دوباره حذفش کنی وووووووو

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential , Donna , kaviresabz
ارسال: #۱۸
۰۲ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۰۹ ق.ظ
کاملا با SaraArshad موافقم.

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۱۹
۰۲ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۳۷ ق.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۰ ۰۲:۵۰ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  وقتی عاقلانه است برای سال بعد خوندن که شیوه واشتباهات سال قبل بر طرف بشه خوب من بگم امسال مثلا ۵۰۰ شدم خوب سال اولم بود عیبی نداره ومی خونم برای سال بعد درست میشه غلطه باید دید اشکالت کجابوده که ۵۰۰ شدی .آیا واقعا خوندن همون منابع درسته ؟ آیا همون شیوه درسته؟ آیا سال دوم هم باید باز از مهر شروع کرد؟ آیا امسال هم باید با همون شیوه پارسسال برم جلو اینا همه سوالن ؟ وجوابهاشون راه حل بهتر شدن رتبه .نه با همون روش پارسال بریم جلو وبعد هم بگیم باز تا ببینیم چی میشه‌! برای همینه که می گم همین امسال اشکالاتت رو در بیار که بعد بشینی ببینی خدای نکرده اگه نتیجه نگرفتی کجای کارت اشتباه بوده.!!!!
مثلا مسائل روحی سر جلسه ویا اینکه فلان درس رو پارسال حذف کردی وامسال هم باز حذفیدی .خوب اگه امسال وقت داشتی که صد در صد داشتی مثلا در تابستان باید جبران می کردی نه دوباره حذفش کنی وووووووو

درسته
همونطور که تو پستای قبلی هم گفتم حداقل خود من امسال اشتباهات زیادی مرتکب شدم (به دلیل بی تجربگی) که طبیعتا اگر برای سال بعدی بخوام بمونم این اشتباهات تکرار نخواهند شد
از طرفی هم از دانشگاه مرخصی گرفتم تا بتونم همه وقتم رو برا ارشد بزارم اما بیشتر از دانشگاه رفتن وقتم برای کلاس رفتن صرف شد! البته کلاس های پر باری بودن (و البته هستن چون هنوز هم تموم نشدن!!!) اما نباید این قدر طول می کشید... از تیر ماه تا به امروز این کلاس‌ها ادامه داشتن که وقت خیلی زیاد و همین طور انرژی زیادی رو از من گرفتن... ولی سال آینده خبری از کلاس رفتن و همچنین اشتباهات امسال نخواهد بود
اشتباهات مختلفی داشتم امسال: هم تو شیوه خوندن برا ارشد که واقعا نمیدونستم چه تیپی باید بخونم و هر کسی یه نسخه ای میداد! در صورتی که ممکنه روشی که برای من موثر هست برای یه نفر دیگه نباشه یا برعکس و بالاخره روش درس خوندن با بازدهی بالا را یاد گرفتم اما کمی دیر! و اشتباهات دیگه تو انتخاب منابع و حتی ترتیب خوندن منابع ... تو زمانبندی و خیلی چیزای دیگه که برام تجربه شد

در کل امیدوارم که همه اونایی که تلاش کردن امسال نتیجه های دلخواهشون رو بگیرن
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۰
۰۲ دى ۱۳۹۰, ۰۲:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۰ ۰۲:۰۲ ب.ظ، توسط mr_azad.)
به نظر من فعلا فقط به این فکر کنید که هر جور شده باید امسال رتبه خوب بیارید. تو این دو ما سعیتونو بکنید. خوب مسلما اگه خدایی نکرده رتبه دلخاهتونو نیوردین برای سال بعد تلاش می کنید
یه چیز دیگه اینکه احتمالا ترم بعد فارغ التحصیل می شید و شاید کار مناسبی پیدا کنید. مساله سر کار رفتن رو در نظر بگیرید‌، با وجود کار وقتتون برای درس خوندن خیلی کم میشه
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۲ دى ۱۳۹۰, ۰۵:۴۶ ب.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۰ ۰۲:۰۲ ب.ظ)mr_azad نوشته شده توسط:  به نظر من فعلا فقط به این فکر کنید که هر جور شده باید امسال رتبه خوب بیارید. تو این دو ما سعیتونو بکنید. خوب مسلما اگه خدایی نکرده رتبه دلخاهتونو نیوردین برای سال بعد تلاش می کنید
یه چیز دیگه اینکه احتمالا ترم بعد فارغ التحصیل می شید و شاید کار مناسبی پیدا کنید. مساله سر کار رفتن رو در نظر بگیرید‌، با وجود کار وقتتون برای درس خوندن خیلی کم میشه

صد البته که تو این دو ماه تمام تلاشم رو خواهم کرد. ولی همونطور که گفتم اون وضعیت مطلوبی که باید داشته باشم رو ندارم
البته من سر کار نمیرم به دو دلیل:
۱- هنوز فارغ التحصیل نشدم و البته سال بعدی هم می تونم نشم (در صورتی که پشت کنکور بمونم فارغ التحصیل نخواهم شد)
۲- هرگز به این فکر نمی کنم که با مدرک لیسانس برم سراغ کار چون اولا احتمالا کار مناسبی به لیسانس ندن و ثانیا اگر هم بدن مدرک لیسانس امنیت شغلی نداره!!! چهار روز دیگه یه نفر با فوق لیسانس بیاد کار رو میدن به اون!
۱
۰
ارسال: #۲۲
۰۲ دى ۱۳۹۰, ۰۵:۵۷ ب.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۳۷ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
(02 دى ۱۳۹۰ ۰۲:۵۰ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  وقتی عاقلانه است برای سال بعد خوندن که شیوه واشتباهات سال قبل بر طرف بشه خوب من بگم امسال مثلا ۵۰۰ شدم خوب سال اولم بود عیبی نداره ومی خونم برای سال بعد درست میشه غلطه باید دید اشکالت کجابوده که ۵۰۰ شدی .آیا واقعا خوندن همون منابع درسته ؟ آیا همون شیوه درسته؟ آیا سال دوم هم باید باز از مهر شروع کرد؟ آیا امسال هم باید با همون شیوه پارسسال برم جلو اینا همه سوالن ؟ وجوابهاشون راه حل بهتر شدن رتبه .نه با همون روش پارسال بریم جلو وبعد هم بگیم باز تا ببینیم چی میشه‌! برای همینه که می گم همین امسال اشکالاتت رو در بیار که بعد بشینی ببینی خدای نکرده اگه نتیجه نگرفتی کجای کارت اشتباه بوده.!!!!

درسته
همونطور که تو پستای قبلی هم گفتم حداقل خود من امسال اشتباهات زیادی مرتکب شدم (به دلیل بی تجربگی) که طبیعتا اگر برای سال بعدی بخوام بمونم این اشتباهات تکرار نخواهند شد
از طرفی هم از دانشگاه مرخصی گرفتم تا بتونم همه وقتم رو برا ارشد بزارم اما بیشتر از دانشگاه رفتن وقتم برای کلاس رفتن صرف شد! البته کلاس های پر باری بودن (و البته هستن چون هنوز هم تموم نشدن!!!) اما نباید این قدر طول می کشید... از تیر ماه تا به امروز این کلاس‌ها ادامه داشتن که وقت خیلی زیاد و همین طور انرژی زیادی رو از من گرفتن... ولی سال آینده خبری از کلاس رفتن و همچنین اشتباهات امسال نخواهد بود
اشتباهات مختلفی داشتم امسال: هم تو شیوه خوندن برا ارشد که واقعا نمیدونستم چه تیپی باید بخونم و هر کسی یه نسخه ای میداد! در صورتی که ممکنه روشی که برای من موثر هست برای یه نفر دیگه نباشه یا برعکس و بالاخره روش درس خوندن با بازدهی بالا را یاد گرفتم اما کمی دیر! و اشتباهات دیگه تو انتخاب منابع و حتی ترتیب خوندن منابع ... تو زمانبندی و خیلی چیزای دیگه که برام تجربه شد

در کل امیدوارم که همه اونایی که تلاش کردن امسال نتیجه های دلخواهشون رو بگیرن
البته من مد نظرم با کسایی بودش که ار تجربه سال دوم گفتن و فرمودن که زیاد فرقی با سال قبلشون نداشته .شما که هنوز سال اولتون هستش!!! مثلا خیلی از دوستان موفق امسال بودن که سال اولشون ۱۴۰۰ یا حتی بیشتر شده بودن وبعد از سال اول فکر می کردن همه کاری کردن و نشده اما وقتی نشستن خوب فکر کردن دیدن مثلا فقط به کتابهای کنکوری بسنده کرده بودن یا فلان درس رو حذف کرده بودن وروششون رو درست کردن و سال بعد شدن ۱۷ و۳۷ والان شریفن پس فهمیدن اشکالات ورفع اونا راه حل برای سال دومی هاسات نه اینکه بگیم همون روش درسته همونو ادامه می دم وبعد هم به هدف نرسن ووووووو

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ
ارسال: #۲۳
۰۲ دى ۱۳۹۰, ۰۹:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۰ ۰۹:۴۲ ب.ظ، توسط arshadism.)
به نظر من به جای این حرف‌ها بشین پایه درس هات و این ماه رو تلاش کن و به این چیزای بیهوده فکر نکن . اعتماد به نفس داشته باش . امسال شریف قبول می شی . نباید فکر کنی از بقیه پایین تری . اشتباه رو همه انجام می دن اما مهم اینه که دیگه نباید با فکر کردن بهش وقت رو تلف کرد . تو ارشد اعتماد به نفس خیلی مهمه . پس بگو امسال شریف قبول می شم تا بشی
بگو من می خوام امسال قبول شم تا بشی
هنوز وقت تا کنکور هست
ما هنوز یاد نگرفتیم که تا لحظه آخر ناامید نشیم و ادامه بدیم .
۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , fatima1537 , mamat , Xilinx , Mahtab_m , Helmaa , ana9940 , Msccom , kaviresabz , annmary
ارسال: #۲۴
۰۳ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۱۰ ب.ظ
RE: امسال یا سال بعد؟!!! مساله این است!
(۰۱ دى ۱۳۹۰ ۰۶:۵۹ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  البته قضیه این نیست که من این طور فکر می کنم
من واقعا به خیلی چیزها نرسیدم و حتی با یه وضعیت مطلوب (نمیگم ایده آل) فاصله زیادی پیدا کردم

در ضمن جا نزدم! هر چه در توانم باشه تو این ۲ ماه پیاده می کنم

سوال من بیشتر روی این هست که امسال برم یه دانشگاه معمولی یا سال آینده برم جایی مثل شریف (البته به احتمال خیلی زیاد)
شما که میگی نمیخوام جا بزنم به نظر من در مورد دانشگاه بهتره بعد از اعلام نتایج تصمیم بگیری . چون الان هر نظری که دیگران بدن ممکنه شما رو از ادامه راه منصرف و یا دلسرد کنه و.
به نظر من شمایی که اینقدر اطمینان دارید بهتره این دو ماهه رو در حد فوق عالی درس بخونید و به امسال مطمئن باشید که دانشگاه مورد علاقه تون قبولید. بعد زمان اعلام نتایج اگه دلخواهون نبود میتونید یه بار دیگه شانس خودتون رو امتحان کنید.
اینو هم بدونید که یک سال عقب افتادن زیاد خوب نیست البته این نظر منه .. شاید بقیه دوستان نظرشون این نباشه
در هر حال براتون آررزوی موفقیت دارم

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۲
۰
ارسال: #۲۵
۰۳ دى ۱۳۹۰, ۰۷:۵۵ ب.ظ
نجاتم بدین
بچه‌ها نمیدونم جای این حرف اینجاست یا نه ...با عرض معذرت منم در همین مورد گیر کردم. میشه منو از این وضعیت روحی وحشتناک نجات بدین؟ میدونم بعد از خوندن مشکلم بهم حق میدین....
بچه‌ها من از اردیبهشت تا ۰حالا داشضتم میخوندم.تابستون هم ۶ تا کلاس رفتمو خلاصه اوضاعم بد نبود ... اما متاسفانه یا خوشبختانه!!! (واقعا کدومش؟؟؟) ۲ ماهه مامان شدم. ۱ ماهه که حالم بده دیگه نمیتونم درس بخونم. بعلاوه اینکه من مشکل بدی هم دارم اینه که زود مطالب فراموشم میشه. حالا من موندمو ۷ ۸ ماه زحمت قبلی که حالا با حس بد فراموشیش دیگه هیچی توی دست و بالم ندارم...بعضیا میگن ویار مال اوایل بارداریه.بعدش خوب میشی.بچه‌ها آیا امیدی هست دوباره واسه سال بعد بخونم؟ ۶ ماهه اول سال را با بارداری بخونم و ۶ ماهه بعدی را وقتی نی نی خوابه؟؟؟ مامان بابام دارن سکته میکنن واسه درسم و این حالمو بدتر میکنه!!!
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۳ دى ۱۳۹۰, ۰۸:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ دى ۱۳۹۰ ۰۸:۳۷ ب.ظ، توسط arshadism.)
کنکورو سخت نگیرین ازش غول نسازین
معلومه می تونیین موفق شین .فراموشیتون کاذبه خیلی‌ها این احساس رو دارن . با تست زدن به مطالب مسلط می شین و سرجلسه یادتون میاد . بعضی مطالب هم یادتون نمیاد و تست هایی که نمونه هاش رو قبلا زدید رو نمی تونید بزنید (راه حلش یادتون نمیاد )اما این‌ها مهم نیست چون با درصدی حدود ۴۰ میشه رتبه ۲ رقمی گرفت . و این شرایط برای همه پیش میاد . اعتماد به نفس و نباختن روحیه سر جلسه نکته بسیار مهمی در کنکوره
این نکته شاید ربطی به اینجا نداشته باشه اما ذکرش بد نیست که شاید شما یک درسی که خیلی تلاش کردید اما در جلسه نمی تونید تست هاش رو بزنید نباید وقتتون رو روی اون سوال‌ها تلف کنید و برید سراغ یک درس دیگه .

رسیدن به موفقیت در حالتی که با مشکلات زیادی روبرو هستید خیلی لذت بخشه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , موج
ارسال: #۲۷
۰۳ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۳۱ ق.ظ، توسط Masoud05.)
RE: نجاتم بدین
(۰۳ دى ۱۳۹۰ ۰۷:۵۵ ب.ظ)اکتیو نوشته شده توسط:  بچه‌ها نمیدونم جای این حرف اینجاست یا نه ...با عرض معذرت منم در همین مورد گیر کردم. میشه منو از این وضعیت روحی وحشتناک نجات بدین؟ میدونم بعد از خوندن مشکلم بهم حق میدین....
بچه‌ها من از اردیبهشت تا ۰حالا داشضتم میخوندم.تابستون هم ۶ تا کلاس رفتمو خلاصه اوضاعم بد نبود ... اما متاسفانه یا خوشبختانه!!! (واقعا کدومش؟؟؟) ۲ ماهه مامان شدم. ۱ ماهه که حالم بده دیگه نمیتونم درس بخونم. بعلاوه اینکه من مشکل بدی هم دارم اینه که زود مطالب فراموشم میشه. حالا من موندمو ۷ ۸ ماه زحمت قبلی که حالا با حس بد فراموشیش دیگه هیچی توی دست و بالم ندارم...بعضیا میگن ویار مال اوایل بارداریه.بعدش خوب میشی.بچه‌ها آیا امیدی هست دوباره واسه سال بعد بخونم؟ ۶ ماهه اول سال را با بارداری بخونم و ۶ ماهه بعدی را وقتی نی نی خوابه؟؟؟ مامان بابام دارن سکته میکنن واسه درسم و این حالمو بدتر میکنه!!!

فقط مرور چیزایی که بلدی( اگه خلاصه نویسی داشتی که حرف نداره اگه هم نداری عیب نداره جزوه کنکوری یا جزوه ۹۰ درصد پارسه رو بخون برای مرور )بعدش هم تست‌ها رو بصورت سالیانه حل کن نه درس به درس. نگران هم نباش . راستی بهتره یه جوری روحیه خودتون رو تقویت کنید والا کار سخت میشه . موفق باشید

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۲۸
۰۵ دى ۱۳۹۰, ۰۲:۴۴ ب.ظ
تنها
فکرکنم اوضام خیلی حاده که این قدر کم جوابمو دادین...در حالی که جاهای دیگه حتی واسه یه حرف معمولی همه با جون و دل جواب دادن....هرچند اینقدر روحیمو باختم که درسو رها کردم...مرسی بچه ها....
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۵ دى ۱۳۹۰, ۰۵:۵۲ ب.ظ
(۰۵ دى ۱۳۹۰ ۰۲:۴۴ ب.ظ)اکتیو نوشته شده توسط:  فکرکنم اوضام خیلی حاده که این قدر کم جوابمو دادین...در حالی که جاهای دیگه حتی واسه یه حرف معمولی همه با جون و دل جواب دادن....هرچند اینقدر روحیمو باختم که درسو رها کردم...مرسی بچه ها....

همه همیشه یه مشکلاتی براشون پیش میاد. من خودم این تاپیک رو شروع کردم و گفتم می خوام بمونم برای سال بعد ولی با اینکه این حرف رو زدم هر روز هرچه در اوانم هست دارم میخونم که شاید همین امسال بتونم نتیجه دلخواهم رو بگیرم

شما هم همینطور، تلاشتون رو بکنین و مطمئن باشین نتیجه خواهید گرفت. تا هر جا که شد بخونین و جمع بندی کنین. حالا اگر نتیجه ای که گرفتین خیلی راضیتون نمی کرد خوب یه سال دیگه هم میشه تلاش کرد. ولی این دو ماه رو از دست ندین. هرچی که خوندین رو مرور کنین و فقط رو مباحث مهم که ازشون تا به حال زیاد سوال اومده بیشتر کار کنین
۱
۰
ارسال: #۳۰
۰۶ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۳۰ ق.ظ
دوستان چرا روحیتونو می بازین ؟
چرا از امسال به فکر سال بعدید ؟ حالا ارشد که شرکت کنید می فهمید قبول شدن ارشد سخت نیست .
اگر احساس می کنید وقت کم دارید تلاشتون رو بگذارید جاهایی که تو سال های اخیر بیشتر سوال اومده . نگاه به حجم کتاب‌ها نکنید . از یک قسمت های محدودی از این‌ها سوال میاد . خیلی‌ها خودشون رو قبل یا حتی سرجلسه روحیشون رو می بازن پس اگر شما روحیتون رو نبازید موفقید .
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , Xilinx , Mohammad-A

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۶۶۴ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۱۰ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۲۹ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  حل مساله مرتبه زمانی حلقه های تو در تو sarashahi ۱۶ ۲۱,۳۲۶ ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: gillda
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۲۴۷ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Shocked کامپیوتر یا هنر، مسئله این است arian_61 ۲ ۴,۲۳۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۵,۸۵۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۱۷ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda
  منابع کنکور دکتری امسال (هوش مصنوعی) نازین ۱۲ ۱۴,۵۱۳ ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: sara022

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close