زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۱۰:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کامپیوتر یا هنر، مسئله این است

ارسال:
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۳۳ ب.ظ
Shocked کامپیوتر یا هنر، مسئله این است
بد جور سر دوراهی تصمیم گیری موندم و دارم دل دل می‌کنم برای انتخاب مسیر و آینده‌ام Big Grin

پارسال آقای جهانی حرف زیبایی به من زد گفت کنکوره سعی کن یک پلن B داشته باشی اگه قبول نشدی زندگیت فلج نشه، یادش بخیر Smile

الان من دوتا موقعیت دارم که هر دوش رو خیلی دوست دارم:

۱/ کامپیوتر رو ادامه بدم فیلدی که بهش علاقه دارم (سال گذشته به بهانه کنکور هیچ کاری نکردم Sad) رو قوی کنم و کار کنم.

۲/ یا کار هنری خودم رو شروع کنم Tongue و کمپانی خودم رو راه‌اندازی کنم.Smile

مشکل من برای شروع کار دوم اینه که نمی‌دونم آیا استعداد طراحی دارم یا نه، کسی می‌دونه راه میانبری براش هست یا نه؟ چون یاد گیری فن طراحی ۲-۳ سال طول می‌کشه (من تازه شروع کردم) بعدش تازه وارد بحث خلاقیت و اینها می‌شیBlush

من این مسئله رو اینجا مطرح کردم، هر چیزی که به ذهنتون می‌رسه و اگه خودتون بودید انجام می‌دادید بگید شاید کمک کنه من از این دو راهی رد بشم.

ممنون

باید رفت!...Angel
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۲۷ ب.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۳ ب.ظ)arian_61 نوشته شده توسط:  پارسال آقای جهانی حرف زیبایی به من زد گفت کنکوره سعی کن یک پلن B داشته باشی اگه قبول نشدی زندگیت فلج نشه، یادش بخیر Smile
حرف واقعا قشنگی زدند..نمیشه همیشه درس رو گرفت و همه چیز رو بخاطر اون رها کرد.

بنظر من راه دومی که شما بهش علاقه دارید باید بیشتر بسنجید ببنید واقعا میتونید چقدر در اون پیشرفت کنید و اگر ۲-۳ سال پیش رفتید باز با نگاه کردن به پشت سرتون نگویید که اگر برای هدف اول اینقدر وقت گذاشته بودم الان موقعیت بهتری داشتم.
در هرحال اگر افرادی هستن اطرافتون که در حوزه کاری هنری که شما مایلید انجام بدید بهتون مشاوره بدن خیلی موثرتره Smile

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arian_61
ارسال:
۲۵ دى ۱۳۹۸, ۱۱:۳۱ ق.ظ
به نظر من تحصیلاتت رو بزار بر مبنای کامپیوتر چونکه ی اینده ی خوبی داره من خودم کامپیوتر خوندم و کارمم دارم چون امروزه کار در زمینه ی کامپیوتر زیاده و دراینده که پولدار شدی سمت هنرم برو
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۱۳۳ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۸۹۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۵۹۲ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کمک به حل مسئله Moha33 ۰ ۱,۰۹۸ ۰۵ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Moha33
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۵۸ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۱۶۳ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda
  مسئله n_وزیر Sanazzz ۲ ۲,۸۵۴ ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  درخواست دانلود این مقاله ها از سیویلیکا خانه سبز ۷ ۵,۱۹۰ ۰۵ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: senator007
Big Grin دنبال آدمای با انگیزه برای گروهی درس خوندن ارشد تو این ۲۳ روز باقی مانده هستم maedeee ۱ ۲,۱۴۴ ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close