زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکل در انتخاب کتاب مناسب برای دروس شبکه های کامپیوتری و هوش مصنوعی کنکور آزاد ۹۱

ارسال:
۲۹ آذر ۱۳۹۰, ۰۴:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۱۳ ب.ظ، توسط maryami.)
Question مشکل در انتخاب کتاب مناسب برای دروس شبکه های کامپیوتری و هوش مصنوعی کنکور آزاد ۹۱
سلام دوستان. سوال مهمی که برام پیش اومده اینه که چون دانشگاه آزاد درس شبکه های کامپیوتری رو جزو دروس مشترک مهندسی کامپیوتر قرار داده و من هم چند سال پیش پاسش کردم و تا الان هیچ مطالعه ای تو این زمینه نداشتم و همچنین می دونم مباحث هوش مصنوعی که در کنکور دانشگاه آزاد ازشون سوال میاد با کنکور سراسری متفاوته در مورد کتاب کنکوری خوب (مرجع نه) برای این دو درس واسه کنکور آزاد سوال داشتم. خیلی ممنون می شم اگه راهنماییم کنین.

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۹ آذر ۱۳۹۰, ۰۸:۴۱ ب.ظ
مشکل در انتخاب کتاب مناسب برای دروس شبکه های کامپیوتری و هوش مصنوعی کنکور آزاد ۹۱
من مرجع تنن باوم رو خوندم. اما نخونیش هم زیاد ضرر نمیکنی (البته برای کنکور رو میگم)
به نظر من پارسه، عالیه
شبکه های کامپیوتری با رویکرد حل مساله تالیف دکتر حقیقت
من مقسمی رو هم دیده بودم قبلا، اما به پارسه نمیرسه (اگه پارسه رو گیر نیاوردی، اونم بد نیست)
برای هوش هم پوران پژوهش، مهدیه شادی خیلی خوبه
هوش پارسه (رامین رهنمون) هم خوبه، اما شادی بهتره
البته کلی گفتم... نمیدونم کنکور آزاد فرق داره سیستمش یا نه
(بچه‌ها میگن همه کتابای مقسمی برای آزاد جواب میده... اگه اینطور باشه و برای حجم زیاد شبکه پارسه، وقت نداری، میتونی شبکه مقسمی رو بخونی)
موفق باشید...

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami
ارسال:
۲۹ آذر ۱۳۹۰, ۰۹:۲۱ ب.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۴۱ ب.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط:  به نظر من پارسه، عالیه
شبکه های کامپیوتری با رویکرد حل مساله تالیف دکتر حقیقت
من مقسمی رو هم دیده بودم قبلا، اما به پارسه نمیرسه (اگه پارسه رو گیر نیاوردی، اونم بد نیست)

در اینکه شبکه دکتر حقیقت کتاب خوبی هست هیچ شکی نیست. اما بیشتر برای کنکور ارشد سراسری.
اما برای دانشگاه آزاد که سوالهاش زیاد رویکرد حل مسئله ای نیست همون کتاب شبکه پوران پژوهش کافیه.

واسه درس هوش دانشگاه آزاد هم من اطلاعات خوبی راجع به منبع مناسب ندارم. چون تو سوالهاش از شبکه های عصبی و تئوری فازی هم سوال میاد.

امیدوارم بدردتون بخوره.

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
۱
۰
ارسال:
۳۰ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۳۳ ق.ظ
شبکه پوران پژوهش فقط مربوط به مهندسی IT هست یا برای نرم افزار هم داره؟کتابی که من دیدم تالیف دکتر رحمانی بوده.در صورتی که دوستان به من گفتن تالیف یوسفی خوبه.کدوم بهتره؟
۰
۰
ارسال:
۳۰ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۴ ب.ظ، توسط maryami.)
(۳۰ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۹ ق.ظ)mr_azad نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۰ ق.ظ)maryami نوشته شده توسط:  کمککککککک من واسه هوش آزاد چی بخونم؟
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پوران پژوهش جواب نمی ده نمی تونم تستای آزادو بزنم. Confused Huh Sad
البته تو دانشگاه شبکه های عصبی پاس کردم اما نمی دونم واسه آزاد از چه کتابی چه مباحثی رو بخونم.
برم یه سرچی کنم. خدا کنه جوابشو پیدا کنم. Idea

کتاب راهیان ارشد. من برای درس سیستم خبره از روش شبکه عصبی خوندم خوب بود

جوابی که دوستمون بهم دادن رو اینجا برای خودم کپی می کنم که کلا این صفحه رو ذخیره کنم یادم نره Cool

Henry David Thoreau
۰
۰
ارسال:
۳۰ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۷ ب.ظ، توسط maryami.)
Masoud05 نوشته شده توسط:
(۳۰ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۰ ق.ظ)maryami نوشته شده توسط:  کمککککککک من واسه هوش آزاد چی بخونم؟
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته تو دانشگاه شبکه های عصبی پاس کردم اما نمی دونم واسه آزاد از چه کتابی چه مباحثی رو بخونم.

سلام کتاب پوران بدرد آزاد نمیخوره . کتاب کنکوری راهیان فکر کنم خوب باشه اما برای آزاد توصیه اکید میکنم بن کوپین بخونید .

اینم جواب یکی دیگه از دوستای عزیز و مهربون Angel
همه رو یه جا جمع می کنم که بعدا برام مشکلی پیش نیاد.

Henry David Thoreau
۰
۰
ارسال:
۳۰ آذر ۱۳۹۰, ۰۳:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۰ ۰۳:۵۴ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: مشکل در انتخاب کتاب مناسب برای دروس شبکه های کامپیوتری و هوش مصنوعی کنکور آزاد ۹۱
(۳۰ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۶ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  
Masoud05 نوشته شده توسط:
(۳۰ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۰ ق.ظ)maryami نوشته شده توسط:  کمککککککک من واسه هوش آزاد چی بخونم؟

سلام کتاب پوران بدرد آزاد نمیخوره . کتاب کنکوری راهیان فکر کنم خوب باشه اما برای آزاد توصیه اکید میکنم بن کوپین بخونید .

اینم جواب یکی دیگه از دوستای عزیز و مهربون Angel
همه رو یه جا جمع می کنم که بعدا برام مشکلی پیش نیاد.
در ادامه بگم که بیشتر تست های هوش مصنوعی دانشگاه ازاد خود عبارت کتابه! مثلاً یه جا چیزی به تست دیدم درباره کولونی مورچگان‌! که اصلا تو کتاب راسل همچین چیزی برام آشنا نبود اما جزء تست دانشگاه آزاد بود و یا یه سری تست تو زمینه ژنتیک میدن که مطالبش در کتاب بن کوپیین گیر میاد و توی راسل این موارد رو به این صورت نگفته . البته من خودم کتاب بن کوپین رو نخوندنم که بدونم خوب توضیح داده یا نه اما می دونم منبع اصلی کنکور ارشد آزاد هست.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , Pegasus
ارسال:
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۲۶ ب.ظ
Wink برای هوش مصنوعی چی بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوستان.میخواستم بدونم تواین وقت باقیمونده برای هوش مصنوعی (رشته ITشبکه)چی بخونم کتابی جزوه ای ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.

تنهاوظیفه انسان عشق ورزیدن است.......
۱
۱
ارسال:
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ ب.ظ، توسط maryami.)
برای هوش مصنوعی چی بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوست عزیز

کتاب هوش مصنوعی راهیان ارشد فصل آخرش "مباحث تکمیلی ۲" مطالب کنکور آزاده. اتفاقا زیاد هم نیست. کتابش هم برای مهندسی کامپیوتره، هم آی تی، هم مکاترونیک

شبکه عصبی، منطق فازی، پردازش تکاملی و سیستم خبره رو پوشش داده. من علاوه بر اون قسمتها، الگوریتم ژنتیک که صفحه ۱۰۴ کتاب هست رو هم خوندم چون دیدم آزاد ازش سوال داده

Henry David Thoreau
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rozh66 , Aurora
ارسال: #۱۰
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۱۰ ق.ظ
متن کتاب هوش پوران پژوهش هم خوبه.خلاصه ای از کتاب راسله.هرچند برای آی تی خوندن خود راسل بهتره
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: rozh66 , Mohammad-A
ارسال: #۱۱
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۰۵ ب.ظ
به نظر من تاسر مباحث مربوط به منطق رو از پوران بخون و از منطق به بعد رو از راهیان ارشد چون من اصلا متن پوران رو نمی فهمیدم.جزوه پارسه هم که خلاصه ی نکاته

شکست ها، ستون های موفقیتند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rozh66
ارسال: #۱۲
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۴۹ ب.ظ
من با راهیان ارشد راحتم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rozh66
ارسال: #۱۳
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۹ ب.ظ
RE: برای هوش مصنوعی چی بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
[quote='rozh66' pid='84923' dateline='1335722204']
سلام دوستان.میخواستم بدونم تواین وقت باقیمونده برای هوش مصنوعی (رشته ITشبکه)چی بخونم کتابی جزوه ای ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.
[/
سلام دوست من به نظر من کتاب راسل اصلا به درد کنکور نمی خوره جزوات هیچ موسسه ی به درد بخور نیست تنها چیزی که من فکر می کنم کمی بهتره کتاب هوش مصنوعی پوران پزوهش نوشته ی مهدیه شادی بیشتر هم به خاطر تست ها نه خود کتاب
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۱۴
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۳۵ ب.ظ
متن پوران با کتاب راسل هیچ تفاوتی نداره. کمی شیواتر نسبت به ترجمه ی راحتی گفته
۰
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , jameshenas
ارسال: #۱۵
۲۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ ب.ظ
من هم راهیان ارشد خوندم خیلی کمکم کرد . به نظرم کتاب خوب و کاملی هستش
۱
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۷۴۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۹۰ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۸۶۹ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ myphilo ۸ ۶,۷۳۲ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۶۱۰ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۴۷۵ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۲۶ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close