زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شما چه چیز هایی را فرهنگ می دانید ؟؟؟؟

ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۲۸ ب.ظ
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۴:۴۸ ب.ظ
به نظر من‌، فرهنگ شامل ایناست:
اول - زبان
آداب و رسوم‌، جشن‌ها‌، تمدن‌، رفتار اجتماعی‌، سطح تحصیلات جامعه و ....
بخش زیادیش رو زبان تشکیل میده .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mengan
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۵:۳۱ ب.ظ
منظورتون اینه که کی با فرهنگه کی بی فرهنگ؟؟

در این مورد فکر کنم به ادب و اخلاق و رفتار و نحوه زندگی و شان اجتماعی و رسم و رسومات خانوادگی و .... ربط داشته باشه.تعریف انسان از فرهنگ از زبان افراد مختلف فرق داره و ممکنه یه نفر که از نظر شخصی با فرهنگ تلقی میشه از نظر شخص دیگه کاملا بی فرهنگ باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mengan
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۱۱:۲۶ ب.ظ
به نظر من هر کی کتاب بیشتر بخونه با فرهنگتره

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , mengan
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۱۱:۳۳ ب.ظ
من فرهنگ رو شیوه تعامل انسان‌ها با هم می دونم.

به نظرم نمی شه فرهنگ‌ها رو خیلی مقایسه کرد. چون انسان‌ها و جوامع و شرایط با هم تفاوت دارند. من با واژه بافرهنگ‌تر خیلی مشکل دارم. اصلاً معنی این حرف یعنی چی؟ مثلاً فرهنگ یه دکتر واقعاً بالاتر از فرهنگ یه کارگره؟ اصلاً فرهنگ مگه به یه آدم می شه نسبت داد؟ فرهنگ مجموعه ای از رفتارها در ارتباط با دیگران است نه ایزوله. یه آدمی که توی تنهایی باشه و فقط کتاب بخونه با فرهنگه؟

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , mengan , barman , good-wishes , sara_13686868 , prosperous , fatemesoleimani , NP-Cσмρℓєтє
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۴۵ ب.ظ
اگر مظور طراح سوال این هست که چه کسی با فرهنگه به نظر من شخص با فرهنگ اونه که نوع برخوردش با افراد جامعه همراه با متانت و ادب باشه .شاید کتاب خوندن و تحصیلات بتونه فرهنگ رو بالا بره اما همه‌ی فرهنگ نیست. در واقع می شه گفت متناسب با هنجارها رفتار کردن‌، احترام به حقوق خود و دیگران گذاشتن کلیاتی از با فرهنگ بودنه.

Ideaسخت ترین راه همیشه بهترین راه نیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , luna , yasemi , mengan , انرژی مثبت , barman , good-wishes , prosperous
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ب.ظ، توسط barman.)
Heart:اگه کسی دنبال فرهنگ میگرده باید از خودش شروع کنه!!!!

اما متآسفانه تو جامعه ما اکثر افراد خودشونو با فرهنگ می دونن و دیگران رو...........Undecided
---------------------------
گفتمش نقاش را نقشی بکش از زندگی
با قلم نقش حبابی بر لب دریا کشید
HeartHeartHeart
ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۱۷ ب.ظ
به نظر من بخش مهمی از فرهنگ به تاریخ، آداب و رسوم، زبان، شخصیت، انسانیت و اخلاق برمیگرده که بخشی از آن به یک مجموعه ربط داره (مانند تاریخ) و بخشی از آن به یک فرد مربوط میشه (مانند اخلاق). بنابراین، برای برخورداری از فرهنگ مناسب لازم است که برای تاریخ و آداب و رسوم ارزش قائل شد و از طرف دیگر نیز هر فردی تلاش کنه که با حفظ شخصیت و اخلاق خود به فرهنگ جامعه اش کمک کنه.
اگه کسی برای خودش و جامعه اش احترام قائل باشه مسلماً انسان با فرهنگی خواهد بود.

"تمرین، کلید تسلط بر هر مهارتی است. با تمرین می توانید هر رفتار یا مهارتی را که دوست دارید یا ضروری می دانید در خودتان بپرورانید."

"برایان تریسی"

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۱۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۳,۲۵۹ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۵۰۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ترجمه تخصصی چه معیار هایی دارد hightrans ۲ ۳,۱۸۵ ۰۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۲۹۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۴۳ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۲۵۳ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
  پیش نیاز هایی برای ارشد نرم افزار کامپیوتر mahsaabd ۳ ۲,۵۵۷ ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
Question تجربیات شما از مصاحبه دکتری ۹۸ aliali256 ۲۷ ۱۷,۵۴۰ ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: nima178

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close