زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پیش نیاز هایی برای ارشد نرم افزار کامپیوتر

ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۸, ۱۱:۲۷ ق.ظ
سلام من امسال به امیدخدا ورودی ارشد نرم افزار یکی از دانشگاه های تهران هستم .میخاستم از دوستان سال بالایی نرم افزار کمک بگیرم که مهارت ها و چه پیش نیازهایی وجود دارند برای ورود به این گرایش تا در این دو ماه باقی مونده کمی بتونیم روش کار کنیم .ممنون میشم راهنمایی بفرماییدBlush
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۸, ۰۹:۰۳ ب.ظ
هیچ کمکی نبود؟
۰
۰
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۸, ۰۸:۴۷ ب.ظ
مبارک باشه، من چند سال قبل ارشد نرم افزار آزاد میخوندم نیمه کاره رها کردم فقط و فقط بخاطر اینکه توی انتخاب تز و البته استادش به مشکل خوردم چون سال ما چهاربرابر ظرفیتشون دانشجو گرفتن و ظرفیت استادها خیلی زود پر میشد و اصلاً استاد رو نمیشد پیدا کرد! تا اینکه امسال باز شرکت کردم و رتبه نسبتاً خوبی هم گرفتم؛

مهمترین چیز توی تحصیلات تکمیلی تزه، اول باید ببینی روی چه موضوعی میخوای کار کنی، اگه نمیدونی، برو توی سایت دانشگاهها رزومه هیأت علمی کامپیوترشون رو ببین هرکدوم چه چیزهایی کار کردن یه جستجوی سطحی بکن آشنا بشی با مباحث هرکدوم و برای موضوعی که علاقه بیشتر داشتی تحقیقاتت رو از الان شروع کن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahsaabd
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۸, ۰۹:۵۰ ب.ظ
سلام دوست محترم

اول از همه انگلیسی تون رو عالی کنید چون اگر اساس ارشد مطالب انگلیسی و مقالات مختلف هست ، به طبع هر چه انگلیسی تون قوی تر باشه حداقل مطالب بیشتری رو می تونید متوجه بشید و درباره اش تصمیم بگیرید مثل موضوعات مختلف مقالات - پایان نامه ها - و ...

می تونید برید از سایت سیویلیکا
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مقالات فارسی (در کل فقط برای عنوان موضوعات مختلف مقالات) سری بزنید و ببینید چی جذب تون می کنه و درباره اش تحقیق کنید ... صرفا سایت های انگلیسی ieee - اسپرینگر - ساینس دایرکت و ...

اساس نرم افزار هم که این روزها شده داده کاوی و شبکه های عصبی و یادگیری عمیق (و البته موضوعات تاب بیگ دیتا هست که اساسش ازد اده کاوی شروع میشه) که می تونید از سایت مکتب خونه داده کاوی رو بگیرید واقعا عالی درس دادند ولی خب یه چیزایی رو باید برید خود ارشد و نمیشه از پیش خوند ولی تا حدی میشه این کارها رو کرد ...

خب می تونید سرفصل های دروس رو هم از دانشگاه تون بگیرید (یا بچه های سال های گذشته) ببینید چه درس هایی ارائه میدن که بعضی هاش توی مکتب خونه موجود هست.

الان توی سایت ماشالله کلی مطالب می تونید پیدا کنید. مثلا سایت متلب یار دانشجویار هم یکسری مطالب خوب ولی اکثرش پولی هست رو می تونید بصورت کلی ببینید ولی خب اکثرا تخصصی هست. به نظرم میاد داده کاوی از مکتب خونه ... بالا بردن واژه های تخصصی رشته خودمون و دیدن یکسری موضوعات و مقالات می تونه جالب باشه.

ولی زبان ر وبالا ببرید کلی کورس های خارجی از بهترین دانشگاه ها رو می تونید دان کنید و براساس اونا کارها تون رو پیش ببرید.

با آرزوی موفقیت ...

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , mahsaabd

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۶۶ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۱۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۱۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۰۵ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۳,۱۶۶ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۸۴۲ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۲۱ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۰۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close