زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۷۰۱۶
۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰, ۱۰:۳۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۴۰ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  معطل نشین تا می تونید از گذشتهای دور دور دور (نزدیک نیم قرن کم نیست به هر حال) بنویسین

آقااا استقلال یه چیزی در گذشته داشته حالا کم ارزش یا بی ارزش اصلا. شما چی؟ خالی خالی. جز دو تا شکست غرور آمیز در فینال که اونم چیزی از ارزشهای تیمتون کم نمیکنه دیگه چی؟ اینکه فلان تیم بلغارستان یه زمانی قهرمان اروپا شده الان دیگه حق نداره بگه اروپا تخصص ماست کاملا درسته. اما جلو مادرید و بارسا و لیورپول حق نداره بگه نه تیمی که دو تا شکست غرور آمیز که اونم چیزی از ارزشهاش کم نمیکنه Big Grin بیشتر نداشته.
استقلال هم جلوی بعضی تیمها افتخاراتش کمتره. درست. اما دو تا شکست غرور آمیز در فینال دیگه این همه خوشحالی نداره قربونت برم Heart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۷۰۱۷
۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰, ۱۰:۴۷ ب.ظ
خدا رو شکر این یوزری که نمی دونم چجوری بلاکش میشه کرد پستاشو ندید هم استقلالیه Big Grin

think positive
ارسال: #۵۷۰۱۸
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰, ۱۲:۲۳ ق.ظ
صدا و سیما اسباب‌کشی کرد به VOD و بابت همون عوام‌فریبی‌ها باید ماهی ۱۰۰هزار تومنم پول بدیم!
زیبا نیست؟

ارسال: #۵۷۰۱۹
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰, ۰۳:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ، توسط Riemann.)
.....
ارسال: #۵۷۰۲۰
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰, ۰۲:۴۵ ق.ظ
روسیه داره به دنیا درس سیاست میده!

ارسال: #۵۷۰۲۱
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰, ۰۹:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۵۷ ب.ظ، توسط Riemann.)
یه نکته جالب بگم که این بحث تهرانی / شهرستانی تا خود خارج هم دنبالتون می کنه : )))

۱۰ الی ۱۲ دندونمم درست کردم قبل رفتن : )) بله تمام دندون های عقبی نیاز به پر کردن داشتن.

جالبه که من بعد از ۵ سال هزینه کردن و ارتودنسی و ... امروز تازه رسیدم به یک لبخند نرمال!!! یعنی تا قبل این موقع اینقدر دندونام کج بود که شدیدا در اعتماد به نفسم تاثیر گذاشته بود، خیلی ها هستن که هیچ وقت این مسئله رو تو زندگیشون لمس نمیکنن!! مثل خیلی موهبت‌های دیگه که دارن و اصلا نمیدونن که خیلی ها همین رو ندارن ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghaderZ , tina905 , khayyam , gogooli , big cloud , RASPINA
ارسال: #۵۷۰۲۲
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰, ۱۰:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۸ ب.ظ، توسط ezra.)
چه باحاله این دستگاه Schlieren
تازه کشفش کردن یا قبلنم بوده؟

این صفحه‌ی ویکی‌پدیا هم جالبه...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۵۷۰۲۳
۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰, ۱۲:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۶ ق.ظ، توسط ezra.)
خمحرکه -۸۳% ریزش
خگستر -۸۲% (پارسال همین موقع میگفتن الماس بازاره!!!)
خپارس -۸۰%

یارب این نو دولتان را بر خر خودشان نشان...

خیلیا میگن انس طلا صعودیه
ولی بنظرم حداقل یه بار دیگه باید EMA100 رو با موفقیت تست کنه
فعلاً تنها نکته امیدوار کننده روی چارت اون کف دوقلو هست که زده!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۵۷۰۲۴
۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰, ۱۱:۴۵ ق.ظ
دنبال ی حرفه‌ام که شروع به یادگیری کنم و بتونم بعد ۳ چهار سال از برنامه‌نویسی سوییچ کنم روی اون Big Grin آپدیت موندن توی این حوزه دیگه برام سخت شده

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , big cloud
ارسال: #۵۷۰۲۵
۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰, ۱۱:۰۸ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  دنبال ی حرفه‌ام که شروع به یادگیری کنم و بتونم بعد ۳ چهار سال از برنامه‌نویسی سوییچ کنم روی اون [تصویر:  biggrin.gif] آپدیت موندن توی این حوزه دیگه برام سخت شده

خدایی نکرده اگه حرفه‌ی شریف دزدی رو انتخاب کردی بگو من یه پیج توییتر پیدا کردم فوت و فن باز کردن همه قفلا رو آموزش میده, خیلی سرحاله

سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۷۰۲۶
۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰, ۱۱:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۴ ق.ظ، توسط Doctorwho.)
(۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۰۸ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  دنبال ی حرفه‌ام که شروع به یادگیری کنم و بتونم بعد ۳ چهار سال از برنامه‌نویسی سوییچ کنم روی اون [تصویر:  biggrin.gif] آپدیت موندن توی این حوزه دیگه برام سخت شده

خدایی نکرده اگه حرفه‌ی شریف دزدی رو انتخاب کردی بگو من یه پیج توییتر پیدا کردم فوت و فن باز کردن همه قفلا رو آموزش میده, خیلی سرحاله

اگر معرفی کنی خوب میشه SmileSmile

برای کسی که قصد داره برنامه نویسی سی شارپ رو از مبتدی تا پیشرفته یاد بگیره چه کتاب یا اموزشی رو پیشنهاد میکنید یا اینکه چه رودمپی رو توصیه میکنیددنبال کنه ؟ مشکل این فرد اینکه تفکر الگوریتمی نداره یعنی نمیتونه مسئله ی که بهش دادند راه حلی یا الگوریتمی پیدا کنه مثلا فرض کنید صورت سوال یا مسئله اینکه وقتی کاربر هر عددی رو به صورت حروف فارسی می نویسه به رقم تبدیل کنه مثلا هفت هزار و هفتادو دو تبدیل بشه به ۷۰۷۲ .
حالا این فرد مشکل داره براش چطوری برای این مسئله راه حل ارائه بده فکر هم میکنه متاسفانه هیچی تو ذهنش نمیاد مثلا یک کاغذ سفید که هیچی بلد نیستش توش بنویسی . اینه مسئله ی که مثال زدم فقط جهت درک سوال بودش که مشکل این فرد چیه . حالا این مسئله را میتونید به هر مسئله یا حتی نرم افزاری تعمیم بدهید

هدفش کار به صورت تجاری است بعد از یادگیری سی شارپ قصد داره با کتابخانه های ماشین لرنینگ یا هوش مصنوعی که در دات نت وجود داره کار کنه مثل tensorflowsharp , pytorch sharp و Ml.net و... احتمالا میگید پایتون زبان بهتری برای هوش مصنوعی یا ماشین لرنینگ است بله ولی فعلنه تصمیم بر این هستش که از دات نت استفاده بشه بنا به دلایلی مثلا مجوز ندادن یک نرم افزاری یا .....

موفقیت برای کسی که باور دارد می تواند موفق شود و آرزوی خویشتن را مبنای عمل قرار داده، به سادگی قابل دسترسی است و اسرار پیچیده ای ندارد/انسانهای موفق دنیا همیشه رویای خود را در ذهن دارند./ .اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.
ارسال: #۵۷۰۲۷
۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰, ۰۸:۱۶ ب.ظ
عیدتون مبارک

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , Doctorwho , عزیز دادخواه
ارسال: #۵۷۰۲۸
۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰, ۰۸:۵۳ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  دنبال ی حرفه‌ام که شروع به یادگیری کنم و بتونم بعد ۳ چهار سال از برنامه‌نویسی سوییچ کنم روی اون Big Grin آپدیت موندن توی این حوزه دیگه برام سخت شده

پرورش قارچ

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۵۷۰۲۹
۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰, ۱۰:۰۳ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۰۸ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  دنبال ی حرفه‌ام که شروع به یادگیری کنم و بتونم بعد ۳ چهار سال از برنامه‌نویسی سوییچ کنم روی اون [تصویر:  biggrin.gif] آپدیت موندن توی این حوزه دیگه برام سخت شده

Big Grin
پوزیشن‌های مدیریتی حوزه IT خوبن. حالا تکنیکال مثل CTO یا TMP خوبه و یا ی ذره دورتر PM.
یکی از آپشن‌های دیگه هم اینه که وقت کافی بزارم و برم سمت ترید کردن Cool

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۷۰۳۰
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰, ۰۳:۵۰ ب.ظ
کسی سرور لینوکس کانفیگ کرده؟

think positive

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۰۰۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۷۴۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close