زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۷۳۱
۰۳ بهمن ۱۳۹۹, ۰۲:۰۴ ق.ظ
(۲۹ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۲۱ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  قدر پایان نامه خسته ام کرده که زده شدم از درس خوندن. بیشتر استرسش خسته ام کرده. حتی دیگه مطمئن نیستم میخوام دکترا بخونم یا نه .. بیشتر به کار دارم فکر میکنم چون طبیعتا دفاع دکترا از ارشد سخت تر و فرسایشی تره
منم همین طور

تا ۱۵ بهمن تاریخ تحویل نهایی پایان نامه ام هست
الان در حد ۴۰ درصد عملا پیشرفت داشتم

کار خیلییییی خوبه واقعا ی روزایی دلم نمیخواد از سرکار بیام خونه بشینم پای پایان‌نامه ام

خیلی وقته نیومدم مانشت ---سلام به همه دوستان......

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۵۶۷۳۲
۰۳ بهمن ۱۳۹۹, ۰۴:۴۰ ق.ظ
خب هوا از منفی ۸ درجه شده مثبت ۱۱. دلمون باز شد.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , MarkLand
ارسال: #۵۶۷۳۳
۰۳ بهمن ۱۳۹۹, ۱۱:۳۱ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۴۰ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خب هوا از منفی ۸ درجه شده مثبت ۱۱. دلمون باز شد.

سلام امیر چطوری؟ اوضاع احوال چطوره؟ مونیخی هنوز یا مشدی؟

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۶۷۳۴
۰۳ بهمن ۱۳۹۹, ۰۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۲۵ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۰۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۴ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(29 دى ۱۳۹۹ ۱۲:۲۱ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  قدر پایان نامه خسته ام کرده که زده شدم از درس خوندن. بیشتر استرسش خسته ام کرده. حتی دیگه مطمئن نیستم میخوام دکترا بخونم یا نه .. بیشتر به کار دارم فکر میکنم چون طبیعتا دفاع دکترا از ارشد سخت تر و فرسایشی تره
منم همین طور

کار خیلییییی خوبه واقعا ی روزایی دلم نمیخواد از سرکار بیام خونه بشینم پای پایان‌نامه ام

از چند وقت پیش هی گفتم مهم کاره و تمام زندگیتون نشه ارشد و درس ! به نظر من درس خوندن تا لیسانس کافیه بعدش باید کار فنی و تخصصی کرد هر چند گروهی دوست دارند تا دکتری بخونند و بعدش تو محیط دانشگاه درس بدن و کاملا قابل احترام و باارزش هست ولی برای من به شخصه اینکه برم مثلا درس طراحی الگوریتم یا درسی مثل اینچنینی رو تو دانشگاه درس بدم اصلا قابل هضم نیست .
+ البته اگه ارشد خوندن راهی برای فرار کردن از ایران باشه بسیار عالی هست ولی حوصله هم می خواد .
سوالی که دارم از بچه هایی که ارشد خوندن اینجا یا می خونن میشه بیان بگن هدف از خوندن ارشد چی بود و هست ؟
۱/ فرار از سربازی
۲/ بیکاری
۳/ راهی برای فرار از ایران
۴/ افزایش حقوق !
۵/ کلاس گذاشتن
۶/ یافتن همسر آینده : )
۷/ سایر موارد !
ارسال: #۵۶۷۳۵
۰۳ بهمن ۱۳۹۹, ۰۷:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۷:۱۰ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
(۰۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۴ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  منم همین طور

سلام به روی ماهت. خوش اومدی

وای خوش به حالت پس به زودی دفاع میکنی .. پیشاپیش تبریک میگم... وای آرزومه منم روز دفاعم رو ببینم و بعدش دیگه راحت شم از این استرس
حق داری .. پایان نامه خیلی خسته کننده است. ولی خیلی خوبه که تو شاغل هم هستی و بقیه ابعاد زندگیت رو به خاطر درس تعطیل نکردی.. و مطمئنی بعد دفاعت تکلیفت با خودت مشخصه. این چند روز باقی مونده رو با تمام توان روی پایان نامت کار کن تموم میشه بعدش و میتونی با خیال راحت به کارت ادامه بدی

(۰۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۰۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  هدف از خوندن ارشد چی بود و هست ؟
گزینه ۶ واقعا دلیل محسوب میشه؟ مگه دانشگاه همسر میفروشه یا راه های ساده تر برای همسر پیدا کردن وجود نداره که یکی به خودش باید سختی بده درس بخونه که همسر گیرش بیاد؟ Big Grin
حالا دلیل من بماند ولی این مرحله به من یکم سخت میگذره شاید به خاطر دوری از جمع دوستان و دانشگاه باشه یا سختی موضوع پایان نامم یا هر دلیل دیگه ای. ولی میدونم این حس منفیم موقتیه و بعد دفاع مطمئنم باز برمیگردم سر برنامه اصلیم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۶۷۳۶
۰۳ بهمن ۱۳۹۹, ۰۷:۱۴ ب.ظ
با سلام و شب بخیر.حل تمرینات کتاب هندسه محاسباتی دی برگ رو می خوام
ارسال: #۵۶۷۳۷
۰۳ بهمن ۱۳۹۹, ۱۱:۳۴ ب.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۰۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  سوالی که دارم از بچه هایی که ارشد خوندن اینجا یا می خونن میشه بیان بگن هدف از خوندن ارشد چی بود و هست ؟
۱/ فرار از سربازی
۲/ بیکاری
۳/ راهی برای فرار از ایران
۴/ افزایش حقوق !
۵/ کلاس گذاشتن
۶/ یافتن همسر آینده : )
۷/ سایر موارد !

من برای فرار از سربازی میخونم، ولی اون موقع که کنکور دادم و دانشگاه انتخاب کردم جوگیر شدم Big Grin گفتم حالا که میخونم وقت بزارم که بعدا فلان و ... ولی دو هفته بعد قبولی به جوگیر شدن خودم پی بردم که دیر بود. اگه برای فرار از سربازی درس میخونید بزرگترین اشتباهی که میتونید بکنید اینه که ی دانشگاه خوب رو برای تحصیل انتخاب کنیدSmile

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۵۶۷۳۸
۰۴ بهمن ۱۳۹۹, ۱۲:۴۷ ق.ظ
حیف وقت که بزاری پای این کثافت خونه
بهرحال نظرم راجع به شاخص کل که بحثش بودو آپدیت میکنم

- احتمال برگشت مجدد از نقطه ۱۲۱۰۰۰۰ هست, رد کنه حدود pivot!
- نهایتاً در صورت صعود تا ۱۳۷۰۰۰۰
- اگه باز دستکاری نکنن تا یکی از نقاط بازگشتی فیبوناچی که گذاشتم اول تا آخر باید ریزش کنه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۵۶۷۳۹
۰۴ بهمن ۱۳۹۹, ۰۱:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۶ ق.ظ، توسط mana.m.it.)
اینو بگم ارشد تاثیر زیادی روی حقوق نداره. ولی برای بالا بردن جایگاه خوبه و وقتی می بینی همکارت ارشد داره یه جورایی ترغیب میشی که ارشد بخونی.بعدشم آدم هرچقدر سوادش بالاتر باشه بهتره .چندسال دیگه لیسانس سواد حساب نمیشه.
ارسال: #۵۶۷۴۰
۰۴ بهمن ۱۳۹۹, ۰۱:۳۴ ق.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۰۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  سوالی که دارم از بچه هایی که ارشد خوندن اینجا یا می خونن میشه بیان بگن هدف از خوندن ارشد چی بود و هست ؟
من واقعا دوست داشتم ادامه تحصیل بدم ولی اشتباه کردم!
یک درصد فکر کن کسی بیاد بگه به خاطر مورد ۶ رفتم ارشد : ))

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۵۶۷۴۱
۰۴ بهمن ۱۳۹۹, ۰۳:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۲۹ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
(۰۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۰۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ۶/ یافتن همسر آینده : )
قصد جسارت به دوستان رو ندارم، ولی چرا نسبت این گزینه اینقدر جبهه گرفتید؟ (این چیزی که مشخصه، بیشتر خانوم ها اینطوری شدن)
واقعا چیز بدی نیست. اتفاقا خیلی هم گزینه خوبیه. چه بخواهید، چه نخواهید محیط دانشگاهی و فضای دانشگاه بستر مناسبی برای پیدا کردن پارتنر مناسب و درست هست. دانشگاه به نسبت فضا کار محیط بسته ای نداره اونقدر و محدودیت هم نداره آنچنان. محیط مناسب تری برای آشنایی بیشتر هم هست حتی توی دانشگاه. شما توی محل کار نمیتونی هیچوقت رابطه یه مقدار بیشتر از کارمندی و عاطفی طور داشته باشی با کسی. سخته، فضای کار ایجاب نمیکنه چنین چیزی رو.

احتمالا کسی فقط و فقط با این هدف نمیره دانشگاه و ارشد بخونه (هرچند من این مدلیش رو هم دیدم حقیقتا : ) ) . وگرنه اگر توی دانشگاه کیس مناسب و انسان برای کسی بوجود بیاد بعید میدونم کسی بدش بیاد (پسر و دختر هم نداره) : )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یه چیز دیگه هم همینطوری بگم خدمت تون که: شما با خوب بودن نهایت بتونید کیس مناسب برای درد دل باشید برای کسی، اگر میخواهید مخ بزنید و آینده‌ای رو تصور کنید با کسی مسیرتون رو از ابتدا یه جور دیگه پیش ببرید حقیقتا : ))))))))))

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۵۶۷۴۲
۰۴ بهمن ۱۳۹۹, ۰۴:۱۴ ب.ظ
خیلی جالبه دی جی واقعا جای تامل داره!
دارم قیمت مانیتورها رو مقایسه میکنم با یه فروشگاه دیگه دیجی یه مدل با کد R رو زده ۲۲ اینچ در مشخصات کلی بالای صفحه و تو مشخصات اصلی زده ۲۱/۵ اصولا کد R 21.5 اینچه و کوچکتر کد F که ۲۲ اینچه!

think positive
ارسال: #۵۶۷۴۳
۰۴ بهمن ۱۳۹۹, ۰۵:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۳۱ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۰۴ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۲۸ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۰۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ۶/ یافتن همسر آینده : )
قصد جسارت به دوستان رو ندارم، ولی چرا نسبت این گزینه اینقدر جبهه گرفتید؟ (این چیزی که مشخصه، بیشتر خانوم ها اینطوری شدن)
واقعا چیز بدی نیست. اتفاقا خیلی هم گزینه خوبیه. چه بخواهید، چه نخواهید محیط دانشگاهی و فضای دانشگاه بستر مناسبی برای پیدا کردن پارتنر مناسب و درست هست. دانشگاه به نسبت فضا کار محیط بسته ای نداره اونقدر و محدودیت هم نداره آنچنان. محیط مناسب تری برای آشنایی بیشتر هم هست حتی توی دانشگاه. شما توی محل کار نمیتونی هیچوقت رابطه یه مقدار بیشتر از کارمندی و عاطفی طور داشته باشی با کسی. سخته، فضای کار ایجاب نمیکنه چنین چیزی رو.

احتمالا کسی فقط و فقط با این هدف نمیره دانشگاه و ارشد بخونه (هرچند من این مدلیش رو هم دیدم حقیقتا : ) ) . وگرنه اگر توی دانشگاه کیس مناسب و انسان برای کسی بوجود بیاد بعید میدونم کسی بدش بیاد (پسر و دختر هم نداره) : )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یه چیز دیگه هم همینطوری بگم خدمت تون که: شما با خوب بودن نهایت بتونید کیس مناسب برای درد دل باشید برای کسی، اگر میخواهید مخ بزنید و آینده‌ای رو تصور کنید با کسی مسیرتون رو از ابتدا یه جور دیگه پیش ببرید حقیقتا : ))))))))))
بله خیلی ها اومدن به این گزینه واکنش نشون دادن اینجا که فضای مجازی کسی کسی رو نمی شناسه فقط یه اسم کاربری هست .
راه های زیادی برای آشنایی نیست یا باید منتظر باشی خانواده ها اقدام کنند و یه ازدواج سنتی داشته باشیم یا باید گزینه رو از محیط دانشگاه یا محیط کار پیدا کنیم ( درصد محیط کار کمتره ) یا دست به دامن محیط مجازی ( تلگرام و اینستاگرام و ... ) باشیم .
من که خودم هنرستانی بودم و نه کاردانی و نه کارشناسی همکلاسی دختر نداشتم این مورد برام حذف شد .
محیط کار هم خیلی حساسه باید با احتیاط بالا رفتار کرد ، به محیط مجازی هم اعتمادی نیست و آشنایی سنتی رو هم دوست ندارم و این شد خیلی ها سینگل موندن و خواهند ماند Big Grin .

در کل هدف من این نبود بحث رو به اینجا بکشونم هر کسی با یه هدفی وارد دوره ارشد شده خیلی ها هم بدون هدف و همین جوری وارد شدن ولی من خودم شخصا ارشد نخوندم به دو دلیل : اول اینکه سال ۹۴ که کنکور ارشد دادم و رتبه خوبی نیاوردم و انگیزم رو از دست دادم و دیگه نخوندم و دلیل دوم اینکه دیگه تو محیط کار وارد شدیم و فهمیدم تو محیط کار بیشتر سابقه کار و تخصص فنی مهمه ( بخصوص تو حوزه ما ) .

ولی اگه دوست دارید روش های آشنایی رو بازتر کنیم .
ارسال: #۵۶۷۴۴
۰۵ بهمن ۱۳۹۹, ۰۲:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۴ ق.ظ، توسط khayyam.)
دوستان خارج از بحث ارشد یه سوال داشتم می خواستم یه SSD بخرم یه مورد داره دیجی کالا فروش ویژه
گذاشته یا همون شگفت انگیز قیمت ۷۲۰ هزار ۲۴۰ گیگ ولی از برند کروشال !؟ حالا همین میزان SSD از شرکت سامسونگ یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومانه حالا فرق این با اون چیه اگه خیلی فرقی نداره همینو بخرم بره لطفا اگه چیزی می دونید بگید !؟
ارسال: #۵۶۷۴۵
۰۵ بهمن ۱۳۹۹, ۱۰:۲۷ ب.ظ
چقدر بعضی روزها کش دارررررن مثل بعضی حال ها که انگار یک شکل شدن برامون و همه اش همونه ... محزون ، پر خنده ... اینکه درونت غمگین هست ولی بیرونت خیر ... اینکه بلند بلند می خندی ولی وقتی یادت میاد بازم باید بخندی ولی دلت یه طوریه ... بعضی وقتا می گی آیا ارزشش رو داشت ... ارزش داره از اون آرامش برای خودم اینو که الانم ساختم. اینکه چقدر تلاش می کنی خودت رو بسازی ولی یکی یه چیزی یا یه حرکتی باعث میشه دلت دوباره ریش شه ... وای از آدمی که ندونه چیکار باید بکنه، مستاصلی خیلی عجیبه.
اینکه چقدر تلاش و اراده می کنی تا خم نشی ولی انگار نمیشه ، روزگار بهت دهن کجی می کنه و دوباره همون روزهای کش دار ... اینکه دلت می خاد ولی نمی شه ... دوباره دلت می خاد ولی بازم نمیشه ... سه باره هم دلت می خاد ولی ...

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۰۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۷۰۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۴۰۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۹۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۱۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close