زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۳۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۷۱۶
۲۹ دى ۱۳۹۹, ۰۶:۵۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۹ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۳۲ ق.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  یجوری شده دیگه عرضه اولیه‌ها هم منفین. نزدیک عید هم معمولا منفیه. فکر کنم حداقل یکی دو سال باید صبر کرد ضررا جبران شه. تا میاد مثبت شه حقوقیا عرضه میکنن.
صندوق پالایش هم یجوری عرضه اولیه حساب میشه دیگه به قیمت ده هزار به مردم ... کردن الان قیمت هر سهم شده ۵ هزار
عجب پولشویی شد Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۵۶۷۱۷
۳۰ دى ۱۳۹۹, ۱۲:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ دى ۱۳۹۹ ۰۱:۴۵ ق.ظ، توسط ezra.)
(۲۹ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۲۷ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دوستان بورس باز و متخصص بیان بگن شاخص کل تا چقدر میاد پایین ؟؟؟
بدجوری تو ضرریم

قبلاً جوابتو داده بودم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پولی که در بورس از دست دادید دیگه هیچوقت بر نمیگرده
و تنها باید امیدوار باشید سرمایه‌ی فعلیتون انقدری سود کنه که اون ضرر کاور بشه
الان به طور میانگین ۷۰ الی ۸۰ درصد ضرر کردید. پس یعنی باید امیدوار باشید باقی مونده‌ی سرمایه‌تون حدود %۴۰۰ سود کنه.

به کسی هم بد و بیراه نگید. هممون با هم فریب خوردیم.
به پیش‌بینی و تحلیل ربطی نداره, چون تو این مدت کوتاهی که در بورس ایران بودم فهمیدم خیلی پایبند قواعد و قوانین نیست!
یه تقلب بود فقط. یه تقلب از پیش طراحی شده.
اگه این پول هنگفت و نقدینگی سرگردان رو با این تقلب نمیکشوندن سمت کوره(بورس), تا الان حتم دارم دلار ۱۰۰تومنم رد کرده بود!
اشکالی نداره فردا پُز مقاومت و فرزانگی و خدا باماست رو میدن. پولش از ما, پزش از دوستان!
سخن بسیار است, لکن سکوت خوشگلتر!

الان دیگه نزدیک یکسال از سرمایه گذاری های من میگذره(برای خودم و خانوادم)
طلا, سکه, کریپتو, بورس.

طلا: ۱۰۰% سود (T-P)
سکه: ۲۰۰% سود
کریپتو: در سود هست (در چند اکسچنج متفاوت پول دارم و همشون در سود هستن, درصد ها متغیرن, مثلاً اولین پولی که وارد کردم فقط هزار ۵۰۰تومن بود و الان ۱۳۰دلار شده)
بورس: ضرر که چه عرض کنم!

الان یکی از پالایشی براتون بیارم که میگید
این شپناشونه!
تصویر خود گویای همه چیز هست!

[تصویر:  478464_h6m7_sh.png]

امثال این سهمای دولتی زیاد داریم...
اینم
مثلاً

ولی این
از همه مهمتره به نظرم

حالا شما بگو هی تحلیل!
تحلیل جایی جوابگو هست که داده ها موثق باشن
اینا که انقدر راحت دروغ میگن از کجا معلوم گزارشات ماهانه و ترازنامه و همین ولیوم معاملات و خیلی چیزای دیگشون راست باشه؟!

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , nlp@2015
ارسال: #۵۶۷۱۸
۳۰ دى ۱۳۹۹, ۰۲:۱۱ ق.ظ
خیلی با حاله دی جی! قشنگ یه نمونه کامله Big Grin
یه مدل گوشی شده بود ۸۷۰۰ هی داره میاد پایین دید اینجور فایده نداره چه کار کرد؟ روش زد فروش ویژه با دو درصد تخفیف چجوری؟ هیچی قیمت رو برد رو ۹۱۰۰ یه خط زد روش گفت با تخفیف ۸۹۰۰ به همین زیبایی!

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:.
ارسال: #۵۶۷۱۹
۳۰ دى ۱۳۹۹, ۰۱:۳۰ ب.ظ
گوشی چی بگیرم؟
a71,a51,a31 یا a21s ؟
ارسال: #۵۶۷۲۰
۳۰ دى ۱۳۹۹, ۰۱:۴۴ ب.ظ
(۳۰ دى ۱۳۹۹ ۰۱:۳۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  گوشی چی بگیرم؟
a71,a51,a31 یا a21s ؟

من سامسونگ دوست ندارم. البته فک کنم سامسونگی که به دست ما می‌رسه کیفیتش پایین‌تر از سامسونگیه که به دست اروپایی‌ها میرسه (از نظرات مردم این برداشت رو دارم). دلیلم هم اینه که چندین نفر از دوستانم سامسونگ خریدن و به مشکلات عجیبی مثل سوختن برد گوشی برخوردن. خودم هم هندزفری خریدم ۲ سال پیش و یک هفته گذشت و خراب شد (از نمایندگی خود سامسونگ).

خودم چندین سال هوواوی داشتم و بسی راضی بودم ولی به خاطر این تحریم‌های اخیر که علیه هوواوی شکل گرفت تصمیم گرفتم سراغ شیاومی برم و خیلی هم راضی ام. من گوشی شیاومی Mi 9 دارم و به نظرم گوشی خیلی خوبی بوده طی این ۱ سال و اندی.

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۵۶۷۲۱
۳۰ دى ۱۳۹۹, ۰۳:۲۳ ب.ظ
a71,a51,a31 یا a21s ؟

تیر ماه ۹۵ گوشی A5 گرفتم از اون موقع فقط یه بار باتریش خراب شد چون گارانتی داشت رفتم رایگان برام عوض کردن .
در کل رقابت سختی بین گوشی های شیامی و سامسونگ هست برو بازار موبایل ایران یا پاساژ پایتخت از نزدیک ببین و باهاشون کار کن و انتخاب کن
فکر نمی کنم خیلی تفاوت خاصی بین A51 و A71 باشه شاید اندازه صفحه و میزان رم اینا باشه ولی تقریبا یکی هستن .
ارسال: #۵۶۷۲۲
۳۰ دى ۱۳۹۹, ۰۴:۱۲ ب.ظ
a71,a51,a31 یا a21s ؟
a71

think positive
ارسال: #۵۶۷۲۳
۳۰ دى ۱۳۹۹, ۰۴:۳۶ ب.ظ
(۳۰ دى ۱۳۹۹ ۰۴:۱۲ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  a71
نظر خودمم همینه، من میگم که یا یه چیز پایین رده بگیر، یا توی میان‌رده ها بهترینش رو بگیر، حد وسط خیلی جالب نیست.

سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۶۷۲۴
۳۰ دى ۱۳۹۹, ۰۵:۴۱ ب.ظ
(۳۰ دى ۱۳۹۹ ۰۴:۳۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(30 دى ۱۳۹۹ ۰۴:۱۲ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  a71
نظر خودمم همینه، من میگم که یا یه چیز پایین رده بگیر، یا توی میان‌رده ها بهترینش رو بگیر، حد وسط خیلی جالب نیست.

۷۱ سوپر اولد پلاسه و اسنپ دراگون ۸ نانومتریه واقعا مشخصات خوبیه به خصوص الان که خیلی قیمتش خوب شده و امیدوارم پایین تر هم بیاد

think positive
ارسال: #۵۶۷۲۵
۳۰ دى ۱۳۹۹, ۰۹:۰۸ ب.ظ
فقط باید خیلی حواست باشه همون گوشی A71 که ۱۰ میلیون پولشه رو یهو خدایی نکرده تو خیابون خفت کردن خیلی بد میشه من خودم از وقتی دوچرخم رو دزدیدن خیلی چشم ترسیده ، البته اینم بگم سال ۹۵ که تازه گوشی رو خریده بودم یه بار ظهر بود داشتم با گوشی نقشه رو نگاه می کردم یهو دیدم یه موتوری اومد از پشت سر و گوشی رو زد تو دستم ولی شانسی که اوردم گوشی از دستش سر خورد و افتاد زمین اون موقع شانس با من همراه بود ولی این دزدیده شدن دوچرخه خیلی ضربه روحی به من زد الان هیچ دوچرخه ای به دلم نمیشینه بخوام نو هم بخرم بالای ۱۰ میلیونه .
ارسال: #۵۶۷۲۶
۰۱ بهمن ۱۳۹۹, ۱۲:۳۱ ق.ظ
بیت‌کوین شاید امشب بریزه! شاید!

ارسال: #۵۶۷۲۷
۰۱ بهمن ۱۳۹۹, ۱۱:۳۴ ق.ظ
a71,a51,a31 یا a21s ؟

سلام
از بین این گوشی ها اطلاعی ندارم ولی گوشی A12 سامسونگ به نظرم از نظر قیمت سخت افزاری خیلی خوبی گذاشته
در کل فکر میکنم نسبت به هزینه بهترین گوشی باشه فقط از نظر خرابی نمیدونم چه طوره به این دلیل که گوشی های سامسونگ با کوچکترین ضربه ای معمولا تاچ و ال سی دی تعطیل میشه
در بقیه موارد فکر میکنم خیلی خوبه
بازم میگم نسبت به قیمتش نظرم رو گفتم

«اللهم اغننی بحلالک عن حرامک و بطاعتک عن معصیتک ؛
خدایا مرا بی نیاز کن با حلالت از حرامت و با فرمانبرداریت از نافرمانیت»
ارسال: #۵۶۷۲۸
۰۲ بهمن ۱۳۹۹, ۰۱:۵۶ ب.ظ
نمی دانم چه می‌خواهم بگویم، غمی در استخوانم می گدازد.

امروز تولد مادرمه و من فقیرترین آدم دنیام که به جای خریدن کادو، شمع و کیک تنها کاری که می تونم اینه که فقط برای آرامش روحش دعا کنم. اولین سالی هست که بهمن با نداشتنش برامون شروع میشه و به جای بغل کردن و بوسیدنش توی روز تولدش باید خیرات پخش کنم و حسرت نداشتنش رو داشته باشم...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele , kilookiloo , diligent , .:tarannom:. , khayyam , RASPINA , ezra , Amir V , ghaderZ , crevice
ارسال: #۵۶۷۲۹
۰۲ بهمن ۱۳۹۹, ۰۴:۴۹ ب.ظ
سلام دوستان
کسی راجع به اعتبار مدرک ارشد دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی تهران چیزی می دونه؟
ارسال: #۵۶۷۳۰
۰۲ بهمن ۱۳۹۹, ۱۰:۰۱ ب.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۶ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  نمی دانم چه می‌خواهم بگویم، غمی در استخوانم می گدازد.

امروز تولد مادرمه و من فقیرترین آدم دنیام که به جای خریدن کادو، شمع و کیک تنها کاری که می تونم اینه که فقط برای آرامش روحش دعا کنم. اولین سالی هست که بهمن با نداشتنش برامون شروع میشه و به جای بغل کردن و بوسیدنش توی روز تولدش باید خیرات پخش کنم و حسرت نداشتنش رو داشته باشم...
ای وای.. اینجور وقتا آدم نمیدونه چی بگه و اصلا بهتره که هیچی هم نگه.. ناراحت کننده اتفاق زندگی از دست دادن عزیزترین آدمای زندگی مون هست.. و اصلا کی میدونه که کی قراره برهSad
حرفی نیست. امیدوارم روحشون در آرامش باشه .......

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , Milad_Hosseini

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۱۰۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۸۰۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close