زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۴۰۱
۱۹ آبان ۱۳۹۹, ۰۹:۱۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اخه تا اون موقع تا بخواد وضعم خوب بشه قیمتش چند برابر میشه .......

کلا باید این رو بدونیم که پیشرفت مالی آدم‌ها معمولا خطی نیست (حالا توی کشور ما که تورم هست که هیچی) تو اگه همین خودرو رو بخری با ی ضریب خوبی قیمتش نسبت به ۲۰۷ ای که دوست داری رشد میکنه.
گویا بانک مرکزی میخواد سود بانکی رو افزایش بده که همین میتونه قیمت‌ها رو تا یکی دو سال پایدارتر از این چند ماه گذشته کنه (هرچند خانه از پایبست ویران است و این تصمیم هم تکرار ی حرکت ابلهانه است)

راهی به انتها هست؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , khayyam
ارسال: #۵۶۴۰۲
۲۰ آبان ۱۳۹۹, ۱۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ، توسط RASPINA.)
راهنمایی:
ی درخواست مرخصی زدم خبری ازتاییدش نشده
چ کار کنم
کارم خیلی مهم نیست که حتما مرخصی لارم باشم
ب نظرتون فردا برم سرکار Smile ضایع شدم

البته مرخصی حقه کارمنده و اگه دلیل مدیر منطقی نباشه نمیدونم چ طور برخورد کنم
دوست ندارم الان که تازه وارد محیط کارم شدم بحث کنم ازطرفی هم زور را تحمل نمی کنم

البته ماه قبل هم ۲ روز مرخصی رفتم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۶۴۰۳
۲۰ آبان ۱۳۹۹, ۱۲:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۹ ۰۱:۰۰ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
کی اوضاع کرونا بهتر میشه؟ خسته شدم از اسفند سال قبل تا الان سرجمع ۵ بار هم بیرون نرفتم که اونام کار اداری بوده باید میرفتم و سریع برگشتم.
البته یه بار هم رفتیم کوه که یکم روحیمون بهتر شه تصادف کردیم Big Grin
واقعا دیگه دارم دق میکنم تو خونه.. به شدت نیاز دارم برم بیرون، بین مردم قدم بزنم، حضوری خرید کنم، کلاس برم و ...
پاییز همینجوریش فصل دلگیریه ... چه برسه به اینکه صدای خش خش برگ هایی که رو زمین ریخته رو نتونیم بشنویم.
دلم خوش بود پاییز برمیگردم دانشگاه.. که الان با این وضعیت دیگه دانشگاه هم نمیشه رفت. Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , .:tarannom:. , diligent
ارسال: #۵۶۴۰۴
۲۰ آبان ۱۳۹۹, ۰۱:۰۵ ق.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۵۱ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  پاییز همینجوریش فصل دلگیریه ... چه برسه به اینکه صدای خش خش برگ هایی که رو زمین ریخته رو نتونیم بشنویم.
دلم خوش بود پاییز برمیگردم دانشگاه.. که الان با این وضعیت دیگه دانشگاه هم نمیشه رفت.
بارعایت پروتکلهای بهداشتی مشکلی پیش نمیاد
لباس گرم بپوش
دوتا ماسک هم بزن
سر صبح هم خلوته معمولا
نمیشه دیگه کلا توخونه موند

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , RangiRangi
ارسال: #۵۶۴۰۵
۲۰ آبان ۱۳۹۹, ۱۰:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۷ ق.ظ، توسط khayyam.)
(۲۰ آبان ۱۳۹۹ ۰۱:۰۵ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۵۱ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  پاییز همینجوریش فصل دلگیریه ... چه برسه به اینکه صدای خش خش برگ هایی که رو زمین ریخته رو نتونیم بشنویم.
دلم خوش بود پاییز برمیگردم دانشگاه.. که الان با این وضعیت دیگه دانشگاه هم نمیشه رفت.
بارعایت پروتکلهای بهداشتی مشکلی پیش نمیاد
لباس گرم بپوش
دوتا ماسک هم بزن
سر صبح هم خلوته معمولا
نمیشه دیگه کلا توخونه موند
اینکه بگیم با رعایت پروتکل های بهداشتی مشکلی پیش نمیاد قطعی نیست ولی احتمال خطر کمتره خیلی ها بودن کامل رعایت کردن ولی باز گرفتن اما با این حال اگه کامل خونه هم باشیم مریض می شیم به هر حال هر شهری یه فضای باز و بزرگی مثل پارک جنگی ، بوستانی جایی داره که میشه رفت اونجا .
+چیزی که من فهمیدم ایمنی بدنه ظاهرا اونایی که ایمنی بدن قوی تری دارن ویروس خیلی خفیف و گذار از اون شخص رد میشه اکثر بازیکن ها و ورزشکاران که می گیرن بعد از چند روز اوکی میشن امیدوارم کسی این ویروس رو نگیره اگرم گرفت خفیف باشه .

حرف صدای خش خش برگ ها اومد یاد یه چیزی افتادم حدود ۸ سال پیش این موقع از سال برای کار رفته بودم دانشگاه عباسپور ( تو منطقه حکمیه تهران ) اونجا درخت های بزرگ و فضای بزرگی داره یه رودخونه هم از وسطش رد شده هر روز عصرها می رفتم محیط دانشگاه رو قدم می زدم واقعا خیلی جالب بود و حس و حال قشنگی داشت
کسی از دوستان اونجا درس خونده ؟

(۲۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۱۵ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  راهنمایی:
ی درخواست مرخصی زدم خبری ازتاییدش نشده
چ کار کنم
کارم خیلی مهم نیست که حتما مرخصی لارم باشم
ب نظرتون فردا برم سرکار Smile ضایع شدم

البته مرخصی حقه کارمنده و اگه دلیل مدیر منطقی نباشه نمیدونم چ طور برخورد کنم
دوست ندارم الان که تازه وارد محیط کارم شدم بحث کنم ازطرفی هم زور را تحمل نمی کنم

البته ماه قبل هم ۲ روز مرخصی رفتم
اصولا دو جور درخواست مرخصی داریم یا از طریق پرتال اون شرکت وارد پنل کاربری خودت میشی و اونجا درخواست مرخصی رو می زنی یا از طریق ایمیل به مدیر مربوطه می زنی که حالت ایمیل مرسوم تر هست .
اگه شماره اون مدیر رو دارید و کار براتون مهمه می تونید باهاش یه هماهنگی شفاهی هم کنید تو واتس آپ جایی بگید در خواست مرخصی زدم
بعضی از کارها باید جانشین رو تعیین کنی چون کارت مهمه و اگه اون روز تو نباشی یکی باید حتما جای تو باشه و ...
شرایط مختلفه من خودم هر وقت می خوام مرخصی بگیرم تو واتس آپ قبلش به مدیر می گم اونم در ۱۰۰ درصد موارد موافقت کرده بعدش ایمیل مرخصی رو می زنم تا تو بخش منابع انسانی هم ثبت بشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , RASPINA , RangiRangi
ارسال: #۵۶۴۰۶
۲۰ آبان ۱۳۹۹, ۱۱:۳۲ ق.ظ
..........
ارسال: #۵۶۴۰۷
۲۰ آبان ۱۳۹۹, ۰۳:۲۱ ب.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ق.ظ)raam نوشته شده توسط:  کاش که تو باشی و دیگر هیچ......

صاد
۲۰ میزان ۹۹

به نظرم برج رو اشتباه نوشتی. میزان مهر هست نه آبان. از اون جهت که میزان در واقع نشون دهنده تعادل روز و شب هست که در دو اعتدالین سال که که یکیش اول مهر هست اتفاق میفته.
ولی به هر حال برای آرزویی که داشتی : آمین
ارسال: #۵۶۴۰۸
۲۰ آبان ۱۳۹۹, ۰۸:۱۴ ب.ظ
یکی از نعمت های زندگی میتونه این باشه که نسکافه و قهوه برای آدم تاثیر داشته باشه

که متاسفانه من از این نعمت محرومم :| [تصویر:  477972_morning1.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , RASPINA
ارسال: #۵۶۴۰۹
۲۰ آبان ۱۳۹۹, ۰۸:۲۹ ب.ظ
سمت ما یه رسمی هست وقتی پسری که می خواد ازدواج کنه باید حداقل ۴ قلم جنس ( تلویزیون ، لباس شویی ، یخچال ، اجاق گاز ) رو بخره داشتم حساب می کردم اگه بخواد جنس ساده ایرانی حالت مینیموم رو بخره این ۴ قلم جنس میشه ۵۰ میلیون قبلا با ۱۰ میلیون جمع میشد .

تلویزیون :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یخچال :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ماشین لباس شویی :

اجاق گاز :

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۶۴۱۰
۲۰ آبان ۱۳۹۹, ۰۹:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۱:۲۸ ق.ظ، توسط RASPINA.)
......................

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۶۴۱۱
۲۰ آبان ۱۳۹۹, ۰۹:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۶ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
...
کاش خدا دعام رو بشنوه
میدونم میشنوه .. ولی امیدوارم حیلی زود برآورده کنه.

چقدر بده که همچنان امکان حذف پست برای این تاپیک نیست
:/
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , RASPINA
ارسال: #۵۶۴۱۲
۲۰ آبان ۱۳۹۹, ۱۱:۱۰ ب.ظ
دریغ از یه روزنه‌ی امید تو این مملکت ۱۶۵میلیون هکتاری!
عصای موسی میطلبه این اوضاع!

ارسال: #۵۶۴۱۳
۲۰ آبان ۱۳۹۹, ۱۱:۲۷ ب.ظ
اینترنت پارس انلاین ۶ ماهه گرفتم با حجم ۱۲۰۰ گیگ !!! بین الملل و سرعت ۸ مگ در ثانیه
موندم این همه حجم رو چیکار کنم .
ارسال: #۵۶۴۱۴
۲۱ آبان ۱۳۹۹, ۱۲:۰۶ ق.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۳ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  دوستان اگه موافقید بیاید کمی درباره این رسم و رسومات صحبت کنیم و نظرتون را بگید

ما رسممون هست سرویس چوبی، ی دونه فرش و تلویزیون را پسر میخره
نظر شخصی ام اینه که الان دونفر با هم بخرن ۵۰-۵۰ فکر کنم حس خوبیه آدم تک تک وسایل خونه اش را با عشقش بره بخره
هر وقت بحث رسم و رسومات ازدواج شده، به شدت فرار کردم. اصلا ترچیح میدم قبل ازدواج بهش فکر نکنم؛ بذارم وقتی آدمش پیدا شد، دو نفری در موردش توافق کنیم. هم این، هم بحث مهریه هم بحثای دیگه ازدواج..

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۶۴۱۵
۲۱ آبان ۱۳۹۹, ۱۲:۴۶ ق.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۲۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  سمت ما
نمیخام بگم حرفت درست نیس بلکه درسته. اما نصیحت برادرانه، تا وقتی برای ازدواج چرتکه بگیری دستت ازدواج نمیکنی. اینکار مثل اینه که برای ماشین نخریده دنیال روکش صندلی باشی. اول ادم مورد نظرتو پیدا کن، بقیه ش ستون به ستون فرجه فوقش اونموقع دو تا فکر جای یه فکر برای حل این مشکلات به کار میافته.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , nlp@2015 , diligent

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۹۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۰۵۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۳۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۳۹۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۷۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۷۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۳۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close