زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۲۰۶
۰۲ آبان ۱۳۹۹, ۰۵:۰۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
سلام دوستان
منظور از IP masking دقیقا چیه؟ ینی میاد یه سری IP تولید میکنه رندوم؟

[تصویر:  477696_3lss_manesht.png]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۶۲۰۷
۰۲ آبان ۱۳۹۹, ۰۵:۴۴ ب.ظ
دوستان اگه بخواهیم از شرکت استعفا بدهیم و شرکت موافقت نکنه چی کار می شه کرد؟
ارسال: #۵۶۲۰۸
۰۲ آبان ۱۳۹۹, ۰۸:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۵۰ ب.ظ، توسط Riemann.)
...................
ارسال: #۵۶۲۰۹
۰۲ آبان ۱۳۹۹, ۰۹:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۰۷ ب.ظ، توسط kilookiloo.)
(۰۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  دوستان اگه بخواهیم از شرکت استعفا بدهیم و شرکت موافقت نکنه چی کار می شه کرد؟

تا جایی که من خبر دارم اگه بندی توی قراردادت وجود نداشته باشی میتونی نوتیس بدی و یک ماه دیگه بری. ولی اگه بندی اضافه شده باشه به قرارداد، اون موقع مطابق با بند جدید باید رفتار بشه. مثلا شرکت ما بند ۲ ماه نوتیس رو داره که باید ۲ ماه زودتر اطلاع بدیم و بعد بریم.
عملا توی حرفه‌ی ما موافقت نکردن با استعفا معنی نمیده، چون تو میتونی بری شرکت و کار نکنی! این مخالفت‌ها برای فوتبالیست‌هاست که اگه بازی نکنن یا بد بازی کنن آینده‌ی حرفه‌ای خودشون خراب میشه.

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , khayyam , big cloud
ارسال: #۵۶۲۱۰
۰۳ آبان ۱۳۹۹, ۱۲:۱۶ ق.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۲۵ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  دوستان فیلم خوبی دیدین جدیدا؟
یه فیلم خوب انگلیسی میخوام برا دیدن که حدالامکان معناگرا نباشه اما ارزش نگاه کردن داشته باشه و آخر مشخصی داشته باشه . انگلیسی حرف زدنشون هم تودماغی نباشه و واضح حرف بزنن دو تا کلمه انگلیسی هم یاد بگیریم : ))
خودم خیلی گشتم پیدا نکردم. دانلود کردم دو تا فیلمو ولی خیلی به درد نخورن

من فیلم نمیدونم ولی یک کارتونی هست به نام bob's burger من گاهی نگاه میکنم ژانر کمدی هست و کلا خنده داره
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , RangiRangi
ارسال: #۵۶۲۱۱
۰۳ آبان ۱۳۹۹, ۱۲:۲۰ ق.ظ
(۰۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  دوستان اگه بخواهیم از شرکت استعفا بدهیم و شرکت موافقت نکنه چی کار می شه کرد؟
قراردادی که بستین رو بخونید ببینید داستان چیه
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۶۲۱۲
۰۳ آبان ۱۳۹۹, ۰۱:۰۵ ق.ظ
تا مغز استخون بهش آلوده ام
ارسال: #۵۶۲۱۳
۰۳ آبان ۱۳۹۹, ۰۱:۳۰ ق.ظ
یادش بخیر ارشد امتحانای ترم دوم بود من و دوستم خونه گرفته بودیم کلا خوابگاه نرفتیم بعد این خونه یه خواب بود دقیقا با شروع امتحانا اشناهای دوستم کار داشتن اومدن تهران و جایی نداشتن اومدن پیش ما دیگه من و اون تو یه اتاق کوچیک با یه میز کامپیوتر درس میخوندیم هر دومون هم ۱۲ واحد برداشته بودیم یادمه جا نبود دو نفر رو زمین درس بخونیم نوبتی جامون رو عوض می کردیم یکی میز یکی رو زمین من خودم رو زمین درسای فهمیدنی رو بهتر تمرکز میکنم خلاصه کل امتحانا به همین منوال گذشت و خدا رو شکر خوب هم شد نتیجش ولی چه زود گذشتا الان سه چهار سال از اون روزا میگذره...

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , nlp@2015 , RangiRangi , alma1988
ارسال: #۵۶۲۱۴
۰۳ آبان ۱۳۹۹, ۰۳:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۳:۱۵ ق.ظ، توسط ezra.)
[تصویر:  477705_b9rt_screenshot_2020-10-24_best_u...yscale.png]
Best Universities and Colleges by Salary Potential

[تصویر:  477705_43nj_college-degrees-salary.png]
Which College Degrees Earn The Highest Salaries, Visualized
:The data covers two different salary categories
Starting median salary: The median of what people were earning after they graduated with their degree
Mid-career Percentiles: Salary data from 10 years after graduation, sorted by percentile (10th, 25th, Median, 75th, and 90th)

[تصویر:  477705_l3rf_screenshot_2020-10-24_what_i...puting.png]
Which Applied Computing Jobs Have the Highest Salaries

[تصویر:  477705_ia1g_screenshot_2020-10-24_career...roject.png]
Median annual earnings over career

سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۵۶۲۱۵
۰۳ آبان ۱۳۹۹, ۱۰:۳۲ ق.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۸۹ ۰۲:۴۰ ب.ظ)mengan نوشته شده توسط:  هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
من واقعا از این زندگی یکنواخت و بیهوده که هر روز بدتر از دیروز خسته شدم
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۶۲۱۶
۰۳ آبان ۱۳۹۹, ۰۸:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۲۰ ب.ظ، توسط khayyam.)
فقط قیافه مسی : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , فاطمه سلیمانی
ارسال: #۵۶۲۱۷
۰۳ آبان ۱۳۹۹, ۰۹:۵۱ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۱۶ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  من فیلم نمیدونم ولی یک کارتونی هست به نام bob's burger من گاهی نگاه میکنم ژانر کمدی هست و کلا خنده داره

وای ممنونم. مرسی
کارتون رو هم خیلی دوست دارم.

==================
دوستان اسم همه فیلمایی که گفتید یادداشت کردم و چند تایی رو هم دانلود کردم.با اینکه هنوز کامل ندیدم اما حرف زدنشون خیلی خوبه و راضی بودم. خیلی ممنون از همگی : )
ارسال: #۵۶۲۱۸
۰۳ آبان ۱۳۹۹, ۱۱:۳۷ ب.ظ
همه می خوان برن ولی در نظر بگیرید بلیط هواپیما تا یه کشور همسایه ۲۰ میلیونه چه برسه کشور اروپایی باشه یا کانادا بعد تا ویزا نگرفتی فقط رفتن یه رویا تو ذهنه ویزا هم بگیری باید یه پولی داشته باشی اونور تا یکی دو ماه هزینه اقامت و ... رو تامین کنی بعد از اون پناه بر خدا بسم الله .
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۶۲۱۹
۰۴ آبان ۱۳۹۹, ۱۲:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۱۳ ق.ظ، توسط MarkLand.)
فاصله خونه تا دانشگاه که نسبتا زیاد هم بود رو با مترو می رفتیم یه روز یه دست فروش اومد گفت اقا اب میوه گیری اوردم ابتکار خودم روش جدید در گرفتن اب انواع میوه صداش از دور میومد منم به دوستم گفتم ببین این الان ژاپن بود ریس پاناسونیک شده بود Big Grin خلاصه اومد نزدیک ابتکارش رو نمایان کرد دیدم یه قیف کوچیک سر پیچی دستشه Big Grin به دوستم گفتم اینه! عجب! دست کرد یه لیموشیرین در اورد از کیسه همراهش اقا اینو زد داخل لیمو شیرینه اب فوران کرد Tongue گفتم ایول!! بعد نگاه لیمو شیرینا کردم دیدیم انگار اب لمبو شدن حال روز خوشی ندارن دوستم گفت اینو که یه سوزن هم بزنی کارش تمومه دیگه قیف نمیخواد که ملت به این چیزا توجه نمی کردن و دونه ای دو هزار تومن اون زمان می خریدن بعد فک کن طرف میره خونه هر چی میزنه تو پرتقال و لیموشیرینا به کادون میزنه Big Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , RASPINA , big cloud
ارسال: #۵۶۲۲۰
۰۴ آبان ۱۳۹۹, ۰۳:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آبان ۱۳۹۹ ۰۳:۴۰ ق.ظ، توسط khayyam.)
منم مثل کودین شب ها انرژی بیشتری دارم حس خوبیه همه خوابن تو بری لب پنجره و در سکوت مطلق غرق بشی اگه کرونا نبود حتما یه تور کویر می رفتم ماشین هم ندارم خودم برم !
+ الان یه ساعتی هست آهنگ cancel2 ( تیغ اخر ) مجید خراطها رو گوش میدم .
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , codin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۱۸۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۸۱۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۴۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close