زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۱۱۶
۲۵ مهر ۱۳۹۹, ۰۹:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۰۳ ب.ظ، توسط H-Arshad.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۵ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  خب دیگه, سرترالین هگزال هم خاطره شد!!
هگزال و آسنترا که میگشتی پیدا میشد, الان دیگه کلاً نیست! وای به حال بیماران خاص و داروهای خاص.
شعب ابی طالب هم یادمه سرترالینو میزاشتن بیاد دیگه!
کی این جنایتو از یاااد میبره؟!!

شما که اونور زندگی میکنید هروقت برمیگردید یه ۲بسته قرص و دوا با خودتون بیارید تحویل داروخونه ها بدید
ثواب داره به خدا
اگه کاره ای بودم تو فرودگاه‌های کشور یه داروخونه صلواتی میزاشتم واسه اینکار
بدبختی فرودگاه‌ها هم نیمه تعطیلن دیگه!!

[تصویر:  477586_ul8h_917455_image_ewq-bbbbbb.jpg]

کشف «بزرگ‌ترین عملیات» قاچاق دارو از ایران به عراق

شبکه الشرقیه عراق به نقل از اطلاعات ارتش این کشور گزارش داد که ارتش عراق طی عملیاتی «بزرگ‌ترین محموله قاچاق دارو از ایران به عراق» را در استان دیاله کشف کرده است. گزارش شده که ارتش عراق این محموله‌ داروی قاچاق را از ۱۹ کامیون کشف کرده است. قاچاق دارو از ایران به عراق در حالی صورت می‌گیرد که مقامات ایرانی مکررا هشدار داده‌اند تحریم‌های آمریکا علیه جمهوری اسلامی باعث کمبود دارو در کشور شده است. آمریکا تاکید کرده که تحریم‌هایی که علیه ایران وضع کرده، اقلام انسان‌دوستانه نظیر دارو را شامل نمی‌شود

(۲۳ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۰۷ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  سرطان نازنین مادرم رو از ما گرفت....
دوستان اگر امکانش هست یه فاتحه‌ای بخونید یا صلواتی بفرستید برای شادی روحش.
خداوند اموات شما رو رحمت کنه و عزیزان شما رو حفظ کنه انشالله.

روحش شاد...آرزوی صبر برای شما و خانواده دارم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۶۱۱۷
۲۵ مهر ۱۳۹۹, ۰۹:۱۲ ب.ظ
دوستان ی سوال
می خوام لپ تاپم را بدم بیرون برا تعمیر مطمئن هست جایی ک میخوام ببرم

ولی برا اطمینان ی سری ازفایل ها را روی هارد ریختم با ccleaner هم پاک اشون کردم ولی دیگه بیشتر ا این نمی تونم بقیه فایل ها را بک آپ بگیرم
چ کار کنم به نظرتون

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۶۱۱۸
۲۵ مهر ۱۳۹۹, ۰۹:۲۲ ب.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۱۲ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  دوستان ی سوال
می خوام لپ تاپم را بدم بیرون برا تعمیر مطمئن هست جایی ک میخوام ببرم

ولی برا اطمینان ی سری ازفایل ها را روی هارد ریختم با ccleaner هم پاک اشون کردم ولی دیگه بیشتر ا این نمی تونم بقیه فایل ها را بک آپ بگیرم
چ کار کنم به نظرتون
ماها زیادی حساس هستیم مگر ما چی تو لپ تاپمون داریم که فکر می کنیم وقتی لپ تاپ رو برای تعمیر می دیم طرف میاد recovery می کنه اطلاعات ما رو ! نهایتش دو سه تا عکس یا فیلم خانوادگی داریم که اونم همه با حجاب هستن ولی اگه فایل های مالی داری باید هارد رو فرمت کنی و چندین بار با فایل های جدید پر کنی و دوباره فرمت کنی !
من لپ تاپم دست هر کسی بیفته خودش اعصابش خرد میشه و هاردم رو فرمت می کنه : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , فاطمه سلیمانی
ارسال: #۵۶۱۱۹
۲۵ مهر ۱۳۹۹, ۰۹:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۲۸ ب.ظ، توسط RASPINA.)
الان که هم دورکار شدم و هم ی وقتی پیدا کردم برا پایان نامه ام لپ تاپم بازی سرم درآورده
بدتر از همه اینکه کاملا بی پولم Sad

(۲۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۲۲ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اها زیادی حساس هستیم مگر ما چی تو لپ تاپمون داریم که فکر می کنیم وقتی لپ تاپ رو برای تعمیر می دیم طرف میاد recovery می کنه اطلاعات ما رو ! نهایتش دو سه تا عکس یا فیلم خانوادگی داریم که اونم همه با حجاب هستن ولی اگه فایل های مالی داری باید هارد رو فرمت کنی و چندین بار با فایل های جدید پر کنی و دوباره فرمت کنی !
متاسفانه ی سری فایل و عکس از بقیه هاست

کلا پروسه عوض کردن ویندوز یعنی ی تغییر اساسی توی زندگی

با اینکه توی درایوهای اصلی فایل ها را ذخیره می کنم ولی کلی فایل روی دسکتاپ و اینور و اونور دارم که باید جابه جا بشن

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی
ارسال: #۵۶۱۲۰
۲۵ مهر ۱۳۹۹, ۰۹:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۳۹ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۲۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۳۱ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۰۵ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  چرا کسی نیست .......

به نظرم بیاین بحث ازدواج کنیمShyBig Grin
داداش اینقدر دخترا سخت گیری کردن که عموم پسرا تجرد و یا رابطه دوستی رو به ازدواج ترجیح می دن !
اینو چند روز پیش گذاشتم هیچکس سپاس نزد Big GrinBig GrinBig Grin باشه سخت گیری نمی کنند من دروغ می گم Dodgy

(۲۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۲۳ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  الان که هم دورکار شدم و هم ی وقتی پیدا کردم برا پایان نامه ام لپ تاپم بازی سرم درآورده

(۲۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۲۲ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اها زیادی حساس هستیم مگر ما چی تو لپ تاپمون داریم که فکر می کنیم وقتی لپ تاپ رو برای تعمیر می دیم طرف میاد recovery می کنه اطلاعات ما رو ! نهایتش دو سه تا عکس یا فیلم خانوادگی داریم که اونم همه با حجاب هستن ولی اگه فایل های مالی داری باید هارد رو فرمت کنی و چندین بار با فایل های جدید پر کنی و دوباره فرمت کنی !

با اینکه توی درایوهای اصلی فایل ها را ذخیره می کنم ولی کلی فایل روی دسکتاپ و اینور و اونور دارم که باید جابه جا بشن
من هر ۵ سال یه بار ویندوزم رو عوض می کنم و فقط هم ویندوز ۷ نصب می کنم اگه یه برنامه ای داشته باشم که روی ویندوز عادیم بالا نیاد می برم تو vm ویندوز نصبش می کنم مثل کاری که برای پروژه دانشگاهم انجام دادم !
ارسال: #۵۶۱۲۱
۲۵ مهر ۱۳۹۹, ۱۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۴۶ ق.ظ، توسط Riemann.)
خوابگاه دانشگاه شیراز جز brutal ترین ساختمون‌های جهان هست! هنوز روز اولی که رفتیم خوابگه رو یادمه!

[تصویر:  139307041459225183716884.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988 , Amir V
ارسال: #۵۶۱۲۲
۲۶ مهر ۱۳۹۹, ۰۱:۵۵ ب.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۲۳ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  الان که هم دورکار شدم و هم ی وقتی پیدا کردم برا پایان نامه ام لپ تاپم بازی سرم درآورده

من هم دقیقا لپ تاپم بازی دراورده هفته پیش دو بار ویندوزش را عوض کردم بازم مشکلش حل نشد

موقع دانلود فیلم هایی که حجمش بالاست بازی درمیاره سیستم هنگ می کنه کلا از کارمیفته باید دستم را بزارم روی دکمه تا خاموش بشه دوباره از اول دانلود کنم باز همین روال ادامه داره با دانلود منیجر هم باز میبینه از اول باید دانلود کنم یا نصف بیشتر اش از بین رفته کلی اینترنت از دست دادم
رم را ارتقا داده بودم یکی را برداشتم بازهم همین روال ادامه داره باید فعلا باهش سازش کنم تا پول دستم بیاد
من چون Cpu لپ تاپم Dual core هست خودش هم ضعیف هست البته به نظر خودم از وقتی که رم را ارتقا دادم این مشکل ایجاد شد در هر صورت در حال حاضر خیلی استفاده کنم از لپ تاپ هنگ می کنه
دنبال راه حل می گردم که چه کار کنم چون بیشتر موقع دانلود فیلم یا باز کردن فیلم این اتفاق می افته
کارت گرافیک هم جوری هست که نمیشه عوض کرد
اومدم فایل های نصب مدیا پلیر را غیر فعال کردم کمی بهتر شد ولی هنوز هست مشکل

امام مهدی علیه السّلام:

أکثِروا الدُّعاءَ بِتَعجیلِ الفَرَجِ فَإنَّ ذلِکَ فَرَجُکُم.

براى تعجیل در فرج بسیار دعا کنید ، که در فرج من فرج شما نیز هست.
ارسال: #۵۶۱۲۳
۲۶ مهر ۱۳۹۹, ۰۳:۲۷ ب.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۵ ب.ظ)فاطمه سلیمانی نوشته شده توسط:  موقع دانلود فیلم هایی که حجمش بالاست بازی درمیاره سیستم هنگ می کنه کلا از کارمیفته باید دستم را بزارم روی دکمه تا خاموش بشه دوباره از اول دانلود کنم باز همین روال ادامه داره با دانلود منیجر هم باز میبینه از اول باید دانلود کنم یا نصف بیشتر اش از بین رفته کلی اینترنت از دست دادم
رم را ارتقا داده بودم یکی را برداشتم بازهم همین روال ادامه داره باید فعلا باهش سازش کنم تا پول دستم بیاد
من چون Cpu لپ تاپم Dual core هست
شما هر وقت اینجا پست می زارید از خرید طلا و سکه صحبت می کنید بعد الان میایین می گین پول ندارم رم لپ تاپم رو عوض کنم و cpu تک هسته ای داره !!!
ارسال: #۵۶۱۲۴
۲۶ مهر ۱۳۹۹, ۰۳:۴۰ ب.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۵ ب.ظ)فاطمه سلیمانی نوشته شده توسط:  دنبال راه حل می گردم که چه کار کنم چون بیشتر موقع دانلود فیلم یا باز کردن فیلم این اتفاق می افته
ممکنه از هارددیسک باشه. اگه میتونی یه هارد جدید بزار ترجیحا SSD.
و البته که لطفا به عنوان یک مهندس کامپیوتر از ویندوز استفاده نکنید. این همه لینوکس خوب هست که خیلی از مسخره بازیای ویندوز رو نداره.

There is no there there.
ارسال: #۵۶۱۲۵
۲۶ مهر ۱۳۹۹, ۰۴:۵۵ ب.ظ
منتظر نمانید تا اقساط خانه یا اتومبیل تان بازپرداخت شود، تا خانه یا اتومبیل جدیدی بخرید، تا فرزندان تان از خانه شما بروند و مستقل شوند، تا دوباره به دانشگاه بروید، تا دانشگاه را تمام کنید، تا ده کیلو وزن کم کنید، تا ده کیلو وزن اضافه کنید، تا ازدواج کنید، تا طلاق بگیرید، تا بچه دار شوید، تا بازنشسته شوید، تا تابستان فرا برسد، تا زمستان فرا برسد، تا پاییز فرا برسد، تا بمیرید...
منتظر نمانید، زندگی کنید!

جان سی مکسول

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , RASPINA , فاطمه سلیمانی , alma1988
ارسال: #۵۶۱۲۶
۲۶ مهر ۱۳۹۹, ۰۶:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۵۸ ب.ظ، توسط فاطمه سلیمانی.)
(۲۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۲۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(26 مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۵ ب.ظ)فاطمه سلیمانی نوشته شده توسط:  موقع دانلود فیلم هایی که حجمش بالاست بازی درمیاره سیستم هنگ می کنه کلا از کارمیفته باید دستم را بزارم روی دکمه تا خاموش بشه دوباره از اول دانلود کنم باز همین روال ادامه داره با دانلود منیجر هم باز میبینه از اول باید دانلود کنم یا نصف بیشتر اش از بین رفته کلی اینترنت از دست دادم
من چون Cpu لپ تاپم Dual core هست
شما هر وقت اینجا پست می زارید از خرید طلا و سکه صحبت می کنید بعد الان میایین می گین پول ندارم رم لپ تاپم رو عوض کنم و cpu تک هسته ای داره !!!
بله به خاطر اینکه من به طلا به دید سرمایه گذاری نگاه می کنم و کامپیوتر برای من منبع درامد نبوده و تو این گرونی به صرفه نیست فعلا برای لپ تاپ یا کامپیوتر هزینه کنم مگر اینکه ان شا الله انقدری مسلط شم که برام منبع درامد بشه که نیاز به یه سیستم قوی پیدا کنم
من قبلاها خیلی از الان وضعیتم بهتر بود با توجه به اینکه خیلی کار می کردم امتیاز وام و... داشتم اما هیچ وقت برای خودم سرمایه گذاری خاصی انجام نمی دادم و پولم دست این و اون بود فکر نمی کردم ارزش پول اینقدر پایین بیادو بیشتر چون به خودم نمی خواستم سختی وارد کنم و فکر نمی کردم یه روزی قراره همه چی اینقدر گرون بشه
اما الان تو اوج تورم به خودم سختی وارد کردم که بازم خدا را شکر می کنم
در حال حاضر یه روش جدید برای مشکلم پیدا کردم چون من با گوشی نمی دونستم چه طوری تو کارت حافظه دانلود کنم که با تورنت میشه این کار را انجام بدم فکر کنم مشکلم تواین زمینه حل شد

(۲۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۴۰ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(26 مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۵ ب.ظ)فاطمه سلیمانی نوشته شده توسط:  دنبال راه حل می گردم که چه کار کنم چون بیشتر موقع دانلود فیلم یا باز کردن فیلم این اتفاق می افته
ممکنه از هارددیسک باشه. اگه میتونی یه هارد جدید بزار ترجیحا SSD.
و البته که لطفا به عنوان یک مهندس کامپیوتر از ویندوز استفاده نکنید. این همه لینوکس خوب هست که خیلی از مسخره بازیای ویندوز رو نداره.
من متاسفانه خیلی سخت افزار وارد نیستم
هاردش را چند ماه پیش تعویض کردم sata disk drive هست یه ترابایت فضا داره
و رم را هم دو سال پیش ارتقا داده بودم اما بیشتر فکر می کنم بعد از تعویض هارد لپ تاپ با این مشکلات مواجه شدچون من تازگی ها با این مشکل مواجه شدم
تازگی که قطعات لپ تاپ را باز می کنم فکر می کنم رم دوم مشکل داره شاید سیستم نمی خونه
در هر صورت به دنبال یه راه حلی برای حل مشکل لپ تاپ هستم
ممنون از راهنمایی تون لینوکس کار نکردم هنوز ان شا الله در اینده یاد می گیرم کار می کنم اگه این طور دردسرهاش کمتر هست

امام مهدی علیه السّلام:

ارسال: #۵۶۱۲۷
۲۶ مهر ۱۳۹۹, ۰۷:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۷:۰۴ ب.ظ، توسط Riemann.)
هرچی بررسی میکنم، آلمان هم به خاطر ویزا و تایید مدارک و شلوغی و سفارت و ... از بقیه کشور‌ها حجم بیشتری از استرس بهم وارد میکنه و تصمیم دارم از همین الان کلا بیخیال آلمان بشم، این که بخوام مثلا دوماه منتظر بمونم تایید بشه مدرکو نمیدونم چند ماه تو پروسسینگ بمونه ویزا که آیا تهش بدن یا ندن، مخصوصا توی این اوضاع، حقیقتا بدنم تحملش رو نداره! هلند به نظرم راحت ترین کشور هست برای مهاجرت کاری، بعدشم کشورهای اسکاندیناوی ...
ارسال: #۵۶۱۲۸
۲۶ مهر ۱۳۹۹, ۰۸:۴۵ ب.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۷:۰۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  هرچی بررسی میکنم، آلمان هم به خاطر ویزا و تایید مدارک و شلوغی و سفارت و ... از بقیه کشور‌ها حجم بیشتری از استرس بهم وارد میکنه و تصمیم دارم از همین الان کلا بیخیال آلمان بشم، این که بخوام مثلا دوماه منتظر بمونم تایید بشه مدرکو نمیدونم چند ماه تو پروسسینگ بمونه ویزا که آیا تهش بدن یا ندن، مخصوصا توی این اوضاع، حقیقتا بدنم تحملش رو نداره! هلند به نظرم راحت ترین کشور هست برای مهاجرت کاری، بعدشم کشورهای اسکاندیناوی ...
دو تا از دوستان من هم مستقیم برای کار رفتن استکهلم. خیلی هم سریع کارشون انجام شد. البته قبل از کورونا.
سفارت آلمان از اول وضعیتش غیرقابل پیش بینی بود... فقط برو... هر جا شد، بعدش میتونی کشورت رو عوض کنی.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۵۶۱۲۹
۲۶ مهر ۱۳۹۹, ۰۸:۵۱ ب.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۷:۰۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  هرچی بررسی میکنم، آلمان هم به خاطر ویزا و تایید مدارک و شلوغی و سفارت و ... از بقیه کشور‌ها حجم بیشتری از استرس بهم وارد میکنه و تصمیم دارم از همین الان کلا بیخیال آلمان بشم، این که بخوام مثلا دوماه منتظر بمونم تایید بشه مدرکو نمیدونم چند ماه تو پروسسینگ بمونه ویزا که آیا تهش بدن یا ندن، مخصوصا توی این اوضاع، حقیقتا بدنم تحملش رو نداره! هلند به نظرم راحت ترین کشور هست برای مهاجرت کاری، بعدشم کشورهای اسکاندیناوی ...
حاجی دو ساله می خوای بری ! ولی خبری نیست امیدوارم فقط حرف نباشه فکر نکنم تو ایران کسی باشه که نخواد بره ولی با چه ویزایی و با چه پولی خدا داند .
ارسال: #۵۶۱۳۰
۲۶ مهر ۱۳۹۹, ۰۹:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۲۳ ب.ظ، توسط فاطمه سلیمانی.)
..........

امام مهدی علیه السّلام:

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۹۹۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۷۴۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close