زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۵۲۰۱
۰۱ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۵۹ ق.ظ
پیدا کردن راه حل و حل مساله زمان کمتر ولی فشار ذهنی بیشتر پیاده سازی ذهن ازاد تر ولی زمان بیشتر

think positive
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۵۲۰۲
۰۱ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۰۶ ب.ظ
به نظرتون این منطقیه که با استادی دوباره اون درس رو برداری که انداختتت ؟ (فک میکردی خیلی خوب میشدی اما نمره خیلی بدی بهت داده و جوابت رو هم نمیده )
ارسال: #۵۵۲۰۳
۰۱ مرداد ۱۳۹۹, ۰۲:۵۹ ب.ظ
(۰۱ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ب.ظ)۶۰۴۰۱۵۰۵ نوشته شده توسط:  اما من دوست دارم دوباره با خودش بردارم بهش ثابت کنم که اون نمره من نبوده و اشتباه کرده
آره اون صبح تا شب فکرش اینه که عمرا ۶۰۴۰۱۵۰۵ بتونه این درس رو با من پاس کنه.
بردار یه ۲ی دیگه بهت بده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۶۰۴۰۱۵۰۵ , big cloud , فاطمه سلیمانی , alma1988
ارسال: #۵۵۲۰۴
۰۱ مرداد ۱۳۹۹, ۰۳:۰۳ ب.ظ
کلا کینه به دل گرفتن خوب نیست چ از خودمون چ از بقیه
خوبه هم خودمون و هم دیگران را زود ببخشیم
ی جایی شاید آدم توی زندگی اشتبه بکنه ولی خودش را نمی بخشه یا میچسبه به حماقتش
اینقدر خوشم میاد اینایی ک توی هیچی شکست نمیخورن
شاید موفق نشن ولی براشون شکست محسوب نمیشه
زود پا میشن و شروع

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , alma1988
ارسال: #۵۵۲۰۵
۰۱ مرداد ۱۳۹۹, ۰۴:۵۹ ب.ظ
(۰۱ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۰۳ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  کلا کینه به دل گرفتن خوب نیست چ از خودمون چ از بقیه
این خیلی سخته برای من. من خیلی کینه ای هستم (نسبت به بقیه).
مثلا از دست کسی ناراحت بشم دیگه میزارمش کنار. البته که نه برای هر موضوع کوچیکی.
نمیدونم چطور میشه کسی که بهت مثلا بی احترامی کرده رو بخشید و مثل روز اول بود باهاش.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , MarkLand , khayyam
ارسال: #۵۵۲۰۶
۰۱ مرداد ۱۳۹۹, ۰۵:۴۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۱ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۵۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  این خیلی سخته برای من. من خیلی کینه ای هستم (نسبت به بقیه).
مثلا از دست کسی ناراحت بشم دیگه میزارمش کنار. البته که نه برای هر موضوع کوچیکی.
نمیدونم چطور میشه کسی که بهت مثلا بی احترامی کرده رو بخشید و مثل روز اول بود باهاش.

من این شکلی بودم، بعد دیدم خودم ۱۰ها برابر طرف مقابل دارم حرص میخورم Dodgy دیگه عادت کردم یا کسی رو میبخشم و دیگه به اشتباهش فکر نمیکنم یا اگه دیدم نمیتونم ببخشمش میزارمش کنار

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , MarkLand , RASPINA , diligent
ارسال: #۵۵۲۰۷
۰۱ مرداد ۱۳۹۹, ۰۸:۰۶ ب.ظ
(۰۱ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۰۶ ب.ظ)۶۰۴۰۱۵۰۵ نوشته شده توسط:  به نظرتون این منطقیه که با استادی دوباره اون درس رو برداری که انداختتت ؟ (فک میکردی خیلی خوب میشدی اما نمره خیلی بدی بهت داده و جوابت رو هم نمیده )
من باشم دیگه با این استاد برنمیدارم اگه استاد دیگه ای باشه ترجیح میدم با یه استاد دیگه بردارم چون حوصله اثبات کردن اصلا ندارم Smile
یادم هست خواهرم یه درسی را امتحان داده بود و دقیق نمی دونم استادشون شاید انداخته بود یا نمره ۱۰ داده بود من هم به این استاد اعتراض کردم که فلان مبحث درسته این نمره اش اینقدر پایین نمیشه خلاصه بحث شد و دیگه الان یادم نیست خواهرم پاس شد یا ترم بعد برداشت این درسا اما فکر نمی کردم دیگه این استاد را دوباره ببینم گذشت تا من یه دوره برنامه نویسی تو فنی حرفه ای شرکت کرده بودم تا اینکه تو ازمون عملی برنامه نویسی یه دفعه با این استاد مواجه شدم خیلی برخورد جدی و انگار که منتظر باشه نتونی برنامه را اجرا کنی Smileمن خودم هم کمی نگران بودم اما اولین نفر برنامه را اجرا کردم و کامل بود و نمره ۱۰۰ تو ازمون عملی گرفتم

امام مهدی علیه السّلام:

أکثِروا الدُّعاءَ بِتَعجیلِ الفَرَجِ فَإنَّ ذلِکَ فَرَجُکُم.

براى تعجیل در فرج بسیار دعا کنید ، که در فرج من فرج شما نیز هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988 , 60401505
ارسال: #۵۵۲۰۸
۰۱ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۳۱ ب.ظ
(۰۱ مرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  بعضی استادا اصلا برگه ها را تصحیح نمیکنن یا شانسی یه نمره ای میدن
ترم چهار بودی؟ [تصویر:  476331_39.gif]
ارسال: #۵۵۲۰۹
۰۱ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۴۵ ب.ظ
(۰۱ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۳۱ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(01 مرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  بعضی استادا اصلا برگه ها را تصحیح نمیکنن یا شانسی یه نمره ای میدن
ترم چهار بودی؟ [تصویر:  476331_39.gif]
یادم نیس فکر کنم ترم ۵ یا ۶ اینا بود Big Grin
ارسال: #۵۵۲۱۰
۰۲ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۱۱ ق.ظ
یه راهنمایی می خوام بیشتر خانم ها می تونن کمک کنندمی خوام یه جاروبرقی بخرم Big Grin منتها چون تا حالا آشنایی ندارم و با جاروبرقی کار نکردم ( برای تمیز کردن خونه از جارو دستی و جارو سنتی استفاده می کردم) گفتم نخرم شاید یه روزی ازدواج کردم دختر با خودش جهازیه میاره ولی ظاهرا باید دیگه کم کم بخرم وسایل خونه رو از جهازیه خبری نیست .
چون جنس های خارجی گرون شدن لطفا در مورد یکی از دو محصول زیر پارس خزر راهنمایی کنید اصلا ارزش خرید دارن یا نه کدومش بهتره

لینک ۱ :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لینک ۲ :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۵۲۱۱
۰۲ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۳۷ ق.ظ
(۰۱ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۴۵ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  یادم نیس فکر کنم ترم ۵ یا ۶ اینا بود [تصویر:  biggrin.gif]
اون ترم رندوم نمره داد چون قرار بود TAش صحیح کنه که هی امروز فردا کرده بود پیچونده بود، روز آخری که مهلت ارسال نمره‌ها بود اینم رندوم داد. سخت‌افزاری‌ها رو رندوم ۱۷ تا ۲۰، نرم‌افزارا رو یه کم پائین‌تر، آی‌تی‌ها رو از همه بدتر. بعد از امتحان دیدم خرخون‌های کلاس‌تون داشتند در مورد سوالات توو هم‌کف دانشکده بحث می‌کردند، گفتم این ترم نمره‌ها رندوم‌تره؛ ده تا شاهد دارم [تصویر:  476334_21.gif][تصویر:  476334_21.gif]
یکی هم بود که رفت، اونم از این بهتر نبود. خوشحال شدم رفت [تصویر:  476334_1.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۵۵۲۱۲
۰۲ مرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۵۳ ق.ظ
(۰۲ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(01 مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۴۵ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  یادم نیس فکر کنم ترم ۵ یا ۶ اینا بود [تصویر:  biggrin.gif]
اون ترم رندوم نمره داد چون قرار بود TAش صحیح کنه که هی امروز فردا کرده بود پیچونده بود، روز آخری که مهلت ارسال نمره‌ها بود اینم رندوم داد. سخت‌افزاری‌ها رو رندوم ۱۷ تا ۲۰، نرم‌افزارا رو یه کم پائین‌تر، آی‌تی‌ها رو از همه بدتر. بعد از امتحان دیدم خرخون‌های کلاس‌تون داشتند در مورد سوالات توو هم‌کف دانشکده بحث می‌کردند، گفتم این ترم نمره‌ها رندوم‌تره؛ ده تا شاهد دارم [تصویر:  476334_21.gif][تصویر:  476334_21.gif]
یکی هم بود که رفت، اونم از این بهتر نبود. خوشحال شدم رفت [تصویر:  476334_1.gif]
دقیقا.. من یادم رفت این موضوع را اشاره کنم همه نمره های بالا مال سخت افزاری ها بودش!! نرم افزار ها و آیتی ها هم همینطوری رندوم یه چیزی داده بودن Undecided
ارسال: #۵۵۲۱۳
۰۲ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ، توسط gogooli.)
دوستان برای لغو تعهد خدمت آموزش رایگان، سابقه کاری فقط بیمه حساب می شه یا در یک شرکتی کار کردیم بیمه نشدیم هم حساب است؟

کارشناسی ورودی ۸۸ بودم (۸ ترمه)، کارشناسی ارشد ورودی ۹۴ (۵ ترمه)، سابقه بیمه رو ۶ ماه بگیریم، در مجموع حدود ۲۶ میلیون باید بدهم؟
ارسال: #۵۵۲۱۴
۰۲ مرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۱۲ ب.ظ، توسط RASPINA.)
کاش همسایه امون پنجره اشون را می بست
سرسام گرفتم هر روز به مدت یکی دو ساعت بچه هاش جیغ میزنند به صورت ممتددددددد
یا خودش داره داد میزنه
یا شوهرش بلند بلند با گوشی حرف میزنه
روانی شدم یعنی چرا باید ی مادر با بچه ۷-۸ ساله اش اینقدر بحث داشته باشه؟اونم بحث طولانی

(۰۲ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۱۱ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  لینک ۱ :

لینک ۲ :

خیلی فرق نمی کنن اولی را بخر که ۵۰۰ به نفع ات میشه
تنها تفاوت اشون اینه دومی جمع کننده مو داره
مارک های ارزون تر هم هست کندی و زیرووات هم بررسی کنید مارک های خوبی هستند ارزونتر هم میشه زیر ۲ تمن هم مدل دارن ۱۴۰۰ وات اشون هم کار راه می اندازن

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Amir V , big cloud
ارسال: #۵۵۲۱۵
۰۲ مرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۴۹ ب.ظ
(۰۲ مرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۰۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۱۱ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  لینک ۱ :

لینک ۲ :

خیلی فرق نمی کنن اولی را بخر که ۵۰۰ به نفع ات میشه
تنها تفاوت اشون اینه دومی جمع کننده مو داره
مارک های ارزون تر هم هست کندی و زیرووات هم بررسی کنید مارک های خوبی هستند ارزونتر هم میشه زیر ۲ تمن هم مدل دارن ۱۴۰۰ وات اشون هم کار راه می اندازن

اگه مشکل خاصی نداری میتونی دست دوم هم بگیری. منم اینجا جاروبرقی دست دو خریدم و بجای ۲۰۰ یورو فقط ۲۵ یورو دادم و خیلی هم ازش راضی ام توی این ۴ سال... به نظرم ۲-۳ میلیون زیاده یکم...

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , khayyam , big cloud , crevice , Riemann

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۳۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۷۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close