زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۵۰۵۱
۲۴ تیر ۱۳۹۹, ۰۱:۵۶ ب.ظ
(۲۴ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۱ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  عین حالتی می مونه که بزنی زیر گوش یکی بعد بهش بگی ببخشید [تصویر:  biggrin.gif]
حالا شما کوتاه بیا اُستاد : )

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌ , khayyam
ارسال: #۵۵۰۵۲
۲۴ تیر ۱۳۹۹, ۰۲:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۵ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۲۴ تیر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۳ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  تا چرتو پرتی دیگر بدرود
Smile
خیلی جالب بود
انگار نتونستی حس ات را بگی
اینجا ست که جملات قاصر میشن در بیان احساس

من وقتی شادمهر گوش میدم دلم میخواد عاشق میبودم
شادمهر خیلی اصیل میخونه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , crevice , alma1988
ارسال: #۵۵۰۵۳
۲۴ تیر ۱۳۹۹, ۰۲:۵۴ ب.ظ
چقدر کرونا برای مردم عادی شده اینکه اخبار ایران دروغه یا نه کاری ندارم ولی اگه همین دروغ هم حساب کنیم می گه روزی حدود ۲۰۰ نفر می میرن ولی الان طوری شده هر کسی این اخبار رو می بینه کاملا براش عادی شده و به راحتی از کنارش رد میشه !
جالب اینکه مردم فکر می کنند یه ماسک بزنند دیگه همه چی حله و هر جا دوست داشته باشند می تونن برن ! انگار ماسک شده سپهر دفاع از اینا
اینا یا مسئله رو جدی نگرفتن چون تا الان کرونا نگرفتن و فکر می کنند دیگه نمی گیرن یا واقعا از زندگی سیر شدن من فکر می کنم مورد اول باشه چون کسی نیست با تمام مشکلات دوست داشته باشه بمیره !
به هر حال من چیزی که دیروز دیدم تو پارک نزدیک خونمون اینقدر شلوغ و همه چی عادی بود که حتی قبل کرونا این پارک اینقدر شلوغ نبود حتی پارسال این موقع هم این پارک اینقدر شلوغ نبود که من دیروز این پارک رو اینقدر شلوغ دیدم .
+ من از بعد کرونا جرات نکردم سوار مترو وBRT بشم بعد اینا میان پارک تفریح معلومه که این ویروس حالا حالاها هست و از بین نخواهد رفت فقط از یکی ب یکی دیگه انتقال پیدا خواهد کرد : ))
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , big cloud , .:tarannom:. , crevice , alma1988
ارسال: #۵۵۰۵۴
۲۴ تیر ۱۳۹۹, ۱۰:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ، توسط .:tarannom:..)
اکثر اطرافیان ما پول هاشون و دارن می برن تو بورس. بعضی ها تقریبا همه سرمایه شون و کم کم دارند میبرن. سود های عجیبی هم میکنن.

چه خبره واقعا!! حبابه ؟ کفه؟ صافه؟!!
ارسال: #۵۵۰۵۵
۲۴ تیر ۱۳۹۹, ۱۱:۲۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۳۵ ب.ظ).:tarannom:. نوشته شده توسط:  اکثر اطرافیان ما پول هاشون و دارن می برن تو بورس. بعضی ها تقریبا همه سرمایه شون و کم کم دارند میبرن. سود های عجیبی هم میکنن.

هر چی هست نمی دونم ولی هر کسی از بهمن تا الان مثلا ۱۰۰ میلیون برده بود بورس الان ۳۰۰ میلیون شده بود پولش
بورس فعلا روند صعودی داره دلیلش رو نمی دونم ولی ممکنه به همین سرعت که میره بالا به همین سرعت هم بیاد پایین یعنی هیچ تضمینی نیست
ولی به نظرم کسی که اهل ریسک هست می تونه بیاد تو این بازار سرمایه ولی اینکه تمام سرمایه خودشون رو میارن تو بورس واقعا ریسک خیلی عجیبی هست اگه روند نزولی بشه نه تنها سود نمی کنند بلکه ضرر هم می کنند .
من دانش بورسی ندارم ولی تو این دو ماه منم یکم سود کردم !
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , RASPINA
ارسال: #۵۵۰۵۶
۲۴ تیر ۱۳۹۹, ۱۱:۴۲ ب.ظ
(۲۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  من دانش بورسی ندارم ولی تو این دو ماه منم یکم سود کردم !
نمی خوای شیرینی بدی؟ Big Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۵۰۵۷
۲۴ تیر ۱۳۹۹, ۱۱:۵۵ ب.ظ
(۲۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(24 تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۳۵ ب.ظ).:tarannom:. نوشته شده توسط:  اکثر اطرافیان ما پول هاشون و دارن می برن تو بورس. بعضی ها تقریبا همه سرمایه شون و کم کم دارند میبرن. سود های عجیبی هم میکنن.

هر چی هست نمی دونم ولی هر کسی از بهمن تا الان مثلا ۱۰۰ میلیون برده بود بورس الان ۳۰۰ میلیون شده بود پولش
بورس فعلا روند صعودی داره دلیلش رو نمی دونم ولی ممکنه به همین سرعت که میره بالا به همین سرعت هم بیاد پایین یعنی هیچ تضمینی نیست
ولی به نظرم کسی که اهل ریسک هست می تونه بیاد تو این بازار سرمایه ولی اینکه تمام سرمایه خودشون رو میارن تو بورس واقعا ریسک خیلی عجیبی هست اگه روند نزولی بشه نه تنها سود نمی کنند بلکه ضرر هم می کنند .

شما خودتون کار میکنین یا به این صندوق ها سپردین؟
ارسال: #۵۵۰۵۸
۲۵ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ق.ظ، توسط khayyam.)
(۲۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ).:tarannom:. نوشته شده توسط:  
(24 تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(24 تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۳۵ ب.ظ).:tarannom:. نوشته شده توسط:  اکثر اطرافیان ما پول هاشون و دارن می برن تو بورس. بعضی ها تقریبا همه سرمایه شون و کم کم دارند میبرن. سود های عجیبی هم میکنن.

شما خودتون کار میکنین یا به این صندوق ها سپردین؟
من خودم فقط عرضه اولیه می خرم نگه میدارم
ولی سرمایم رو سپردم به یکی از این صندوق ها

(۲۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۲ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(24 تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  من دانش بورسی ندارم ولی تو این دو ماه منم یکم سود کردم !
نمی خوای شیرینی بدی؟ Big Grin
هر وقت ازدواج کردم اون موقع شیرینی میدم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , .:tarannom:. , RASPINA
ارسال: #۵۵۰۵۹
۲۵ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۴۱ ق.ظ
(۲۴ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۴۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  یعنی خدایش شما دو تا که می گین شکست عشقی نخوردیم تا حالا نشده کسی رو دوست داشته باشین!؟شاید بوده ولی نتونستین بهش برسین یا جرات اینو نداشتین که برید بهش بگید دوستتون دارم و اون رفته با یکی دیگه !

من فکر کنم برای همه اینجور تجربیات وجود داره مگه میشه نداشت Shy من توی ایران همش سرم توی درس بود برای همین کراشامو توی دلم نگه میداشتم تا این که طرف فارغ التحصیل میشد یا شوهر میکردBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , RASPINA , ele
ارسال: #۵۵۰۶۰
۲۵ تیر ۱۳۹۹, ۰۱:۱۶ ق.ظ
(۲۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۳۵ ب.ظ).:tarannom:. نوشته شده توسط:  اکثر اطرافیان ما پول هاشون و دارن می برن تو بورس. بعضی ها تقریبا همه سرمایه شون و کم کم دارند میبرن. سود های عجیبی هم میکنن.

این که همه دارن سرمایه هاشونو میریزن تو بورس هم خوبه هم بد
راجع به خوبیش قبلاً نوشتم اما بدیش اینه که بورس تهران شبیه به طویله شده!
من سابقه‌ای در بورس ندارم نمیدونم قبلاً اینجور بوده یا الان اینجوری شده
معاملات به طرز احمقانه‌ای داره انجام میشه و انگار هیچ قاعده و منطقی نداره
انگار افسار بورس افتاده دست کانالای تلگرامی
ملت انگار اون خویِ صفِ کوپن قند و شکر تو وجودشون رسوب کرده. هیچ کاری نه به فاندامنتال دارن نه به تکنیکال دارن نه به جو روانی نه به هیچی, فقط «صف» واسشون معیاره! کافیه یه صف بشکنه تا همه مثل گاو بریزن سهم بفروشن یا صفی ایجاد بشه و مثل گوسفند برن تو صف خرید! حاضرم قسم بخورم بهترین سهم های بازار هم صفشون بشکنه همه میان چشم بسته میفروشن
امروز پای یکی از این اُردرهای خرید و فروش داشتم روانی میشدم. اُردرها و حجمهای درخواستی یه جور بود که مثل آب خوردن میتونستن قیمتو ببرن تا سقف ولی انگار حالیشون نبود اصن این چیزا!

اصلاً نظمی وجود نداره, عرضه اولیه هایی که میدن از صدتا فحش بدتره, زیر ساخت‌ها مثل همه جای این مملکت داغونه, از سال ۸۳ مجوز کارگزاری ندادن بازار در انحصار همین کارگزاری های در پیتیه که چون رقابتی وجود نداره دلیلی نمیبینن که زحمت اصلاح به خودشون بدن, وقتی فلان کارگزاری پارسال نزدیک ۲هزار میلیارد تومن درآمد داشته, امسال سیستماش کرش کنن و بهم بریزن و پول ملت حبس بشه توی سروراشون و آب از آب تکون نخوره؛ منم باشم عین خیالم نیست! مزد خرچرونی خرسواریه!
(۲۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۳۵ ب.ظ).:tarannom:. نوشته شده توسط:  چه خبره واقعا!! حبابه ؟ کفه؟ صافه؟!!

نه بابا حباب کدومه
دلار در عرض ۴ماه ۲برابر شده, دولت همینجور داره پول چاپ میکنه, تورم سر به فلک کشیده. ارزش بعضی از سهما هنوز خیلی عقبه. انقدر بعضی سهاما مثل شستا رو دارن مفت میفروشن که بقیه بازار با کمبود تقاضا مواجه شده! هرروز شاخص کل به خاطر چندتا سهم مثبته!! از یه طرف تورم با تولید ناخالص نمیخونه, گلاب خربزه, خربزه گلاب, چاله میدونه قشنگ

سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , RASPINA
ارسال: #۵۵۰۶۱
۲۵ تیر ۱۳۹۹, ۰۱:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۴۰ ق.ظ، توسط Riemann.)
..

به طور خیلی جدی، گرفتن این نمرات چقدر ممکنه؟ یه بک گراند از خودم بگم که به طوری کلی زبانم خوبه، لیستنینگ و ریدینگ که کار هر روزمه، شاید ۵+ ساله که هر روز محتوای انگلیسی مصرف میکنم.
L 8
W 7
R 7.5 - 8
S 7
ایلس جنرال، فرض کنید ۶ ماه هم وقت هست، روزی ۱ ساعت، پنجشنبه و جمعه هم روزی ۶ ساعت، معلم خصوصی برای رایتینگ و اسپیکینگ هم بگیرم.

(۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  من فکر کنم برای همه اینجور تجربیات وجود داره مگه میشه نداشت [تصویر:  shy.gif] من توی ایران همش سرم توی درس بود برای همین کراشامو توی دلم نگه میداشتم تا این که طرف فارغ التحصیل میشد یا شوهر میکرد[تصویر:  biggrin.gif]
من یکی از قدرتام اینه که به هر دختری فکر کردم، چند ماه بعد شوهر کرده! دوتا مورد توی شرکت قبلی بود، شرکت جدید هنوز قسمت نشده بریم تا چند نفر دیگه رو شوهر بدیم : )

+ ولی بعضی وقتا دلم برای خودم می‌سوزه که حتی یه رابطه جدی عاطفی/احساسی هم تا این سن نداشتیم. البته خیلی از رفیقام اینطورین، به هر حال توی این قضیه هم باز قانون ۸۰-۲۰ صدق میکنه. چه دختر، چه پسر.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , khayyam , RASPINA , diligent
ارسال: #۵۵۰۶۲
۲۵ تیر ۱۳۹۹, ۰۲:۲۱ ق.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۰ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ..

به طور خیلی جدی، گرفتن این نمرات چقدر ممکنه؟ یه بک گراند از خودم بگم که به طوری کلی زبانم خوبه، لیستنینگ و ریدینگ که کار هر روزمه، شاید ۵+ ساله که هر روز محتوای انگلیسی مصرف میکنم.
L 8
W 7
R 7.5 - 8
S 7
ایلس جنرال، فرض کنید ۶ ماه هم وقت هست، روزی ۱ ساعت، پنجشنبه و جمعه هم روزی ۶ ساعت، معلم خصوصی برای رایتینگ و اسپیکینگ هم بگیرم.

(۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  من فکر کنم برای همه اینجور تجربیات وجود داره مگه میشه نداشت [تصویر:  shy.gif] من توی ایران همش سرم توی درس بود برای همین کراشامو توی دلم نگه میداشتم تا این که طرف فارغ التحصیل میشد یا شوهر میکرد[تصویر:  biggrin.gif]
من یکی از قدرتام اینه که به هر دختری فکر کردم، چند ماه بعد شوهر کرده! دوتا مورد توی شرکت قبلی بود، شرکت جدید هنوز قسمت نشده بریم تا چند نفر دیگه رو شوهر بدیم : )

+ ولی بعضی وقتا دلم برای خودم می‌سوزه که حتی یه رابطه جدی عاطفی/احساسی هم تا این سن نداشتیم. البته خیلی از رفیقام اینطورین، به هر حال توی این قضیه هم باز قانون ۸۰-۲۰ صدق میکنه. چه دختر، چه پسر.

من خودم آیلتس ندادم ولی این نمرات تلاش و برنامه ریزی درست حسابی میخواد. معدل تافلشو اگر بگی بهتر میتونم کمک کنم.
---------------------------
آره میدونم چی میگی... حس خوبی نیست با یکی ازدواج کنی که قبلا با ده نفر رابطه داشته وقتی تو با هیچکی نبودی. به نظرم آدم باید با افرادی با تجربیات مشابه ازدواج کنه. اگر تجربیات محدود بوده باید با دختری ازدواج کنی که تجربیات محدود داشته (نظر شخصی)
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۵۰۶۳
۲۵ تیر ۱۳۹۹, ۰۲:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۵۶ ق.ظ، توسط crevice.)
دلم واسه خیابون ارم بارونی تنگ شده.
شب باشه، نم نم بارون باشه، اروم اروم قدم بزنی تو کوچه پس کوچه های اون دورو ورا..

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , RASPINA , diligent , MarkLand , RangiRangi , big cloud
ارسال: #۵۵۰۶۴
۲۵ تیر ۱۳۹۹, ۰۸:۲۰ ق.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  من خودم آیلتس ندادم ولی این نمرات تلاش و برنامه ریزی درست حسابی میخواد. معدل تافلشو اگر بگی بهتر میتونم کمک کنم.
R 24-26
W 27-28
L 28
S 23

البته فک کنم این نمره رایتینگ غیر قابل گرفتن باشه !
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۵۵۰۶۵
۲۵ تیر ۱۳۹۹, ۰۹:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹ ق.ظ، توسط codin.)
(۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۰ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(25 تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  من خودم آیلتس ندادم ولی این نمرات تلاش و برنامه ریزی درست حسابی میخواد. معدل تافلشو اگر بگی بهتر میتونم کمک کنم.
R 24-26
W 27-28
L 28
S 23

البته فک کنم این نمره رایتینگ غیر قابل گرفتن باشه !
حالا شاید فرد به فرد فرق کنه ولی برای من ریدینگ و اسپیکینگ در اون سطح سخت نبود. فکر کنم شمام چون فارغ التحصیل ارشد بودی و احتمالا با منابع زبان اصلی و مقاله خوندن و اینا آشنایی بنابراین فکر میکنم برات ساده باشه ریدینگ. اسپیکینگ در اون سطح هم به نظرم آسون میشه آورد اگر تا حدی توی خط باشی مثلا فیلم های انگلیسی دیده باشی قبلا یا چیزای دیگه.
لسنینگ ۲۸ به نظرم شدنیه بازم اگر آدمی بوده باشی که تجربه فیلم دیدن و اینا را داشته باشی. من خودم لسنینگم خیلی خوب نشد ولی یکمی بد شانسی آوردم ولی فکر نمیکنم خیلی سخت باشه اون نمره هرچند کار هرکسی هم نیست...
رایتینگ چیزیه که اکثرا مشکل دارن باهاش و نسبت به مهارت های دیگه یکمی سخت تره. علتش احتمالا اینه که ما کمتر در دنیای واقعی تمرینش کردیم...برای رایتینگ در این سطح بایستی مهارت های گرامری ات خوب باشه و هم خوب بتونی خودتو بیان کنی..

برای من ساده ترین مهارتم ریدینگ بود که ۲۹ شدم نمره کلمم شد ۱۰۲/// اگر اهل مقاله و کتاب زبان اصلی و اینا باشی ریدینگ را راحت طی میکنی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , RangiRangi , crevice

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۳۶۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۸۳۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۲۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۴۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close