زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۲۷۵۶
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۸:۱۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
ما الان بخواهیم در یک کنفرانس خارجی شرکت کنیم هر چقدر هم مقاله خوب باشه پول لازم دارد. مخصوصا در ایران که دانشگاه واقعا ساپورت نمی کند.
راستی یک سوال داشتم، چجوری می شه یک منبع ساپورت مالی جور کرد برای شرکت در کنفرانس خارجی؟ یا اگه یک استاد خارجی رو هم اضافه کنیم به نویسنده ها اون حاضر است این هزینه رو بده؟ چنین چیزی مرسوم است؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۲۷۵۷
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۸:۲۹ ب.ظ
اقا تهران منطقه یک رو کی وصل می کنن؟ الکی مثلا ما بچه مایه داریم Big Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۲۷۵۸
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۸:۳۴ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۲۹ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  اقا تهران منطقه یک رو کی وصل می کنن؟ الکی مثلا ما بچه مایه داریم Big Grin
منطقه یک بازه چون خودشون هستن. ما که بعید میدونم حالاحالاها وصل شیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , yagmur0022 , BBumir
ارسال: #۵۲۷۵۹
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۸:۵۱ ب.ظ
اینترنت ما حالت رفت و برگشت پیدا کرده. یه ربع وصله یه ربع ملی‌ایه! یهویی می‌بینی همین رو الگوی اینترنت می‌کنن می‌گن نیازی نیست همیشه متصل باشید! کارهای علمی رو توی اون یه ربع که وصلید انجام بدین. تو یه ربع ملی هم کارهای اداری و خرید اینترنتی اینا! خخ

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , big cloud
ارسال: #۵۲۷۶۰
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۸:۵۹ ب.ظ
اصولا به دختری که چهار سال از شما بزرگتره باید فکر کرد یا خیر؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , khayyam
ارسال: #۵۲۷۶۱
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۹:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۰۸ ب.ظ، توسط marvelous.)
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۵۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  اصولا به دختری که چهار سال از شما بزرگتره باید فکر کرد یا خیر؟

من از شوهرم ده سال بزرگترم و به من فکر کرد. ۴ سال که هیچه

(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۵۱ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  اینترنت ما حالت رفت و برگشت پیدا کرده. یه ربع وصله یه ربع ملی‌ایه! یهویی می‌بینی همین رو الگوی اینترنت می‌کنن می‌گن نیازی نیست همیشه متصل باشید! کارهای علمی رو توی اون یه ربع که وصلید انجام بدین. تو یه ربع ملی هم کارهای اداری و خرید اینترنتی اینا! خخ

خدا نکنه، ما که از کار و زندگی افتادیم با این اینترنت ، امیدوارم هر چه زودتر این وضع رفع بشه و خسارت ها کمتر بشن

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۵۲۷۶۲
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۹:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۱۱ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۱۷ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  ما الان بخواهیم در یک کنفرانس خارجی شرکت کنیم هر چقدر هم مقاله خوب باشه پول لازم دارد. مخصوصا در ایران که دانشگاه واقعا ساپورت نمی کند.
راستی یک سوال داشتم، چجوری می شه یک منبع ساپورت مالی جور کرد برای شرکت در کنفرانس خارجی؟ یا اگه یک استاد خارجی رو هم اضافه کنیم به نویسنده ها اون حاضر است این هزینه رو بده؟ چنین چیزی مرسوم است؟

من افرادی رو دیدم که با یک استاد از دانشگاه های خارجی همکاری میکنن و و هزینه را از اون استاده میگیرن. اما ندیدم که به صرف زدن اسم هزینه کنفرانس رو بگیرند. البته سطح همکاری و فعالیت استادا بعضا اصلا زیاد نیست ولی بالاخره نظارتی میکنند.

(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۵۱ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  اینترنت ما حالت رفت و برگشت پیدا کرده. یه ربع وصله یه ربع ملی‌ایه! یهویی می‌بینی همین رو الگوی اینترنت می‌کنن می‌گن نیازی نیست همیشه متصل باشید! کارهای علمی رو توی اون یه ربع که وصلید انجام بدین. تو یه ربع ملی هم کارهای اداری و خرید اینترنتی اینا! خخ

شکست عهد مودت نگار دلبندم

(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۵۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  اصولا به دختری که چهار سال از شما بزرگتره باید فکر کرد یا خیر؟

به خیلی چیزا بستگی داره اما احتمالا توجیه پذیر نیست!! اگر درگیر نشدید، بنظرم نشید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , gogooli
ارسال: #۵۲۷۶۳
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۹:۱۷ ب.ظ
بذار کاربر خیام هم بیاد بعد بحث اصلی شروع شه Big Grin

think positive
ارسال: #۵۲۷۶۴
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۹:۱۸ ب.ظ
کسی شرکتی میشناسه که زبان GO کار بکنن؟
ارسال: #۵۲۷۶۵
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۹:۲۲ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۱۳ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  دکتر سمیعی گفته بودند اولین باری که وارد آلمان شدم شب رو روی نیمکت فلان پارک تا صبح کردم ولی بعد شدند دکتر سمیعی (برای همه انگار این مسیر فقر به اشکال مختلف وجود داره و چیزی هم که وجود داره در فضاهای مختلف نیز شرایط متفاوت هست. حساب کنید در شرایط آلمان و مردمان آن، درسته میگن به آریایی ها می خورند ولی تعصباتی که دارند رو نمیشه نادیده گرفت)
ولی خب الان پسرشون هم دکتر هست ولی موفقیتی اندازه پدرشون کسب نکردند ... برای موفقیت از صفر (صفرِ صفر یعنی شاید در حالی باشی که جای خواب هم نداشته باشی) صبـــــر طولانی و امید فراوان و محونشدنی در خود لازم هست. در حالت کلی هر آدم موفقی رو دیدم واقعا برای رهایی از شرایط بد گذشته (مثلا فقر) تلاشش صد برابر اثر داده وگرنه کسانی که شرایط ایده آل رو دارند واقعا نیازی به سخت کوشی آن چنانی به خود راه نمی دن. برای همین توی دنیا فقط یکی میشه دکتر سمیعی ... البته این بازم نسبی هست و نه کامل.

امروز که داشتم ارسال ها رو نگاه میکردم، اسم شما رو دیدم. اگر اشتباه نکنم شما بودید که چند سال پیش شعرهای کوتاه و جملات مختصر و مفید ارسال میکردید. چقدر برخی از اونها خوب بود...

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng
ارسال: #۵۲۷۶۶
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۹:۳۳ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۰۹ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۱۷ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  ما الان بخواهیم در یک کنفرانس خارجی شرکت کنیم هر چقدر هم مقاله خوب باشه پول لازم دارد. مخصوصا در ایران که دانشگاه واقعا ساپورت نمی کند.
من افرادی رو دیدم که با یک استاد از دانشگاه های خارجی همکاری میکنن و و هزینه را از اون استاده میگیرن. اما ندیدم که به صرف زدن اسم هزینه کنفرانس رو بگیرند. البته سطح همکاری و فعالیت استادا بعضا اصلا زیاد نیست ولی بالاخره نظارتی میکنند.
خیلی ممنون. نه منظورم این است که استادی که زمینه اش مرتبط است و می تونه راهنمایی خیلی خوبی هم کند ولی دلیل اصلی که می خواهم همکاری کنم برای گرفتن هزینه کنفرانس است یا اینکه خودشون معمولا در آن کنفرانس شرکت می کنند این مقاله رو هم ارایه بدهند... اگه همکاری کنیم و تهش بگوید هزینه رو نمی دهد برام نمی ارزیده چون بدون اون هم می تونستم اون کار رو انجام بدهم. نمی دونم چجوری چنین چیزی رو باید مطرح کرد.
ارسال: #۵۲۷۶۷
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۹:۳۹ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۳۳ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  خیلی ممنون. نه منظورم این است که استادی که زمینه اش مرتبط است و می تونه راهنمایی خیلی خوبی هم کند ولی دلیل اصلی که می خواهم همکاری کنم برای گرفتن هزینه کنفرانس است یا اینکه خودشون معمولا در آن کنفرانس شرکت می کنند این مقاله رو هم ارایه بدهند... اگه همکاری کنیم و تهش بگوید هزینه رو نمی دهد برام نمی ارزیده چون بدون اون هم می تونستم اون کار رو انجام بدهم. نمی دونم چجوری چنین چیزی رو باید مطرح کرد.

خب اول کار بگید که از نظر مالی و ارائه حضوری توانایی ندارید. خیلی ها اینو راحت بیان می کنند. ضمن اینکه معمولا استادها یک دانشجو خودشون رو برای کمک به شما در نظر میگیرند و معمولا همین شخص مقاله رو ارائه میده و اسمش هم در مقاله میاد. در کل نمیشه گفت همیشه همینه اما این روندی که گفتم زیاد دیدم.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۵۲۷۶۸
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۹:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۴۵ ب.ظ، توسط ezra.)
پَ اینا که گفتن شهرایی که اغتشاش نکردنو زودتر وصل میکنیم!!!!
برعکس شد که!!! یه روده راست تو شکم اینا نیست : ))))))))))))))))))
والا ما کل این مدتو به هوای اینکه اینترنتمونو زودتر وصل کنن دست به سینه نشسته بودیم و زل زده بودیم به قاب عکس بالا تابلو.

(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۱۵ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  ولی با لپتاپ مشکل دارم نه فقط من بقیه بچه ها هم اینجا اینجورین و با لپتاپ هنوز نتونستن وصل شن که عجیبه برای هممون

یعنی چی دقیقاً؟
الان شما کدوم نت واستون برگشته؟ cellular یا data network ؟
لپتاپتون رو با وای فای ای دی اس ال کانکت میکنید یا کابل یا..؟

اگه همه ی دیوایس ها با یک مدل شبکه کانکت میشن و بقول ادمین مشکل دی ان اس دارید
برید کامندپرومنت تایپ کنید ipconfig/flushdns
بعدشم جهت احتیاط به کامپیوتر منیجمنت برید از این مسیر:
Computer managmen > services & app > services
تو صفحه ی سرویس ها دنبال dns clint بگردید و روش راست کلیک کنید و ریستش کنید

اگه با اینا هم درست نشد مشکل دی ان اس نیست به احتمال زیاد

اختلاف سن مشکلی نیست اختلاف نسل چرا
۴ سال که دیگه این حرفا رو نداره
بنده رو ۷ سالم کراش زدم و هنوزم نتونستم رها بشم!
من انگار با بزرگتر از خودم راحت تر باشم! باید تست کنم!

(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۱۷ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  بذار کاربر خیام هم بیاد بعد بحث اصلی شروع شه [تصویر:  biggrin.gif]

خیام بیشتر تو فیلد مخارج کار میکنه. با سن کار نداره

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , gogooli
ارسال: #۵۲۷۶۹
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۹:۴۸ ب.ظ
پروفسور فضل الله رضا دیروز در سن ۱۰۵ سالگی درگذشت. آدم بزرگی بود پروفسور رضا. خیلیا نمیشناسنش اصن و هیچ ایده‌ای ندارن از کارهای ایشون...
خدا رحمت شون کنه و روحشون شاد....

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , ezra , RangiRangi
ارسال: #۵۲۷۷۰
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۱۰:۰۰ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۲۲ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۱۳ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  دکتر سمیعی گفته بودند اولین باری که وارد آلمان شدم شب رو روی نیمکت فلان پارک تا صبح کردم ولی بعد شدند دکتر سمیعی (برای همه انگار این مسیر ................................
امروز که داشتم ارسال ها رو نگاه میکردم، اسم شما رو دیدم. اگر اشتباه نکنم شما بودید که چند سال پیش شعرهای کوتاه و جملات مختصر و مفید ارسال میکردید. چقدر برخی از اونها خوب بود...

اهوم خودِ خودشم Shy ... جالبه که فکر می کردم اصلا کسی نمی خونه یا شاید عناوین دیگر چه بسا موضوعات داغ تری باشند، ولی الان این بازخورد مثبت نشون داد که چقدر همه چیز متفاوت تر از تفکر آنی ماهاست ... ان شاءلله با برگشت اینترنت به روال قبل سعی می کنم مطالب کوتاهی رو که می خونم بازم اینجا قرارش بدم.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۵۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۴۰۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۸۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۱۳۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۵۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close