زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۲۶۳۶
۲۶ آبان ۱۳۹۸, ۰۹:۴۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
چه کنیم بدون اینترنت؟‌
کاش ی نسخه از stackoverflow رو پرینت می‌گرفتم Dodgy
همچنین درس هم نمی‌تونم بخونم چون همه مطالعه‌ام از روی اینترنته، میان‌ترم هم دارم Huh
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۲۶۳۷
۲۶ آبان ۱۳۹۸, ۱۰:۲۱ ب.ظ
(۲۶ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۴۹ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  چه کنیم بدون اینترنت؟‌
همچنین درس هم نمی‌تونم بخونم چون همه مطالعه‌ام از روی اینترنته، میان‌ترم هم دارم Huh
مانشت در خدمته بدون اینترنت!! خخخ.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , nlp@2015 , RASPINA
ارسال: #۵۲۶۳۸
۲۶ آبان ۱۳۹۸, ۱۰:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۲۷ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  بزرگترین دستاور زندگی الانم اینه که، دیگه نیازی نیست برای هیچ کنکوری درس بخونم و اون حجم استرس و اضطراب را تحمل کنم.
یادم رفت بگم که خوشحالم که مجبور نیستم با هیچ استاد راهنمایی سر و کله بزنم و پروپوزال بنویسم و ... .
اگر قبلا دانش الانم را داشتم، قطعا یک دقیقه هم برای درس خوندن تو رشته فنی تو ایران صرف نمیکردم.
مطالعه است که آدم را میسازه نه این که درس را بخونی که خونده باشی بره پی کارش.
من که نتونستم تو دانشگاه به درک عمیقی از درسا برسم. شاید شما رسیده باشین.
چ دستاورد گرانبهایی خیلی خوبه آدم مسیر و هدفش مشخص ربشه
من الان که دنبال نوشتن پایان نامه ام هستم از طرفی هم دلم میخواد دکتری بخونم هم به صورت تخصصی وارد کار بشم .به این نتیجه رسیدم که هر دو را همزمان نمیشه انجام داد از طرفی شرایط اقتصادیم من رو به سمت کار راهنمایی میکنه Smile

علت دکتری خوندنم هم اصلا هیئت علمی شدن نیست دوست دارم درس بخونم Smile

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۲۶۳۹
۲۶ آبان ۱۳۹۸, ۱۰:۳۷ ب.ظ
(۲۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۲۱ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(26 آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۴۹ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  چه کنیم بدون اینترنت؟‌
مانشت در خدمته بدون اینترنت!! خخخ.

به نظرم با این وضع دقیقا بدون اینترنتیم، من روی هاردم بیشتر اطلاعات مفید دارم تا اطلاعاتی که الان بهش دسترسی داریم Sad ایشالا زودتر وضعیت درست بشه ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: BBumir
ارسال: #۵۲۶۴۰
۲۷ آبان ۱۳۹۸, ۰۱:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ، توسط ezra.)
(۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  عجـــــــب...

خب چون این بحث در محور موضوعات ممنوعه ی مانشت هست کش دادنش درست نیست البته

- طومارنویسی من مسبوق به سابقست. اما این همچینم بلندبالا نبود. ۶تا کوت گرفتم. شما همه رو ماشالله باهم جوین کردی
- شما اولین نفر نیستی که فرم نوشتاری من رو نقد میکنی. اما پترن حرف زدن من همینه. چیزی که باهاش راحتمو انجام میدم.
  کامنت های من سرشار از مثال و اصطلاحات عاریتی و B12 و کلاژن هست. اگه دقت کرده باشید بعد از خوندن متنهای من احساس نرمی و لطافت در پوست بهتون دست میده.
- بین این همه سوزن که به ما زدی جوالدوزشم بده ما به شما بزنیم, این یکی رو صرفاً شما مخاطبم نیستی؛ سطح توقعتون رو از گپ و گفت دوستانه و غیر تخصصی پایین بیارید.
- اون خط بلد شده بخاطر اینه که تقریباً برای خودم مسجل هست. فتوا ندادم.
- ممنون بابت نقد. نیش نقداتون هم کمتر کنید بهترم میشه.

اما در مورد راهکار؛
هر وقت شما تونستید واسه مسئله فروشنده دوره گرد که تقریباً هم ارز با همینه- بلکه هم این بدتره - راهکار بهینه با جواب قطعی ارائه بدید, منم واسه این راهکار بهینه میدم.
اما اجالتاً واسه اینکه دست توسل به دامان ما زدید و نمیخوام دست خالی از این درگاه برگردید با الگو گرفتن از سنت ماسبق پیشنهاد میدم دختر پسرای همین مانشت یه محفل حضوری و زیرزمینی تشکیل بدن و نقش ایجنت رو برا هم بازی کنن. فی الواقع دست توسلی که به دامن من زدید رو میخوام دایورت کنم به دامن دخترای مانشت! موردِ موردِ نظر رو بگید تا هر کدوم تو دوستای خودشون سرچ کنن هر کدوم که شرایطشو داشتن رو لینک کنن به شما! بلعکسشم میشه! هرچند که درخترای اینجا علی الظاهر دغدغشو ندارن! شهر دیگه هم بود شُش دیستنس کنید راضی بودید خرما بزنید.
دیگه ما که نمی تونیم عاطل و باطل بیوفتیم تو خیابونا هرکه رو دیدیم ۶ماه باش رل بزنیم ببینیم به مزاقمون هست یا نه! سن ما از آزمون و خطا گذشته. دیواید اند کانکر باس بریم جلو
همونطور که گفتم این سنت حسنه رو از گذشتگان الگوبرداری کردم که ننه ی داماد دخترای مردم رو رصد میکرد!
البته اونا حموم عمومی هم میرفتن و فیزیکی هم رصد میکردن! که حالا وارد اون فاز نمیشیم! به همون آپشنای معنوی اکتفا میکنیم.

آقا بد میگم؟

سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۵۲۶۴۱
۲۷ آبان ۱۳۹۸, ۰۱:۵۷ ق.ظ
کسی اگه سرچ گوگلی چیزی خواست من براش انجام می‌دم. دور زدن قطعی اینترنت از اونی که فکر می‌کنید ساده‌تره! شما که کامپیوتری هستید باید یه تکونی بدین تا بتونید!

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , yagmur0022
ارسال: #۵۲۶۴۲
۲۷ آبان ۱۳۹۸, ۰۲:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۳۴ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۵۷ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  کسی اگه سرچ گوگلی چیزی خواست من براش انجام می‌دم. دور زدن قطعی اینترنت از اونی که فکر می‌کنید ساده‌تره! شما که کامپیوتری هستید باید یه تکونی بدین تا بتونید!
قاعدتا با اسکرین‌شات از همین باید بشه پناهندگی گرفت.

(۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۲۱ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  مدیر عامل گوگل امازون اپل فیس بوک ماکروسافت اوراکل ای بی تسلا بنز بی ام و سونی و سایر شرکتهای کائنات انگار نیستن [تصویر:  biggrin.gif]
یاد عیدی امین افتادم؛ عالی‌جناب وکیلِ مارشال، دکتر حاج عیدی امین، خدای جانداران خشکی و دریا.
البته دقت کنی بیل‌گیتس هست. بقیه‌شون نیست ولی.
ارسال: #۵۲۶۴۳
۲۷ آبان ۱۳۹۸, ۰۱:۲۲ ب.ظ
سلام دوستان
کسی اینجا ووردپرس بلده؟

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
ارسال: #۵۲۶۴۴
۲۷ آبان ۱۳۹۸, ۰۲:۱۸ ب.ظ
(۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۵۷ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  کسی اگه سرچ گوگلی چیزی خواست من براش انجام می‌دم. دور زدن قطعی اینترنت از اونی که فکر می‌کنید ساده‌تره! شما که کامپیوتری هستید باید یه تکونی بدین تا بتونید!
بهتر نیست ماهیگیری یادمون بدید؟ Tongue
ارسال: #۵۲۶۴۵
۲۷ آبان ۱۳۹۸, ۰۲:۵۱ ب.ظ
سلام دوستان
امکان داره سایتی رو معرفی کنید که حجم pdf رو کم کنه بدون هیچ گونه افت کیفیتی؟

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۵۲۶۴۶
۲۷ آبان ۱۳۹۸, ۰۳:۱۴ ب.ظ
یه سوال از دخترا !

اینکه می گین هیچ وقت هدفمون دیده شدن نبود و برای اهداف خودمون تلاش می کردیم !
واقعا با این تصور که هیچ وقت ازدواج نکنید افسرده نمی شید و با قدرت به اهدافتون ( کار و درس ) ادامه می دین ؟

اصلا همیشه برام سواله هدف چیه واقعا ؟ ایا مثلا ارشد خوندن دکتری خوندن میشه هدف ؟ هدف اصلی زندگی چیه این کارهای درس و کار گه نمی تونه هدف باشه بدیعی هست و باید همه داشته باشند
ارسال: #۵۲۶۴۷
۲۷ آبان ۱۳۹۸, ۰۴:۱۲ ب.ظ
چطوری دارین با گوگل سرچ میزنین من کلی دنبال راه حلم براش به ماهم یاد بدین؟
من هم اکنون نیازمند گوگل هستم
ارسال: #۵۲۶۴۸
۲۷ آبان ۱۳۹۸, ۰۵:۴۲ ب.ظ
در اینجا دو تا راه گفته. من تست نکردم. برای اولی که یوزر و پسورد نداریم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: yagmur0022
ارسال: #۵۲۶۴۹
۲۷ آبان ۱۳۹۸, ۰۷:۰۵ ب.ظ
کسی تجربه کار با گوشی های شیائومی رو داره؟
من بین نوت ۸ شیائومی و a50 سامسونگ نمیتونم انتخاب کنم Angel
ارسال: #۵۲۶۵۰
۲۷ آبان ۱۳۹۸, ۱۰:۱۲ ب.ظ
الان فقط شله زرد میچسبه! یکی درست کنه بیاره مانشت Tongue

think positive

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۸۶۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۰۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۶۷۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۰۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close