زمان کنونی: ۲۷ آبان ۱۳۹۸, ۰۵:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۴۴۹۶
۲۵ آبان ۱۳۹۸, ۰۳:۲۱ ب.ظ
مدیر عامل گوگل امازون اپل فیس بوک ماکروسافت اوراکل ای بی تسلا بنز بی ام و سونی و سایر شرکتهای کائنات انگار نیستن Big Grin

think positive
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۴۴۹۷
۲۵ آبان ۱۳۹۸, ۰۵:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۳۲ ب.ظ، توسط big cloud.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
بزرگترین دستاور زندگی الانم اینه که، دیگه نیازی نیست برای هیچ کنکوری درس بخونم و اون حجم استرس و اضطراب را تحمل کنم.
یادم رفت بگم که خوشحالم که مجبور نیستم با هیچ استاد راهنمایی سر و کله بزنم و پروپوزال بنویسم و ... .
اگر قبلا دانش الانم را داشتم، قطعا یک دقیقه هم برای درس خوندن تو رشته فنی تو ایران صرف نمیکردم.
مطالعه است که آدم را میسازه نه این که درس را بخونی که خونده باشی بره پی کارش.
من که نتونستم تو دانشگاه به درک عمیقی از درسا برسم. شاید شما رسیده باشین.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۴۴۹۸
دیروز, ۰۹:۴۹ ب.ظ
چه کنیم بدون اینترنت؟‌
کاش ی نسخه از stackoverflow رو پرینت می‌گرفتم Dodgy
همچنین درس هم نمی‌تونم بخونم چون همه مطالعه‌ام از روی اینترنته، میان‌ترم هم دارم Huh
ارسال: #۵۴۴۹۹
دیروز, ۱۰:۲۱ ب.ظ
(دیروز ۰۹:۴۹ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  چه کنیم بدون اینترنت؟‌
همچنین درس هم نمی‌تونم بخونم چون همه مطالعه‌ام از روی اینترنته، میان‌ترم هم دارم Huh
مانشت در خدمته بدون اینترنت!! خخخ.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۵۴۵۰۰
دیروز, ۱۰:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: دیروز ۱۰:۲۷ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  بزرگترین دستاور زندگی الانم اینه که، دیگه نیازی نیست برای هیچ کنکوری درس بخونم و اون حجم استرس و اضطراب را تحمل کنم.
یادم رفت بگم که خوشحالم که مجبور نیستم با هیچ استاد راهنمایی سر و کله بزنم و پروپوزال بنویسم و ... .
اگر قبلا دانش الانم را داشتم، قطعا یک دقیقه هم برای درس خوندن تو رشته فنی تو ایران صرف نمیکردم.
مطالعه است که آدم را میسازه نه این که درس را بخونی که خونده باشی بره پی کارش.
من که نتونستم تو دانشگاه به درک عمیقی از درسا برسم. شاید شما رسیده باشین.
چ دستاورد گرانبهایی خیلی خوبه آدم مسیر و هدفش مشخص ربشه
من الان که دنبال نوشتن پایان نامه ام هستم از طرفی هم دلم میخواد دکتری بخونم هم به صورت تخصصی وارد کار بشم .به این نتیجه رسیدم که هر دو را همزمان نمیشه انجام داد از طرفی شرایط اقتصادیم من رو به سمت کار راهنمایی میکنه Smile

علت دکتری خوندنم هم اصلا هیئت علمی شدن نیست دوست دارم درس بخونم Smile
ارسال: #۵۴۵۰۱
دیروز, ۱۰:۳۷ ب.ظ
(دیروز ۱۰:۲۱ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(دیروز ۰۹:۴۹ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  چه کنیم بدون اینترنت؟‌
مانشت در خدمته بدون اینترنت!! خخخ.

به نظرم با این وضع دقیقا بدون اینترنتیم، من روی هاردم بیشتر اطلاعات مفید دارم تا اطلاعاتی که الان بهش دسترسی داریم Sad ایشالا زودتر وضعیت درست بشه ...
ارسال: #۵۴۵۰۲
امروز, ۰۱:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: امروز ۰۱:۴۶ ق.ظ، توسط ezra.)
(۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  عجـــــــب...

خب چون این بحث در محور موضوعات ممنوعه ی مانشت هست کش دادنش درست نیست البته

- طومارنویسی من مسبوق به سابقست. اما این همچینم بلندبالا نبود. ۶تا کوت گرفتم. شما همه رو ماشالله باهم جوین کردی
- شما اولین نفر نیستی که فرم نوشتاری من رو نقد میکنی. اما پترن حرف زدن من همینه. چیزی که باهاش راحتمو انجام میدم.
  کامنت های من سرشار از مثال و اصطلاحات عاریتی و B12 و کلاژن هست. اگه دقت کرده باشید بعد از خوندن متنهای من احساس نرمی و لطافت در پوست بهتون دست میده.
- بین این همه سوزن که به ما زدی جوالدوزشم بده ما به شما بزنیم, این یکی رو صرفاً شما مخاطبم نیستی؛ سطح توقعتون رو از گپ و گفت دوستانه و غیر تخصصی پایین بیارید.
- اون خط بلد شده بخاطر اینه که تقریباً برای خودم مسجل هست. فتوا ندادم.
- ممنون بابت نقد. نیش نقداتون هم کمتر کنید بهترم میشه.

اما در مورد راهکار؛
هر وقت شما تونستید واسه مسئله فروشنده دوره گرد که تقریباً هم ارز با همینه- بلکه هم این بدتره - راهکار بهینه با جواب قطعی ارائه بدید, منم واسه این راهکار بهینه میدم.
اما اجالتاً واسه اینکه دست توسل به دامان ما زدید و نمیخوام دست خالی از این درگاه برگردید با الگو گرفتن از سنت ماسبق پیشنهاد میدم دختر پسرای همین مانشت یه محفل حضوری و زیرزمینی تشکیل بدن و نقش ایجنت رو برا هم بازی کنن. فی الواقع دست توسلی که به دامن من زدید رو میخوام دایورت کنم به دامن دخترای مانشت! موردِ موردِ نظر رو بگید تا هر کدوم تو دوستای خودشون سرچ کنن هر کدوم که شرایطشو داشتن رو لینک کنن به شما! بلعکسشم میشه! هرچند که درخترای اینجا علی الظاهر دغدغشو ندارن! شهر دیگه هم بود شُش دیستنس کنید راضی بودید خرما بزنید.
دیگه ما که نمی تونیم عاطل و باطل بیوفتیم تو خیابونا هرکه رو دیدیم ۶ماه باش رل بزنیم ببینیم به مزاقمون هست یا نه! سن ما از آزمون و خطا گذشته. دیواید اند کانکر باس بریم جلو
همونطور که گفتم این سنت حسنه رو از گذشتگان الگوبرداری کردم که ننه ی داماد دخترای مردم رو رصد میکرد!
البته اونا حموم عمومی هم میرفتن و فیزیکی هم رصد میکردن! که حالا وارد اون فاز نمیشیم! به همون آپشنای معنوی اکتفا میکنیم.

آقا بد میگم؟

ارسال: #۵۴۵۰۳
امروز, ۰۱:۵۷ ق.ظ
کسی اگه سرچ گوگلی چیزی خواست من براش انجام می‌دم. دور زدن قطعی اینترنت از اونی که فکر می‌کنید ساده‌تره! شما که کامپیوتری هستید باید یه تکونی بدین تا بتونید!

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۴۵۰۴
امروز, ۰۲:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: امروز ۰۲:۳۴ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(امروز ۰۱:۵۷ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  کسی اگه سرچ گوگلی چیزی خواست من براش انجام می‌دم. دور زدن قطعی اینترنت از اونی که فکر می‌کنید ساده‌تره! شما که کامپیوتری هستید باید یه تکونی بدین تا بتونید!
قاعدتا با اسکرین‌شات از همین باید بشه پناهندگی گرفت.

(۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۲۱ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  مدیر عامل گوگل امازون اپل فیس بوک ماکروسافت اوراکل ای بی تسلا بنز بی ام و سونی و سایر شرکتهای کائنات انگار نیستن [تصویر:  biggrin.gif]
یاد عیدی امین افتادم؛ عالی‌جناب وکیلِ مارشال، دکتر حاج عیدی امین، خدای جانداران خشکی و دریا.
البته دقت کنی بیل‌گیتس هست. بقیه‌شون نیست ولی.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۸۲۶ ۲۲۷,۹۳۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۹ ۱۱۶,۲۸۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۸ ۲,۰۳۸ ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: shivap
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۷۰۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۹۴۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۸۱۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۸,۲۶۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۲,۷۲۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255
  آیا تعداد سوالات کنکور آی تی تفاوت خواهد کرد؟ MSZ ۶ ۲,۹۹۶ ۱۸ دى ۱۳۹۱ ۰۷:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: مورتن
  یه جمله، یه نکته یه تلنگر، بگو شاید زندگیمو نجات بده unification ۳۰ ۷,۱۷۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Eternal

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close