زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۲۶۲۱
۲۳ آبان ۱۳۹۸, ۰۹:۲۱ ب.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۲۰ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  چرا با فانتزی‌های من شوخی میکنی؟ [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]
اونقدری که قدسی مهم بود خود کنکور مهم نبود![تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]

هر وقت یاد این سوال بیفتم روحم شاد میشه[تصویر:  biggrin.gif] مرسی یادم انداختی، شام سوخت![تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]

من و تو خیلی شوخی ها میکردیم این یکی رو هم اد کن به لیست Big Grin
وای گفتی.. اصلا قدسی همه چی بود.یا دنبال فیلم های قدسی بودن یا دنبال کتابش یا هم اینکه از کی بخوننش : ))))
تازه من تو الگوریتم گیج بودم نمیدونستم np-complete یعنی چی .. برا کنکور هم نخوندمش این مبحث رو.. بعد میدیدم ملت قدسی رو میزنن و میخوان بخونن منم استرس میگرفتم Big Grin
چه روزهایی رو داشتیم اینجا
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۵۲۶۲۲
۲۴ آبان ۱۳۹۸, ۰۲:۱۳ ق.ظ
بنزین سه برابر شد کرایه ها هم سه برابر میشه عایا !!!؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۲۶۲۳
۲۴ آبان ۱۳۹۸, ۰۴:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۲۵ ق.ظ، توسط ezra.)

رفتم پیش دکتر روانشناس, دوست دختر برام تجویز کردن!!

(۲۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۱۷ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  دوست دارم اینو بذارم اسلاید آخرِ دفاع از پروپوزال، موقعی که داورا میخوان شروع کنن به پرسیدن سوالاشون

اجازه میدم.

(۲۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۱۳ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بنزین سه برابر شد کرایه ها هم سه برابر میشه عایا !!!؟

تو این مملکت شورت مایو قیمتش بره بالا, انار ساوه هم گرون میشه. بنزین که جای خود داره
تا جایی که یادمه هروقت بنزین گرون میشد همه چیز باهاش گرون میشد و طبیعی هم هست
بدیهی ترین تاثیرش روی حمل و نقل و ترانزیت کالاست. واین یعنی همه چیز گرون میشه

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , khayyam , big cloud
ارسال: #۵۲۶۲۴
۲۴ آبان ۱۳۹۸, ۰۹:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۳۰ ق.ظ، توسط Riemann.)
(۲۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۲۵ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  رفتم پیش دکتر روانشناس, دوست دختر برام تجویز کردن!!
آدرس داروخونه ؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۵۲۶۲۵
۲۴ آبان ۱۳۹۸, ۱۱:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ، توسط codin.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۲۴ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(24 آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۲۵ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  رفتم پیش دکتر روانشناس, دوست دختر برام تجویز کردن!!
آدرس داروخونه ؟

یکی از چیزایی که من وقتی تازه به سن بلوغ رسیده بودم برام سوال بود هنوزم برام سواله و یه جواب درست براش ندارم همین موضوعه. داشتن یک همسر یا دوست دختر و ... یک بخش خیلی بزرگی از زندگی بیشتر پسر هاست و خیلی از پیشرفت های مرد ها چه در کار چه ورزش و غیره ناخودآگاه برای جذب شریک جنسیه ( حالا ممکنه یکی بیاد بگه اینطور نیست و اینا رو از خودت میگی. من احترام میزارم و این واقعا برداشت خودم هست و اثباتی براش ندارم)
بعد برام سواله مثلا توی خانم ها که تستاترونشون خیلی خیلی کمتره چی انگیزه پیشرفت بهشون میده و این که کلی کار کنن و روی شونه دنیا وایسن و همه براشون خم و راست شن و این حرف ها... مطمئنم برای یافتن همسر نیستش یعنی کلا خانما اونقدری انگیزه یافتن همسر ندارن طبق مشاهدات من!!

یه مثال میزنم مثلا توی تاریخ داشتیم فرهاد کوه کن. حالا اینجا ترجمه میشه مثلا فرهادی که کلی تلاش کرده تا میلیاردر بشه یا فرهادی که کلی درس خونده دکتر بشه... مشابه اش برای خانم ها برام قابل درک نیست. تلاش برای جذب همسر منظورمه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , ezra
ارسال: #۵۲۶۲۶
۲۴ آبان ۱۳۹۸, ۰۷:۳۸ ب.ظ
بدترین حال زمانی هست که فکر می کنی خیلی دویدی و برای ب دست آوردن چیزی تلاش زیادی کردی ولی وقتی صادقانه با خودت اون دوره زمانی که داشتی برای هدفت تلاش میکردی مرور می کنی میبنی فقط درجا زدن بوده زور بیخودی زدی و در واقع فکر می کنی که تلاش میکردی
عملاگند زدی به فرصتت
اون موقع هست که باید.....

دوستان عزیز لطفا شما جای خالی را پر کنید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۵۲۶۲۷
۲۴ آبان ۱۳۹۸, ۱۰:۳۷ ب.ظ
آقا توی لیندکد‌این درخواست آشنایی دادن حلاله یا حرام؟؟ و چطور میشه از Cringy بودن اون کاست؟ CEO یک شرکت شد؟ HOW??
شرکت که کسی نیست، دوست و رفیق که نداریم، کلاس ملاس هم که نمیریم، خانه و خانواده هم که یه شهر و استان دیگه هست، چطور میشه با یه نفر آشنا شد؟ واقعا این سوال جدی منه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۵۲۶۲۸
۲۴ آبان ۱۳۹۸, ۱۰:۵۶ ب.ظ
(۲۴ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۳۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  آقا توی لیندکد‌این درخواست آشنایی دادن حلاله یا حرام؟؟ و چطور میشه از Cringy بودن اون کاست؟ CEO یک شرکت شد؟ HOW??
شرکت که کسی نیست، دوست و رفیق که نداریم، کلاس ملاس هم که نمیریم، خانه و خانواده هم که یه شهر و استان دیگه هست، چطور میشه با یه نفر آشنا شد؟ واقعا این سوال جدی منه.
منم سه ساله برام چالش شده این داستان چطوری با یکی آشنا بشم ! به هر کسی می گم باورش نمیشه تو تهران باشی این همه دختر تو سه سال نتونستی با کسی آشنا بشی ! مگه داریم ؟ بله داریم نمونش خود من !
راهشو پیدا کردی به منم بگو !
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۵۲۶۲۹
۲۵ آبان ۱۳۹۸, ۰۵:۵۱ ق.ظ
دارید خیلی نرم و به قول مرحوم فردوسی پور خیلی ملو بحثه رو میبرید سمت همون همیشگی ها Big Grin نگید حواسش نبود
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , NP-Cσмρℓєтє , soheila-zd
ارسال: #۵۲۶۳۰
۲۵ آبان ۱۳۹۸, ۰۵:۵۹ ق.ظ
خیلی برام جالب بود نصف شبی کاربر ezra با چه تمرکزی به پست ها جواب داد !
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , ezra
ارسال: #۵۲۶۳۱
۲۵ آبان ۱۳۹۸, ۱۱:۵۹ ق.ظ
(۲۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۳۸ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  بدترین حال زمانی هست که فکر می کنی خیلی دویدی و برای ب دست آوردن چیزی تلاش زیادی کردی ولی وقتی صادقانه با خودت اون دوره زمانی که داشتی برای هدفت تلاش میکردی مرور می کنی میبنی فقط درجا زدن بوده زور بیخودی زدی و در واقع فکر می کنی که تلاش میکردی
عملاگند زدی به فرصتت
اون موقع هست که باید.....

دوستان عزیز لطفا شما جای خالی را پر کنید
باید قدسی بخونی! Big Grin
ارسال: #۵۲۶۳۲
۲۵ آبان ۱۳۹۸, ۱۲:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۱۵ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
(۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۴۶ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(24 آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۲۴ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  آدرس داروخونه ؟

والا پول داروشو نداشتم پیگیر نشدم دیگه
بجاش لیموشیرین میخورم

به تستسترون ربط نداره که
اینکه اکثراً فکر میکنیم که دنبال سکـس هستن, درست فکر میکنیم تا اینجاشو
اما بینشی که راجع به خودِ سکـس داریم اشتباهه
سکس رو محدود کردیم به ارضای جنسی. درحالی که یه دنیای پیچیده ی دیگست اصن(دیگه بی پروا تر از این نمیتونم بنویسم وگرنه بیشتر بازش میکردم)
با اینکه حرص و ولع و آویزون شدن دخترا خیلی حرصم رو درمیاره, بخصوص در مورد دخترای پر رو و بچه زرنگ؛
اما بعضی وقتا جداً دلم به حالشون میسوزه و بهشون حق میدم
پسر اگه ازدواج نکنه خیلی راحت تر از دختر میتونه به زندگیش ادامه بده
دخترا چه از لحاظ ادامه زندگی(اجتماعی, اقتصادی و..), چه از لحاظ روانی, چه از لحاظ فیزیولوژی به مراتب آسیب بیشتری میبینن
نمونش همین تستسترون که گفتی, به هم ریختن هورمونها, خطر بیماری های شدید روحی مثل هیستری و ...
اونا ازدواج نکردن براشون حکم game over داره. به نظرم حق دارن انقد مضطرب باشن و تقلا کنن. ما هم بودیم همین میشدیم.

طبیعت دختر همینه.
(به استثنای اون بچه زرنگایی که دنبال آویزون شدن و لاس زدن و غالب کردن خودشون به بقین)
دخترا رو جون به جونشون کنی تمرکز اصلیشون رو پسراست و کلاً هدف خاصی از کار و درس و ... ندارن. زیبایی و ظرافت و عاطفه اگه مخاطب نداشته باشن ۲زار نمی ارزن. برعکس پسرا که دخترا رو بیشتر یه شکار میبینن, دخترا پسرا رو یه پناهگاه و مخاطب میبینن که بتونن ویژگی های ذاتی خودشونو نمیاش بدن و جلب توجه کنن. بیشتر رفتارشون اُبژه ایه تا سوبژه!
هرکسی هم غیر از این بگه چرت گفته. دستش به گوشت نرسیده! و هردختری هم که بخواد غیر از این باشه خلاف طبیعت خودش حرکت کرده و فقط عمرشو تباه کرده.
تو خودتم که دنبال پسرا نبودی ۲ حالت بیشتر نداره:
یا مثل خودم شوت بودی
یا کانون خانوادت خیلی گرم بوده و اندازه بقیه نیاز نداشتی! بیخود سوپرمن بازی درنیار Smile

یا شرایط ازدواج نیست
یا اگه هست بستر لینک شدن فراهم نیست
یا اگه اونم هست, بعد نهایتاً یک سال به طلاق ختم میشه همه چی!

باید قبول کنیم سبک زندگی انسان امروزی که شدیداً توهم دانایی داره, سطح کره ی زمین رو گرم کرده و برف نمیاد و اگرم بیاد پا نمیگیره
ما میراث دار سنتهای غلط نسلای قبلیم. تشکیل خانواده گاو نر میخواد.فقط شما نیستید که نمیدونید, بقیه هم مثل شمان. چون اصلاً شرایط جامع و باثباتی وجود نداره که بخوای به بقیه معرفی کنی! همه ی پروتکل ها ناکارآمد شدن! اوناییم که راحت با بقیه جوین میشن قید ویروسی شدنو زدن و فقط دنبال مُسکن(پارتنر و سفید و زید) میگردن.
همینه که هست.
بپذیریم بنظرم.

عجـــــــب...
یه متن بلند بالا نوشتید و چهارتا کلمه علمی هم توش گذاشتید و چهارتا کلمه قلمبه سلمبه ی دهن پُرکُن خوشگل و ارضا کننده طبقه متوسط جامعه هم زدید تنگش و اون لا به لا دوتا کلمه رو هم بولد کردید که اینا اینجوری ان و توجه بیشتر بکنیم....
عجب...واقعا عجــــــــــب..
بعد این همه نوشتید، آخرش گفتید همینه که هست. بپذیریم..یعنی چی خب این حرف اصن؟ انتظار داشتیم آخرش یه راهکار درست حسابی بدید..نه که بپذیریم اینارو..

پی نوشت: قصد جسارت یا بی احترامی ندارم دوست عزیز، خیلی هم احترام زیادی برای شما قائلم، ولی بخدا لازم نیست خیلی از چیزایی که اومد به ذهن مون رو بنویسیم...سبک و سنگین کنیم حرفارو یخورده بعد دیدیم اگه خوبه از طریق مغزمون انتقال بدیم به انگشتامون و تایپش کنیم Smile..نسخه کلی نپیچیم، همه رو به یه دید نبینیم..

یه نکته مهم دیگه هم نیاز دیدم بگم اینه که لیمو ترش باید بخورید که بِبُره Smile شیرین فقط ویتایمن C داره

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۵۲۶۳۳
۲۵ آبان ۱۳۹۸, ۰۱:۳۸ ب.ظ
(۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  یه نکته مهم دیگه هم نیاز دیدم بگم اینه که لیمو ترش باید بخورید که بِبُره [تصویر:  smile.gif] شیرین فقط ویتایمن C داره
فقط سرکه جواب میده.
ارسال: #۵۲۶۳۴
۲۵ آبان ۱۳۹۸, ۰۳:۲۱ ب.ظ
مدیر عامل گوگل امازون اپل فیس بوک ماکروسافت اوراکل ای بی تسلا بنز بی ام و سونی و سایر شرکتهای کائنات انگار نیستن Big Grin

think positive
ارسال: #۵۲۶۳۵
۲۵ آبان ۱۳۹۸, ۰۵:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۳۲ ب.ظ، توسط big cloud.)
بزرگترین دستاور زندگی الانم اینه که، دیگه نیازی نیست برای هیچ کنکوری درس بخونم و اون حجم استرس و اضطراب را تحمل کنم.
یادم رفت بگم که خوشحالم که مجبور نیستم با هیچ استاد راهنمایی سر و کله بزنم و پروپوزال بنویسم و ... .
اگر قبلا دانش الانم را داشتم، قطعا یک دقیقه هم برای درس خوندن تو رشته فنی تو ایران صرف نمیکردم.
مطالعه است که آدم را میسازه نه این که درس را بخونی که خونده باشی بره پی کارش.
من که نتونستم تو دانشگاه به درک عمیقی از درسا برسم. شاید شما رسیده باشین.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۰۷۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۶,۶۵۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۱۳۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۶۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۰۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۸۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۰۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۰۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close