زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۲۴۴۱
۲۸ مهر ۱۳۹۸, ۱۱:۴۱ ب.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۳۱ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  ترافیک عادی و آنومالی شبکه برای تشخیص آنومالی، که فکر کنم دیگه نیاز نباشه : )
نه با فیلترشکن حل نمیشه، ایمیل دانشگاهی و اسم دانشگاه و کشور رو میخواد.

دور زدن تحریما به عهده ی خانواده ی عروسه (برو جهاد دانشگاهیتون تقاضای جهاد بده)

حالا کاش لینکشو میزاشتی بینیم چجوریاست

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۲۴۴۲
۲۹ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۳۱ ق.ظ
بچه ها یادش به خیر ... قبلا مانشت خیلی شلوغ بود ...الان پرنده هم پر نمی زنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , marvelous
ارسال: #۵۲۴۴۳
۲۹ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ق.ظ، توسط negarin_.)
چطوری دخترها تنهایی میرن خارج و وقتی زندگیشون نرمال میشه، دلتنگی و دوری رو تحمل میکنن؟؟
پ.ن۱:من قراره بخاطر کارم ساکن شهر دیگه ای بشم و این مدتی که تنها رفتم و مدتی اونجا موندم با خودم گفتم الان که زندگیم نرمال شد، با اینکه همه هم زبون هستن، فامیل ها هم هستن و میشه هر از گاهی بهشون سر زد ولی ناخودآگاه چون خانوادت نیستن ، یه خلأ رو حس می‌کنی!
پ.ن ۲: من دختر قوی هستم Smile و این اولین بار دوری نیست اما فرق خاصی داره، همیشه می‌رفتی که درس و دانشگاه که تموم بشه برگردی ولی الان دیگه نه!
ارسال: #۵۲۴۴۴
۲۹ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۵۶ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ق.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  چطوری دخترها تنهایی میرن خارج و وقتی زندگیشون نرمال میشه، دلتنگی و دوری رو تحمل میکنن؟؟
پ.ن۱:من قراره بخاطر کارم ساکن شهر دیگه ای بشم و این مدتی که تنها رفتم و مدتی اونجا موندم با خودم گفتم الان که زندگیم نرمال شد، با اینکه همه هم زبون هستن، فامیل ها هم هستن و میشه هر از گاهی بهشون سر زد ولی ناخودآگاه چون خانوادت نیستن ، یه خلأ رو حس می‌کنی!
پ.ن ۲: من دختر قوی هستم Smile و این اولین بار دوری نیست اما فرق خاصی داره، همیشه می‌رفتی که درس و دانشگاه که تموم بشه برگردی ولی الان دیگه نه!

گاهی اوقات لازمه آدم خودشو به دست جریان زندگی بسپاره تا از بعضی تنگه ها به امن عبور کنه. به نظرم تو باید نیمه ی پر لیوان رو نگاه کنی و به این دلشاد باشی که زندگی میخواد یخرده با سرعت بیشتری برات پیش بره و قراره یه تجربه ی جدید داشته باشی. اصلا احساس خلاء نکن، اینم یه مسیر جدیده تو زندگی تو و طرح زندگی تو الان میخواد تو رو ببره جلوتر پس بهش اطمینان کن و با اراده ی محکم این زندگی جدید رو شروع کن.
برات بهترین ها رو آرزو میکنمSmile

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۵۲۴۴۵
۲۹ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۱۷ ق.ظ
(۲۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  گاهی اوقات لازمه آدم خودشو به دست جریان زندگی بسپاره تا از بعضی تنگه ها به امن عبور کنه. به نظرم تو باید نیمه ی پر لیوان رو نگاه کنی و به این دلشاد باشی که زندگی میخواد یخرده با سرعت بیشتری برات پیش بره و قراره یه تجربه ی جدید داشته باشی. اصلا احساس خلاء نکن، اینم یه مسیر جدیده تو زندگی تو و طرح زندگی تو الان میخواد تو رو ببره جلوتر پس بهش اطمینان کن و با اراده ی محکم این زندگی جدید رو شروع کن.
برات بهترین ها رو آرزو میکنم[تصویر:  smile.gif]
ممنونم از پیام زیبات دوستم Smile
آره کلا اینا رو به خدا سپرده بودم و خدا خیلی قشنگ همه چی رو کنار هم چیده و برام درستش کرد همیشه ممنونشم. الآنم ناشکر نیستم هیجان خیلی چیزا رو دارم ولی هر از گاهی که دیگه سرم خلوت میشد این حس سراغم میومد...
ممنونم و حق با شماست بهتره به نیمه پر لیوان نگاه کنم و به خودم یادآوری کنم که یه روزی چقدر همه اینا آرزوم بودSmile
ممنونم من هم برای شما آرزوی شادی دارم Smile
ارسال: #۵۲۴۴۶
۲۹ مهر ۱۳۹۸, ۱۱:۵۵ ق.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  پروژه ۵ ساله،‌فقط مهاجرت به کانادا توی ذهن من میاد که باز خیلی دست بالا گرفتم. پروژه نرم افزاری هم باشه که از بیخ و بن غلطه. ازدواج هم که فکر نکنم باشه ...
(۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۸ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  فقط باید بین این مالتی تسکینگ هایی که دارم یه رابطه منصفافه برقرار کنم.[تصویر:  shy.gif]
من توی این ۴ سالی که کار کردم و درس خوندم و پروژه انجام دادم، به این نتیجه رسیدم که توی زندگیت توی هر بازه فقط یک کار بکن، بقیش رو به کیفیت زندگیت تخصیص بده،‌ ورزش کن، بیرون برو و با آدمای مختلف ارتباط داشته باش، کلا خوب نیست تو خونه بشینی و همش کار کنی و یا تا ۱۱ شب جمعه هم برای خودت برنامه ریخته باشی.
در واقع باید trade off رو انجام بدی، واقعا نمیشه چند تا کار رو جلو برد، ارشد و کار کردن تمام وقت، یا پروژه انجام دادن و سر کار رفتن، ورزش هم بخوای بینشون انجام بدی، دست تنها هم باشی که دیگه بدتر، خلاصه حواست باشه که burn down نشی.
۱/هیچ کدام از جواب ها درست نیستBig Grin
۲/واقعیتش من کلا دوخته شدم به کار. تفریح کلا چند ماه یه بار میرم یه سفر چند روزه. اما سعی میکنم یه بازه ای بزارم یه روز در هفته برم باشگاه که حداقل شبیه آدما باشم نه روبات.
قبول دارم حرفتا.اما وقتی میبینی نتیجه کارت مافوق تصور میشه و ممکنه در آمدت از ۲۰ تومن در ماه برسه به ۳۰۰ تا ۴۰۰ تومن. سختی ها را به جون میخری. حتی اگه شده او دو تا پنج سال سختی را بکشی و نتیجه هم حاصل نشه. مدیون خودت نشدی و از بقیه ۲۰ تا ۵۰ قدم جلوتری.
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۲۴۴۷
۲۹ مهر ۱۳۹۸, ۰۳:۵۶ ب.ظ
یعنی الان شما ماهی ۲۰ میلیون درامد داری ؟
ارسال: #۵۲۴۴۸
۲۹ مهر ۱۳۹۸, ۰۹:۵۷ ب.ظ
بچه ها یه مشکلی دارم شاید شماها هم باهاش برخورد کرده باشین. جدیدا من هر زمان از روز حتی زمانی که خسته نیستم کتاب دستم میگیرم نیم ساعت بعد چشمام تار تار میشن و همینطور گیج میشم. تا حالا از این مشکلات برخورد کردین؟ طبیعیه؟ چیکار کنم اینطوری نشم؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۲۴۴۹
۲۹ مهر ۱۳۹۸, ۱۰:۱۶ ب.ظ
چقدر تکنولوژی Self Driving Cars خفن هست!!!

چند وقتی هست که با این پروژه سرو کله میزنم
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
واقعا خفنه !!!

ته علم کامپیوتر هست به نظرم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , RASPINA
ارسال: #۵۲۴۵۰
۲۹ مهر ۱۳۹۸, ۱۱:۴۸ ب.ظ
(۲۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۷ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  بچه ها یه مشکلی دارم شاید شماها هم باهاش برخورد کرده باشین. جدیدا من هر زمان از روز حتی زمانی که خسته نیستم کتاب دستم میگیرم نیم ساعت بعد چشمام تار تار میشن و همینطور گیج میشم. تا حالا از این مشکلات برخورد کردین؟ طبیعیه؟ چیکار کنم اینطوری نشم؟
شچات ضعیف نشده؟یا اگر قبلا عینک می زدی نمره چشم ات افزایش پیدا نکرده؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۲۴۵۱
۳۰ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۲۳ ق.ظ
(۲۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۸ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(29 مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۷ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  بچه ها یه مشکلی دارم شاید شماها هم باهاش برخورد کرده باشین. جدیدا من هر زمان از روز حتی زمانی که خسته نیستم کتاب دستم میگیرم نیم ساعت بعد چشمام تار تار میشن و همینطور گیج میشم. تا حالا از این مشکلات برخورد کردین؟ طبیعیه؟ چیکار کنم اینطوری نشم؟
شچات ضعیف نشده؟یا اگر قبلا عینک می زدی نمره چشم ات افزایش پیدا نکرده؟

من چشمام ضعیف بودن ولی یه ماه پیش چشمامو معاینه کرد دکتر با دستگاه و حتی گفت که تنبلی چشمم درمان شده. اصلا خیلی عجیبه که اینطوری چشمام تار میشن و گیج میشم. این تازه خوبه، پریشب مونیتور جلوی چشمم محو میشد.
احساس میکنم باید یه ام آر آی انجام بدم. یعنی دکترم برام نوشته ولی هنوز فرصتشو پیدا نکردم با این آنفلوانزای بد. الان ریخته تو سینم و همینطور خس خس

UndecidedUndecidedUndecided

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۲۴۵۲
۳۰ مهر ۱۳۹۸, ۰۵:۵۷ ق.ظ
جغد شدم امشب
دارم ارائه آماده میکنم دلم میخواد فردا استاد کارم را تایید کنه
عجیبه داشتن هدف چ قدر به آدم انرژی میده وگرنه عمرا تا این موقع بیدار میموندم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: anne.shirley
ارسال: #۵۲۴۵۳
۳۰ مهر ۱۳۹۸, ۰۸:۵۰ ق.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۱ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  دور زدن تحریما به عهده ی خانواده ی عروسه (برو جهاد دانشگاهیتون تقاضای جهاد بده)

حالا کاش لینکشو میزاشتی بینیم چجوریاست

لینک دیتاست:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۲۴۵۴
۳۰ مهر ۱۳۹۸, ۰۵:۴۸ ب.ظ
آقای مجری: واسه چی در ُ باز گذاشتی؟
فامیل دور: واسه بهار.
از در بسته دزد رد می‌شه ولی از در باز رد نمی‌شه.
وقتی یه در ُ باز بذاری که دزد نمیاد توش. فکر می‌کنه یکی هست
که در ُباز گذاشتی دیگه. ولی وقتی در بسته باشه، فکر می‌کنه
کسی نیست ُ یه عالمه چیز خوب اون ‌تو هست ُ می‌ره سراغ‌شون دیگه.
در باز ُ کسی نمی‌زنه. ولی در بسته رو همه می‌زنند.
خود شما به خاطر اینکه بدونی توی این پسته دربسته چیه، می‌شکنیدش.
شکسته می‌شه اون در. دل آدم هم مثل همین پسته می‌مونه.
یه سری از دل‌ها درشون بازه. می‌فهمی تو دلش چیه.
ولی یه سری از دل‌ها هست که درش بسته ‌اس.
این‌قدر بسته نگهش می‌دارند که بالاخره یه روز مجبور می‌شند بشکنند و همه‌چی خراب می‌شه.
آقای مجری: در ِدلِ آدم چه‌جوری باز می‌شه؟
فامیل دور: درِ دلِ آدم با دردِ دله که باز می‌شه
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۲۴۵۵
۳۰ مهر ۱۳۹۸, ۰۶:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۶:۴۷ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
چون‌که اَسرارت نَهان دَر دِل شَوَد
آن مُرادَت زودتَر حاصِل شَوَد
------------------------------------------------------------
گورخانه رازِ تو چون دِل شَوَد
آن مُرادَت زودتر حاصِل شَوَد
-----------------------------------------------------------
گُفت پیغمبر که هر که سِر نَهُفت
زود گَردَد با مُرادِ خویش جُفت
دانه‌ها چون دَر زَمین پِنهان شَوَد
سِر آن سرسبزی بُستان شَود
مولوی

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , فاطمه سلیمانی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۲۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۸۰۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۸۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۴۴۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۰۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۱۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close