زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۱۶۱۶
۲۰ مرداد ۱۳۹۸, ۰۳:۳۸ ب.ظ
(۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۲۳ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۵۷ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  ای بابا!
طفلی دختره، یادمه چون خواهرم پزشکی میخوند دانشگاه شهید بهشتی، خیلی به منم سر این قضایا فشار آوردن، ولی من کار خودمو کردم. همینه که زندگی رو مزه دار میکنه. خودکشی کار آدمای ضعیفه. چون تو مملکت ما اینطوریه و حتی شوهر هم کنی یا زن هم بگیری هنوز پدر و مادرت میخوان برات تعیین تکلیف کنن این موضوع خیلی شایع هست در ایران. آدم که نباید خودکشی کنه. من تجربه دارم که میگم حیف یه آدم تحصیل کرده که دست به خودکشی بزنه.
من آدم مذهبی طوری نیستم، ولی به دنیای بعد از مرگ بنا به دلایل خودم شدیدا اعتقاد دارم. اون اتفاقی که برای کسی که خودکشی میکنه می افته خیلی وحشتناکه. درست مثل یه زندانی تو حفره انفرادی می مونه و تاریکی مطلق تا لحظه واقعی مرگت فرا برسه. خودکشی مثل یه حمله ویروسی میمونه که کامپیوترو فلج میکنه. این کار هم روال طبیعی زندگی رو بهم میریزه. هر چقدر آدم تحت فشار نباید دست به این عمل بزنه.

درسته که ناامیدی باعث این چیزا میشه و آدم هیچی هم که نداشته باشه اگر امید داشته باشه زنده است و برای زندگیش دلیل داره. اما موقعی که یکی تحت فشار روانی شدیده همیشه نمیتونه درست فکر کنه
آدم شرایط آدم های دیگه رو نمیدونه
بعلاوه اینکه استدلال یک دختر ۱۸ ساله با استدلال شما و تجربه ای که من و شما داریم خیلی فرق میکنه
اتفاقا من یه آدم مذهبی هستم و دفاع از خودکشی نمی کنم. اما از اونجایی که تو خوابگاه زندگی کردم و چنین چیزهایی رو به واقع لمس کردم براساس چیزهایی که تجربه کردم و دیدم و شنیدم خودکشی خیلی وقتا ناشی از جنون آنی هست که فکر صحیح رو از آدم می گیره. خصوصا در دنیای الان که آدم ها اینقدر تنهان و موقع بروز مشکل خودشون رو تنهاتر می بینن
درست میگی، آدمی که تو یه شرایط بحرانی قرار میگیره نمیتونه درست تصمیم بگیره. آبروی خودمو ببرم یه بار دست به این حرکت کثیف زدم تو اون دوره ای که از دوستام عقب مونده بودم و از بیمارستان تازه مرخص شده بودم. یادم میاد که حالم خیلی بد بود و بعد از اینکه یه عالمه قرص انداختم بالا پشیمون شدم و رفتم پیش مادر و پدرم و اعتراف کردم. خدا منو ببخشه اون شب بابام خیلی گریه کرد. خلاصه ما رفتیم بیمارستان لقمان و من بعد از اینکه دیدم خودکشی واقعا کار چطور آدماییه از کرده خودم پشیمون شدم. یادمه اون موقع یه دختر هجده ساله خنگ بودم. ولی چنان این حادثه و این اشتباه روی من تاثیر گذاشت که حسابی ادب شدم.

بعد از اون موقع حتی تو شرایط خیلی بد اولین کاری که میکردم این بوده که یه لیوان آب میخوردم خنککککککککک بعد دست به تصمیم گیری میزدم. به نظر من در مورد این چیزا باید از تو خود مدرسه همه رو آموزش بدن تا همه بتونن در این مواقع مشابه که برای همه هم پیش میاد تو یه برهه از زندگی، بتونن خودشونو کنترل کنن و تصمیم درست بگیرن.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI
ارسال: #۵۱۶۱۷
۲۰ مرداد ۱۳۹۸, ۰۴:۵۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۷ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  احساس می کنم تو دوره ای هستیم که سرعت همه چی کنده! درسته لپ تاپ فلان هسته یا اینترنت فلان مگ به نظر میرسه سرعت باید راضی کنند باشه ولی واقعا اینجور نیست سرعت انتقال و پردازش کنده شاید در اینده تحولی ایجاد شد مثلا ۵G فراگیر بشه واسه اینترنت یا پردازش کوانتومی که اصلا نمی دونم چیه فقط حس می کنم باید خفن باشه!
Limits on Fundamental Limits to Computation

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , marvelous
ارسال: #۵۱۶۱۸
۲۰ مرداد ۱۳۹۸, ۰۵:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۵۰ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
(۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۵۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اگر کسی درس رو جلو افتادن و عقب موندن و اینجور چیزا میبینه یعنی هنوز از پیتزای دنیا یه اسلایسش رو هم نخورده.
متاسفانه موسسات آموزشی، مدرسه، رسانه، خونواده و دوستان کاری کردن که یه بچه ۱۸ ساله آینده اش رو تو کنکور میبینه.
این انتقاد اما به خونوادش وارده.

(۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۵۷ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  خودکشی کار آدمای ضعیفه.
آفرین به شجاعت شما
ولی این دختر ۱۸ ساله نتونست به اندازه شما شجاع باشه و دلیل بیاره برای زندگیش.

(۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ)متینا۲۰۲۰ نوشته شده توسط:  دوست گرامی نوشته من کلی بود و خطاب به این صفحه یا صفحات قبل و بعدش نبوده، اگر سوء تفاهمی برای شما یا مابقی دوستان پیش آمده عذر مرا پذیرا باشید.
عه عذرخواهی برای چی متیناجان ؟!
سوتفاهم هم نبود.. فقط سوال بود بدونم پستم چه ایرادی داره که ویرایشش کنم. همین : )
ارسال: #۵۱۶۱۹
۲۰ مرداد ۱۳۹۸, ۰۶:۵۸ ب.ظ
(۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۶ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(19 مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۱۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دختر داییم داره عروس میشه. زمانی که دو وجب بود هیکلش رو یادمه.
فردا هم ما عروسی نوه داییم مامانم دعوتیم
اون موقع که میومد خونمون فکر کنم راهنمایی بودم ار پله ها دستش را می گرفتم که نیفته
مامانم میگه دوست داشتی بیا روحیه ات عوض بشه !!!!!!! هرچی با خودم کلنجار میرم نمی تونم برم Smile Smile

چ قدر جشن عروسی خوبه ولی...... الان همسایه روبرویی امون جشن دارن صدا آهنگ تو خونه اموم میاد
جشن حنابندانه Smile شما هم این رسم را دارید؟
همه ی ما الان تو سنی هستیم که قبلا مثلا بچه خاله یا دایی می اومد خونمون شلوغ می کرد و بچه بودن و به قول شما دستشو می گرفتیم که نیفته ! حالا اونا همه ازدواج کردن و ما همچنان تو مانشت بحث ازدواج می کنیم Big Grin
ارسال: #۵۱۶۲۰
۲۰ مرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۲۳ ب.ظ
بابا له نکنین، هر کسی یه یاری داره و یه روزی . مگه نشنیدین که میگفتن:
هیچکس تنها نیست همراه اول؟
از این فکرا نکنین که هیچکس همراه نیست، تنهای اول!!!

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۱۶۲۱
۲۰ مرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۵۱ ب.ظ
Rainbow RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۳ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  بابا له نکنین، هر کسی یه یاری داره و یه روزی . مگه نشنیدین که میگفتن:

نه بابا این حرفا فوتوشاپه Big Grin
دیگه ما خیلی خاصیم که لنگمون پیدا نمیشه Big Grin

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , alma1988
ارسال: #۵۱۶۲۲
۲۰ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۴۴ ب.ظ
(۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۳ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  بابا له نکنین، هر کسی یه یاری داره و یه روزی . مگه نشنیدین که میگفتن:

شما که در خاص بودنت شکی نیست دوست جونم! ایشالا همیشه تو مثبت ترین موارد خاص باشی
مطمئن باش خیلی گلی و لنگت هم پیدا نمیشه. HeartHeartHeart

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI
ارسال: #۵۱۶۲۳
۲۱ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۱۴ ق.ظ
من احساس می کنم اینجا سه تا کاربر در واقع یه نفره !
خودش سوال می پرسه پست می زاره بعد میره با یکی دیگه از اکانت هاش جواب خودش رو میده !!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , ele
ارسال: #۵۱۶۲۴
۲۱ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۴۸ ق.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  من احساس می کنم اینجا سه تا کاربر در واقع یه نفره !
خودش سوال می پرسه پست می زاره بعد میره با یکی دیگه از اکانت هاش جواب خودش رو میده !!!
حیف وقت نیست واقعا؟ من توصیه می کنم اگه علاقه به نوشتن دارن نوشتن یه کتاب رو شروع کنند

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۱۶۲۵
۲۱ مرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۲۱ ق.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  من احساس می کنم اینجا سه تا کاربر در واقع یه نفره !

(۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۴۸ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  من احساس می کنم اینجا سه تا کاربر در واقع یه نفره !
حیف وقت نیست واقعا؟ من توصیه می کنم اگه علاقه به نوشتن دارن نوشتن یه کتاب رو شروع کنند

شما ها هم حرف ندارین Smile

خب اگه واقعا احساس میکنین یه نفر سه نفره خب بگین به مدیران ارشد که چک کنن حقایق معلوم بشه. چون من واقعا موندم چه نفعی داره که تو یه انجمن یکی بیاد سه تا اکانت باز کنه، بعد خودش به خودش جواب بده!!!! واقعا از این مدلی ها جز در هندی ها تو این هجده سال کارم به عنوان مدیر و طراح Forum از Proboards در آمریکا تا وردپرس در ایران ندیدم.
یادمه یه موقع من از ایران میرفتم تو سایت Proboardsstaff که مال کارکنان بود و ناگاه از همون سال فیلترینگ اینترنت شروع شد، اونجا فیلتر شد و من مجبور شدم از پروکسی استفاده کنم و چون آی پیم روسی می افتاد چند روز دسترسی منو بستن و بعد که مدیر طراحای اونجا که اولیور بود اسمش تحقیق کرد و فهمید که من از ایران با این شرایط میام اونجا آنلاین اکانت منو برگردوندن و هنوزم دوستای خوبی موندیم برای هم. ولی ندیدم یکی واسه تایید خودش چند تا اکانت درست کنه. اگه شماها دیدین واقعا بگین چک کنن.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۱۶۲۶
۲۱ مرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۱۶ ق.ظ، توسط dr.a_AI.)

بعید میدونم
چند نفری که اینجا صحبت کردن بچه هایی هستن که از اونموقعا که تو فروم فعال بودم میشناسم (حداقل با آیدی). غیر از دو نفر که یکیش شمایید Big GrinWinkTongue
طرف با این کار چیو میخواد بدست بیاره آخه. چقدر اهمیت داره تو چنین محیطی بخوای خودتو ثابت کنی اصلا Blush

(۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۳ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  بابا له نکنین، هر کسی یه یاری داره و یه روزی . مگه نشنیدین که میگفتن:

شما که در خاص بودنت شکی نیست دوست جونم! ایشالا همیشه تو مثبت ترین موارد خاص باشی
مطمئن باش خیلی گلی و لنگت هم پیدا نمیشه. HeartHeartHeart

خیلی خوشحالم که خاص بودنم اینجوری در زندگیم تأثیر میذاره RolleyesBig Grin

راستی بِچا عیددون مبارک HeartHeart

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988
ارسال: #۵۱۶۲۷
۲۱ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۱۵ ق.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۲۱ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  من احساس می کنم اینجا سه تا کاربر در واقع یه نفره !

(۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۴۸ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  

شما ها هم حرف ندارین Smile

خب اگه واقعا احساس میکنین یه نفر سه نفره خب بگین به مدیران ارشد که چک کنن حقایق معلوم بشه. چون من واقعا موندم چه نفعی داره که تو یه انجمن یکی بیاد سه تا اکانت باز کنه، بعد خودش به خودش جواب بده!!!! واقعا از این مدلی ها جز در هندی ها تو این هجده سال کارم به عنوان مدیر و طراح Forum از Proboards در آمریکا تا وردپرس در ایران ندیدم.
یادمه یه موقع من از ایران میرفتم تو سایت Proboardsstaff که مال کارکنان بود و ناگاه از همون سال فیلترینگ اینترنت شروع شد، اونجا فیلتر شد و من مجبور شدم از پروکسی استفاده کنم و چون آی پیم روسی می افتاد چند روز دسترسی منو بستن و بعد که مدیر طراحای اونجا که اولیور بود اسمش تحقیق کرد و فهمید که من از ایران با این شرایط میام اونجا آنلاین اکانت منو برگردوندن و هنوزم دوستای خوبی موندیم برای هم. ولی ندیدم یکی واسه تایید خودش چند تا اکانت درست کنه. اگه شماها دیدین واقعا بگین چک کنن.

با کمال معذرت من تناقض هایی در پست های شما دیدم که باید همین جا بگم و دلیل اینکه من الان امتیاز منفی گرفتم شما هستید که رفتین به مدیر the best گفتین که من برای شما مزاحمت ایجاد می کنم و ایشون هم به من امتیاز منفی دادن . و اما تناقض های پست های شما ...

۱/ شما از اون کاربرهایی هستید که یهویی اومدین و کلی پست پشت سر هم درباره موضوعات مختلف و می اومدین موضوعات رو به بنحوی به ازدواج ختم می دادین و در اخر همه ی ما کاربرها رو که نظر می دادیم می گفتین شما بچه اید نمی فهمید و ...

۲/ اومدن شما به مانشت مساوی بوده با رفتن یه کاربر خانم دیگه ( اسمش رو نمی تونم بگم شاید بعضی از بچه ها متوجه شدن ) این برام عجیبه !

۳/ شما می آیین می گید که من کل دنیا رو گشتم از امریکا بگیر تا اروپا و ... ولی الان اینقدر پول ندارم که با شوهرم مستقل زندگی کنم ! جور درنمیاد خدایش
۴/ تو چند پست اولیه پشت سر هم هی می گفتین من و شوهرم بهترین هستیم و عاشق هم و ... و ما رو بردین یه سمتی که واقعا فکر کردیم هیچ ایراد و مشکلی نداره یکی که حتی ۱۰ سال ازش بزرگتر باشه به راحتی و بدون مشکل با هم زندگی کنند .. اما بعد از چند روز اومدین گفتین از انتخابم پشیمونم و .... این تناقض ها جور درنمیاد !

اینم بگم من که الان تو مانشت مدیر محترم به من رای منفی داده که من اصلا انتظار نداشتم همچین کاری کنه ولی الان برام مهم نیست هیچی چه تو مانشت باشم چه نباشم ولی من باید حرف هام رو درباره تناقض های پست های شما می گفتم !
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , RASPINA
ارسال: #۵۱۶۲۸
۲۱ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۵۲ ق.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۲۱ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  بعد که مدیر طراحای اونجا که اولیور بود اسمش
اولیور تویست نبود؟ Big Grin

think positive
ارسال: #۵۱۶۲۹
۲۱ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۱۲ ق.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۵۲ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۲۱ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  بعد که مدیر طراحای اونجا که اولیور بود اسمش
اولیور تویست نبود؟ Big Grin

اتفاقا ما هم بهش میگفتیم اولیور تویست. از قضا اصالتش هم انگلیسی بود و دیگه کاملا واسه خودش اولیور تویستی بود. Big Grin

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۱۶۳۰
۲۱ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۳۲ ق.ظ
از خیلی جهات فنی و استعداد پیشرفت و ... از خیلی ها که دارن جاهای بزرگی کار میکنن بهترم
ولی اصلا دوست ندارم کنج تنهاییمو ول کنم برم بیرون
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۶۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۹۵۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۷۰۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close