زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۱۰۷۶
۰۸ تیر ۱۳۹۸, ۰۸:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۵۰ ب.ظ، توسط WILL.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  ظاهرا نمایندتون رفتن گل بچینن :دی

Dodgy
کلا تو کشورمون نماینده ها در حال گل چیدنن

در ضمن نماینده ما خط قرمز ماست CoolSleepy

(۰۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۴۷ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  هر شروعی پایانی داره.
خب پرونده ی مانشت من هم همینجا بسته میشه. ولی رفقا، دوستان و آشنایان با ارزشی که اینجا داشتم رو از طرق مختلف همیشه خواهم داشت.
مخلص همگی. یا حق

چی شد؟
کسی اذیتت کرد؟ تهدیدت کردن؟
حسین میلادی چیزی بهت گفت؟

اخه چرااا Undecided

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۵۱۰۷۷
۰۸ تیر ۱۳۹۸, ۱۰:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ب.ظ، توسط WILL.)
چرا گوشت چرخ کرده اینقد دیر میپزه Dodgy

شمام مثل من این ایه رو دوست دارین:
فأنهم غیر ملومین

آیا؟
Big Grin

ارسال: #۵۱۰۷۸
۰۸ تیر ۱۳۹۸, ۱۰:۳۷ ب.ظ
تو خونه ما یه چیزی وجود داره به نام جنِ پیاز!
به این صورت که هر روز یه برش از پیازی که برای نهار استفاده میکنم رو میذارم تو یخچال برای بخور!!
و وقتی شب میرم سراغش دیگه نیست!!!
خلاصه که قدر پیازایِ زندگیتونو بدونید و سفت بچسبیدشون که اگه یه لحظه غافل بشین میان میزنن زیر بغل و میبرنشون...

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۵۱۰۷۹
۰۹ تیر ۱۳۹۸, ۱۲:۳۱ ق.ظ
غلام آن نظربازم که خاطر با یکی دارد
نه مملوکی که هر ساعت نظر با مالکی دارد

#فروغی_بسطامی

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۵۱۰۸۰
۰۹ تیر ۱۳۹۸, ۰۲:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۲:۲۱ ق.ظ، توسط codin.)
(۰۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۵:۱۲ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۹ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۲۶ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  خب به نظر من این یه بخش مشکل هست و باعث میشه پسرای معمولی کلا بی خیال بشن. من یادمه توی لیسانس از یکی خوشم میومد سه بار ازش درخواست کردم هر سه بار رد کرد. دوستامم اکثرا تجربه های مشابه. خب با این شرایط چرا یه پسر باید خودش و غرورشو بزاره زیر پا بیفته دنیال دخترا. من بعد از اون تجربم وارد رابطه ای نشدم مگر که دختر صریحا ابراز علاقه کرده باشه.
به نظرم اگر شخصیو دوس دارید بهش بگید بهش والا حالا حالاها ممکنه تکونی به خودش نده ( به خاطر همون تجربه های قبلی بد که اکثر ما پسرا داریم)
ببخشید خب دختر صریح ابراز علاقه کنه و نه بشنوه غرورش جریحه‌دار نمیشه؟! خب واسه اون که به مراتب سختتره با توجه به روحیه خانم‌ها.
هم مرد و هم زن غرور دارن. دو طرف باید به یک اندازه پیشروی کنن. (روحیه خانم ها) هم نمیدونم چیه
فکر کنم این جواب خودتون بود جای دیگه‌ای
در ضمن جهت اطلاع دوستان همه جای دنیا مثل ایران اقایون اول ابراز علاقه میکنن. ایران و خارج نداره خیلی.
شما بهتره جواب منطقی بدین نه یه پستی که من یه جایی در جواب یه موضوع دیگه ای گفتم را خارج از کانتکست کپی و پیست کنید Smile کلا نبش قبر کردن پست کار خیلی جالبی نیست و صرفا نشون میده چون جوابی ندارین سعی میکنید یه جوری طرف مقابل را تضعیف کنید مثل همون نشون بدم های رییس جمهور سابق :دی ضمن این که اگر اتفاقای میفته در ایران و خارج دلیل نمیشه اون درست ترین کار ممکن باشه. همه جای دنیا باید به سمت پیشرفت بره. من عاشق چشم بسته هرکاری که غیر ایرانیا میکنن نیستم و همه چیز را به نقد میکشم اگر منطق پشتش نباشه
ارسال: #۵۱۰۸۱
۰۹ تیر ۱۳۹۸, ۰۸:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۲۱ ق.ظ، توسط sss.)
(۰۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۲:۲۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  شما بهتره جواب منطقی بدین نه یه پستی که من یه جایی در جواب یه موضوع دیگه ای گفتم را خارج از کانتکست کپی و پیست کنید [تصویر:  smile.gif] کلا نبش قبر کردن پست کار خیلی جالبی نیست و صرفا نشون میده چون جوابی ندارین سعی میکنید یه جوری طرف مقابل را تضعیف کنید مثل همون نشون بدم های رییس جمهور سابق :دی ضمن این که اگر اتفاقای میفته در ایران و خارج دلیل نمیشه اون درست ترین کار ممکن باشه. همه جای دنیا باید به سمت پیشرفت بره. من عاشق چشم بسته هرکاری که غیر ایرانیا میکنن نیستم و همه چیز را به نقد میکشم اگر منطق پشتش نباشه
ای کاش همیشه مدافع منطق باشیم، نه صرفا جایی که به نفعمونه. ایشون اسرار رو فاش نکردن، که با رییس جمهمور سابق مقایسه شون کردین؛ ارجاع دادن به گفته خودتون ( اگر نقل قول دقیق می کردن، مناسب تر بود ولی با سرچ ساده ای میشه پیداش کرد. ). در مقابل هم میشه گفت این هم فرار رو به جلوی شماست که چون پاسخ منطقی نداشتین، نیت خوانی کردین.

مبحث دیگه اینه که راهکاری که برای چنین مساله ای ارائه میدیم باید با ساخت فرهنگی جامعه و ویژگی های مخاطبان تناسب داشته باشه. نمیشه انکار کرد که پیش قدم شدن خانم ها در اکثر جامعه ایران پذیرفته شده نیست. تشویق به عبور از محدودیت های غیرضروری خوبه ولی وجه دیگه اش آموزش ِ اینه که طرف مقابل هم عکس العمل مناسب نشون بده. و دیگه این که تغییرات به تدریج به وجود میان، نمیشه بی مقدمه بار رو به دوش یک طرف ماجرا گذاشت در حالی که معترفیم، شناخت کافی ازش نداریم.

(۰۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  شما پا پیش بذار
قول میدن که برچسب نزنن[تصویر:  biggrin.gif]
مساله اینه که نمیشه پیش بینی کرد که مخاطب با روشن فکر درون واکنش میده یا مرد تیپیکال شرقی درون : ))
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , Milad_Hosseini
ارسال: #۵۱۰۸۲
۰۹ تیر ۱۳۹۸, ۰۹:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۱۱ ق.ظ، توسط nlp@2015.)
(۰۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۲:۲۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  شما بهتره جواب منطقی بدین نه یه پستی که من یه جایی در جواب یه موضوع دیگه ای گفتم را خارج از کانتکست کپی و پیست کنید Smile کلا نبش قبر کردن پست کار خیلی جالبی نیست و صرفا نشون میده چون جوابی ندارین سعی میکنید یه جوری طرف مقابل را تضعیف کنید مثل همون نشون بدم های رییس جمهور سابق :دی ضمن این که اگر اتفاقای میفته در ایران و خارج دلیل نمیشه اون درست ترین کار ممکن باشه. همه جای دنیا باید به سمت پیشرفت بره. من عاشق چشم بسته هرکاری که غیر ایرانیا میکنن نیستم و همه چیز را به نقد میکشم اگر منطق پشتش نباشه
فکر کنم زیادی بزرگش کردین! کسی اینجا قرار نیست ب بقیه درس زندگی بده و درست و غلط مطلق تو این زمینه‌ وجود نداره و سلیقگی هست و خود شما هم گفتید بر اساس تجربتون اینجوری فکر می‌کنید. ما صرفا نظرات همدیگه رو می‌شنویم. شما اگر نظرتون اینه حتما دلایل خودتون رو دارید و محترمه.

سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۵۱۰۸۳
۰۹ تیر ۱۳۹۸, ۰۹:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۱ ق.ظ، توسط codin.)
ای کاش میشد افراد فارغ از جنسیتی که از سر شانس بهشون اهدا شده میتونستن حقایقو ببینن. من از اولشم قصد بحث نداشتم و ندارم. کلا وقتی من این جا چیزی مینویسم نظرمو مینویسم برای خوندن انتظار جواب و بحث با کسی ندارم. ولی کاش وقتی جواب میدین حداقل جانب حقیقت باشیم نه چیزی که بهمون حس "برنده بودن" و کلا حس "خفن بودن" بده.
ارسال: #۵۱۰۸۴
۰۹ تیر ۱۳۹۸, ۰۹:۴۳ ق.ظ
(۰۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  ای کاش میشد افراد فارغ از جنسیتی که از سر شانس بهشون اهدا شده میتونستن حقایقو ببینن.
بسیار عالی، یکی از هدف های گفتگو میتونه آگاهی از دیدگاه های مقابل باشه.
(۰۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  ولی کاش وقتی جواب میدین حداقل جانب حقیقت باشیم نه چیزی که بهمون حس "برنده بودن" و کلا حس "خفن بودن" بده.
کاش می فرمودین از کدوم بخش این برداشتو کردین، تا دقیق تر توضیح بدم. اصلا چنین نیتی نداشتم، فقط دیدگاه خودم رو بیان کردم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۵۱۰۸۵
۰۹ تیر ۱۳۹۸, ۰۹:۴۶ ق.ظ
چیزی به اسم حقیقت وجود نداره در زمینه اینکه دختر به پسر پیشنهاد بده یا برعکس! مگر اینکه حقیقت رو چیزی تفسیر کنیم که نظر خودمونه.

ارسال: #۵۱۰۸۶
۰۹ تیر ۱۳۹۸, ۱۰:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۶ ق.ظ، توسط αɾια.)
یه نکته جالب در پس این بحث‌های چند صفحه‌ای، مخ زنی های پنهانیِ که به بهانه "دلداری" آغاز و با "سانسور شد" پایان می یابد!
از نمک نشناسی بعضی مردها که بگذریم،
اگر زن‌ها به یکدیگر وفادار بودند، بی‌راهه خیانت بسته بود.

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۵۱۰۸۷
۰۹ تیر ۱۳۹۸, ۱۰:۴۱ ق.ظ
سرت را بینداز پایین و کاری که فک میکنی درسته انجام بده
منافع گروه و شخصی و اجتماعی رو در نظر بگیر
خوب فکر کن و مشورت کن و وقتی تصمیم گرفتی تردید نکن

بیخیال احساسات و عواطفی که جاشون توی هر محیطی نیست
کنار بنشین و بیشتر از خودت مراقبت کن ویلیام

اینجا مال توست
مانشت از آن منست
هر کجا باشم
هر که دوست نداشته باشد
ولی اگه بقیه نباشن مانشتی هم نیست
پس بسازیم و رشد کنیم

من آرامم و کار کشته رقص ارام با افکارم

ارسال: #۵۱۰۸۸
۰۹ تیر ۱۳۹۸, ۱۱:۰۲ ق.ظ
کاربر خیام شما تمرکزت رو از دست نده واسه هدفت تلاش کن Big Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۵۱۰۸۹
۰۹ تیر ۱۳۹۸, ۱۱:۳۶ ق.ظ
(۰۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۲ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  کاربر خیام شما تمرکزت رو از دست نده واسه هدفت تلاش کن Big Grin
کدوم هدف ؟
ارسال: #۵۱۰۹۰
۰۹ تیر ۱۳۹۸, ۱۱:۵۲ ق.ظ
یه سریام هستن هر دو روز یکبار با یه نفرن!
اینارو کاریشـــون نداشته باشین!
پیچ رابطشون هرز شده!

هراسی ندارند!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۷۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۲۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close