زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۸۵۱۱
۲۹ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۳۸ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۷:۴۴ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  اگر یه دختر داشتم اسمش رو "نفس" میذاشتم یا "باران"
بعدش میتونی بگی نفس من بیدی تو Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Saman
ارسال: #۴۸۵۱۲
۲۹ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۳۳ ب.ظ، توسط Saman.)
(۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۳۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(29 آبان ۱۳۹۷ ۰۷:۴۴ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  اگر یه دختر داشتم اسمش رو "نفس" میذاشتم یا "باران"
بعدش میتونی بگی نفس من بیدی تو Big Grin
بلک ساعت ۶ و نیم صبح دیدمت باز کمین کرده بودی اینجا . . .

هر جور فکر میکنم طرف نباید اینطوری میرفت.
ولی از طرفی به خودم میگم چه خوب که اینطوری رفت و nتا تایید منطقی و عقلانی هم دارم که اینطوری رفتنش چه معنی ای میداد حتی از آدم های بزرگ و فهمیده تر .واقعا خیلی مهمه آدم با کسی باشه که توی جهات مهم مربوط به زندگی، بتونه تفاوت ها رو درک کنه.

طرف با هیچ کار نکرده منت هزار تا چیز سرم گذاشته که فلانی من درکت هم کردم.
سخت ترین لحظات زندگیم رو تنهایی گذروندم . . . و خوشحالم بابتش و البته ادامه میدم
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۸۵۱۳
۲۹ آبان ۱۳۹۷, ۰۶:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۵۸ ب.ظ، توسط virtual girl.)
i never make the same mistake twice . i make it three four times . you know, just to be sure ! TongueSmile

سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۸۵۱۴
۲۹ آبان ۱۳۹۷, ۰۷:۳۵ ب.ظ
(۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۵۷ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  i never make the same mistake twice . i make it three four times . you know, just to be sure ! TongueSmile
چطوری مهین؟‌ کم پیدایی.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl
ارسال: #۴۸۵۱۵
۲۹ آبان ۱۳۹۷, ۰۸:۵۲ ب.ظ
(۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۷:۴۴ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  طبق تحقیقاتی در توهمات من . اگر بتونی جهان رو کلا ریاضی ببینی همیشه یک قدم جلوتر هستی
من از صفر مطلق(به معنای حقیقی کلمه) شروع کردم ریاضی رو الان اگه زیادی بحث ازدواج بشه همه تون رو تبدیل به انتگرال های لاینحل میکنمBig Grin
سامان جان منبعی که برای یادگیری ریاضی از زیر خط فقر انتخاب کردی را معرفی کن جان برادرBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۴۸۵۱۶
۲۹ آبان ۱۳۹۷, ۰۹:۱۷ ب.ظ
(۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۳۹ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(28 آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۳۳ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  اگر هم که حس کنکجاویتون برانگیخت که باید عرض کنم ربطی به من نداره این سوال Smile Big Grin
پس جواب نمیدم SmileTongue

(۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۵۸ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  توی خواستگاریا چی میگید؟ همیشه برام سوال بوده فیلمای دهه هفتاد اینطوری بود دختره میپرسید چه رنگی دوست دارید و چه گلی دوست دارید و سوالایی که واقعا predictor بسیار عالی از شانس موفقیت زندگی مشترک بود Smile
خواستگاری واسه کسایی که خارجن هم اسون شده و هم سخت شده. سخت و اسونش از این نظر که میری میفهمی طرف مقابل هر جوره میخاد نظرتو جلب کنه که اوکیو بدی و باهات بیاد خارج!!
خیلی خیلی مواظب باش. سعی کن از تکنیک یک دستی زدن و یا همراه شدن با طرف مقابل بفهمی که طرفت چقد خودتو میخاد و چقد خارجتو و اپشنی که واسش فراهم میکنی رو میخاد...
یکی از ساده ترین کارایی که میتونی بکنی اینه که سفت و سخت بگی من میخام برگردم ایران... بگی که اره من میام ایران و آینده رو هم نمیتونم تضمین کنم کی و کجاهیت علمی بشم. ولی عرضه ی اینو دارم که زندگی مو بسازم و رفاه نسبی رو واسه همسرم فراهم کنم. اونوقت اگه باز اوکی بود میشه گفت 'فقط' به آپشنت چشم ندوخته Wink
حالا اگگه با این سناریو پیس برید بعد طرف مقابل حرف شما رو بپذیره و بر اساس اون حرف تصممیم بگیره. بعد شما میخوای بگی نه من نظرم رفتنه. بیخودی فکرشو درگیر کردی بعدشم شما کهذ خواستی ینجوری راستگو یی طرفو بسنجی بعد این چرخش طرف مقابل چجوری اعتماد کنهر که حرفای دگه تون راست بوده..
کلن از دیگران توقع روراستی داریم خودمپنم روراست باشیم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۸۵۱۷
۲۹ آبان ۱۳۹۷, ۰۹:۲۲ ب.ظ
(۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۵۲ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  
(29 آبان ۱۳۹۷ ۰۷:۴۴ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  طبق تحقیقاتی در توهمات من . اگر بتونی جهان رو کلا ریاضی ببینی همیشه یک قدم جلوتر هستی
من از صفر مطلق(به معنای حقیقی کلمه) شروع کردم ریاضی رو الان اگه زیادی بحث ازدواج بشه همه تون رو تبدیل به انتگرال های لاینحل میکنمBig Grin
سامان جان منبعی که برای یادگیری ریاضی از زیر خط فقر انتخاب کردی را معرفی کن جان برادرBig Grin
برات پیام میذارم . . .
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۸۵۱۸
۲۹ آبان ۱۳۹۷, ۰۹:۳۵ ب.ظ
با عرض پوزش بابت پیام در جای نامناسب Cool

توی متلب با چه کدی عدد ۱.۶۱۹۳ را به ۱.۶۲ گرد کنم؟
با دستور round یا ceil عدد به سمت بزرگترین عدد صحیح گرد میشه یعنی ۱.۶۱۹۳ را ۲ میکنه.
ارسال: #۴۸۵۱۹
۲۹ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۵۶ ب.ظ
(۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۳۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  با عرض پوزش بابت پیام در جای نامناسب Cool

توی متلب با چه کدی عدد ۱.۶۱۹۳ را به ۱.۶۲ گرد کنم؟
با دستور round یا ceil عدد به سمت بزرگترین عدد صحیح گرد میشه یعنی ۱.۶۱۹۳ را ۲ میکنه.

ceil(1.6193*100) / 100
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Avril89 , BBumir
ارسال: #۴۸۵۲۰
۲۹ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۵۷ ب.ظ، توسط MarkLand.)
خوب جواب دادن...

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۴۸۵۲۱
۳۰ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۱۸ ق.ظ
گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می شود ...

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , negarin_
ارسال: #۴۸۵۲۲
۳۰ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۴۷ ق.ظ
آیینه صَد پاره شد در پای دوست
باز در هر پاره عکس روی اوست

آیینه درعشق بازی صادق است
آیینه یک دِل نَه ، صَد دِل عاشِق اَست

هوشنگ جانِ ابتهاج

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۸۵۲۳
۳۰ آبان ۱۳۹۷, ۰۳:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۵۵ ق.ظ، توسط negarin_.)
(۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۵۷ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  i never make the same mistake twice . i make it three four times . you know, just to be sure ! TongueSmile

آره... سه یا چهار بار در چند اشتباه متفاوت که چقدرم تاثیر عمیقی در زندگی من گذاشتندSad امشب خودمودعوا کردم Confused
واقعا چطور بعضی ها خیلی عاقلانه عمل میکنن که تکرار نمیکنن یا اصلا همچین مسیرهای پرپیچ و خم نمی‌رنHuh
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۴۸۵۲۴
۳۰ آبان ۱۳۹۷, ۰۹:۴۶ ق.ظ
(۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۱۷ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(28 آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۳۹ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(28 آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۳۳ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  اگر هم که حس کنکجاویتون برانگیخت که باید عرض کنم ربطی به من نداره این سوال Smile Big Grin
پس جواب نمیدم SmileTongue

(۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۵۸ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  توی خواستگاریا چی میگید؟ همیشه برام سوال بوده فیلمای دهه هفتاد اینطوری بود دختره میپرسید چه رنگی دوست دارید و چه گلی دوست دارید و سوالایی که واقعا predictor بسیار عالی از شانس موفقیت زندگی مشترک بود Smile
خواستگاری واسه کسایی که خارجن هم اسون شده و هم سخت شده. سخت و اسونش از این نظر که میری میفهمی طرف مقابل هر جوره میخاد نظرتو جلب کنه که اوکیو بدی و باهات بیاد خارج!!
خیلی خیلی مواظب باش. سعی کن از تکنیک یک دستی زدن و یا همراه شدن با طرف مقابل بفهمی که طرفت چقد خودتو میخاد و چقد خارجتو و اپشنی که واسش فراهم میکنی رو میخاد...
یکی از ساده ترین کارایی که میتونی بکنی اینه که سفت و سخت بگی من میخام برگردم ایران... بگی که اره من میام ایران و آینده رو هم نمیتونم تضمین کنم کی و کجاهیت علمی بشم. ولی عرضه ی اینو دارم که زندگی مو بسازم و رفاه نسبی رو واسه همسرم فراهم کنم. اونوقت اگه باز اوکی بود میشه گفت 'فقط' به آپشنت چشم ندوخته Wink
حالا اگگه با این سناریو پیس برید بعد طرف مقابل حرف شما رو بپذیره و بر اساس اون حرف تصممیم بگیره. بعد شما میخوای بگی نه من نظرم رفتنه. بیخودی فکرشو درگیر کردی بعدشم شما کهذ خواستی ینجوری راستگو یی طرفو بسنجی بعد این چرخش طرف مقابل چجوری اعتماد کنهر که حرفای دگه تون راست بوده..
کلن از دیگران توقع روراستی داریم خودمپنم روراست باشیم
شما جای پسر باشی چه میکنی؟ تعارف نداریم که با شرایط الان کشور بهت به چشم بلیط نگاه میکننUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , big cloud
ارسال: #۴۸۵۲۵
۳۰ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۱۹ ق.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۴۶ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  شما جای پسر باشی چه میکنی؟ تعارف نداریم که با شرایط الان کشور بهت به چشم بلیط نگاه میکننUndecided
چطوری بلیط منBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , khayyam , Avril89

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۴۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close