زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۸۴۸۱
۲۷ آبان ۱۳۹۷, ۰۹:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۰۶ ب.ظ، توسط Avril89.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
بچه ها من از این سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
آموزش خریداری کردم گذاشتم آموزشهارو کم کم دانلود کنم هنوز یه ماه نشده!!!!!! قسمتهای مهم آموزش و سورس کدها رو هنوز دانلود نکرده بودم الان سایتش به حالت تعلیق درومده!!! ایمیل هم میدم جواب نمیدن!! کسی میدونه چکار باید کرد ؟؟؟؟؟ اگه کسی صاحب سایتو میشناسه بهش بگه این پول خوردن نداره Cool چقدر بده آدم پولشو از دست بده حس میکنم پورشه امو دزد برده Confused :'))) :|
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۸۴۸۲
۲۸ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۰۸ ق.ظ
آقا اصلا هر کسی دوست داره تو هر سنی که دوست داره ازدواج کنه ! ولی چیزی که خیلی مشخصه سن بره بالا هم احساسات کم میشه و هم وسواس شدیدی پشتش میاد !
دیگه خیلی از چیزهایی که تو دوران اولیه دانشگاه بهش فکر می کردیم الان چیز مسخره ای شده مثلا من یه زمان دوران دانشگاه یکی باشه هم رشته ای با هم درس بخونیم و پیشرفت کنیم !

الان می گم ول کن بابا پیشرفت چیه هر جا پول باشه پیشرفت هم هست از صبح تا شب بابت یه مبلغ ناچیز برای شرکت ها باید حمالی کنیم !
الان یکی میاد می گه کسی مجبورت نکرده خوب کار نکن کارآفرینی کن Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۴۸۴۸۳
۲۸ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۲۸ ق.ظ
(۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۰۸ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  آقا اصلا هر کسی دوست داره تو هر سنی که دوست داره ازدواج کنه ! ولی چیزی که خیلی مشخصه سن بره بالا هم احساسات کم میشه و هم وسواس شدیدی پشتش میاد !
دیگه خیلی از چیزهایی که تو دوران اولیه دانشگاه بهش فکر می کردیم الان چیز مسخره ای شده مثلا من یه زمان دوران دانشگاه یکی باشه هم رشته ای با هم درس بخونیم و پیشرفت کنیم !

الان می گم ول کن بابا پیشرفت چیه هر جا پول باشه پیشرفت هم هست از صبح تا شب بابت یه مبلغ ناچیز برای شرکت ها باید حمالی کنیم !
ورزش کنBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۸۴۸۴
۲۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۲۴ ق.ظ
(۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۲۸ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  
(28 آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۰۸ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  آقا اصلا هر کسی دوست داره تو هر سنی که دوست داره ازدواج کنه ! ولی چیزی که خیلی مشخصه سن بره بالا هم احساسات کم میشه و هم وسواس شدیدی پشتش میاد !

ورزش کنBig Grin
ورزش می کنم بابا با اینکه دیسک خفیف دارم ولی عاشق بدنسازی هستم و بودم از قبل ولی اونم پول می خواد مکمل ها الان خیلی گرون شده یه سر به سایت بادی من بزنید متوجه میشید Sad
ارسال: #۴۸۴۸۵
۲۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۵۸ ق.ظ
توی خواستگاریا چی میگید؟ همیشه برام سوال بوده فیلمای دهه هفتاد اینطوری بود دختره میپرسید چه رنگی دوست دارید و چه گلی دوست دارید و سوالایی که واقعا predictor بسیار عالی از شانس موفقیت زندگی مشترک بود Smile
ارسال: #۴۸۴۸۶
۲۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۱۸ ق.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
نقطه چین....

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۴۸۴۸۷
۲۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۴۴ ق.ظ، توسط crevice.)
(۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۳۳ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  اگر هم که حس کنکجاویتون برانگیخت که باید عرض کنم ربطی به من نداره این سوال Smile Big Grin
پس جواب نمیدم SmileTongue

(۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۵۸ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  توی خواستگاریا چی میگید؟ همیشه برام سوال بوده فیلمای دهه هفتاد اینطوری بود دختره میپرسید چه رنگی دوست دارید و چه گلی دوست دارید و سوالایی که واقعا predictor بسیار عالی از شانس موفقیت زندگی مشترک بود Smile
خواستگاری واسه کسایی که خارجن هم اسون شده و هم سخت شده. سخت و اسونش از این نظر که میری میفهمی طرف مقابل هر جوره میخاد نظرتو جلب کنه که اوکیو بدی و باهات بیاد خارج!!
خیلی خیلی مواظب باش. سعی کن از تکنیک یک دستی زدن و یا همراه شدن با طرف مقابل بفهمی که طرفت چقد خودتو میخاد و چقد خارجتو و اپشنی که واسش فراهم میکنی رو میخاد...
یکی از ساده ترین کارایی که میتونی بکنی اینه که سفت و سخت بگی من میخام برگردم ایران... بگی که اره من میام ایران و آینده رو هم نمیتونم تضمین کنم کی و کجا هییت علمی بشم. ولی عرضه ی اینو دارم که زندگی مو بسازم و رفاه نسبی رو واسه همسرم فراهم کنم. اونوقت اگه باز اوکی بود میشه گفت 'فقط' به آپشنت چشم ندوخته Wink
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Riemann
ارسال: #۴۸۴۸۸
۲۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ق.ظ، توسط khayyam.)
(۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۵۸ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  توی خواستگاریا چی میگید؟ همیشه برام سوال بوده فیلمای دهه هفتاد اینطوری بود دختره میپرسید چه رنگی دوست دارید و چه گلی دوست دارید و سوالایی که واقعا predictor بسیار عالی از شانس موفقیت زندگی مشترک بود Smile
می خوای ازدواج کنی ؟ مبارکه Heart
هر کی دوست داره CODIN ازدواج کنه لایک کنه Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۴۸۴۸۹
۲۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۳:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۰۵ ق.ظ، توسط codin.)
(۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۵۳ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(28 آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۵۸ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  توی خواستگاریا چی میگید؟ همیشه برام سوال بوده فیلمای دهه هفتاد اینطوری بود دختره میپرسید چه رنگی دوست دارید و چه گلی دوست دارید و سوالایی که واقعا predictor بسیار عالی از شانس موفقیت زندگی مشترک بود Smile
می خوای ازدواج کنی ؟ مبارکه Heart
هر کی دوست داره CODIN ازدواج کنه لایک کنه Smile

عروس لکسوس داشته باشه ارهBig Grin

(۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۳۹ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(28 آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۳۳ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  اگر هم که حس کنکجاویتون برانگیخت که باید عرض کنم ربطی به من نداره این سوال Smile Big Grin
پس جواب نمیدم SmileTongue

خواستگاری واسه کسایی که خارجن هم اسون شده و هم سخت شده. سخت و اسونش از این نظر که میری میفهمی طرف مقابل هر جوره میخاد نظرتو جلب کنه که اوکیو بدی و باهات بیاد خارج!!
خیلی خیلی مواظب باش. سعی کن از تکنیک یک دستی زدن و یا همراه شدن با طرف مقابل بفهمی که طرفت چقد خودتو میخاد و چقد خارجتو و اپشنی که واسش فراهم میکنی رو میخاد...
یکی از ساده ترین کارایی که میتونی بکنی اینه که سفت و سخت بگی من میخام برگردم ایران... بگی که اره من میام ایران و آینده رو هم نمیتونم تضمین کنم کی و کجا هییت علمی بشم. ولی عرضه ی اینو دارم که زندگی مو بسازم و رفاه نسبی رو واسه همسرم فراهم کنم. اونوقت اگه باز اوکی بود میشه گفت 'فقط' به آپشنت چشم ندوخته Wink
یه حالتم اینه طرف اگر میاد اینور باید پتانسیل اینو داشته باشه بدون من هم بتونه سه سوته اپلای کنه و بیاد ( رزومش خوب باشه) و خودش هم خرج خودشو در بیاره (فاند و اینا). این به نظرم بهترین حالته که مطمئن شی به چشم بلیط بهت نگاه نمیکنه.
قبول دارم این حالت باعث میشه خانم های بسیار خوبی که این شرایط را ندارن ولی ادم های بسیار مناسبی هستن را در نظر نگیری ولی خب ریسکش کمتره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۸۴۹۰
۲۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۳:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۱۵ ق.ظ، توسط crevice.)
(۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۰۲ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  یه حالتم اینه طرف اگر میاد اینور باید پتانسیل اینو داشته باشه بدون من هم بتونه سه سوته اپلای کنه و بیاد ( رزومش خوب باشه) و خودش هم خرج خودشو در بیاره (فاند و اینا). این به نظرم بهترین حالته که مطمئن شی به چشم بلیط بهت نگاه نمیکنه.
قبول دارم این حالت باعث میشه خانم های بسیار خوبی که این شرایط را ندارن ولی ادم های بسیار مناسبی هستن را در نظر نگیری ولی خب ریسکش کمتره.
این حالتم خوبه که ایراد بزرگشو خودت گفتی. از سمتی دیگه، دخترایی که خودشون قصدشون اپلای هست عموما جسور و رویا پرداز هستن. شاید این حرفی که میزنم اینجا مخالفهای زیادی داشته باشه، ولی به شخصه به دلایلی نظر مثبتی درباره ی دخترهایی که در این حد جسورن ندارم.. (فک میکنم منظورم رو متوجه شدی). (:
پ.ن: مجدد خوندم نوشتی "پتانسیل داشته باشن": با این موافقم
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Riemann , SepidehP
ارسال: #۴۸۴۹۱
۲۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۳:۳۸ ق.ظ
CODIN یه زن خارجی بگیر !
ارسال: #۴۸۴۹۲
۲۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۵:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۵۶ ق.ظ، توسط codin.)
(۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۸ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  CODIN یه زن خارجی بگیر !

راستش زن گرفتن برای من مدت ها از اون حالتی که دنبالش برم فعالانه خارج شده. اگر فردی پیدا بشه که بهم بخوریم خب ادامه میدیم ایرانی یا خارجی یا هرچی... یه جورایی با این فرض که امکان داره کلا همچین کسی پیدا نشه کنار اومدم و مجرد بودن را ترجیح میدم.
فکر میکنم همه پسرا درک میکنیم که دیگه اواخر ۲۰ نیازهای ج... خیلی قابل کنترل هست و چیزی نیست که ادم را به سمت ازدواج میل بده. منم ۶-۷ سال تهران دور از خانواده و یکی دو سالی اینجا دور از ادم و عالم بودم و کلا نیازهای عاطفیم یه جورایی کشته شده Big Grin به جز این دو نیاز دلیل خاص دیگه ای برای ازدواج وجود داره؟ برای همین یه جورایی انگیزه تلاش فعال وجود نداره.

البته از بحث کردن در مورد ازدواج توی مانشت لذت میبرمSmileHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Riemann , blackhalo1989
ارسال: #۴۸۴۹۳
۲۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۸:۰۳ ق.ظ
(۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۵۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(28 آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۸ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  CODIN یه زن خارجی بگیر !

راستش زن گرفتن برای من مدت ها از اون حالتی که دنبالش برم فعالانه خارج شده. اگر فردی پیدا بشه که بهم بخوریم خب ادامه میدیم ایرانی یا خارجی یا هرچی... یه جورایی با این فرض که امکان داره کلا همچین کسی پیدا نشه کنار اومدم و مجرد بودن را ترجیح میدم.
فکر میکنم همه پسرا درک میکنیم که دیگه اواخر ۲۰ نیازهای ج... خیلی قابل کنترل هست و چیزی نیست که ادم را به سمت ازدواج میل بده. منم ۶-۷ سال تهران دور از خانواده و یکی دو سالی اینجا دور از ادم و عالم بودم و کلا نیازهای عاطفیم یه جورایی کشته شده Big Grin به جز این دو نیاز دلیل خاص دیگه ای برای ازدواج وجود داره؟ برای همین یه جورایی انگیزه تلاش فعال وجود نداره.

وااااااای پسر کپی حالتی شدی که الان من دارم منتها شما دو پیرهن بیشتر از ما کهنه کردی Big Grin خدایش اگه ۶ الی ۷ سال تهران تنهایی و به دور از خانواده زندگی کردی خیلی خوبه که هنوز یکم احساسات تو مونده فکر کنم از اون تیپ پسرهایی هم بودی تو این دوران و مدت دنبال دوست دختر و این چیزا زیاد نبودی و سرت تو درس و ادم توداری بودی ! البته من اینطوری حدس زدما چون من خودم همچین شخصی هستم یعنی دقیقا تو بهترین دوران عمرمون که باید هیجانات احساسی و جنسی می بود رو شاید به دلایل مذهبی و دینی و اعتقادات و باورهای اسلامی یا اخلاقی سرکوب شده و بعد دیگه حس و احساس اینا تقریبا تو ادم می میره ! منم همیشه می گم وقتی که یکی از همه لحاظ به یه حالت نرمال برسه ( تحصیل و کار و درامد ) از اونطرفم به خاطر بالا رفتن سن احساسات کم رنگ تر بشه چه دلیلی داره ادم ازدواج کنه !؟ شاید خیلی از کاربرها که این مدت زیاد رو تنها نبودن درک نکنن حرفم رو ولی واقعا منم اینطوری شدم که حس می کنم احساسات سنگ شده !
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۴۸۴۹۴
۲۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۸:۱۳ ق.ظ
(۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۵۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  راستش زن گرفتن برای من مدت ها از اون حالتی که دنبالش برم فعالانه خارج شده. اگر فردی پیدا بشه که بهم بخوریم خب ادامه میدیم ایرانی یا خارجی یا هرچی... یه جورایی با این فرض که امکان داره کلا همچین کسی پیدا نشه کنار اومدم و مجرد بودن را ترجیح میدم.

حرف دل منو زدی. طبق مشاهدات شخصی اکثرا نمی فهمند اینارو. Undecided

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , codin , Riemann
ارسال: #۴۸۴۹۵
۲۸ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۰۹ ق.ظ
(۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۱۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  حرف دل منو زدی. طبق مشاهدات شخصی اکثرا نمی فهمند اینارو. [تصویر:  undecided.gif]
چرا واقعا جوونای ما رو درک نمی‌کنند؟ [تصویر:  14.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , Avril89

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۶۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۸۳۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۰۷۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close