زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۸۱۹۶
۰۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۳:۵۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۵۳ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  چ قدر مستندهای پیاده روی اربعین را دوست دارم
چ قدر امشب دلم گرفته
چ قدر دلم میخواد برم کربلا ..................................

منم خیلی دوست دارم حداقل یک بار پیاده روی اربعین و تجربه کنم

"یارب نظر تو برنگردد"
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , ele
ارسال: #۴۸۱۹۷
۰۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۴:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۴:۴۶ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۰۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ق.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  تو همین تهرانشم راه به راه بی خانمان و کودکان کار هستند هر جا میری هستن ، تو خیابون،مترو، پل هوایی یعنی هرچقدم حالت خوب باشه وقتی میبینیشون یه لحظه کلا غصه دار میشی... تو خیابون خودمون که یه محله متوسط هست و همه آشنا هستن جدیدا سر یه کوچه رو کارتون یه آقای مسن و خانم مسن میشنن با کلی وسایل دورشون آدم نمیدونه چی کار کنه
بله درسته، ولی متاسفانه اولویت های بعضی ها متفاوت هست.

(۰۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۵۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  تا آدم میاد به کسی که تو خیابونه و فقیره یا داره گدایی میکنه پول بده میگن بهشون پول ندید بد عادت میشن فرهنگ سازی کنیم و این حرفا
تا میگی دلم زیارت میخواد میگن پولشو بدید به فقیرا
کسی که میگه به فقرا پول ندید هم مشکل تعقل داره.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud
ارسال: #۴۸۱۹۸
۰۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۶:۵۱ ب.ظ
(۰۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۵۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  تا آدم میاد به کسی که تو خیابونه و فقیره یا داره گدایی میکنه پول بده میگن بهشون پول ندید بد عادت میشن فرهنگ سازی کنیم و این حرفا
تا میگی دلم زیارت میخواد میگن پولشو بدید به فقیرا
هر دوش اشتباه هست به نظر من، البته نظر هر کسی محترمه واسه خودش.

(۰۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۴:۴۳ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  بله درسته، ولی متاسفانه اولویت های بعضی ها متفاوت هست.
یه قسمت سریال فارگو میگفت که:
A rich man opens the paper one day, he sees the world is full of misery.
He says, “I have money, I can help.” So he gives away all of his money.
But it’s not enough. The people are still suffering.
One day the man sees another article, he decides he was foolish to think just giving money was enough.
So he goes to the doctor and says, “Doctor, i want to donate a kidney.”
The doctors do the surgery, it’s a complete success.
After, he knows he should feel good, but he doesn’t, for people are still suffering. So he goes back to the doctor.
He says, “Doctor, this time I want to give it all.”
The doctor says, “What does that mean, give it all?”
He says, “This time I want to donate my liver, but not just my liver. I want to donate my heart, but not just my heart. I want to donate my corneas, but not just my corneas. I want to give it all away. Everything I am, all that I have.”
The doctor says, “A kidney is one thing but you can’t give away your whole body piece by piece, that’s suicide.” And he sends the man home.
But the man cannot live knowing that people are suffering and he could help. So he gives the one thing he has left, his life.
ارسال: #۴۸۱۹۹
۰۸ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۱۶ ب.ظ، توسط khayyam.)
...........
ارسال: #۴۸۲۰۰
۰۸ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۲۰ ب.ظ
(۰۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ...........
قبل از نقطه چین شدن رویت شد.
میزاشتید جواب میدادن.
ارسال: #۴۸۲۰۱
۰۸ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۵۷ ب.ظ، توسط majidnourirad10.)
(۰۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ...........

جواب اش رو اگه پیدا کردین به من هم بگینSmile

یک بنده ی خدایی می گفت که باید توی زندگی سه تا هدف داشت:
بلند مدت
میان مدت
کوتاه مدت
بلند مدت مثلا من می خوام پولدار بشم ( البته قدیم تر بیشتر دنبال علم بودم ، ولی متاسفانه معیارهام خیلی عوض شده ... آدم خوبه عوض بشه ولی عوضی نشه ( دیالوگ فیلمه اخراجی ها Smile )
میان مدت مثلا تا یک ساله دیگه ۲۰ میلیون جمع کنم
کوتاه مدت یعنی ماهی دو میلیون کنار بذارم و خوب ورزش کنم ، تغذیه ی سالم داشته باشم ، و... تا به هدفه بلند مدتی که دارم برسم .

مثلا داییم آرزوش ( یا همون هدف بلند مدتی که داره ) گرفتن ماشین بی ام و هست . که از ژیان شروع کرده ، پراید گرفت ، سمند گرفت ، الان سانتافه داره و البته تا ماشینی که میخواد بگیره هنوز راهه زیادی داره.
البته متاسفانه اون هم مادی فکر می کنه Tongue ، ولی هدف بلند مدت می تونه رسیدن به استاد دانشگاه ،یک مهندس حرفه ای ، شهردار ، یک فرد موفق در جامعه ، و... هم باشه

بادبان ها را بکشید ... پیش به سوی آینده BlushBlush
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۸۲۰۲
۰۸ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۴۹ ب.ظ
(۰۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۲۰ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  
(08 آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ...........
میزاشتید جواب میدادن.
Huh
ارسال: #۴۸۲۰۳
۰۹ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۱۷ ق.ظ
(۰۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۲۰ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  
(08 آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ...........
میزاشتید جواب میدادن.
اگه سوالی از من بوده لطفا تو پیام خصوصی بپرسید. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۸۲۰۴
۰۹ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۲۸ ق.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اگه سوالی از من بوده لطفا تو پیام خصوصی بپرسید. Big Grin
سوالشون کلی بود. یعنی از همه : )
از شما که "هم لایکای پس گرفته دانید ............ هم پستهای پاک شده را خوانید" بعیده نخونده باشید. : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۸۲۰۵
۰۹ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۳۷ ق.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۲۸ ق.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اگه سوالی از من بوده لطفا تو پیام خصوصی بپرسید. Big Grin
سوالشون کلی بود. یعنی از همه : )
از شما که "هم لایکای پس گرفته دانید ............ هم پستهای پاک شده را خوانید" بعیده نخونده باشید. : )
بالاخره یه وقتایی هم آدم باید دنبال بیزینسش باشه. Cool

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۸۲۰۶
۰۹ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۰۹ ق.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۳۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بالاخره یه وقتایی هم آدم باید دنبال بیزینسش باشه. [تصویر:  cool.gif]
بابا بیزینس میزینس رو بسپار به اعوان و حشم، پستا بپا در نرن [تصویر:  462884_21.gif]
ارسال: #۴۸۲۰۷
۰۹ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۱۶ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۰۹ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۳۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بالاخره یه وقتایی هم آدم باید دنبال بیزینسش باشه. [تصویر:  cool.gif]
بابا بیزینس میزینس رو بسپار به اعوان و حشم، پستا بپا در نرن [تصویر:  462885_21.gif]
پست ها گر رفت گو رو باک نیست
تو بمان ای آنک چون تو باک نیست

buck: (informal) a US, Canadian, or Australian dollar

پ.ن: باک اول ایهام داره. باک دوم میشه دلار.

سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۴۸۲۰۸
۰۹ آبان ۱۳۹۷, ۰۳:۵۴ ق.ظ
به پست های چند نقطه ای تاپیک هم رحم نمی کنند...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , SepidehP
ارسال: #۴۸۲۰۹
۰۹ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۰۱ ق.ظ
یه نکته جالب تو عکسای بنر مانشت اینه که از اکثر جاهای دیدنی ایران عکس هست ولی از شیراز نیست!

think positive
ارسال: #۴۸۲۱۰
۰۹ آبان ۱۳۹۷, ۰۴:۱۹ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۵۴ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  به پست های چند نقطه ای تاپیک هم رحم نمی کنند...
با من بودید؟؟ : )

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۳۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۰۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close