زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۶۲۳۱
۰۷ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۴۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۲۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  اگه امروز متوجه میشدین که فقط ۶ ماه دیگه میمیرین، چیکار میکردین؟

فک نکنم کار خاصی میکردم Smile نمیگم که الان به بهترین شکل ممکن زندگی میکنم چون از وضعیتم چندان راضی نیستم ولی نمیدونم چطور زندگی کنم اخساس بهتری پیدا میکنم! پس احتمالا به همین زندگی ادامه بدم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۶۲۳۲
۰۷ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۵۷ ب.ظ، توسط pioneer01.)
الکامپ امسال خوب بود، راضی بودم Smile
ینی همه چی دیگه الان اپ داره مونده یه اپ بزنن که تعداد پلک زدنو هم بشماره بگه Big Grin Tongue مانشتم اپ بزنه میتونه یه غرفه بگیره Smile
حالا یه سری هم ایده دارن فرصت پیاده سازی ندارن.
یه سری هم که کلا نمایشگاه میان تا بروشور جمع کنن خیلی خوبن ایناBig Grin
ارسال: #۴۶۲۳۳
۰۷ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۹ ق.ظ، توسط elect.)
.....

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: H-Arshad , big cloud
ارسال: #۴۶۲۳۴
۰۸ مرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۰۳ ق.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۱۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  چرخش روزگار همینه. مانشتی‌های عزیز، از این اتفاقات توی تاریخ زیاد افتاده و می‌افته و همه هم فراموش شده.
پس از هر سختی، راحتی‌ای هست. ذهن خودتون رو درگیر اینکه این ماجراها چطوری کنترل می‌شه و یا چه می‌شه کرد نکنید. خود من از وقتی که یادم میاد پس‌اندازی نداشتم که ناراحتش باشم. خرج‌های زندگی همیشه مثل همین موج اومده و ما رو با خودش برده و چیزی نگذاشته Smile
زندگی رو ساده بگیرید.
ان شا الله آینده درخشان خواهد بود...
سلام دکتر . . .
در اثنای فاجعه عمر ماست که با زجر میگذره . . .

دکتر میخوام نون احتکار کنم Big Grin
طرف برنج رو دیروز کیلو ده داد، امروز میگفت ۱۲، گفتم جدیدا به جای آب دلار میریزید پای برنج؟؟Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۶۲۳۵
۰۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۱۹ ق.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۱۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(07 مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۲۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  یه خورده فکر کنی بدبخت شدیم رفتیم من شب ها از شدت استرس خوابم نمی گیره ...
من شبا تا سرم به بالش مماس میشه خوابم.Big Grin

رمز موفقیتت تون رو میشه بگید؟واقعا تو استارت خواب بدجوری مشکل دارم، یعنی خسته م و خوابم میاد اما خوابم نمیبره
الان که خوابید احتمالاShy

چقد خوبه امروز هربار اومدم مانشت عکس هدر عوض شده

"یارب نظر تو برنگردد"
ارسال: #۴۶۲۳۶
۰۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۰۹ ق.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۳ ق.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  
(07 مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۱۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  چرخش روزگار همینه. مانشتی‌های عزیز، از این اتفاقات توی تاریخ زیاد افتاده و می‌افته و همه هم فراموش شده.
پس از هر سختی، راحتی‌ای هست. ذهن خودتون رو درگیر اینکه این ماجراها چطوری کنترل می‌شه و یا چه می‌شه کرد نکنید. خود من از وقتی که یادم میاد پس‌اندازی نداشتم که ناراحتش باشم. خرج‌های زندگی همیشه مثل همین موج اومده و ما رو با خودش برده و چیزی نگذاشته Smile
زندگی رو ساده بگیرید.
ان شا الله آینده درخشان خواهد بود...
سلام دکتر . . .
در اثنای فاجعه عمر ماست که با زجر میگذره . . .

دکتر میخوام نون احتکار کنم Big Grin
طرف برنج رو دیروز کیلو ده داد، امروز میگفت ۱۲، گفتم جدیدا به جای آب دلار میریزید پای برنج؟؟Smile

سلام
کود ، سم ، بذر ، حمل و نقل، کارگر و ... همه تاثیر گذار هست
هندوانه ۵۰۰ تومنی رو که کسی نمی خرید شده ۲۰۰۰
ارسال: #۴۶۲۳۷
۰۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۲۸ ق.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۱۹ ق.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  چقد خوبه امروز هربار اومدم مانشت عکس هدر عوض شده
سیستم جدیده. خودکار عوض می‌شه Big Grin عکس‌ها همگی کپی‌رایت مانشت هستند و عکاسی برای خودمون هست نه شخص دیگری Wink

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , salam5
ارسال: #۴۶۲۳۸
۰۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۵۹ ق.ظ
ماشین لکسوس سفید ۴۰ هزار دلاری بشه یک میلیارد...
بعد تو هنوز تو جوانی و .۰/سالگی واسه ماهی ۱۴۰۰ کارگری کنی...
ی
ارسال: #۴۶۲۳۹
۰۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۲۹ ق.ظ
هنگ کردم ساعت ۳:۲۸ دقیقه الان هست اومدم مانشت دیدم دو تا از مدیران آنلاین هستن !!

فکر می کردم فقط من جغد شبم نگو کلی ادم بیداره خخخخ
ارسال: #۴۶۲۴۰
۰۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۳۱ ق.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۲۹ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  هنگ کردم ساعت ۳:۲۸ دقیقه الان هست اومدم مانشت دیدم دو تا از مدیران آنلاین هستن !!
اون دو تا احتمالا دارن با هم چت می‌کنن.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , The BesT
ارسال: #۴۶۲۴۱
۰۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۳۳ ق.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۳۱ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(08 مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۲۹ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  هنگ کردم ساعت ۳:۲۸ دقیقه الان هست اومدم مانشت دیدم دو تا از مدیران آنلاین هستن !!
اون دو تا احتمالا دارن با هم چت می‌کنن.
یکیشون آفلاین شد Big Grin
ارسال: #۴۶۲۴۲
۰۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۱۳ ق.ظ
چهار صبح هست من خواب ندارم
والا آدم هرکاری انجام بده فقط تو این مملکت بچه دار نشه
بخدا بچه بدبخت و تباه میشه
ظلم به خود بچه هست
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۴۶۲۴۳
۰۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۰۱ ق.ظ
دیگه آدم میاد مانشت هم نق می‌شنوه!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , αɾια
ارسال: #۴۶۲۴۴
۰۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۲۰ ق.ظ
خوشبحال اونایی که خودشونو زدن به بیخیالی دلار بشه صد تومن هم براشون مهم نیست. اینا هم هر وضعیتی دلشون میخواد بهمون تحمیل میکنن

سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , H-Arshad , RASPINA
ارسال: #۴۶۲۴۵
۰۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۳۵ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۱۹ ق.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  رمز موفقیتت تون رو میشه بگید؟واقعا تو استارت خواب بدجوری مشکل دارم، یعنی خسته م و خوابم میاد اما خوابم نمیبره
الان که خوابید احتمالا:shy
علاوه بر خستگی، موقع خواب که میشه فکر و خیال نمیکنم (البته در طول روز هم سعی میکنم فکر و خیال نداشته باشم و از زندگی لذت ببرم).

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , salam5

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۹۹۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۷۴۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close