زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۳۱۱۱
۲۳ دى ۱۳۹۶, ۰۲:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۲۲ ب.ظ، توسط WILL.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۲۲ ب.ظ)نارین نوشته شده توسط:  سلام مانشتی ها چقدر دلم براتون تنگ شده بود . وسط این همه کار روزانه به بهانه دیدن نمره همسر جان سیستم را روشن کردم و بی هوا اومدم این تاپیک که خیلی باهاش خاطره دارم چند دقیقه ای هست که اینجاام و دارم پست های شما دوستای نازنین را میخونم . آخ چقدر منم دلم میخواست تو بحث هاتون شرکت کنم مخصوصا بحث شیرین ازدواج . اما خب بچه داری و شوهر داری و خونه داری آدم را از هر چی بحثه این شکلیه دور میکنه برای همتون آرزوی خوشبختی میکنم . برم سریعتر تا بچه خوابه چیزی بپزم و نمازی بخونم و وای که چقدرم خوابم میاد .....

این گفته آقای جابز که stay foolish نیاز به تفسیر داره Big Grin
روایت‌های متعددی هست
یه روایت میگه که همیشه خودتو نادان بدون یا به قولی
آب کم جوی تشنگی آور بدست Big Grin

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۴۳۱۱۲
۲۳ دى ۱۳۹۶, ۰۲:۴۳ ب.ظ
(۲۳ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۳۰ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  چند بار گفتم یکی دو پست کاربرای تازه‌وارد رو، خصوصا اگه توو بخش سوالات درسی نبود، به صورت پیش‌فرض نیاز به تأیید مدیر بکنند تا ۹۵% اسپم‌ها حل بشه. نمی‌دونم این قدر سخته آیا.
حتی اگه embedded link هم نداشته باشن، بن می شن؟
ارسال: #۴۳۱۱۳
۲۳ دى ۱۳۹۶, ۰۳:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۷:۱۳ ب.ظ، توسط Milestone.)
(۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۵۶ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  بحث‌های بی سر و ته

به نظر من یکی از نقاط ضعف مانشت (و کلا جامعه‌مون) اینه که بلد نیستیم با هم صحبت کنیم و تا یه بحثی پیش میاد به جای اینکه سعی کنیم به نتیجه ختمش کنیم، سعی می‌کنیم کلا صورت مسئله رو پاک کنیم، واسه همینه که بحث بی سر و ته می‌شه، وگرنه در یک محیطی که فرهنگ گفتگو توش حاکمه، نه بحثی بی سر و ته باقی می‌مونه و نه کدورتی پیش میاد. من کلا یادم نمیاد یه بحث اینجا داشته باشیم و جو سنگین نشده باشه و تلفات نداده باشه... یا خودمون رو سانسور می‌کنیم و حرفی نمی‌زنیم، یا بهمون برمی‌خوره، قهر می‌کنیم، ناراحت می‌شیم و... Dodgy

اینجا سال‌هاست که در مورد ازدواج بحث می‌شه و با اینکه جامعه‌ای هست شامل دانشجویان تحصیل‌کرده و از اون مهم‌تر دارای اشتراکات اخلاقی زیاد، ولی هنوز حتی سر حقوق اولیه مردها و زن‌ها به توافق نرسیدیم و هر بار دقیقا برمی‌گردیم سر نقطه اول! این نشون می‌ده حتما یه مشکلی هست. به نظرم یکی از دلایلش اینه که بلد نیستیم خوب گوش کنیم، یعنی بیشتر از اینکه وقتمون رو صرف فکر کردن و استدلال پاسخ‌های افراد کنیم، در حین خوندن متن داریم خودمون رو آماده پاسخ‌گویی می‌کنیم! احتمالا هم به صورت تهاجمی! واسه همین هم کم می‌بینیم که مثلا تو یک بحث یک طرف به طرف مقابل بگه: "استدلال‌های شما باعث شد نظرم در این مورد تغییر کنه" یا اون بهش بگه: "دیدگاه من و شما کلا با هم متفاوته اما اون بخش از صحبتاتون رو قبول داشتم". کلا صفر و یکی عمل می‌کنیم، بدون کوچک‌ترین انعطافی در اعتقادات، تعصبات و تجربیات و با گرایش به دانای کل بودن. من خودم نفر اول این لیست هستم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , WILL , sss , crevice , نارین , RASPINA , ezra , SepidehP , ele
ارسال: #۴۳۱۱۴
۲۳ دى ۱۳۹۶, ۰۴:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۴:۰۱ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۳ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  حتی اگه embedded link هم نداشته باشن، بن می شن؟
کلا هر مدل تبلیغ یا اسپم که نظم سایت رو به هم بزنه، مخصوصا از طرف کاربری که همون لحظه عضو میشه، منجر به اخراج میشه.
حالا مثلا ممکنه مثل این مورد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تبلیغ علنی باشه با کلی لینک تابلو و یا نهفته.
یا مثل این مورد که یوزرش اسم سایت هست و الکی اسپم میکنه تا یوزرش و همچنین اسم سایتش که در "سایت/وبلاگ" گذاشته دیده بشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خود کم کار دارم تا ۳ی نصف شب بیدارم، باید زیر بقیه رو هم جارو کنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۴۳۱۱۵
۲۳ دى ۱۳۹۶, ۰۴:۳۸ ب.ظ
(۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۲ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  واسه همین هم کم می‌بینیم که مثلا تو یک بحث یک طرف به طرف مقابل بگه: "استدلال‌های شما باعث شد نظرم در این مورد تغییر کنه" یا اون بهش بگه: "دیدگاه من و شما کلا با هم متفاوته اما اون بخش از صحبتاتون رو قبول داشتم".

سلام.
اُمیدوارم خوب باشید.

بله.
صحبت‌هاتون رو قبول دارم.
و البته با خوندن صحبت‌هاتون دیدم این جمله‌ای که گفتم چندان هم منصفانه نبود.
مثلاً در جریان همین بحث‌های علنی و غیرعلنی مانشت، من خودم در جریان بحث با یکی از کاربران خوب اینجا دیدم به بعضی مسائل خیلی عوض شد و متوجه شدم که من تا حالا صرفاً از دید خودم به خیلی چیزا نگاه می‌کردم و یک دید کلی، جامع و منصفانه که رضایت هر دو طرف رو در بر داشته باشه، نداشتم. همین صحبت‌ها و بحث‌های بدون دعوا و جبهه‌گیری باعث شد دیدم نسبت به خیلی مسائل بهتر بشه.
بابت توضیحات‌تون هم ممنونم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , نارین , RASPINA , SepidehP
ارسال: #۴۳۱۱۶
۲۳ دى ۱۳۹۶, ۰۷:۲۸ ب.ظ
من همیشه فکر میکردم "هجدک" اینجوری گفته میشه : hejdak !
بعد رادیو یچیزی گفت که من بعد گذشت چند روز هنوزم نمیتونم تکرارش کنم :|
ارسال: #۴۳۱۱۷
۲۳ دى ۱۳۹۶, ۰۷:۳۷ ب.ظ
رو در بایستی رو درک نمی کنم. یعنی چی؟ مثلا طرف تربیت نداره بعد من رودرباستی داشته باشم بهش بگم «برو پی کارت». یعنی چی آخه؟ اگه قراره کاری زشت باشه رفتار طرفه نه عکس العمل من.

سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۴۳۱۱۸
۲۳ دى ۱۳۹۶, ۰۷:۵۹ ب.ظ
(۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۵۶ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  بحث‌های بی سر و ته ازدواج که مختص سر و کله زدن‌های بی‌انتهای مجردای مانشت برای اثبات نظریات و عقایدشونه. شما که به سلامتی دیگه آب از سرتون گذشته و تشکیل خانواده دادید. شما دیگه چرا؟ [تصویر:  smile.gif]
خب شاید بد نباشه از دیدگاه منم که اب از سرم گذشته نظراتی عنوان بشه شاید به درد کسی بخوره .
(۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۲ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  به نظر من یکی از نقاط ضعف مانشت (و کلا جامعه‌مون) اینه که بلد نیستیم با هم صحبت کنیم و تا یه بحثی پیش میاد به جای اینکه سعی کنیم به نتیجه ختمش کنیم، سعی می‌کنیم کلا صورت مسئله رو پاک کنیم، واسه همینه که بحث بی سر و ته می‌شه، وگرنه در یک محیطی که فرهنگ گفتگو توش حاکمه، نه بحثی بی سر و ته باقی می‌مونه و نه کدورتی پیش میاد.
.......
آفرین به آدم چیز فهم منم که همیشه با شما موافق بودم .

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۴۳۱۱۹
۲۳ دى ۱۳۹۶, ۰۸:۰۳ ب.ظ
(۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۴:۰۰ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  خود کم کار دارم تا ۳ی نصف شب بیدارم، باید زیر بقیه رو هم جارو کنم
این داستان: مدیرِ عصبانی Smile

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۳۱۲۰
۲۳ دى ۱۳۹۶, ۰۸:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۸:۰۹ ب.ظ، توسط WILL.)
(۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۷:۲۸ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  من همیشه فکر میکردم "هجدک" اینجوری گفته میشه : hejdak !
بعد رادیو یچیزی گفت که من بعد گذشت چند روز هنوزم نمیتونم تکرارش کنم :|

هُجِدک
[ho jedk]

من اولش می‌گفتم hajdak

ارسال: #۴۳۱۲۱
۲۳ دى ۱۳۹۶, ۰۸:۱۲ ب.ظ
چقدر امروز جمعه بود..

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , SepidehP
ارسال: #۴۳۱۲۲
۲۳ دى ۱۳۹۶, ۰۸:۱۷ ب.ظ
(۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۸:۱۲ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  چقدر امروز جمعه بود..

به نظر من که سه‌شنبه بود

سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۴۳۱۲۳
۲۳ دى ۱۳۹۶, ۰۸:۲۱ ب.ظ
(۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۷:۵۹ ب.ظ)نارین نوشته شده توسط:  خب شاید بد نباشه از دیدگاه منم که اب از سرم گذشته نظراتی عنوان بشه شاید به درد کسی بخوره .

اون که بله. قطعاً نظرات شما در این مورد بسیار مفید هست. شما در این زمینه یک‌قدم از ما جلوترید.
من بیشتر قصدم این بود که با بحث قدیمی ازدواج تو این تاپیک شوخی کنم. همین. Smile

(۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۸:۱۲ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  چقدر امروز جمعه بود..

والا واسه من که شنبه بود. خیلی هم شنبه بود.
بعد از جلسه محرمانه (!) با جناب اُستادم تصمیم بر این شد که چندماه دیگه هم روی پایان‌نامه‌ام کار کنم، تا یک کار خوب ارائه کنم. با نتایج خوب. ان‌شاءاللّٰه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , pioneer01 , RASPINA , SepidehP
ارسال: #۴۳۱۲۴
۲۳ دى ۱۳۹۶, ۰۸:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۸:۳۸ ب.ظ، توسط αɾια.)
(۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۸:۲۱ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  والا واسه من که شنبه بود. خیلی هم شنبه بود.
من خواب بودم همش Confused

(۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۸:۲۱ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  بعد از جلسه محرمانه (!) با جناب اُستادم تصمیم بر این شد که چندماه دیگه هم روی پایان‌نامه‌ام کار کنم، تا یک کار خوب ارائه کنم. با نتایج خوب. ان‌شاءاللّٰه.
چقدر عالی Smile

(۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۸:۱۷ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  به نظر من که سه‌شنبه بود
سه شنبه هم خوبه Smile

هراسی ندارند!
ارسال: #۴۳۱۲۵
۲۳ دى ۱۳۹۶, ۰۸:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۸:۴۲ ب.ظ، توسط pioneer01.)
وقتی میمونم خونه درس بخونم مامانم همش خوراکی میاره تقویت شمSmile
اصن یه عذاب وجدانی گرفتم Undecided
درس نمیخونم که Dodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , نارین

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۸۰۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۰۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۶۵۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۰۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close