زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۰۰۰۶
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۵:۴۹ ب.ظ
به به.
الان دیدم.
چه حرف خوبی زد جناب مایلستون

چرا باید من در مورد حقوق خانم ها حرف بزنم ؟؟؟؟

همین الان قانون اساسی رو مردان نوشتن این یه جنبه کلانی که زنان هم قبولش دارند و حداقل توی ایران اگر اسلامی به قضیه نگاه کنیم پایمالی حقوق زنان وحشتناکه تووش!!!

تمام انقلاب ها توسط مردان شکل گرفته . ارجاع میدهم به کتاب گفتار ها و نتایج هر انقلاب!!!

خلاصه اینکه اگر بخواید نگاه ایده آلی رو در چنین جوامعی پیاده کنید باید یه نقطه شروعی داشته باشه من نمیگم این بهترین نقطه شروعه، اما با وضع موجود فک کنم تنها راهش باشه!!!
خواه ناخواه نقطه شروعش باید درصد بیشتری مرد ها رو دخیل کنه، دوستان کشور ما عقب مونده س، بزرگترین اشتباه زندگی من همیشه همین بوده که به جای مطالعه تاریخ کشورم تاریخ کشور های دیگه رو مطالعه کردم، ما فعلا به امثال مصدق نیاز داریم . . .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۴۰۰۰۷
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۶:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۷:۰۲ ب.ظ، توسط WILL.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۵:۲۸ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  [
حالا ما فرض می‌کنیم نظر آقا سامان و موافقینش درست و با اجرای این طرح پیشنهادی و خونه‌نشینی خانوم‌ها و عدم تصاحب معدود کرسی‌های شغلی فعلی (که فقط بین ۱۲ تا ۱۴ درصد هست) فرآیند ازدواج تسهیل بشه، اصلا فرض می‌کنیم با اجرای این طرح حتی یک آقای بی‌کار هم وجود نداشته باشه تو این مملکت! و همه خانوم‌ها تو خونه باشن و مشغول آشپزی و بچه‌داری، حالا سوال اینجاست که آیا این جامعه سرشار از امنیت مالی، جامعه مطلوبی هم هست؟ اصلا جامعه مطلوب چه جامعه‌ای هست؟ آیا نیاز جامعه صرفا تو امنیت مالی خلاصه می‌شه؟ پس امنیت روانی چطور؟ عدالت چطور؟ آزادی چطور؟ فرصت‌های برابر چطور؟ شایسته‌سالاری چطور؟ چرا همه چیز رو به ازدواج، چرخوندن چرخ زندگی، تولید مثل و... ختم می‌کنیم؟ شاید اصلا یه خانومی دوست نداشته باشه تا آخر عمرش ازدواج کنه یا اصلا به دلیل بیماری نتونه، باید از گرسنگی بمیره؟ جامعه رشد یافته و پیشرفته جامعه‌ای هست که مردمش بدون توجه به نگاه جنسیتی، فقط شایستگی افراد رو ملاک قضاوت قرار می‌دن و رضایت خودشون رو در گرو رضایت‌مندی کل جامعه می‌دونند.
دغدغه‌های شما شایسته تقدیر و سپاسگذاری است. به نظر من زنان می‌توانند برای ارضای نیازهای مختلف خود در سطوح مختلف هر مسیری را که می‌خواهند پیش بگیرند ولی مکتبی که پایه قوانین این کشور شده است برای ارضای نیازهای مختلف زنان و مردان هم خودش یه چیزایی مشخص کرده.
مسئله این نیست که خانم‌ها اخراج یا خونه‌نشین شوند،‌ مسئله این است که کسی که به فرصت‌های شغلی بیشتر مردان اعتراض می‌کند باید به اینکه همه مسئولیت‌های مالی از لحاظ قانونی به عهده مرد هست نیز اعتراض کند. در مورد سایر نیازهای سطح بالاتر هم به همین شکل است. فشارهای روانی و مشکلاتی که در مسیر خودشکوفایی مردان قرار دارد را نیز باید در نظر گرفت. هدف رسیدن به شرایط ایده‌آلی است که حقوق مردان و زنان محترم شمرده شود و تندروی در هیچ طرفی نباشد تا نگاه جنسیتی کمتر شود. به نظرم جامعه رشدیافته جامعه‌ای است که اعضای آن خوب گوش می‌دهند، خوب حس می‌کنند و خوب بیان می‌کنند و بحث می‌کنند و تفاوت‌ها و برتری‌ها و ضعف‌ها را می‌پذیرند. به هر حال انسان‌ها با بحث کردن می‌توانند به موضوع اشراف بیشتری پیدا کنند و هر کس جز از دریچه نگاه خودش نمی‌تواند نگاه کند.

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , Milestone
ارسال: #۴۰۰۰۸
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۷:۲۰ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۵:۴۳ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  یکی از حرف حساب ترین جواب هاییه که توی این تاپیک دیدم. شاید خیلی ساده از رو این جواب رد شید ولی من خودم اینو تجربه کردم. بهذجای اینکه به خودتون بگید همین الان برم سر کار x تومن دربیارم به خودتون قول بدید بشینید سر کاری که دوست دارید وقت بزارید ی سال دیگه برید سر کار ۴x تومن دربیارید. مخصوصا رشته ما که خیلی خوب میشه توش این کار رو کرد. حس میکنم فریمورک های جاوا اسکریپتی و شاید شاید شاید kotlin برای اندروید آینده ی خوبی داشته باشه. مطمئن باشید اگه ی سال با تمام وجود کارکنید سال بعد بدون کار نمیمونید و حتی تو شغل های خوب هم حق انتخاب خواهید داشت
مشخص کنید در مورد شهرستان حرف می زنید یا تهران.
همه ایران، تهران نیست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۰۰۰۹
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۷:۴۵ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۵:۲۸ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  آیا نیاز جامعه صرفا تو امنیت مالی خلاصه می‌شه؟ پس امنیت روانی چطور؟ عدالت چطور؟ آزادی چطور؟ فرصت‌های برابر چطور؟ شایسته‌سالاری چطور؟ چرا همه چیز رو به ازدواج، چرخوندن چرخ زندگی، تولید مثل و... ختم می‌کنیم؟ شاید اصلا یه خانومی دوست نداشته باشه تا آخر عمرش ازدواج کنه یا اصلا به دلیل بیماری نتونه، باید از گرسنگی بمیره؟ جامعه رشد یافته و پیشرفته جامعه‌ای هست که مردمش بدون توجه به نگاه جنسیتی، فقط شایستگی افراد رو ملاک قضاوت قرار می‌دن و رضایت خودشون رو در گرو رضایت‌مندی کل جامعه می‌دونند.

احسنت به این طرز فکر آزادی خواه و عدالت طلبانه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL , sss , Milestone , ele
ارسال: #۴۰۰۱۰
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۸:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۰۵ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۷:۲۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
نقل قول: یکی از حرف حساب ترین جواب هاییه که توی این تاپیک دیدم. شاید خیلی ساده از رو این جواب رد شید ولی من خودم اینو تجربه کردم. بهذجای اینکه به خودتون بگید همین الان برم سر کار x تومن دربیارم به خودتون قول بدید بشینید سر کاری که دوست دارید وقت بزارید ی سال دیگه برید سر کار ۴x تومن دربیارید. مخصوصا رشته ما که خیلی خوب میشه توش این کار رو کرد. حس میکنم فریمورک های جاوا اسکریپتی و شاید شاید شاید kotlin برای اندروید آینده ی خوبی داشته باشه. مطمئن باشید اگه ی سال با تمام وجود کارکنید سال بعد بدون کار نمیمونید و حتی تو شغل های خوب هم حق انتخاب خواهید داشت
مشخص کنید در مورد شهرستان حرف می زنید یا تهران.
همه ایران، تهران نیست.
بله همین طور هست تهران اصلا قابل قیاس با شهرستان نیست
بعد کنکورم شروع به یادگیری MVC گرفتم تا یه جاهایی هم خوب رفتم و وسطای کار رفتم دنبال کار ولی اینجا اصلا برنامه نویسی نمیخواد یه تعداد محدودی شرکت هست که کارهای حرفه ای و آنچنانی انجام نمی دن الان یک ماهی هست حوصله یادگیری هیچی ندارم ...
احتمال یه موقعیت کاری برام توی اصفهان فراهم شد ولی واقعا شرایط رفتن به یه شهر دیگر را ندارم اصلا چرا برای کار برم یه شهر دیگه؟
در نهایت امروز رفتم یه جا مصاحبه . یه کار غیر مرتبط با رشته ام شاید یه کم اگسل بخواد با شرایط ویژه مثلا دو سه ماه آموزش بدون حقوق و عدم تعهد استخدام و بیمه حتی بعد از اتمام دوره آموزشی [شکلک گریه]

اگر مطمئن بودم اینجایی که هستم کار مرتبط بابرنامه نویسی پیدا می کنم بکوب دنبال یادگیری بودم حتی نمیخوابیدم
حتی حاضرم یکسال هم وقت بذارم ولی با این شرایط انگیزه نمیمونه برا آدم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , moslem73421 , big cloud
ارسال: #۴۰۰۱۱
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۸:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۳۶ ب.ظ، توسط Paraande.)
(۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۲:۴۱ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  در جامعه‌ای که تمام وظایف مادی به عهده مرد گذاشته شده باید به مردان حق داد که خواستار فرصت‌های بیشتر شغلی و امکانات بیشتر مالی نسبت به زنان باشند. وگرنه در جوامع غربی مردان آزادی بیشتری در قبال زنان دارند و من خودم ترجیح می‌دادم در یک کشور اروپایی زندگی کنم چون به عنوان یک مرد حقوق و آزادی بیشتری داشتم.

این زاویه دید درسته. اینکه ما بیایم بگیم تمام بار مالی خانواده رو دوش مرد باشه و زن فقط مصرف کننده باشه با قوانین برابری جور درنمیاد.

خانوم ها اگه حس خودشکوفایی، رشد و خلاقیت بیشتری میخوان باید بیشتر تلاش کنن و تنبلی و ترس رو کنار بذارن
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL , RASPINA , sss , Milestone
ارسال: #۴۰۰۱۲
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۹:۲۳ ب.ظ
ماشالا تعداد جامعه شناس های فروم نسبت به مهندس های کامپیوتر خیلی بیشتره ها. Big Grin
Just kidding
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , RASPINA , blackhalo1989 , Skyrim , big cloud
ارسال: #۴۰۰۱۳
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۰۸ ب.ظ، توسط RASPINA.)
شما می دونید نتایج تکمیل ظرفیت کی اعلام میشه
ممکنه یکماهه اعلام بشه یا کمتر یا بیشتر ؟ دقیقا چندروز
دقییییییییییییق Smile

اصلا حدودی هم شد مشکلی نیست

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۴۰۰۱۴
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۲۰ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۰۰۱۵
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۴۳ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۲۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  ماشالا تعداد جامعه شناس های فروم نسبت به مهندس های کامپیوتر خیلی بیشتره ها. Big Grin
Just kidding
یه چیز جالب دیگه اینه که بحث راجع به بانوانه بعد خودشون نهایتا یه پست یه خطی تاییدی میذارن. Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , crevice
ارسال: #۴۰۰۱۶
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۴۶ ق.ظ، توسط gogooli.)
.......
ارسال: #۴۰۰۱۷
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۰۶ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۰۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  بله همین طور هست تهران اصلا قابل قیاس با شهرستان نیست
بعد کنکورم شروع به یادگیری MVC گرفتم تا یه جاهایی هم خوب رفتم و وسطای کار رفتم دنبال کار ولی اینجا اصلا برنامه نویسی نمیخواد یه تعداد محدودی شرکت هست که کارهای حرفه ای و آنچنانی انجام نمی دن الان یک ماهی هست حوصله یادگیری هیچی ندارم ...
احتمال یه موقعیت کاری برام توی اصفهان فراهم شد ولی واقعا شرایط رفتن به یه شهر دیگر را ندارم اصلا چرا برای کار برم یه شهر دیگه؟
چندتا چیز هست که باید به اون توجه کنیم یکی اینکه تهران یا شهرستان نداره شما باید متخصص بشین حتی ایران و غیر ایران هم نداره مهارت اجتناب ناپذیره
بعد فرض کنیم شما یه شهرستان هستین که کار کامپیوتری هیچی نداره اینترنت چی اینترنت داره؟ کار نیست کسی کار نمیده؟ خوب خودتون کارافرین شین کم نیستن ادمایی که ایده هاشون رو تجاری کردن شما با داشتن یه ایده و تخصص تبدیل کردنش به یه محصول نیازی به کسی ندارید راه زیاده یه کم دقت کنید به کارای بقیه
اره اگه ادم پارتی داشته باشه نیازی به این کارا نیست و بدون تخصص خاصی میره سر کار ولی خوب پارتی نیست چه کنیم؟ به قول دوستم که خودش نقل قول یکی دیگست Big Grin هر جا تهدیدی هست فرصتی هم هست تو عرصه ای تی مکان به طرز باور نکردنی حذف شده

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , big cloud
ارسال: #۴۰۰۱۸
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۱۸ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۰۶ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  چندتا چیز هست که باید به اون توجه کنیم یکی اینکه تهران یا شهرستان نداره شما باید متخصص بشین حتی ایران و غیر ایران هم نداره مهارت اجتناب ناپذیره
بعد فرض کنیم شما یه شهرستان هستین که کار کامپیوتری هیچی نداره اینترنت چی اینترنت داره؟ کار نیست کسی کار نمیده؟ خوب خودتون کارافرین شین کم نیستن ادمایی که ایده هاشون رو تجاری کردن شما با داشتن یه ایده و تخصص تبدیل کردنش به یه محصول نیازی به کسی ندارید راه زیاده یه کم دقت کنید به کارای بقیه
اره اگه ادم پارتی داشته باشه نیازی به این کارا نیست و بدون تخصص خاصی میره سر کار ولی خوب پارتی نیست چه کنیم؟ به قول دوستم که خودش نقل قول یکی دیگست [تصویر:  biggrin.gif] هر جا تهدیدی هست فرصتی هم هست تو عرصه ای تی مکان به طرز باور نکردنی حذف شده
تشکر فراوان کاملا درسته

(۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۲۰ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  سال گذشته ۱۰ آبان اعلام کردند
پس فکر کنم ۲۰ روز دیگه میشه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۴۰۰۱۹
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۳۱ ب.ظ
در راستای ایجاد جرقه: حالا سوال اینه که تاثیر اشتغال بانوان بر ازدواج چیه؟ Big Grin

ارسال: #۴۰۰۲۰
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۳۲ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۴۹ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  خب اگه کسی که این متن را بخونه کلی تناقض میبینه.الان به نظرتون من دوست دارم برم سر کار یا تو خونه بشینم؟
پس شرایط برای یه خانم خیلی سخته

Rolleyes... سخت تر از اون حتی داشتن مردانی در یک جامعه با همچین تفکریه
من توی بازار که هستم

در حالت فعلی تمام کارایی که خراب شده و پولی که در نمیادش

حداقل جایی که من زندگی میکنم مقصر خـــــانم ها هستند!!!Huh
**
البته پست خوبیه واسه یه کل کل حسابیTongue

مارا که تو منظوری/ خاطر نرود جایی...(سعدی )

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۴۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۷۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close