زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۷۸۶۱
۲۷ مرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۳۰ ق.ظ
از کنایه زدن و دو پهلو حرف زدن خوشم نمیاد. خوب حرفی دارید مثل انسان های بالغ رک و راست بگید. این بازی ها چیه دیگه؟!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , pioneer01 , nlp@2015 , ele
ارسال: #۳۷۸۶۲
۲۷ مرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۳۵ ق.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۷ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  شما اگر به ۱۸ سالگی برمی گشتید و امکان قبولی در هر رشته ای رو داشتید بازم این رشته رو انتخاب می کردید؟
الان خیلی به رشته ام علاقه دارم ولی اگه به عقب برمیگشتم و امکانش بود حتما مهندسی نفت یا مهندسی پتروشیمی میخوندم من به خاطر مهندسی نفت رشته ریاضی را انتخاب کردم.
-------------------------------------------------
به خودتون استراحت بدید یکی دوهفته ای مثل آدم های عادی زندگی کنید برید بیرون ، خرید خونه ،پارک ،پیاده روی و حتی آشپزی و... و هر کار روتین و معمولی
دور بشید از فضای برنامه ریزی و انتخاب و هدف گذاری به ذهن و روحتون استراحت بدید بعدا بنشینید و با آرامش برنامه ریزی کنید مطئنا ایده های خوبی سراغتون میاد و در این راه برخدا توکل کنید و از خدا بخواهید بهترین مسیر را سر راهتون قرار بده این جور یه تکیه گاه قوی هم دارید و این آرامش خاطر بهتون میده

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۳۷۸۶۳
۲۷ مرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۵۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
وای که تقلب سر جلسه امتحان چقد انرژی میگیره از آدم، خب بشین درستو بخون مارم تو دردسر ننداز دوست گرامی

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: anne.shirley
ارسال: #۳۷۸۶۴
۲۷ مرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۲۴ ب.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۷ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  کسی می دونه زمانی که از ادامه راه نااُمید شدی و نه توان پیش رفتن داری و نه دلِ دست کشیدن چیکار باید کنی؟ ترجیحا چیکار باید کنی تا حالت خوب شه و به راهت ادامه بدی؟
سلام دوست عزیز. استراحت و سفر رفتن و بیرون رفتن همیشه کمک نمیکنه. بلکه بعدش که آدم برمیگرده حس میکنه از موضوع فرار کرده و حال آدم بدتر میشه. شما باید موضوع رو حل کنی و به خودت از ته دل اعتماد داشته باشی. من خودم راه های مختلفی رو امتحان کردم و در نهایت بهترین راهی که منو از وضعیت ناامیدی نجات میداد کتاب بود. کتاب های خوب الهام بخش هستن. من خودم از اپ فیدیبو کتاب الکترونیکی میخونم.
این سه تا کتاب واسه من خوب بودن(دلیلی نداره برای بقیه هم خوب باشن صرفا پیشنهاده) :
معجزه انضباط فردی - آینده خود را خلق کنید - همان قدر بدست می آورید که شایستگی دارید.
نویسنده هر سه هم برایان تریسی هستن.

این کتاب ها توهم کاذب نمیدن بلکه بر این مبنا هستن که انضباط و کار مفید باعث پیشرفت میشه. بعضی ها شاید اعتقاد داشته باشن که خوندنشون بی فایده هست ولی من میگم بهتر از دست روی دست گذاشتنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: anne.shirley , RASPINA , ele
ارسال: #۳۷۸۶۵
۲۷ مرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۱۳ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۵ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(26 مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۷ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  شما اگر به ۱۸ سالگی برمی گشتید و امکان قبولی در هر رشته ای رو داشتید بازم این رشته رو انتخاب می کردید؟
الان خیلی به رشته ام علاقه دارم ولی اگه به عقب برمیگشتم و امکانش بود حتما مهندسی نفت یا مهندسی پتروشیمی میخوندم من به خاطر مهندسی نفت رشته ریاضی را انتخاب کردم.
-------------------------------------------------
به خودتون استراحت بدید یکی دوهفته ای مثل آدم های عادی زندگی کنید برید بیرون ، خرید خونه ،پارک ،پیاده روی و حتی آشپزی و... و هر کار روتین و معمولی
دور بشید از فضای برنامه ریزی و انتخاب و هدف گذاری به ذهن و روحتون استراحت بدید بعدا بنشینید و با آرامش برنامه ریزی کنید مطئنا ایده های خوبی سراغتون میاد و در این راه برخدا توکل کنید و از خدا بخواهید بهترین مسیر را سر راهتون قرار بده این جور یه تکیه گاه قوی هم دارید و این آرامش خاطر بهتون میده

سلام
چقدر خوبه که الآن به این رشته علاقه زیادی دارید. خدا رو شکر. خوشحالم.
خیلی ممنونم دوست عزیز.
موفقیتتون روزافزون

(۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۲۴ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  
(26 مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۷ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  کسی می دونه زمانی که از ادامه راه نااُمید شدی و نه توان پیش رفتن داری و نه دلِ دست کشیدن چیکار باید کنی؟ ترجیحا چیکار باید کنی تا حالت خوب شه و به راهت ادامه بدی؟
سلام دوست عزیز. استراحت و سفر رفتن و بیرون رفتن همیشه کمک نمیکنه. بلکه بعدش که آدم برمیگرده حس میکنه از موضوع فرار کرده و حال آدم بدتر میشه. شما باید موضوع رو حل کنی و به خودت از ته دل اعتماد داشته باشی. من خودم راه های مختلفی رو امتحان کردم و در نهایت بهترین راهی که منو از وضعیت ناامیدی نجات میداد کتاب بود. کتاب های خوب الهام بخش هستن. من خودم از اپ فیدیبو کتاب الکترونیکی میخونم.
این سه تا کتاب واسه من خوب بودن(دلیلی نداره برای بقیه هم خوب باشن صرفا پیشنهاده) :
معجزه انضباط فردی - آینده خود را خلق کنید - همان قدر بدست می آورید که شایستگی دارید.
نویسنده هر سه هم برایان تریسی هستن.

این کتاب ها توهم کاذب نمیدن بلکه بر این مبنا هستن که انضباط و کار مفید باعث پیشرفت میشه. بعضی ها شاید اعتقاد داشته باشن که خوندنشون بی فایده هست ولی من میگم بهتر از دست روی دست گذاشتنه.

سلام
بله. در مورد مطالعهٔ کتاب‌های روانشناسی موفقیت کاملاً با شما موافقم. خودم هم قبلاً تجربه‌اش کردم.
الآن که فکر می‌کنم و یاد گذشته میفتم می‌بینم قبلاً که از این کتاب‌ها می‌خوندم حتی در صورت اجرای کوتاه‌مدت آموخته‌هام از این کتاب‌ها باز هم تأثیرش رو تو زندگیم می‌دیدم.
همین فردا باید برم کتاب‌فروشی‌های انقلاب.
چقدر خوب شد که مطالعه این کتاب‌ها رو بهم پیشنهاد کردید. اصلاً یک چیزی تو وجودم زنده شد. مرسی.
موفقیتتون روزافزون دوست عزیز
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Paraande
ارسال: #۳۷۸۶۶
۲۷ مرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۷ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۳۷۸۶۷
۲۷ مرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۴۹ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۱۶ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  روال ساختن یک نرم افزار چیه؟ باید چجوری پبش برم که کار اضافه نکنم؟ من رشتم نرم افزار نبود.ممنون میشم از پاسختون
قدم اول نیته TongueBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۷۸۶۸
۲۷ مرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۷ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۷۸۶۹
۲۷ مرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۰۸ ب.ظ
آهنگ از این پر مغز تر دیدید معرفی کنید Smile

here's the lyrics:
We are human after all
Arntcha' comin' after all
We are human after all
We are human after all
We are human after all
We are human after all
We are human after all
We are human after all
We are human after all

Human, human, human, human,
Human, human, human after all
ارسال: #۳۷۸۷۰
۲۷ مرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۲۷ ق.ظ، توسط crevice.)
......
ارسال: #۳۷۸۷۱
۲۸ مرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۴۰ ق.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۹ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  جستجوی مودبانه‌ی یک مادربزرگ در اینترنت، که با «لطفا» شروع و با «متشکرم» تمام شد، در شبکه‌های اجتماعی و تلویزیونی مورد توجه قرار گرفت!

نوه‌ی این خانم به نام بِن، پس از آن که لپ‌تاپ مادربزرگش را باز کرد، دید چنین جمله‌ای در گوگل جستجو شده: «"لطفا" این عدد رومی را ترجمه کن. "متشکرم"» این نوه، از جستجوی مادربزگش عکس می‌گیرد، و چنین تویت می‌کند: «لپ‌تاپ مادربزرگم را باز کردم و دیدم وقتی در گوگل سرچ می‌کند، متشکرم و لطفا می‌نویسد! باورم نمی‌شود»

در همان ساعت‌های اولیه این تویت به سرعت مورد توجه شبکه‌های اجتماعی قرار می‌گیرد و پیغام‌های جالبی دریافت می‌کند. جالب این که حتی گوگل در فاصله سه ساعت هم دو پیغام اختصاصیِ پشت‌سر هم برای این مادربزرگ می‌فرستد:

پیغام اول گوگل:

«مادربزرگ نازنین، تشکر لازم نیست

ارادتمند، گوگل»

پیغام دوم گوگل:

«مادربزرگ عزیز و نازنینِ بِن، امیدواریم حال‌تان خوب باشد. از میان میلیاردها جستجوی گوگل، جمله‌ی شما لبخند را بر لب ما نشاند. راستی، عددی که شما جستجو کرده‌اید، ۱۹۹۸ است.

ما متشکریم، گوگل

+یاد برخی متنای طنز افتادم Smile))

بعضی تبلیغات تلفنی هستند که به صورت پیام ضبط شده بعد از برداشتن گوشی توسط مخاطب براش پخش می شن.
این پست رو که خوندم یاد یه بنده خدایی اُفتادم که هر بار هم به گویندۀ پیام سلام می کرد هم ازش خداحافظی می کرد. Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۳۷۸۷۲
۲۸ مرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۱ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
پست زیرخاکی پیدا می کنید؟
[تصویر:  441739_iytu_sticker.jpg]

سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۳۷۸۷۳
۲۸ مرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۵۳ ق.ظ
(۰۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۸ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  تاپیک ممرایز رو الان دیدم و امتیازهای کاربران رو چک کردم. ماکزیمم اراده‌ی بر و بکس یک هفته بوده.

راست گفتند آقای بهنام...

پ.ن) البته اعتراف می کنم که بنده در برهه ای از زمان دلم می خواست به خاطر همین حافظۀ دقیق و مچ گیری های گاه و بی گاه، سر از تن ایشون و یکی دیگه از کاربران گرامی جدا کنم. Big Grin

(۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پست زیرخاکی پیدا می کنید؟
[تصویر:  441740_iytu_sticker.jpg]

آره! اتفاقا چندتا پست جالب هم از خود شما و سایر دوستان دیدم.
مرور گذشته جالبه. خاطراتم زنده شد. Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , blackhalo1989
ارسال: #۳۷۸۷۴
۲۸ مرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۹ ق.ظ، توسط pioneer01.)
(۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  [تصویر:  441739_iytu_sticker.jpg]

این شکلکا خیلی خوبن، خنده انگیزن.Big Grin

دوست عزیز، کاربر reticent دو تا کتاب میخام معرفی کنم حالا که میخاین کتاب بخرین
Follow your heart و happiness in hard times از Andrew Matthews خیلی خوبنSmile
ارسال: #۳۷۸۷۵
۲۸ مرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۵ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
یاد قدیما بخیر.

(۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۱ ق.ظ)۳ngineer نوشته شده توسط:  این شکلکا خیلی خوبن، خنده انگیزن.Big Grin
یکی هم به مناسبت روز دختر گذاشته بودم.

این:
[تصویر:  440872_zmz0_sticker.jpg]

سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , ele

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۹۶۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۳۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۳۷۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۶۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۶۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۳۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close