زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۷۳۳۶
۱۷ تیر ۱۳۹۶, ۱۱:۵۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۷ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۰۷ ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام عزیزان
نمیدونم چقدر با معضل نخوردن آب در زندگی تون مواجه هستید. من که بسیار بسیار درگیرش بودم به نحوی که خیلی وقت ها به کل یادم می رفت آب بخورم و کل روز رو بی آب صرف می کردم مخصوصا زمانی که پشت کامپیوتر می شینم که دیگه هیچی و انتهای شب موقعی که می خواستم برم بخوابم و یه سری هم به یخچال می زدم یادم می افتاد ای وای من امروز هیچی آب نخوردم و این خیلی بد بود.
این اپلیکیشن رو قبلا باهاش برخورد داشتم ولی همون موقع به خودم گفتم که چه اپلیکیشن بیهوده ای، مگه آب خوردن هم یادآوری می خاد ولی از وقتی که با مشکلات کمبود آب مثل سر درد زیاد مواجه شدم کل کافه بازار رو گشتم تا بالاخره دوباره پیداش کردم چون اسمش رو از خاطر برده بودم.
در هر صورت به نظرم شما هم اگه آب خوردن رو به دلایل مشغلات روزمره فراموش می کنید، این اَپ رو نصب کنید تا بهتون یادآوری کنه که آب بخورید. وزن و ... رو به برنامه میدید و تنظیم می کنه روزی چقدر آب باید بخورید و می تونید تنظیم کنید هر یک ساعت بهتون یادآوری کنه و این گونه روزی ۸ لیوان آب رو بین روز تقسیم می کنید و نوش جان می کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آیا شما به اندازه کافی آب می نوشید؟ آیا نوشیدن منظم آب را فراموش می کنید؟ Water Your Body هر روز به شما یاد آوری می کند که آب مورد نیاز بدن خود را بنوشید و عادت‌های نوشیدن آب را با توجه به نیازتان تعیین می‌کند. فقط کافی است وزن کنونی خود را وارد کنید و این برنامه به شما کمک خواهد کرد تا تعیین کنید که چه مقدار آب در روز نیاز دارید.
نوشیدن آب کافی در طول روز، به سالم ماندن پوست و سایر اعضای بدن کمک می‌کند.

سلام. جالب هست. ولی خب چه کاریه. ساعت گوشیتون را کوک کنید هر دوساعت یکبار زنگ بزنه براتون Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , fo-eng
ارسال: #۳۷۳۳۷
۱۷ تیر ۱۳۹۶, ۰۱:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۴۴ ب.ظ، توسط fo-eng.)
(۱۷ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۵ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۰۷ ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام عزیزان
نمیدونم چقدر با معضل نخوردن آب در زندگی تون مواجه هستید. من که بسیار بسیار درگیرش بودم به نحوی که خیلی وقت ها به کل یادم می رفت آب بخورم و کل روز رو بی آب صرف می کردم مخصوصا زمانی که پشت کامپیوتر می شینم که دیگه هیچی و انتهای شب موقعی که می خواستم برم بخوابم و یه سری هم به یخچال می زدم یادم می افتاد ای وای من امروز هیچی آب نخوردم و این خیلی بد بود.
این اپلیکیشن رو قبلا باهاش برخورد داشتم ولی همون موقع به خودم گفتم که چه اپلیکیشن بیهوده ای، مگه آب خوردن هم یادآوری می خاد ولی از وقتی که با مشکلات کمبود آب مثل سر درد زیاد مواجه شدم کل کافه بازار رو گشتم تا بالاخره دوباره پیداش کردم چون اسمش رو از خاطر برده بودم.
در هر صورت به نظرم شما هم اگه آب خوردن رو به دلایل مشغلات روزمره فراموش می کنید، این اَپ رو نصب کنید تا بهتون یادآوری کنه که آب بخورید. وزن و ... رو به برنامه میدید و تنظیم می کنه روزی چقدر آب باید بخورید و می تونید تنظیم کنید هر یک ساعت بهتون یادآوری کنه و این گونه روزی ۸ لیوان آب رو بین روز تقسیم می کنید و نوش جان می کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آیا شما به اندازه کافی آب می نوشید؟ آیا نوشیدن منظم آب را فراموش می کنید؟ Water Your Body هر روز به شما یاد آوری می کند که آب مورد نیاز بدن خود را بنوشید و عادت‌های نوشیدن آب را با توجه به نیازتان تعیین می‌کند. فقط کافی است وزن کنونی خود را وارد کنید و این برنامه به شما کمک خواهد کرد تا تعیین کنید که چه مقدار آب در روز نیاز دارید.
نوشیدن آب کافی در طول روز، به سالم ماندن پوست و سایر اعضای بدن کمک می‌کند.

سلام. جالب هست. ولی خب چه کاریه. ساعت گوشیتون را کوک کنید هر دوساعت یکبار زنگ بزنه براتون Smile

آخه جالبه بدونید که من اگه ساعت رو هم تنظیم کنم اگه پشت سیستم باشم همه ساعت ها رو رد می کنم و باز هم از خاطرم می ره. ولی خوبی این اَپ اینه که زمان آب خوردن صدای آب میده و اگه هم ازش گذشتی بصورت ناتیفیکیشن روی گوشیت می مونه و احیانا ۲۰ بار هم اون رو رد کنی هر چند دقیقه یادآوری می کنه تا زمانی که بری آب بخوری و ساعت بعدی آب خوردن بشه فرضا یکساعت بعد که تنظیم کرده باشم ... و اینکه اگه ما بین کار بلند شدی یادت میاد سر راه یه لیوان آب هم بخوری Shy
البته من به صدای آلارم گوشی هم یه جورایی آلرژی پیدا کردم و مطمئنم اگه اونو تنظیم کنم از لج اون صداش هم شده نمی رم آب بخورم. Confused
خلاصه فعلا یک هفته است روزی ۷ لیوان رو می خورم و واقعا برام مفید بوده Cool Wink

نکته ای رو هم که فراموش کردم بگم اینه که میزان خوردن آب هر روزه رو به اونس و میلی لیتر نشون میده و دو نمودار بسیار عالی هم در خصوص گزارش نوشیدن و گزارش وزن داره ... و قابلیت همگام سازی با Google Fit هم داره. همچنین اندازه گیری مقدار آب مورد نیاز برای بدن هر فرد بر اساس وزن رو هم داره.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۳۷۳۳۸
۱۷ تیر ۱۳۹۶, ۰۴:۰۷ ب.ظ
بیضی به سهمی و سپس هذلولی:

سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۳۷۳۳۹
۱۷ تیر ۱۳۹۶, ۰۷:۳۶ ب.ظ
اگه ی کاری باشه نزدیک خونه ولی هیچ ربطی به رشتت نداشته باشه و هیچی نداشته باشه که به دردت بخوره میری یا میگردی دنباله ی چیزی ک حداقل توانایی ها و مهارت هایی ک داری ب کار گرفته شه شده ب قیمت اینکه حقوق کمتر بگیری؟؟؟!
ارسال: #۳۷۳۴۰
۱۷ تیر ۱۳۹۶, ۰۸:۴۸ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۶ ۰۷:۳۶ ب.ظ)۳ngineer نوشته شده توسط:  اگه ی کاری باشه نزدیک خونه ولی هیچ ربطی به رشتت نداشته باشه و هیچی نداشته باشه که به دردت بخوره میری یا میگردی دنباله ی چیزی ک حداقل توانایی ها و مهارت هایی ک داری ب کار گرفته شه شده ب قیمت اینکه حقوق کمتر بگیری؟؟؟!
کاری رو انتخاب می کنم اولا در شهرم باشه و در ثانی در اون کار احساس آرامش داشته باشم
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , pioneer01
ارسال: #۳۷۳۴۱
۱۷ تیر ۱۳۹۶, ۰۹:۲۲ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۶ ۰۷:۳۶ ب.ظ)۳ngineer نوشته شده توسط:  اگه ی کاری باشه نزدیک خونه ولی هیچ ربطی به رشتت نداشته باشه و هیچی نداشته باشه که به دردت بخوره میری یا میگردی دنباله ی چیزی ک حداقل توانایی ها و مهارت هایی ک داری ب کار گرفته شه شده ب قیمت اینکه حقوق کمتر بگیری؟؟؟!
کاری که باهاش به آرامش میرسی. صادقانه بگم من یه جای خف شاغل شدم به مدت دو ماه اما واقعا شرایط کاریش با روحیاتم سازگار نبود و کشیدم بیرون... هیچ وقت یادم نمیره که توی اون برهه حاضر بودم برم سر کوچه خودمون فلافلی بزنم ولی اون کارو ادامه ندم!Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele , khayyam , shahlaj , pioneer01
ارسال: #۳۷۳۴۲
۱۷ تیر ۱۳۹۶, ۱۰:۰۳ ب.ظ
فکر کن بعد ۱ سال چه وضعیتی داری یعنی خوشحالی که همین کار نزدیک خونه اتون را رفتی
یا اینکه رفتی توی کاری که مهارت داری متخصص شدی و بعد میتونی کار بهتری پیدا کنی
البته من با آرامش در کار بسیار موافقم ما کار میکنیم که زندگی کنیم نه اینکه زندگی میکنیم که کار کنیم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۳۷۳۴۳
۱۸ تیر ۱۳۹۶, ۰۴:۱۰ ب.ظ
دوستان کسی پردازش تصویر کار کرده راهنماییم کنه ؟ اگه توی opencv باشه چه بهتر Heart ممنون میشم اگه کسی کار کرده بگه در حد راهنمایی ازش سوال بپرسم . ممنون

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۳۷۳۴۴
۱۸ تیر ۱۳۹۶, ۰۸:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۷ ب.ظ، توسط sss.)
(۱۵ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۷ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  واقعا کنکور لیسانس بدترین کنکور من بود . خیلی خراب کردم.خیلی... همه هم از من انتظار داشتن و همین استرسم را بیشتر کرده بود
ولی برای کنکور ارشد دیگه کسی ازم انتظار نداشت و بخاطر اینکه استرس فکر دیگران را نداشتم کنکور خیلی خوب دادم [تصویر:  smile.gif]
انقدر استرسهای بدتر تو زندگی پیش میاد که استرس کنکور کلا سوتفاهم بود. تا اون سن یه مسیر خطی جلو روته ولی بعدش چند راهی ها پیدا میشن ...
تو دوره بیکاری وبی پولی حتی دعوت به جشن عروسی دوست عزیز هم استرس آوره.
--------------------
الان ما بحران آب داریم و روزی ۶ تا ۸ هست آب قطعه از حدود ۴و۵ عصر تا نیمه شب. میدونیم اوضاع منابع آبی داغونه ولی همه دارن باقی مونده رو هم نابود میکنن. همسایه عزیز استخر رو با آب شهری پر میکنن تازه روباز و با تبخیر شدید. بیشتر از هزار متر باغچه با آب شهری آبیاری میشه. تازه از اون خانواده های مذهبی سفت و سخت هم هستن.
خاله من چند سالی انگلیس زندگی کرده بود و قتی برگشت اینجا دائما در حال خاموش کردن وسایل برقی و سفت کردن شیر آب بود. تازه انگلیس معروفه به بارندگی زیاد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , RASPINA , همیلا
ارسال: #۳۷۳۴۵
۱۸ تیر ۱۳۹۶, ۱۱:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۴۴ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
خیلی ها رو دیدم که میگن کنکور بده. خب فرض کنیم کنکور حذف شد. چطوری معلوم میشه که کی کدوم دانشگاه بره؟ فرضا یکی دوست داره اینا رو به ترتیب بره:
۱- برق شریف
۲- مکانیک شریف
۳- برق دانشگاه تهران
۴- مکانیک دانشگاه تهران

چطور مشخص میشه که کدومشو بره؟

پ.ن: اگه سوابق تحصیلی مد نظرتونه باید بگم که در اون صورت همین قضیه کنکور فعلی بسط داده میشه به ۱۲ سال تحصیل و ابعاد قضیه بیشتر میشه.

شخصا ترجیح میدم مانشت یه سایت با اهداف خاص و مشخص باشه. الان شبیه یه سایت عمومی شده.

ارسال: #۳۷۳۴۶
۱۹ تیر ۱۳۹۶, ۰۱:۱۱ ب.ظ
من تو این زمینه اطلاعاتی ندارم نمیدونم روش های دیگه چیه اما پر واضحه که کنکور خیلی روش بدیه و مطمئنا روش های بهتری میشه پیدا کرد باید دید کشور های موفق دیگه چیکار کردن
البته کلا سیستم آموزشی ما از دبستان دچار مشکله شاید کلشو باید عوض کرد نه فقط کنکور، یه سیستمه که همه چیش بر پایه حفظ کردنه، خلاقیت توش جایی نداره

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , naser.71
ارسال: #۳۷۳۴۷
۱۹ تیر ۱۳۹۶, ۰۱:۴۶ ب.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۶ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  انقدر استرسهای بدتر تو زندگی پیش میاد که استرس کنکور کلا سوتفاهم بود. تا اون سن یه مسیر خطی جلو روته ولی بعدش چند راهی ها پیدا میشن ...
تو دوره بیکاری وبی پولی حتی دعوت به جشن عروسی دوست عزیز هم استرس آوره.
--------------------
الان ما بحران آب داریم و روزی ۶ تا ۸ هست آب قطعه از حدود ۴و۵ عصر تا نیمه شب. میدونیم اوضاع منابع آبی داغونه ولی همه دارن باقی مونده رو هم نابود میکنن. همسایه عزیز استخر رو با آب شهری پر میکنن تازه روباز و با تبخیر شدید. بیشتر از هزار متر باغچه با آب شهری آبیاری میشه. تازه از اون خانواده های مذهبی سفت و سخت هم هستن.
خاله من چند سالی انگلیس زندگی کرده بود و قتی برگشت اینجا دائما در حال خاموش کردن وسایل برقی و سفت کردن شیر آب بود. تازه انگلیس معروفه به بارندگی زیاد.
واقعا همین طوره.....
از یه جایی به بعد توی زندگی به چالش هایی کشیده میشی که کنکور برات زنگ تفریحه... کارراحتیه که پنج شش ماه درس خوندن و فرار از مشکلات...
من فکر میکنم زندگی در جای خوش آب و هوا یه نعمته
فکر کنم شمالی ها هیچ وقت نیاز به مسافرت ندارن چون ما بخوایم تغییر روحیه بدیم میریم شمال اونا هر روز در حال تغییر روحیه اند SmileSmile

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۳۷۳۴۸
۱۹ تیر ۱۳۹۶, ۰۲:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۶ ۰۵:۳۴ ب.ظ، توسط pioneer01.)
این چ سوالای مسخره ایه ک ملاک پذیرش دانشجو شده ...
اخه چرا ....
[تصویر:  440439_98q_1396-04-19_17.32.01.jpg]
ارسال: #۳۷۳۴۹
۱۹ تیر ۱۳۹۶, ۰۴:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۶ ۰۴:۴۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
چند تا شکل تولید شده با اسپیروگراف:

[تصویر:  440441_My_spirograph_shapes.JPG]

اینها منحنی های درون چرخزاد (نوعی منحنی پارامتری) هستند.
اینم من ساختم برای تست:

سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , mahyamk , naser.71 , shahlaj
ارسال: #۳۷۳۵۰
۱۹ تیر ۱۳۹۶, ۰۵:۲۰ ب.ظ
دوستان کسی هست که پنج شنبه این هفته قصد رفتن به بهشت زهرا رو داشته باشه
خودم تابستون تهران نیستم نمی تونم برم
اگر کسی قصد رفتن داره لطفا یه پیام واسه م بفرسته

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۸۱۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۳۳۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close