زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۷۳۲۱
۱۴ تیر ۱۳۹۶, ۰۹:۵۲ ب.ظ
دوستان الگوریتمی بهینه تر از پریم و کروسکال داریم ؟
کسی تو این زمینه مقاله نمیخونه ؟

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۷۳۲۲
۱۴ تیر ۱۳۹۶, ۱۰:۵۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
ی آموزش از سایت udemy میخوام پیدا نمیکنم . پول و توان هم ندارم بخرم UndecidedSad

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۳۷۳۲۳
۱۵ تیر ۱۳۹۶, ۰۱:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۹ ق.ظ، توسط diligent.)
لامصب هر چقدر سعی میکنی درست پشت میز کامپیوتر بشینی، آخرش یا کمردرد داری یا گردن درد!
---------

از این دختره ک موقع بارگذاری پیام (توی مانشت) لود میشه خوشم میاد :-)

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all , khayyam , همیلا , ele
ارسال: #۳۷۳۲۴
۱۵ تیر ۱۳۹۶, ۰۳:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۶ ۰۴:۰۴ ب.ظ، توسط gogooli.)
(۱۵ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۷ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  از این دختره ک موقع بارگذاری پیام (توی مانشت) لود میشه خوشم میاد :-)
من پسر می دیدمش :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۳۷۳۲۵
۱۵ تیر ۱۳۹۶, ۰۳:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۴۰ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۱۵ تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۲۸ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(15 تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۷ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  از این دختره ک موقع بارگذاری پیام (توی مانشت) لود میشه خوشم میاد :-)

.....................................................
ارسال: #۳۷۳۲۶
۱۵ تیر ۱۳۹۶, ۰۸:۴۸ ب.ظ
(۱۵ تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۲۸ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(15 تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۷ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  از این دختره ک موقع بارگذاری پیام (توی مانشت) لود میشه خوشم میاد :-)
نمیدونم. شایدم پسره Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۳۷۳۲۷
۱۵ تیر ۱۳۹۶, ۱۰:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۷ ب.ظ، توسط The BesT.)
از امروز صبح استرس داشتم . بعد هی برای خودم حلاجی میکردم که آخه چته چرا استرس داری؟ فهمیدم امروز روز کنکور هست Smile))

نظام اموزشی با ما چه کرد !!
سال ۸۵کنکور دادم یعنی ۱۱ سال پیش! و هنوز هرسال روز کنکور خاطرات برام تداعی میشه.
وقتی از کنکور برگشتم بابام دم دانشگاه منتظرم بود و جوری نگاهش کردم که جرات نکرد بپرسه چکار کردی Smile))

واقعا کنکور لیسانس بدترین کنکور من بود . خیلی خراب کردم.خیلی... همه هم از من انتظار داشتن و همین استرسم را بیشتر کرده بود
ولی برای کنکور ارشد دیگه کسی ازم انتظار نداشت و بخاطر اینکه استرس فکر دیگران را نداشتم کنکور خیلی خوب دادم Smile
همش بخاطر حرف مردم زندگی کردیم... الان خیلی عاقلتر و بهتر شدم.. Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , miss.rad , diligent , salam5 , soheila-zd , d_felfelak , pioneer01
ارسال: #۳۷۳۲۸
۱۶ تیر ۱۳۹۶, ۱۲:۳۲ ق.ظ
(۱۵ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۷ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  از امروز صبح استرس داشتم . بعد هی برای خودم حلاجی میکردم که آخه چته چرا استرس داری؟ فهمیدم امروز روز کنکور هست Smile))

نظام اموزشی با ما چه کرد !!
سال ۸۵کنکور دادم یعنی ۱۱ سال پیش! و هنوز هرسال روز کنکور خاطرات برام تداعی میشه.
وقتی از کنکور برگشتم بابام دم دانشگاه منتظرم بود و جوری نگاهش کردم که جرات نکرد بپرسه چکار کردی Smile))

واقعا کنکور ارشد بدترین کنکور من بود . خیلی خراب کردم.خیلی... همه هم از من انتظار داشتن و همین استرسم را بیشتر کرده بود
ولی برای کنکور ارشد دیگه کسی ازم انتظار نداشت و بخاطر اینکه استرس فکر دیگران را نداشتم کنکور خیلی خوب دادم Smile
همش بخاطر حرف مردم زندگی کردیم... الان خیلی عاقلتر و بهتر شدم.. Smile

حتی وقتی اخبارش و حواشیش هم میاد آدم یه حالی میشه Confused
کنکور کارشناسی یه جور جو منفی داره الان که خیلی بدتر شده حتی خانواده ها هم درگیر شدن درگیری منفی
واقعا که نظام آموزشی با ما چه کرد و چه ها که نمیکنه !
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , d_felfelak
ارسال: #۳۷۳۲۹
۱۶ تیر ۱۳۹۶, ۰۱:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
اما من کنکور رو دوست داشتم. هنوز هم حاضرم زمان به عقب برگرده و یه بار دیگه کنکور لیسانس بدم (به شرطی که اطلاعات الانم رو داشته باشم). سال خوبی بود. گرچه نتیجه با چیزی که میخواستم خیلی فاصله داشت اما خوش گذشت.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , The BesT
ارسال: #۳۷۳۳۰
۱۶ تیر ۱۳۹۶, ۱۰:۱۰ ق.ظ
(۱۶ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اما من کنکور رو دوست داشتم. هنوز هم حاضرم زمان به عقب برگرده و یه بار دیگه کنکور لیسانس بدم (به شرطی که اطلاعات الانم رو داشته باشم). سال خوبی بود. گرچه نتیجه با چیزی که میخواستم خیلی فاصله داشت اما خوش گذشت.

منم همینطور . حس میکنم دید خیلی تاثیر داره توی کنکور. تازه بعضی وقتا به این فکر میکنم بخونم ببینم میتونم رتبه زیر ۱۰۰ بیارم معاف شم ؟ Big Grin

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , The BesT , miss.rad
ارسال: #۳۷۳۳۱
۱۶ تیر ۱۳۹۶, ۰۲:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خیلی سایت خوبیه. واقعا یه ابزار کمک آموزش خیلی جالبه. امکانات خوبی هم داره.

سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , ezra , shahlaj , RASPINA
ارسال: #۳۷۳۳۲
۱۶ تیر ۱۳۹۶, ۱۱:۱۴ ب.ظ
(۱۶ تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  

همیشه از ریاضی متنفر بودم !
اول راهنمایی که بودم یه معلم داشتیم که گنگ حرف میزد , نمی فهمیدم چی میگه ! خودمم همچین تمرکزی تو جلسات ریاضی نداشتم , همیشه حواسم پرت بود !
یادمه از اون سال به بعد دیگه تقریباً هیچی از "مفهوم" ریاضی نمی فهمیدم ! امتحاناشم به لطف حفظ کردن فرمول هایی که مفهموم خیلیاشون رو نمی فهمیدم پاس میکردم !!!
تو دانشگاه هم با معضلش همیشه دست به یقه بودم ! تنها درسی که تو کل دوران دانشجوییم می افتادم ریاضی بود !
کنکور ارشدم با اینکه تقریباً تمام ریاضی مهندسی و ریاضی گسسته و تقریباً فصل های مهم آمار رو خونده بودم اما تو جمع بندی به یکباره همشونو گذاشتم کنار و کلی ضربه خوردم از این بابت !

خلاصه همیشه برام نحس بود !
نحس بود چون علاقه نداشتم!
علاقه نداشتم چون نمی فهمیدمش !

اینو که گذاشتی یه بارکی دلم خواست که ای کاش زمان ما هم همچین چیزایی بود !

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۷۳۳۳
۱۶ تیر ۱۳۹۶, ۱۱:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۶ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۱۴ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(16 تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  

همیشه از ریاضی متنفر بودم !
اول راهنمایی که بودم یه معلم داشتیم که گنگ حرف میزد , نمی فهمیدم چی میگه ! خودمم همچین تمرکزی تو جلسات ریاضی نداشتم , همیشه حواسم پرت بود !
یادمه از اون سال به بعد دیگه تقریباً هیچی از "مفهوم" ریاضی نمی فهمیدم ! امتحاناشم به لطف حفظ کردن فرمول هایی که مفهموم خیلیاشون رو نمی فهمیدم پاس میکردم !!!
تو دانشگاه هم با معضلش همیشه دست به یقه بودم ! تنها درسی که تو کل دوران دانشجوییم می افتادم ریاضی بود !
کنکور ارشدم با اینکه تقریباً تمام ریاضی مهندسی و ریاضی گسسته و تقریباً فصل های مهم آمار رو خونده بودم اما تو جمع بندی به یکباره همشونو گذاشتم کنار و کلی ضربه خوردم از این بابت !

خلاصه همیشه برام نحس بود !
نحس بود چون علاقه نداشتم!
علاقه نداشتم چون نمی فهمیدمش !

اینو که گذاشتی یه بارکی دلم خواست که ای کاش زمان ما هم همچین چیزایی بود !
پس این رو هم ببینید:

میتونید تابع f رو عوض کنید و به صورت لایو نمودارش تغییر می کنه.
قابلیت های دیگه هم داره.

سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , RASPINA
ارسال: #۳۷۳۳۴
۱۷ تیر ۱۳۹۶, ۱۲:۲۵ ق.ظ
سلام
اطلاعات درباره رشته شبکه بخام و گروه بچه های شبکه
رو کجا باید برم
ممرسی معرفی کنید و لینک بدید
مممنونم
ارسال: #۳۷۳۳۵
۱۷ تیر ۱۳۹۶, ۱۰:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۰ ق.ظ، توسط fo-eng.)
سلام عزیزان
نمیدونم چقدر با معضل نخوردن آب در زندگی تون مواجه هستید. من که بسیار بسیار درگیرش بودم به نحوی که خیلی وقت ها به کل یادم می رفت آب بخورم و کل روز رو بی آب صرف می کردم مخصوصا زمانی که پشت کامپیوتر می شینم که دیگه هیچی و انتهای شب موقعی که می خواستم برم بخوابم و یه سری هم به یخچال می زدم یادم می افتاد ای وای من امروز هیچی آب نخوردم و این خیلی بد بود.
این اپلیکیشن رو قبلا باهاش برخورد داشتم ولی همون موقع به خودم گفتم که چه اپلیکیشن بیهوده ای، مگه آب خوردن هم یادآوری می خاد ولی از وقتی که با مشکلات کمبود آب مثل سر درد زیاد مواجه شدم کل کافه بازار رو گشتم تا بالاخره دوباره پیداش کردم چون اسمش رو از خاطر برده بودم.
در هر صورت به نظرم شما هم اگه آب خوردن رو به دلایل مشغلات روزمره فراموش می کنید، این اَپ رو نصب کنید تا بهتون یادآوری کنه که آب بخورید. وزن و ... رو به برنامه میدید و تنظیم می کنه روزی چقدر آب باید بخورید و می تونید تنظیم کنید هر یک ساعت بهتون یادآوری کنه و این گونه روزی ۸ لیوان آب رو بین روز تقسیم می کنید و نوش جان می کنید.

آیا شما به اندازه کافی آب می نوشید؟ آیا نوشیدن منظم آب را فراموش می کنید؟ Water Your Body هر روز به شما یاد آوری می کند که آب مورد نیاز بدن خود را بنوشید و عادت‌های نوشیدن آب را با توجه به نیازتان تعیین می‌کند. فقط کافی است وزن کنونی خود را وارد کنید و این برنامه به شما کمک خواهد کرد تا تعیین کنید که چه مقدار آب در روز نیاز دارید.
نوشیدن آب کافی در طول روز، به سالم ماندن پوست و سایر اعضای بدن کمک می‌کند.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: naser.71 , The BesT , pioneer01

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۷۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۱۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close